מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בבקשה עזרה בהתקנת Winvcn

haymon
29/02/08, 10:55
קראתי את כל המדריכים, ניסיתי מאוד למצוא את התשובה באחד הדיונים ההיסטורים אבל לא הצלחתי.

הורדתי את תוכנת VNC (אותה אחת שיש במדריך) למחשב, רק שהמדריך ישן והתוכנה קצת עודכנה.

פתחתי פורט 5900 על המחשב, הכנסתי את הסיסמאות בדיוק כמו שכתוב בתוכנה.
הורדתי לאייפון את ה VNsea הגדרתי את הכל פנימה כמו שכתוב במדריך הישן וכלום...

אולי אני טועה בכתובת ה IP . ניסיתי את כתובת ה IP בכל מיני ווריאציות, נכנסתי לאתר MYIPADRESS ושם הוא נותן כתובת IPאחת - וגם הוצאתי ה IP שנמצא ב IPCONFIG (המסך השחור בדוס CMD) ששם זה IP שונה לגמרי וגם לא עוזר.

מישהו יכול לתת עזרה והסבר קצת יותר עדכני בבקשה.

חוץ מזה, ממש תענוג הפורום הזה, מקצועי ונעים..תודה לכולם!!

zeevik
29/02/08, 10:58
במקום להציע עזרה לבקשתך אציע לך להשתמש בתוכנה מקבילה, פשוטה ופחות מסובכת - iPhone PC Suite

haymon
29/02/08, 11:02
במקום להציע עזרה לבקשתך אציע לך להשתמש בתוכנה מקבילה, פשוטה ופחות מסובכת - iPhone PC Suite

תודה, אני כבר מנסה....
זה על אותו העיקרון,? מוריד את התוכנה למחשב, משאיר את התוכנה VNsea על האייפון?
אתה יכול לתת קצת הסבר התקנה מפורט יותר. הנה נראה לי מצאתי כאן בפורום..אין, פורום ענק!
תודה

zeevik
29/02/08, 11:10
מתקין את התוכנה, מחבר את האייפון למחשב, פותח את התוכנה ומשוטט בתיקיות.
אם אתה בגירסה 1.1.3 שנפרצה בזימברית תצטרך להתקין תוסף מסוים.

haymon
29/02/08, 13:24
מתקין את התוכנה, מחבר את האייפון למחשב, פותח את התוכנה ומשוטט בתיקיות.
אם אתה בגירסה 1.1.3 שנפרצה בזימברית תצטרך להתקין תוסף מסוים.

התוכנה שאתה מדבר עליה שונה לגמרי מהשימוש ב WINVCN (עד כמה שהצלחתי להבין)
בVCN אמור לתת לך שליטה מלאה על המחשב, ז"א לראות את כל השולחן עבודה שלך (של המחשב) על האייפון ולהכנס לאיזה תקייה שאתה רוצה שנמצאת על המחשב, עדיין לא הצלחתי אבל ככה זה נראה. http://www.youtube.com/results?search_query=how+winvnc+iphone&search_type=&aq=f

מקווה שהובנתי נכון, תודה רבה
אגב אני ב 1.1.2 עדיין...

tmadman
29/02/08, 14:21
אם אתה מנסה להתחבר דרך הרשת הפנימית שלך בבית אז אתה צריך לתת את ה IP של המחשב ולא של הרשת, כלומר את IP שראית ב ipconfig .
בקשר ל iphone pc suit אכן אין שום קשר בין מה שאתה רוצה לעשות ולתוכנה הזאת.
לפי איזה מדריך עבדת? הסרטון שהבאת לא קשור ל vnsea. בסרטון הוא משתלט דרך ספארי זה טיפה שונה.