מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה | בכלליות לגבי המכשיר ומה נותנת לי פריצה של המכשיר

PRDesign
03/07/11, 23:49
אוקי אז אני בזמן הקרוב יהיה בארה"ב ואני רוצה לקנות את האפל tv.
למה המכשיר משמש בדיוק? רק לסטרימינג של סרטים ומוזיקה דרך האייטונז לטלוייזיה?
מה נותנת פריצה של המכשיר?
האם ניתן לחבר את האייפון לapple tv ובעצם נגיד לראות משחקים\תמונות או כל דבר אחר על האייפון על גבי מסך הטלוויזיה?
האם ניתן להוסיף לאייטונס סרטים שהורדתי למחשב על מנת לראות אותם על הטלוויזיה דרך האפל tv?
ודברים כללים על המכשיר אם אתם חושבים שאני צריך לדעת או משהו כזה..
תודה על העזרה :)

liviur
04/07/11, 01:12
א. המכשיר משמש להשכרת סרטים וסדרות מאייטיונס , נטפליקס ועוד כמה שירותי תוכן שזמינים רק בארה"ב. כמו כן ניתן להעביר עליו תוכן מסיפריות אייטיונס משותפת על אותו חשבון (מוסיקה ווידאו - בתנאי שזה mp4 / m4v עם סאונד דו ערוצי ועד 720p).

פריצה נותנת (בעיקר) אפשרות לנגן וידאו מshare או ממדיה סרברים על המחשב - מה שפותר את הצורך בהמרת הוידאו והופכת את האפל טיוי לסטרימר לא רע בכלל ודי זול.

לגבי הלראות משחקים / תמונות - התשובה היא כרגע רק בחלק מהתוכנות (מה שתומך בairplay). התמיכה לזה בios 5 תגדל משמעותית ואפילו תאפשר לאייפד 2 לדוגמא להציג את המסך שלו קבוע על טלוויזיה דרך airplay (מה שנקרא screen duplication - אפשרי כיום רק םע כבל hdmi - בכ"א רלוונטי רק לאייפד 2 בינתיים).

ליביו

PRDesign
04/07/11, 13:46
מזה מדיה סרברים? ומזה share? והאם מדובר רק בקבצי ווידיאו או שניתן להראות את מסך המחשב על גבי הטלוויזיה גם? האם שווה לקנות את המכשיר בתקווה שיתאפשר להראות התוכן של האייפון על גבי מסך הטלוויזיה או שעדיף לא לבנות על זה?

liviur
04/07/11, 14:08
מדיה סרבר - להפוך מחשב לספק תוכן כדי להגיש כל וידאו למכשירים אחרים.
Share - הכוונה שיתוף תיקיה מתוך הFile System כמו בחלונות לדוגמא.

ניתן רק וידאו ואודיו.

לגבי התקווה - אם אתה מצפה לפיצ'ר שעדיין אין - אולי כדאי לך לחכות ולראות שאולי יוצר Apple TV חדש עד יציאת iOS5.

ליביו