מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : חיפוש משדר fm

redyoyo
20/06/11, 21:50
היי

אייפון 4 שמחפש להשמיע את עצמו ברמקולי הרכב.. לרדיו
אין חיבור AUX ולא BT ולכן נאלץ להתמודד עם פתרון המשדר.
כרגע יש לי את של חברת - Kensington (http://eu.kensington.com/kensington/en/gb/n/90/246/new+liquidfm+transmitters+get+your++beats+flowing. aspx)
עובד בסדר אבל בצפון זה פשוט סיוט כל מספר קילומטרים צריך להחליף תדר.

מכירים אולי משהו אחר? שהוכיח את עצמו בארצנו מלאת המשדרים הפיראטיים?

תודה מראש!
עופר

ymeiner
20/06/11, 22:37
יויו אדום, כבר אני מת עליך, אתה לא יודע כמה אני טוב עם יויואים. הדגמות ניתנות מדי סופ?ש מחוץ לבית.

בתור בעלים של מוצר כזה של קינגסטון אני חייב להגיד שזה לא בדיוק פיתרון מושלם ולפני שאתה קונה אחד כזה אני אספר לך שלא השתמשנו במוצר כבר המון זמן כי מי רוצה להחליף תחנה כל רבע שעה?

המוצר לדעתי לא מוצלח במיוחד.

מה כן טוב? זה כבר תלוי בסוג הרכב כי לכל רכב מוצר יעודי משלו אבל יש לי מחבר aux שמתחבר ישירות לאנטנת הרכב בין הרדיו לאנטנה עצמה.

איך זה עובד? קופסה קטנה שהיא משדר רדיו לא חזק במיוחד לוקחת את השמע ומשדרת אותו ישירות דרך כניסת האנטנה ברכב. מכיוון שמדובר בfm, החזק מנצח ומה שמשודר מהקופסה הזו הוא לעולם החזק.

בד?כ הקופסאות האלו משדרות בתדר הנמוך ביותר ברדיו כי הוא בד?כ לא בשימוש אבל גם לזה יש אפשרות שינוי.

מה שאתה מקבל זה כניסת aux לרדיו דרך האנטנה וזו הדרך הטובה ביותר.

אם אתה צריך עוד עזרה בנושא, תן את סוג הרכב ואני אמצא לך את הרכיב.

redyoyo
21/06/11, 07:02
מעולה. אני בטוח אסתבך בהרכבה אבל יאללה מקסימום אני אשאר עם חלקים ביד מניסיון זה עובד גם שחלקים נשארים בחוץ..

רנו מגאן 2007

ymeiner
21/06/11, 07:40
מסתבר שהסיפור עם רנו אפילו יותר פשוט כי לרדיו של המגן יש חיבור אחורי לצ?יינג?ר וכל מה שאתה צריך זה מוצר בשם Connects 2 (http://shop.ebay.com/i.html?LH_AvailTo=1&_nkw=CTVRNX001&_arm=1&_armm=63&_ruu=http%3A%2F%2Fshop.ebay.com%2Fi.html%3F_nkw%3D CTVRNX001%26_arr%3D1&_rdc=1) בחמישים דולר (אם תתאמץ אולי תמצא ביותר זול) ואתה מסודר.

נזכרתי שכשאני מסתכל מהחלון אני לא רואה אף רכב של רנו - משמע אין רנו בארה?ב ותצטרך להשיג את המחבר הזה מאירופה.

מספר המוצר הוא: CTVRNX001

ההרכבה שלו קלה עד כדי כאב כי יש רק חיבור אחד כזה מאחורי הרדיו.

redyoyo
21/06/11, 21:35
תודה רבה!!

tommyb1
21/06/11, 21:59
אם תוכל לבדוק ולהגיד את הדגם של הרדיו, אמור להיות מאחור חיבור של 2rca אחד אדום והשני לבן.
שהם כניסה למקור שמע חיצוני.
ואז מה שאתה צריך לעשות זה לפרוס כבל 2rca לpl (לפרוס מהרדיו ולהוציא באיזור של הרגלים של מושב הנוסע) נכון שזה קצת ערבי, אבל זה הפתרון הכי זול והכי נוח!!
יעלה משהו כמו 20 ש"ח לכבל סביר ואין סיכוי להפרעות

redyoyo
22/06/11, 14:44
pioneer DEH-1850' , יש יציאות מאחור.

לא הבנתי איזה כבל להביא?
מה זה PL?

redyoyo
22/06/11, 15:05
בקיצור, חיברתי מאחור הכנסתי לאייפון ויוק.. לא עובד

אלא אם צריך לשנות משהו ברדיו.. בכל אופן אתה סגור על זה שזה כניסות rca ולא יציאות?

tommyb1
22/06/11, 17:01
אתה צריך לשנות את ברדיו לaux אם אני לא טועה, תנסה לקרוא את החוברת של הרדיו דיסק,
אני כמעט בטוח שזה כניסה (של ציינגר למשל)

redyoyo
22/06/11, 18:35
אתה אופטימי לגבי החוברת... נחפש משהו באינטרנט.

תודה

redyoyo
22/06/11, 20:06
תודה רבה לכל העוזרים!!

חיפוש בבוידעם הניב הפתעה רדיו שפירקתי מהרכב של אשתי לפני כשנתיים.. וכן.. יש בו יציאת aux.

ymeiner
22/06/11, 20:07
שמח לראות שמצאת פיתרון. אני מרגיש קצת טפשי שלא חשבתי שיכול להיות שהרדיו ברכב שלך הוא לא המקורי :-) תהנה.

liranfa
22/06/11, 20:12
יויו אדום, כבר אני מת עליך, אתה לא יודע כמה אני טוב עם יויואים. הדגמות ניתנות מדי סופ?ש מחוץ לבית.

בתור בעלים של מוצר כזה של קינגסטון אני חייב להגיד שזה לא בדיוק פיתרון מושלם ולפני שאתה קונה אחד כזה אני אספר לך שלא השתמשנו במוצר כבר המון זמן כי מי רוצה להחליף תחנה כל רבע שעה?

המוצר לדעתי לא מוצלח במיוחד.

מה כן טוב? זה כבר תלוי בסוג הרכב כי לכל רכב מוצר יעודי משלו אבל יש לי מחבר aux שמתחבר ישירות לאנטנת הרכב בין הרדיו לאנטנה עצמה.

איך זה עובד? קופסה קטנה שהיא משדר רדיו לא חזק במיוחד לוקחת את השמע ומשדרת אותו ישירות דרך כניסת האנטנה ברכב. מכיוון שמדובר בfm, החזק מנצח ומה שמשודר מהקופסה הזו הוא לעולם החזק.

בד?כ הקופסאות האלו משדרות בתדר הנמוך ביותר ברדיו כי הוא בד?כ לא בשימוש אבל גם לזה יש אפשרות שינוי.

מה שאתה מקבל זה כניסת aux לרדיו דרך האנטנה וזו הדרך הטובה ביותר.

אם אתה צריך עוד עזרה בנושא, תן את סוג הרכב ואני אמצא לך את הרכיב.

היי,
איפה אני יכול למצוא מכשיר כזה לפיג'ו 308 ?
תודה!

ymeiner
22/06/11, 20:23
מה דגם הרדיו שלך? מקורי של הרכב? האם אתה יכול לעשות שניה חיפוש על גבי הרשת של תמונה של הרדיו שלך?
זה יעזור מאד למציאת החלק.

אם מדובר ברדיו המקורי והוא נראה כמו בתמונה בקישור, יש מחבר שמתלבש מאחורי הרדיו שנותן יציאה של שתי בננות RCA. המחבר עולה 30 פאונד בערך ותמצא אותו בקישור הזה: http://cgi.ebay.co.uk/PEUGEOT-607-807-308-AUX-ADAPTOR-MP3-IPOD-CTVPGX011-/300376744050#ht_1549wt_905

לפני שאתה רץ לקנות אני מציע שני דברים:
1. תבדוק בתא כפפות אם אין לך במקרה שתי בננות RCA כאלו. יש רכבי פג'ו שמגיעים כבר עם המחבר והוא נמצא בתא כפפות.
2. לך למוסך מורשה של פג'ו ותשאל אם יש להם חלק כזה ואם הם יכולים להזמין לך אחד. מערכת המחשוב במוסכים מורשים היא מדהימה ובלחיצת כפתור החלק יכול להגיע אליך למחרת בבוקר.

ההרכבה של חלק כזה מאד פשוטה אבל אל תבצע אם אתה לא ממש יודע, משחקים עם המערכת החשמלית של הרכב מתחילים בקצר קטן ברדיו ונגמרים בחלונות חשמליים שלא יעבדו לעולם יותר כמו שצריך.

ymeiner
22/06/11, 20:24
מה דגם הרדיו שלך? מקורי של הרכב? האם אתה יכול לעשות שניה חיפוש על גבי הרשת של תמונה של הרדיו שלך?
זה יעזור מאד למציאת החלק.

אם מדובר ברדיו המקורי והוא נראה כמו בתמונה בקישור, יש מחבר שמתלבש מאחורי הרדיו שנותן יציאה של שתי בננות RCA. המחבר עולה 30 פאונד בערך ותמצא אותו בקישור הזה: http://cgi.ebay.co.uk/PEUGEOT-607-807-308-AUX-ADAPTOR-MP3-IPOD-CTVPGX011-/300376744050#ht_1549wt_905

לפני שאתה רץ לקנות אני מציע שני דברים:
1. תבדוק בתא כפפות אם אין לך במקרה שתי בננות RCA כאלו. יש רכבי פג'ו שמגיעים כבר עם המחבר והוא נמצא בתא כפפות.
2. לך למוסך מורשה של פג'ו ותשאל אם יש להם חלק כזה ואם הם יכולים להזמין לך אחד. מערכת המחשוב במוסכים מורשים היא מדהימה ובלחיצת כפתור החלק יכול להגיע אליך למחרת בבוקר.

ההרכבה של חלק כזה מאד פשוטה אבל אל תבצע אם אתה לא ממש יודע, משחקים עם המערכת החשמלית של הרכב מתחילים בקצר קטן ברדיו ונגמרים בחלונות חשמליים שלא יעבדו לעולם יותר כמו שצריך.

בנוסף, האינטרנט מלא בכל מני מוצרים שמתאימים ישירות לאייפוד\אייפון. לא מומלץ. rca הוא יותר אוניברסאלי.