מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : איפון ואייפד על אותו מחשב , אפשרי?

ramkolch
13/07/11, 18:30
היי
אני משתמש בלפטופ לחיבור האייפון שלי עם האייטונס ועכשיו קיבלתי את האייפד שלי ורציתי לדעת אם אני יכול לעבוד עם אותו מחשב עם שני הממכשירים במקביל בלי כל מיני תקלות והעברות אינפורמציה בין שני המכשירים או דריסת מידע ?
האם האייטונס יזהה שמדובר פעם אחת באייפון ופעם אחרת באייפד ?

shail
13/07/11, 19:20
אין בעיה לעשות את זה.
ככה אני עובד (אייפון 3Gs ואייפד1)
תוכל לבחור אילו אפליקציות להתקין בכל אחד מהם בלי קשר למכשיר האחר.
מבחינה חוקית אתה אפילו מרוויח כי זכותך להתקין כל אפליקציה שקנית בשני המכשירים שלך גם יחד.

ramkolch
13/07/11, 19:27
אין בעיה לעשות את זה.
ככה אני עובד (אייפון 3gs ואייפד1)
תוכל לבחור אילו אפליקציות להתקין בכל אחד מהם בלי קשר למכשיר האחר.
מבחינה חוקית אתה אפילו מרוויח כי זכותך להתקין כל אפליקציה שקנית בשני המכשירים שלך גם יחד.
וכאני אעשה סינכרון למאייפד נגיד הוא לא יתחרפן ויקבל את כל מה שיש באייפון וימחק דברים נגיד או שהם חייבים להיות זהים מבחינת האפליקציות והשירים נגיד ?

mr-anderson
14/07/11, 01:39
וכאני אעשה סינכרון למאייפד נגיד הוא לא יתחרפן ויקבל את כל מה שיש באייפון וימחק דברים נגיד או שהם חייבים להיות זהים מבחינת האפליקציות והשירים נגיד ?

גבר, על המחשב אצלנו לא רק שמתחבר אייפד, אלא גם עוד בערך 4 אייפונים!!!
ויותר מזה, האייפון שלי הוא בגירסה 5, ככה שיש לו סנכרון אלחוטי, ככה שכל זמן שהאייטיונז פתוח - האייפון שלי מופיע בו.

ומספיק אנשים חיברו למחשב הזה את המכשיר שלהם עם כבל בזמן ששלי היה מסתנכרן עם האייטיונז באופן אלחוטי בו זמנית.

אני לא מקבל את הדברים שלהם - והם לא את שלי.

בקיצר, אל תדאג גבר :)

ItaiHay
14/07/11, 02:21
לכל מכשיר אפל יש מספר ייחודי שנקרא UDID. אייטונס שומרת לך גיבוי וממספרת אותו רק לפי מספר זה. אין שום סיכוי שבעולם שהיא תעביר תוכן שלא שייך למכשיר, אלא אם אתה גרמת לזה.

ויותר מזה, האייפון שלי הוא בגירסה 5, ככה שיש לו סנכרון אלחוטי, ככה שכל זמן שהאייטיונז פתוח - האייפון שלי מופיע בו.

סה"כ גיבוי אלחוטי. It's not rocket science ;)

mr-anderson
14/07/11, 21:36
סה"כ גיבוי אלחוטי. It's not rocket science ;)

wifi sync?
זה לא רק עושה בק אפ, אלא הכל: כולל התעקת מוזיקה, תמונות, אפליקציות וכו', מהמכשיר למחשב והפוך. רק שכמובן - באופן אלחוטי על גבי אותו wifi שהמחשב והאייפון נמצאים בו.