מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : שאלה| Spamming AT, waiting for a response

urihell
29/02/08, 14:56
יש למישהו במקרה מושג למה כשאני מנסה להשתמש ב Ziphone בגרסאות גבוהות מ V1.0 ע"מ לפרוץ אץ האייפוד טאצ' 8 ג'יגה שברשותי בגרסת 1.1.3 אני מקבל הודעת:" Spamming AT, waiting for a response" בעת התהליך ?

רק V1.0 עובדת כמו שצריך..

DJBH
29/02/08, 15:03
להגיד לך את האמת? אני לא כ"כ מבין ב-ZiPhone מכיוון שלא השתמשתי בו ולכן אני לא יכול לעזור לך, הכי מומלץ לא להתעסק עם התוכנה שלו לאייפוד טאצ' ולעבוד לפי המדריך שאני פירסמתי, אין הבדל בתוצאות של שניהם.

Remo
29/02/08, 15:05
AT זה סט פקודות למודמים. ההודעה Spamming AT היא חלק מהתהליך של שליחת ספאם למכשיר, והמתנה עד שתהיה זליגת זיכרון (צורה נפוצה לפריצות תוכנה).
לגבי ZiPhone וגרסותיו השונות, אני לא יודע לענות לך, כי אני לא משתמש בו.

urihell
29/02/08, 15:09
קיבלתי את הרושם שלפרוץ עם Ziphone זה לא תקין,
אתם יכולים בבקשה להרחיב על ההבדל בין המדריך לבין Ziphone ?
הרי בשורה התחתונה מגיעים לאותה התוצאה, או שאני טועה ?

Remo
29/02/08, 15:19

התוצאה הסופית באמת זהה. הדרך שונה.
הפריצה של ZiPhone היא באמצעות הפריצה שפיתח צוות iPhone Elite, והפריצה במדריך היא של iPhone Dev Team.
מה ההבדלים בדיוק אני לא יודע להגיד, ההבדל העיקרי הוא בזמן הפריצה, לטובת ZiPhone.
אם תסתכל אחורה בפורום, תראה שהרבה פריצות ZiPhone הסתיימנו בבריקים אבל יש גם כאלה שהצליחו (על 8GB בלבד).
פריצה באמצעות Dev Team היא ללכת על בטוח, אם עבדת לפי המדריך של בר צעד-צעד, אין מקום לתקלות.

DJBH
29/02/08, 15:19

ZiPhone נחשבת לדרך יותר מהירה ונוחה, פשוט פותחים תוכנה ולוחצים על התחל לפרוץ אחרי שעדכנת את המכשיר שלך לגירסא 1.1.3, אני שמעתי על הרבה בעיות שיצאו מהתוכנה הזאת ולכן לא מומלץ לבצע את הפריצה דרכה, בנוסף - התוכנה עובדת רק על מכשירי הטאצ' של 8 ג'יגה.
במדריך שאני פירסמתי, הדרך בטוחה ו99% שלא יהייו בעיות, פורצים שלב אחרי שלב בדרך ידנית ובכך הסיכוי שיקרה משהו או שתיווצר בעייה בהמשך בעקבות הפריצה, קלוש.

urihell
29/02/08, 15:23
תודה על ההסברים. רשמתי לעצמי לרסטור הבא
;)