מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סים נוסף על אייפד

N.L.B.A.
23/06/11, 17:03
שלום רב לכולם ! אשמח מאוד לתשובה מהירה בנושא, שכן אני צריך לקבל שיחה מנציג של אורנג' !

ברשותי אייפד 2, כמו כן אני לקוח של אורנג' עם אייפון שנקנה מהם ובעל חבילת גלישה של 2gb.
עכשיו, אני מודע לכל הנושא של מיקרו-סים עם קו נוסף שמיועד רק לחיבלת גלישה לאייפד בעלות חודשית נוספת כגודל החבילה המבוקשת - אך אני מבחינתי לא מעוניין לזרוק את כספי לשווא. חשוב לציין שאני לא מעוניין להפוך את האייפון לנקודת גישה, משום שלי יש איפון 3gs ואין לו נקודת גישה על אינטרנט אלחוטי(יש לי גם 4 אבל הוא אצל מישהו אחר מבני המשפחה) ואני יודע אפילו שאני יכול לקשר אותם בבלוטות' אבל אני לא מתרשם מכל שרשרת המתווכים והמהירות באופן כללי ובפרט שמה גם הבלוטות הוא למעשה בעל מהירות נמוכה יותר... והכי חשוב שלא סתם הוספתי לא מעט כסף על ה-3g באייפד - אני מעוניין שהוא יגלוש מהסים שלו, ולא להיות תלוי עכשיו בבטרייה של האייפון וכל מיני סיבוכים כאלה ואחרים...(למרות שזו אחלה טכנולוגיה למקרים שאין אינטרנט) ! ! !

ובכן, ישנם מספר אופציות וכאן מגיע שאלתי: האופציה הכי קלה לטעמי היא לבקש כרטיס סים צרוב על המספר שיש בו חבילת גלישה, אך נאמר לי שכרטיסי סים משניים הם מספקים לרוב כרטיסים מסוג דור 2 או 2.5(כי זה מיועד לדבורית ברכב בדר"כ) - האם זה יעבוד על האייפד? בנוסף נאמר לי בשירות הלקוחות שאני יכול לדרוש בנקודת השירות כרטיס סים מתקדם יותר, האם כרטיס סים מדור 3.5 גם יעבדו על האייפד? או האם לידיעתכם באורנג' מספקים גם מיקרו סים ככרטיס משני בלי לעשות בעיות ? שמעתי שיש גם sim ו-usim, מה ההבדלים? מה בסופו של דבר, בתכל'ס אני אמור לבקש בלי שאני אגיע למבוי סתום בלי גלישה באייפד?

בכל אופן, במידה ואקבל כרטיס סים קלאסי שמתאים כמעט לכל הפלאפונים, חשבתי לקנות את השדכן שחותך סים למיקרו סים, ראיתי בזאפ שהוא עולה 89 ש"ח בלבד - האם אתם ממליצים על הדרך זאת?

הייתי שמח אם היה מדריך פרקטי בנושא שמסביר מה לעשות כאשר אתה רוצה "לרכוב" על חבילת גלישה בפלאפון אחר, או כיצד חותכים סים וכל מיני שאלות המתלוות לנושא... !

תודה רבה לעוזרים, סופ"ש נעים.

ymeiner
23/06/11, 22:22
זו שאלה שמתאימה יותר לפורום אייפון באורנג? אבל התשובה הקצרה שלי למה שרשמת היא שקט נפשי.

אין קומבינות בעניין של קו דאטה ועל כל קו תשלם חבילה נפרדת. אני מבין שאתה רואה פה אוטופיה אופטימלית מצידך וזה לשלם רק על קו אחד לשני מכשירים אבל כמו שאתה לא רוצה לצאת פראייר, גם חברות הסלולאר לא רוצות ומבינות את הנוחות ולכן מחשיבות את זה ללוקסוס שאתה יכול להסתדר בלעדיו כל עוד יש לך hotspot ועל לוקסוס משלמים בהתאם.

מבחינת יכולת השיתוף דרך האייפון, זהו כמובן המצב האופטימאלי המציאותי. אתה משלם רק על קו אחד ומקבל אינטרנט בשני המכשירים. בהקשר לצוואר הבקבוק - wifi יכול להגיע למהירות של 300 מגה ביט לשניה. קו אינטרנט סלולאריים יכול להגיע ל7 מב?ש אבל עומד על ממוצע של קצת יותר מ1 מב?ש. איפה לדעתך צוואר הבקבוק פה? מה לדעתך יגביל אותך במהירות, הhot spot או הקו הסלולארי שלך?

אני מבין גם שאחרי שקנית אייפד 3G אתה לא רוצה להפסיד אבל אתה יכול להתנחם בעובדה שיש לך ג?יפיאס.

לפי דעתי האישית, לך על הוט ספוט.

אם אתה הולך לדבר עם נציג, תשאל בכל זאת כי רק חצופים מתקדמים קדימה ותכתוב לנו מה הוא אמר, ממש מעניין אותי לדעת.