מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הודעה של " התקן Usb אינו מזוהה "

biggy
29/02/08, 13:48
יש לי את המכשיר שבוע והכל היה תקין גם עם הסנכרון , מאתמול אני מקבל הודעה שאומרת " התקן USB אינו מזוהה " , ניסיתי לעשות RISET למכשיר ולא עוזר , כשבדקתי במנהל ההתקנים לא הצלחתי לסדר , ניסיתי להסיר אותו ולא הצליח , הופיע לי הודעה שמנהל ההתקנים לא נשמר .
לציין כי את הכבל קיבלתי ממי שקניתי ממנו את המכשיר , לא מופיע עליו שום כיתוב של אפל , האם יכול להיות כי הבעיה היא רק עם הכבל סנכרון ? הכבל עם התוספת שלו מבצע את הטעינה של המכשיר בשקע אבל לא מזוהה על ידי המכשיר שלי .
מבקש את עזרתכם

תודה מראש

jackbauer
29/02/08, 17:43
תנסה לחבר את הכבל לשקע Usb אחר, לפעמים זה פותר בעיות כאלה משום מה...

biggy
29/02/08, 18:45
תודה גבר אבל כבר ניסיתי את זה בכל החורים שיש במחשב

jackbauer
29/02/08, 19:03
יש פה מאמר של apple בדיוק על המצב הזה...
http://docs.info.apple.com/article.html?artnum=305716

בכל מקרה, תנסה להתקין מחדש את Itunes, ממה שאני מבין הדרייבר של ה Iphone מגיע עם Itunes.

cherizli
29/02/08, 19:06
איזו גרסת חלונות יש לך?

biggy
29/02/08, 19:08
Xp כשאני נכנס למנהל ההתקנים הוא רושם לי שמנהל ההתקן אינו קיים , כביכול כאילו לא הותקן הדרייבר

jackbauer
29/02/08, 19:10
Xp כשאני נכנס למנהל ההתקנים הוא רושם לי שמנהל ההתקן אינו קיים , כביכול כאילו לא הותקן הדרייבר

כמו שאמרתי ולפי אפל... תתקין מחדש Itunes וזה אמור לפתור את הבעיה.

biggy
29/02/08, 19:24
התקנתי שוב אחרי שהסרתי את הכל גם ב- reg ולא עוזר , מישהו יודע אולי איפה אני יכול להשיג את הדרייבר של האייפון .
אני כבר מיואש !!!

jackbauer
29/02/08, 19:51
עם איזו גירסה של Itunes אתה עובד עכשיו?

biggy
01/03/08, 08:33
אני עובד עם גירסת itunes האחרונה שיש , מאז אתמול הבאתי כבל חדש ( לא עוזר ) והלכתי לשכן שלי לבדוק אם המכשיר שלי עולה על המחשב שלו והפלא ופלא הוא עולה בלי שום בעיה , מה שמביא אותי למסקנה כי הבעיה לא במכשיר אלה במחשב וזה הביא אותי למסקנה שצריך לעשות משהו ו... פירמתתי את המחשב והתקנתי מחדש את הitunes ועדין לא עזר .
אני אומר לכם זה פשוט מייאש !!!!

biggy
01/03/08, 08:52
אני לא מצליח לעלות על משהו שלא עשיתי על מנת לפתור את הבעיה , אולי מישהו מכיר מקום או מישהו בארץ שמבין ברמה של פתרון ?

biggy
01/03/08, 09:39
אני לא מצליח לעלות על משהו שלא עשיתי על מנת לפתור את הבעיה , אולי מישהו מכיר מקום או מישהו בארץ שמבין ברמה של פתרון ?