מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : השעה הראשונה עם האייפון 2) אקטיבציה חוקית והסבר על סימפריי

ItaiHay
24/06/11, 17:26
במדריך הזה אסביר איך לאקטב מכשיר ואסביר על סימפריי, איזה מכשיר הוא סימפריי וכמובן מה ההשלכות של אייפון נעול.

‏מדריך וידאו

הכנסו לערוץ שלנו (http://www.youtube.com/iphonestube) לעוד מדריכים מהסדרה, לסקירות ועוד וידאו של האתר!
עשו לנו Subscribe (http://bit.ly/subiphonestube) כדי לקבל את הסרטונים ראשונים!

pl3-ol_n7Ag

הסבר קצר על אייפון סימפריי:

סימפריי משמעו שאפשר להכניס כל כרטיס סים, והמכשיר יקבל קליטה ושיחות. (שימו לב איפון דור2 לא יעבוד עם סים של פלאפון בכל מקרה)

אייפון שנקנה בארץ מתחלק לשתי קטגוריות:
- אם הוא נקנה אחרי ה1.1.11 אז האייפון סימפריי לכל דבר.
- אם הוא נקנה לפני ה1.1.11, האייפון נעול לחברה ממנה נקנה, משמע שהאייפון יעבוד רק עם סיפ מאותה רשת. (לדוגמא: אם קניתם איפון מאורנג' הוא יעבוד רק עם כרטיס סים של אורנג')

אם קניתם את מכשירכם בחו"ל ואינכם יודעים אם הוא סימפריי, נסו להכניס את כרטיס הסים שלכם מהארץ. אם המכשיר עובד, מקבל שיחות ומאקטב את עצמו, ללא תלות בפריצה או תוכנה חיצונית, משמע שהאייפון סימפריי.

מומלץ לקנות אייפון סימפריי, כדי למנוע בעיות בעתיד (אותן תכירו בהמשך)

Bar
24/06/11, 19:43
איתי נהדר!
כל הכבוד על ההשקעה!
סדרת מדריכים מעולה!

orzariker
24/06/11, 22:23
שאלה קטנה אם אני יקנה את האייפון הבא לפני 1.1.12 הוא יהיה נעול רק לסלקום? ואחרי סיפרי לכל דבר?

Bar
24/06/11, 22:26
שאלה קטנה אם אני יקנה את האייפון הבא לפני 1.1.12 הוא יהיה נעול רק לסלקום? ואחרי סיפרי לכל דבר?
יהיה סים פרי.

העניין של ה 1.1.11 זה בעצם התאריך שהחוק בכנסת נכנס לתוקף (החוק אומר שכל מכשיר בישראל יהיה סים פרי החל מתאריך זה), כך שזה תקף עד שהחוק יבוטל ע"י הכנסת ולא עד לתאריך מסוים.

Steve Mobs
24/06/11, 22:27
זה אחרי יישום החוק שלפיו כל המכשירים שיימכרו בארץ יהיו סימפרי על פי חוק
אני אישית קניתי מכשיר 3g לפני החוק ו 4 אחריו ו אני מודה עד היום על ההחלטה לקנות סימפרי שהרי אין כבר פריצות אנלוקהמעודכנות

orzariker
25/06/11, 00:30
תודה לכם!

Bar
25/06/11, 00:44
תודה לכם!

בשמחה רבה!
:)

balilamaor
09/07/11, 22:03
שאלה..
אם שלי הוא לא סים פרי ולעת עתה הוא לא דורש אקטיבציה (כי אין לי סים). כמו כן הזמנתי טורבו סים על מנת לעבוד איתו עם הסים שלי מאורנג' בארץ. האם כשיהיה לי את הטורבו סים אני לא אוכל לחבר את המכשיר לאייטונס או שאחרי פעם אחת שהוא עבר אקטיבציה הוא לא יצטרך שוב פעם?
תודה,

Bar
09/07/11, 22:57
שאלה..
אם שלי הוא לא סים פרי ולעת עתה הוא לא דורש אקטיבציה (כי אין לי סים). כמו כן הזמנתי טורבו סים על מנת לעבוד איתו עם הסים שלי מאורנג' בארץ. האם כשיהיה לי את הטורבו סים אני לא אוכל לחבר את המכשיר לאייטונס או שאחרי פעם אחת שהוא עבר אקטיבציה הוא לא יצטרך שוב פעם?
תודה,
תוכלי לחבר אותו לאייטונס הוא לא יבקש אקטיבציה.

balilamaor
10/07/11, 01:22
תוכלי לחבר אותו לאייטונס הוא לא יבקש אקטיבציה.

זה תוכל. ותודה.

osheinberg
28/08/11, 09:49
איפון 4 שהביאו לי מארה"ב ואני מעוניינת לפתוח אותו שיקבל את הסימ של אורנג'.
האם יש פריצה כזו?
מדובר בגרסה 4.3.3

patrick4u
27/10/11, 09:46
אני רוצה להוסיף כי םג אני רכשתי איפון 4g בארה"לב גרסא 4.3.5 . מה אתם ממליצים לעשות? האם שנמוך אפשרי?? אני רוצה לציין שאני רוצה לעשות אנלוק. מה האופציה המועדפת בשבילי. שמעתי על הטורבו סים אבל אני מעדיף שלא לעשות זאת

tal alkobi
21/12/11, 03:19
אין עליכים תודה רבה...

yosydvdvch
25/04/13, 22:26
[/QUOTE]אם קניתם את מכשירכם בחו"ל ואינכם יודעים אם הוא סימפריי, נסו להכניס את כרטיס הסים שלכם מהארץ. אם המכשיר עובד, מקבל שיחות ומאקטב את עצמו, ללא תלות בפריצה או תוכנה חיצונית, משמע שהאייפון סימפריי.

מומלץ לקנות אייפון סימפריי, כדי למנוע בעיות בעתיד (אותן תכירו בהמשך)[/QUOTE]

תמשיך.... ומה אם כן קיבלתי מכשיר 4s וזה לא סים פרי (שנקנה דרך דיל אם חברה סלולר).. הכנסתי סים מפה וגם דרך המחשב הוא לא מופעל לי.. מה הפיתרון הכי יעיל בשביל שיישאר הכי איכותי המכשיר. שלא יתקלקל לי הgps והpush וכדו'..

אשמח מאוד לתשובה..
כי תאר לעצמך יש לך אייפון חדש בארון ולא יכול להשתמש בה...

תודה חברים!