מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סקירה| OtterBox Defender לאייפון 4

ItaiHay
20/06/11, 07:58
‏‫הOtterbox Defender הוא קייס שנחשב לטוב ביותר מבחינת הגנה. האם הוא עד כדי כך טוב? סקירה מלאה.‬

https://img.skitch.com/20110620-ghpnxi32s6qxa18p6p93can47c.jpg

האייפון 4 הוא מכשיר שביר בהחלט. הוא עשויי בחלקיו החיצוניים מזכוכית בעיקר וכל נפילה שלו היא סכנת נפשות לאותה זכוכית.
יש קייסים רבים הטוענים שיגנו על האייפון 4 שלכם, אך הטוען לכתר הוא כנראה הOtterBox Defender. האם הוא עד כדי כך טוב?

‏הגנה
בשביל שמגן יהיה מגן טוב, הוא צריך להיות מחומרים שבולמים זעזועים וסופגים מכות חזקות.
לOtterBox Defender שלושה חלקים (ונרתיק, אך הוא לא חשוב כרגע) שבונים אותו.
- חלק קדמי מפלסטיק קשיח ומגן מסך מובנה
- חלק אחורי מפלסטיק קשיח ופלסטיק שקוף למקומות של המצלמה.
- סיליקון שנועד לעטוף הכל.

http://images.intomobile.com/wp-content/uploads/2010/07/iPhone-4-otterbox.jpg

מבחינת חלקיו, הקייס בנויי לספיגת מכות. ראשית, הסיליקון שעוטף אותו בולם את זעזוע הנפילה. הוא גם גורם לקייס להיות יותר נוח למגע בלי שום קשר.
שנית, המגן הקדמי בעל מגן מסך מובנה, וכתוצאה מכך המסך שלכם ישמר נקי וללא שריטות בכל מצב.
שלישית, המגן הקדמי והאחורי הקשיחים יספגו את הכוח שהסיליקון לא ספג.

‏סקירת וידאו
‏לעוד מדריכים, סקירות וסרטונים הכנסו לערוץ שלנו ועשו Subscribe (http://bit.ly/iphonestube)

pWuda7fIEPo

‏עיצוב
למרות שעיצוב הוא דבר שולי בקניית קייס כזה, יש חשיבות לכך בחברת OtterBox.
הOtterBox Defender יכול להגיע בשלל צבעים. כמו כן, הוא כולל מחזיק.
המחזיק יתלה את הOtterBox Defender שלכם על החגורה שלכם, או ישמש כסטנד על שולחן, כאשר המסך של האייפון יכול להיות כלפי חוץ או פנים.

למרות שבחברת Otterbox ניסו לשמור על עיצוב טוב, האייפון שלכם יתעבה ב7.7 מ"מ (מ9‪.‬‫3 מ"מ אל 17 מ"מ).‬
הדבר מורגש והאייפון שלכם לא היה כל כך נגיש מכיס.

http://www.tipb.com/images/stories/2011/01/7227.jpg

‏הטוב
- יגן על האייפון מכל נפילה
- מגן מסך מובנה
- מיוצר במקור בשלל צבעים
- סטנד שבא עם המכשיר
- קל ליישום

‏הרע
- מעבה את המכשיר חיצונית
- טיפה צובר אבק חיצונית בתוך החורים של המצלמה (ניתן לנקות עם מקל לניקוי אוזניים).

‏פסק הדין
המגן המושלם לאנשים שצריכים הגנה אולטימטיבית

ניתן להשיג את ה-OtterBox Defender בחנות אייטל (http://www.itel.co.il/shop/product_info.php?products_id=448
) - חנות הבית של אתר iPhones .
מחיר לצרכן - 229 שקלים

M8R-2m2huq
20/06/11, 18:28
הוא כל כך עבה? זה לא עבד מדי שזה נהיה לא נוח?

ItaiHay
20/06/11, 21:38
אומנם עבה, אך יעיל. המכשיר יהיה מוגן בכל מחיר.

Dmitry_Sh
20/06/11, 22:09
מבחינת הגנה-אין טוב ממנו.
אם אני לא טועה החברה Otterbox רשמה פטנטים על שלושת הקייסים שלה.

בכל מקרה, הקייס באמת מוסיף נפח למכשיר.
מי שמוכן להתפשר במעט על רמת ההגנה למכשיר, ישנו גם הקייס ה"אמצעי" מבחינת הגנה שנקרא Commuter.
העיצוב שונה-ישנה מעטפת סיליקן על כל המכשיר, ופאנל מפלסטיק גמיש ומחוספס שמתלבש על החלק האחורי והמסגרת. מבחינת נוחות ואחיזה הוא פשוט מעולה. ההגנה על המכשיר אומנם לא ברמה של הקייס שנסקר פה, אך עדיין בכמה רמות מעל שאר הקייסים הפשוטים לכאורה. והוא גם נראה מעולה על המכשיר... :)

ODEDBOR
20/06/11, 23:51
אכן מגן טוב הבעיה הינה אסטטיות,נפח הרבה יותר רציני,ועם הכל צובר אבק ומצריך פרוק מדי פעם על מנת להגיע מחדש למכשיר ולנקות אותו. נח לי יותר במגיני הסילקון הקיימים.

snaxoa
21/06/11, 00:25
יש לי שאלה לגביו, האם המגן מסך המובנה שלו (מפלסטיק כמו שהבנתי מהסיקור) לא מפריע בשימוש השוטף ?
נגיד בקצוות המסך ? או בכלל - הוא לא מפריע להעביר את כל מחוות המגע באצבעות למסך המכשיר ?

ItaiHay
21/06/11, 02:08
יש לי שאלה לגביו, האם המגן מסך המובנה שלו (מפלסטיק כמו שהבנתי מהסיקור) לא מפריע בשימוש השוטף ?
נגיד בקצוות המסך ? או בכלל - הוא לא מפריע להעביר את כל מחוות המגע באצבעות למסך המכשיר ?

המגן מסך מעולה.
הוא חלק, ועובד פרפקט.

זה לא סתם פלסטיק, אלא זה נועד לשימוש עם המכשיר.

M8R-2m2huq
21/06/11, 18:18
הוא נוח? לא מחליק? לא יוצר זיעה בכפות הידיים? נכנס טוב לכיס למרות העובי?
תודה רבה

ItaiHay
21/06/11, 18:22
הוא נוח? לא מחליק? לא יוצר זיעה בכפות הידיים? נכנס טוב לכיס למרות העובי?
תודה רבה

הסיליקון הופך את הקייס לנוח ביד. כמו כן, אני לא הרגשתי שהוא יוצר זיעה או משהו כזה.
אני הייתי מכניס אותו לכיס ג'ינס (שהוא לא הכי מתרחב), אז זה אפשרי בהחלט. הוא מגיע עם המעזיק שאפשר לחבר לכל דבר (זה קליפס). אפשר לשים אותו על מכנס בקלות.

הבעיה העיצובית היחידה איתו היא שהוא טיפה עבה, אבל ברור למה הוא יחסית עבה. החומר שמגן על המכשיר ידאג ששום דבר לא יוכל לפגוע בו.

כמו שאמרתי, מדובר בקייס הטוב ביותר בשוק להגנה :)

אם יש שאלות ואפילו דברים שלא היו מובנים מהסקירה אני אשמח לענות ואם יהיה צורך: להעלות תמונות וסרטונים.

tommyb1
21/06/11, 23:51
לדעתי עם כל הכבוד לקייס, שידוע שהוא בן הטובים בשוק שתחום ההגנה על האייפון,
אבל אי אפשר לשכוח שהוא גם בין הגדולים!, כאשר לא יצא לי לראות שום קייס במימדים שלו.
וברור שמקייס בממדים האלה מצפים לטוב ביותר!
ולדעתי הוא לא יכול להיות הקייס הטוב ביותר (בכל המובנים, גם של נוחות,הגנה ועובי ועוד)
כמובן האסטטיות, כאשר הוא קייס גס ועבה.
ושאינו נכנס לכיס!! אחרי הכל זה טלפון חברה, ואם אי אפשר להכניס אותו לכיס ולהוציא אותו משם בנוחות
אז לדעתי הוא לא שווה את הכסף (ולא משנה כמה הגנה הוא נותן)
כל הקטע בקייס מצויין הוא לנסות ליצור אותו כמה שיותר דק ויפה אבל גם מגן.

אני עם קייס של momax ומאוד מומלץ מבחינת נוחות (נפילות לא יודע ולא מעוניין לדעת)

הרי כל היופי של המכשיר הוא העובי שלו, ברגע שמוסיפים לו יותר מידי
לדעתי זה רק הורס.

מיועד רק לאנשי שטח ואנשים עם נטייה להפיל דברים

terminator
22/06/11, 00:27
חבר?ה,מי שיקר לו לא חייב לקנות דווקא ב itel.אבל מאיפה לקנות בפחות שמרו לעצמם כי זה לא קשור לסקירה.
תודה!

דור דוד
22/06/11, 01:38
זה קייס או בונקר? ;)

AssafMoraz
22/06/11, 21:30
יש לי כחצי שנה את האייפון 4 ולפני כן היה לי את ה- 3gs למשך שנה שלמה. רכשתי את המגן הזה גם ל- 3gs וגם לאייפון 4 שלי והוא בהחלט מגן מסיבי, חזק וטוב אבל יש לו כמה חסרונות:

1. המגן מסך המובנה זה באמת דבר טוב אבל קרה לי באייפון 4 שנכנס לי גרגר קטן וחשבתי שזה לכלוך חיצוני, ניסיתי לגרד אותו ושרטתי קלות את המסך. אני ממליץ בחום להדביק גם מגן מסך בנוסף וזה מה שעשיתי לאחר המקרה המצער.
2. הוא תופס המון אבק ומדי פעם מצריך "טיפול" של פירוק וניקוי ואני למעשה שוטף אותו בברז ונותן לו להתייבש כל הלילה ואז אני מביא אותו למצב של חדש מבחינת ניקיון לפחות. הוא תופס אבק בעיקר בכל החורים אם זה המצלמה, צידי מגן המסך, שקעי הרמקול, המיקרופון וכו.
3. כאשר מנסים להכניס אותו לכיס הוא לא יושב ממש נוח וגם אם כן, כששולפים אותו מג'ינס צמוד כל הסיליקון נשלף וצריך להחזיר אותו בחזרה (באמת בקטנה).

עכשיו לגבי מחיר אז בארץ הוא באמת יקר. לדעתי בזאפ משהו כמו 240-250 שקל אם אני זוכר נכון.

ClayMan
23/06/11, 12:19
חברה כולכם חיים בעבר...
אם לא שמעתם על הקייס החדש שנקרא lifeproof אתם לא יודעים מה זאת הגנה
פשוט תכנסו לאתר שלהם ותתרשמו.
זה צריך להיות הקייס המושלם, גם דק ובעל גישה מלאה לכל הפונקציות וגם נותן הגנה מושלמת גם ממכות גם מאבק וגם ממים! שמעתם נכון ניתן להכנס איתו למים עד 2 מטר ולצלם :)
אני צריך לקבל אותו בחודש הקרוב ואז אוכל לתת ביקורת ממקור ראשון.

ItaiHay
23/06/11, 12:44
חברה כולכם חיים בעבר...
אם לא שמעתם על הקייס החדש שנקרא lifeproof אתם לא יודעים מה זאת הגנה
פשוט תכנסו לאתר שלהם ותתרשמו.
זה צריך להיות הקייס המושלם, גם דק ובעל גישה מלאה לכל הפונקציות וגם נותן הגנה מושלמת גם ממכות גם מאבק וגם ממים! שמעתם נכון ניתן להכנס איתו למים עד 2 מטר ולצלם :)
אני צריך לקבל אותו בחודש הקרוב ואז אוכל לתת ביקורת ממקור ראשון.

אתה לא יכול להגיד משהו ללא נסיון.
אשמח אם תשווה, תסקור.

אבל עד אז אין לך את הזכות שיפוט להגיד מה יותר טוב :)

AssafMoraz
23/06/11, 13:09
אשמח אם תשווה, תסקור.

אתה צודק אבל גם מראה עיניים יכול לתת רושם ראשוני והוא גם הבטיח לתת חות דעת אישית :)
בכל אופן ועם כל הכבוד לשוק הישראלי עדיין משתלם יותר לרכוש בחו?ל. המחיר לרוב יותר נמוך בחצי ואף יותר.

ClayMan
23/06/11, 13:12
אשמח אם תשווה, תסקור.

כמעט לאף אחד אין נסיון איתו הוא רק הושק ואולי בוצעו רק 50 הזמנות ראשונות אך ניתן להתרשם ממנו
גם בדף הפייסבוק שלהם ורוב הלקוחות שלהם הם בעלי otterbox וכולם נדהמים מהביצועים שלו ומהדקות שלו.
ניתן לראות שם גם סרטונים של המקבלים הראשונים וכיצד הם "משתעשעים" עם האייפון עם מים ודברים אחרים.

ClayMan
23/06/11, 13:15
דרך אגב הוא נמצא בפיתוח כבר 22 חודשים והושקעו בפיתוח כמעט 2 מיליון דולר!
ונרשמו עליו מעל 200 פטנטים.

ItaiHay
23/06/11, 13:36
כמעט לאף אחד אין נסיון איתו הוא רק הושק ואולי בוצעו רק 50 הזמנות ראשונות אך ניתן להתרשם ממנו
גם בדף הפייסבוק שלהם ורוב הלקוחות שלהם הם בעלי otterbox וכולם נדהמים מהביצועים שלו ומהדקות שלו.
ניתן לראות שם גם סרטונים של המקבלים הראשונים וכיצד הם "משתעשעים" עם האייפון עם מים ודברים אחרים.

דרך אגב הוא נמצא בפיתוח כבר 22 חודשים והושקעו בפיתוח כמעט 2 מיליון דולר!
ונרשמו עליו מעל 200 פטנטים.

אני אשמח לשמוע ממך סקירה וחוות דעת ברגע שתקבל אותו :)
אני אודה ואומר שתפסת את תשומת הלב שלי.

AssafMoraz
24/06/11, 13:18
אני אשמח לשמוע ממך סקירה וחוות דעת ברגע שתקבל אותו :)
אני אודה ואומר שתפסת את תשומת הלב שלי.

הבחור צודק! הוא שכנע אותי לגמרי!!!!!!!!!!!! אין, פשוט אין דברים כאלה. זה כל כך מטורף שאני הולך כנראה לנטוש סופית את ה- otterbox defender שלי לטובת הכיסוי הזה.

פשוט חבל על הזמן...

Pasha
26/06/11, 03:09
קייס באמת מעולה.
אבל מה קרה, פתאום מותר לפרסם חנויות ? ... אז במקרה פרסמתם חנות קצת יקרה. באייסטור הקייס הזה עולה 249.

Shalev300
27/06/11, 14:35
וואי יש לי את זה אחד הטובים האייפון נפל לי מגובה מטר שבעים בערך ולא קרה כלום באמת שווה לקנות

עומר חרמש
29/06/11, 12:53
אכן קייס מעולה.
הבעיה היא מגן המסך המובנה שיש לו נטיה לצבור לכלוך ולייצר בועות מעצבנות.אני תלשתי בעדינות את מגן המסך המובנה ושמתי מגן מסך נפרד,ואני ממש לא מצטער על כך.אח שלי הביא את זה מאיביי במשהו כמו 22 דולר.

AssafMoraz
29/06/11, 21:03
אכן קייס מעולה.
הבעיה היא מגן המסך המובנה שיש לו נטיה לצבור לכלוך ולייצר בועות מעצבנות.אני תלשתי בעדינות את מגן המסך המובנה ושמתי מגן מסך נפרד,ואני ממש לא מצטער על כך.אח שלי הביא את זה מאיביי במשהו כמו 22 דולר.

עומר חרמש? אני לא הכרתי אותך ממש אישית אבל השם שלך מזכיר לי זיכרונות על סביח אם אני זוכר נכון. משהו עם פריצה לגרסה 3.1.3 אולי?! תקן אותי אם אני טועה...

לגבי האוטרבוקס, כשהוא היה לי על ה- 3gs באמת היו בועות על המסך וזה הרגיז ולכן גם לי נמאס לשחק עם הפודרה וכו' ולבסוף חתכתי את המגן והדבקתי כמוך מגן מסך וסגרתי עניין.

לעומת זאת, האוטרבוקס של האייפון 4 לא יוצר בועות כלל. בכל זאת, קרה לי מקרה ונשרט לי המסך מגרגיר אבק שנכנס לבפנים ולכן הדבקתי מגן מסך בנוסף ואני משתמש גם בחיצוני עד שאולי יימאס לי ואני יחתוך אותו (את החיצוני).

moshewwwee
30/06/11, 00:32
מגושם מדי... אם אתה לא מפיל את האייפון שלך כל עשר דקות אז תסתפק בspec וזהו

moshewwwee
30/06/11, 00:34
אכן קייס מעולה.
אפשר למצוא גם ב-8 דולר

shlomiel11
03/07/11, 11:35
הדיפנדר של אוטר בוקס באמת מוצר מדהים, איכותי ומעניק הגנה מושלמת למכשיר, אין ספק שהוא מעבה את האייפון אך חשוב לזכור שחברת אוטר בוקס מכוונת את מכירת הכיסוי הזה לכאלו שעובדים בסביבת עבודה לא רגילה, כגון אנשי צבא משטרה קבלנים וכו, אני ממליץ לכם לראות סרטון וידאו בעברית שמצאתי ביו טיוב על המוצר, לאחר שראיתי את הסרטון הזה רכשתי את המוצר ואני מרוצה ממנו מאוד,

http://www.youtube.com/watch?v=PqLZaPlUkn8

guylederer
03/07/11, 18:50
הדיפנדר של אוטר בוקס באמת מוצר מדהים, איכותי ומעניק הגנה מושלמת למכשיר, אין ספק שהוא מעבה את האייפון אך חשוב לזכור שחברת אוטר בוקס מכוונת את מכירת הכיסוי הזה לכאלו שעובדים בסביבת עבודה לא רגילה, כגון אנשי צבא משטרה קבלנים וכו, אני ממליץ לכם לראות סרטון וידאו בעברית שמצאתי ביו טיוב על המוצר, לאחר שראיתי את הסרטון הזה רכשתי את המוצר ואני מרוצה ממנו מאוד,

http://www.youtube.com/watch?v=pqlzaplukn8

לכל האנשים שהגיבו ואמרו "מגושם,גדול וכ'ו וכ'ו"
כנראה הקייס הזה לא פונה אליכם ...
אני רכשתי את שלי ואני מרוצה ממנו מאד ( כ 40$ בארצות הברית ... צבע כחול יפיפה =] )

אני עובד במכונאות וזה דורש הרבה הרבה זמן עם הטלפון + זה שאני מלא בשמנים וגריז ודלק אז הייתי חייב להביא כיסוי מתאים לאייפון ... כל שבוע שאני מסיים לעבוד מסיר את הסיליקון מנקה והכל כמו חדש ... כמו כן הוא נפל לי כמה וכמה פעמים וכלום לא קרה ... משתמש גם בקליפס שלו ועושה עבודה מצויינת ... אני מאד מרוצה מהקייס שמתאים לעבודה מסיבית קשה ...

torian
23/07/11, 16:13
האם מומלץ להתקין את הקייס הזה עם מגן מסך קדמי ואחורי על האייפון עצמו בנוסף למגן המסך המובנה של הקייס, או שאפשר לסמוך על הקייס שלא ישרוט את המכשיר ?

AssafMoraz
24/07/11, 08:48
האם מומלץ להתקין את הקייס הזה עם מגן מסך קדמי ואחורי על האייפון עצמו בנוסף למגן המסך המובנה של הקייס, או שאפשר לסמוך על הקייס שלא ישרוט את המכשיר ?

אני באופן אישי כשקיבלתי את המגן לא השתמשתי במדבקה אבל המגן לא אטום לגמרי ואני עובד במפעל עם הרבה אבק ויצא מצב שנכנס לי אבק לבפנים וניסיתי לנקות את זה עד שקלטתי שזה אבק פנימי ולא חיצוני ונשרט לי המסך קלות.

המגן הזה הוא מגן מעולה ואני לא מותר עליו בשום פנים ואופן אבל אני ממליץ בחום פשוט לדחוף את המגן מסך המובנה החוצה ולותר עליו ולהדביק מדבקה (פחות אבק ואין סיכוי לשריטות).

yaniv_kaz
10/12/11, 11:04
יש למישהו מושג איך אני פוטר את הבעיה של הבועות מהמגן מסך המובנה?.... :(

גיאפון-גיבוי
10/12/11, 11:41
קצת אבקת טלק בצד הפנימי של מגן המסך

AssafMoraz
10/12/11, 12:54
אני במגן שלי הסרתי לגמרי את החלון השקוף מהפלסטיק והדבקתי פשוט מגן מסך רגיל כי:

1. גם רואים טוב יותר.
2. גם זה מגן טוב יותר על המסך כי הוא ממש דבוק אליו.
3. גם בגלל מקרה מצער שנכנס לי בעבר גרגיר אבק וניסיתי לנקות אותו אך הסתבר שהוא היה בפנים והוא שרט לי את המסך קלות.

yaniv_kaz
10/12/11, 13:39
שמתי טלק... ובאמת עזר קצת..
אבל אני מעדיף להשאיר ת?מגן המובנה כי אני בצבא וזה...
אז ליתר ביטחון אחי ..

AssafMoraz
10/12/11, 19:10
הוא ייתן לך אותה הגנה גם ככה, זה לא שהמגן המובנה חסין נגד מים או משהו, הוא יתפוס לך אבק וכל מיני גרגירים ואני מדבר מניסיון. החלטה שלך בכל אופן...

Ronenmusician
26/02/13, 02:56
בס?ד

שלום חברים!

פתרון מצויין לבעיית הבועות!

נקו היטב בעזרת מטלית עדינה של משקפיים את מסך הפלאפון ואת חלקו הפנימי של המגן (הפלסטיק השקוף). לאחר מכן קחו מעט טלק (Baby Powder) , אני יודע שזה נשמע מפחיד!
פזרו מעט אבקת טלק על חלקו הפנימי של המגן ובעזרת מברשת של מייק אפ ( קחו מאחותכם או מאמכם) טשטשו את האבקה קלות.

כעת, הרכיבו את המגן וגלו את הקסם!

No More Bubbles!!

יתכן שאם תלחצו חזק על המסך יופיעו מן סימנים של בועות! אל דאגה, זה סימנים קטנים שעוברים לאחר כמה שעות ונוצרים משימוש , בכל זאת מדובר במכשיר Touch.
במידה והסימנים ממש מפריעים לכם, פרקו את המגן והרכיבו אותו שנית. הסימנים יעלמו!

בהצלחה