מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : סיכום אירוע הHT Show

ItaiHay
18/06/11, 20:28
‫ צוות אתר אייפונס נסע לHT Show בנמל תל אביב. מיטב הטכנולוגיה החדשה בישראל הוצגה שם, ואנו מקווים שתהנו מסיכום האירוע כמו שאנו נהנינו לסקור אותו.‬

‏HT Show נערך בסוף שבוע האחרון 15-17 בנמל תל אביב. התערוכה הייתה בהאנגר 11 בתל אביב והציגה חידושים רבים בתחום הטכנולוגיה הבידורית והגדג'טים.

5 חברי צוות האתר נסעו לאירוע: ItaiHay, Rainz, bar212, Shai Mizrachi, Sub Zero

https://img.skitch.com/20110618-ne14xi4mj89w41wgaafxw71g7h.jpg

חם היה ביום חמישי. אוויר מעיק שגרם לך לרצות לקפוץ למי הים התיכון שהיו מטרים ספורים ממני. זהו היה יום מושלם לתערוכה במקום סגור כמו ההאנגר 11 בנמל תל אביב. בשעה 12:00, ולאחר שעה של ישיבה בארומה שכללה בדיחות ודיבורים, נכנסנו לאירוע.

מראה המתחם היה מרשים. היו מדשאות בחוץ עם שולחנות. בגלל מזג האויר לא היו אנשים ששתו שם קפה (או אייס קפה, בהתאם ליום ;)) אך בהחלט ניכר היה שהושקע מאמץ גדול על מנת להרים את האירוע.

עם כניסתינו לאירוע היה דוכן מאוד גדול של חברת Philips. מדובר היה במערכת סאונד מרשימה מאוד. הטריק עם המערכת ועיקר ההשקעה בה היה ההטמעה של Air Play. היא כעיקרון עובדת במיוחד עם מכשירי אפל, למרות שלא במיוחד. הסאונד היה מעולה, למרות שלדעת מומחי המוזיקה שבחבורה שלנו היה חסר באס לקול. יש לציין שההאנגר 11 הוא לא המקום הכי אקוסטי, לכן לא יכלנו להתרשם מהמערכות סאונד כראויי.

https://img.skitch.com/20110617-x1se2281b8uj9pmcnggdtxr1wr.jpg

הדבר הבא שהתרכזנו בו הייתה טלויזיה תלת מימד. חוויה מאוד מרשימה. חולקו לנו משקפי תלת מימד ובהחלט היה מדהים. הטלויזיה היא טלויזיה של 50 אינץ' HD של חברת LG. כמו רוב הטכנולוגיה שהוצגה שם, המוצרים נועדו למשוך את העין. כמות האנשים שעמדו שם כנראה עשתה את העבודה :)

https://img.skitch.com/20110617-rr39sk6kqip421bthkdksfseyr.jpg

התחנה הבאה שלנו היא תחנת המשחקים. כאן יש קינקט, פלייסטיישן מוב וסימולציית מכונית מרוץ. כמובן שהצוות שיחק, ושיחק טוב :) ריינז ידידינו אהב את הקינקט ושיחק משחק מכות בקינקט, והראה לכולנו את הכישרון החבוי שלו. בר ושי שיחקו בטניס בפליסטיישן מוב. בר ניצח, ואח"כ אני ניצחתי את בר בטניס. זאת הייתה הפעם הראשונה שלי בקינקט ופלייסטיישן מוב ונורא אהבתי את הדיוק של שני הטכנולוגיות, ובמיוחד של הקינקט.

https://img.skitch.com/20110617-c1ft6jub1irwc4k5g3g7ax5p6b.jpg

‏Dt4Ckn1QHiI

לפני שעלינו לקומה העליונה שאליה רמזו לנו שכדאי ללכת, הלכנו לדוכן של Verifone. וריפון הציגה את PAYware Mobile - מיני קופה המתחברת לאייפון ומאפשרת לבצע סליקת כרטיסי אשראי ואפילו להוציא חשבוניות ישירות מהאייפון.
זהו פתרון אשראי מעניין לבעלי עסקים, לקבל תשלום מלקוחות בצורה נוחה, מאובטחת, וזולה דרך האייפון.

https://img.skitch.com/20110617-8yk44ehi8griepbktqut4rrebk.jpg

בקומה האחרונה, הייתה מערכת מיוחדת. מדובר הייתה במערכת מולטימדיה מדהימה. מערכת הסאונד הייתה מערכת ברמה גבוהה מאוד והטלויזיה הייתה בגודל של 103 אינץ'.
בטלויזיה וברמקולים התנגנה הופעה של U2, שפשוט גרמה לנו לצעוק כי לא הצלחנו לשמוע כלום. המערכת פשוט אדירה ורצינו לשבת בשקט ברחבה הגדולה שנתנו לה, שכללה ספות.
המערכת אגב עולה בערך 2,000,000 שקלים.

https://img.skitch.com/20110617-fqx217jk417fc95qbek5nw6ha4.jpg

‏ בר (bar212) על האירוע:

כבר מהכניסה לאירוע, ניכר היה שיש הרבה מה לראות. החל מתצוגות של טלוויזיות תלת מימד, משחקי פלייסטיישן מוב ואקסבוקס קינקט, אפשרויות סליקת אשראי לאייפון, ועד למערכות סאונד הניתנות לעבודה עם הidevice באמצעות הairplay! אך הדובדבן שבקצפת היה בקומה השנייה, שם ראינו מה קורה כשאיכות ווידיאו מדהימה של הופעה חיה, נפגשת עם איכות סאונד שבווי 2 מיליון שקלים, התוצאה – חוויה שלעולם לא אשכח, ואולי לא אחווה שוב. ‏‏

אהרון (SUB Zero) על האירוע:

כבר יומיים שאנני ישן טוב,מציפיה לתערוכה הזו. וסוף סוף היא הגיעה... מי שמכיר אותי יודע שאני חובב גג'אדטים בכלל,ומערכות סטריאו בפרט.וכשהם מתחברים יחדיו אז זה עולם שלם. כבר בתחילת התערוכה היה מיצג של פנאסוניק עם חיבור של האייפון לרמקולים ולמרות שהמקום היה פתוח מידי ולא אקוסטי עדיין היה ניתן להתרשם לטובה מהמוצר. כמו כן היו שם טלוויזיות תלת מימד,מחשבים עם מסכיי ט'אץ, וכדו.... הסוף היה ה- the Icing on the cake: מסך של 250 אינץ' וסט רמקולים שלא היו מביישים אומן בהופעונת קטנה עם חברים.... פשוט היה מדהים ומי שיצא מהתערוכה היית רואה שיצא עם חיוך נסוך על פניו. בקיצור חוויה שהייתי עובר שוב ללא ספק.‏

שי מזרחי על האירוע:

תערוכת ה HT הייתה בהחלט מרשימה. אינסוף של תחכום טכנולוגי מרהיב, גאדג'טים מגניבים, מערכות סאוונד, טלוויזיות ועוד.. אבל מה שהכי הלהיב אותי היה דבר אחד.. האייפון. אתם בטח שואלים את עצמכם מה הקשר בין אייפון לתערוכת הטכנולוגיה הזאת? גם אני לא חשבתי שאצא מהתערוכה עם גאוות האייפון - אבל כך קרה.

בתערוכה המציגה כל כל הרבה חידושים, היה דבר אחד שיכלתם לראות שחוזר על עצמו עוד ועוד.. גם בחברות מתחרות, גם בדוכנים המציגים משהו חדש, גם אם מדובר בדבר שהכי לא חשבתם שגם בו יהיה אותו.. הוא היה. האייפון על המפה וישאר על המפה. שנת 2011, האנגר 11 בתל אביב, אולם אירועים ותערוכות ענק מימדים - מציג את תערוכת הטכנולוגיה השנתית, והאייפון הוא שותף ניכר לכך. בהרבה מהעמדות בתערוכה יכלתם לראות את האייפון בפעולה. אם זה התממשקות למערכות מדיה מתוחכמת, ניגון מוזיקה בעזרת התקן וויי פיי ועוד ועוד ועוד..

ההרגשה שאתה הולך בתערוכה שכזאת והאייפון הוא חלק ניכר בה - היא פשוט נפלאה למישהו כמוני חובב iDevices :) שוב האייפון מככב ושוב אני מחייך :)
‏‏

העורך הראשי של האתר- ריינז:

היה אירוע מאוד מעניין, וזכינו לראות את מיטב הטכנולוגיה הביתית שיש לחברות להציע. מסכי התלת מימד של סמסונג היו מהממים באיכותם, ובאמת השאירו רושם. הקינקט של האקס בוקס הוא רעיון נחמד, אבל יש מה לשפר. אך מערכת קולנוע ביתית עם מסך ענק ומלא רמקולים שגורמים לכם להרגיש כאילו אתם בהופעה חיה ? - אם היו לי 2 מליון שקל לשרוף, הייתי אדם מאושר.‏

המנהל העסקי של האתר: דובי פילנק

לאחר שראינו מספר תערוכות טכנולוגיה בישראל הופתענו לטובה מההשקעה של תערוכת HTshow בו הציגו מערכות קולנוע ביתיות , מסכי LED וגדג'טים של חברות מובילות בישראל.
בהחלט ניתן היה להבחין שמארגני האירוע אוהבים את הפעילות שלהם בתחומי הטכנולוגיה השונים והביאו לנו טעימה קטנה מאהבתם.
אירוע HTshow העלה את רף אירועי הטכנולוגיה בישראל. בעיקר בלטו פיליפס , פנסוניק וסמסונג שהציגו בפריסה גדולה את המוצרים שלהם.

לדעתי האירוע היה הצלחה גדולה ומצפה לראות אירועים דומים בעתיד.
אירוע הHT Show היה אירוע מאוד מיוחד. היה שילוב נהדר בין האייפון והאייפד להמון דברים וזאת הייתה הזדמנות נהדרת מה העתיד של המכירות צופן לנו. צוות האתר נהנה להיות שם ולדבר עם קוראים שזיהו אותנו. שימו לב שאנחנו הולכים לכל האירועים שאנחנו מפרסמים. כמו כן, נשמח אם תבואו ותדברו איתנו. אנחנו נשמח להכיר את הקוראים שלנו ונבטיח לכם שלא ננשך ;) האירועים הללו הם גם מפגש חברתי שמאפשר למנהלים, כתבים, VIP וסתם משתמשים של האתר להפגש ולהנות ביחד.

https://img.skitch.com/20110617-gfdm4eb26u5ne1re74nhffn2ka.jpg

RAiNZ
18/06/11, 21:54
אחלה סקירה איתי. היה כיף לא נורמלי עם הצוות, ומי שלא הגיע פספס מכל בחינה אפשרית.

Bar
18/06/11, 21:55
איתי אחלה סקירה!
קשה להעביר במילים את מה שראינו (ובעיקר שמענו) שם, אבל עשית זאת יפה מאוד :)

T-p-X
18/06/11, 22:24
אני לעומתכם חוויתי אכזבה.
אמנם היה שם את כל הטכנולוגיה החדשה מתחום הטלויזיות אך באודיו היה מיעוט.
חסר היה חדרים סגורים לשמיעת אודיו טובה, והטלויזיות סבלו מהבהובים של המנורות מסביב(הבדלים בזמני הרענון 50hz-600hz).
וגם בקומה העליונה היה קשה למערכת למלא את החלל הגדול בבאס, למרות שהצליחו לפצות על זה בווליום גבוה.

יחסית לשנים קודמות, לדוג' האירוע שהיה בכפר המכביה, השנה לא היה להיט, היה נחמד סה"כ.

אבל בהחלט, אנחנו בדרך הנכונה.

Aarón
19/06/11, 07:02
סקירה יפה איתי...
אני מאוד נהניתי,אבל ישנה רק בעיה אחת.
המ"ע מקומה ב' לא נכנסת לי בסלון....אז אני שוקל לשים אותה בחצר.
חחח...
חוץ מזה היה סבבה...
;)

natish
19/06/11, 10:02
אחלה של תערוכה.

רק מה, שמרוב תלת מימד התחלתי להעריך יותר דו מימד :)

sackura
27/06/11, 05:33
הייתה חוויה נחמדה, לטעמי כולם ניסו לדחוף לנו יותר מידי טלוויזיות תלת מימד.
הייתי מעוניין לראות יותר טכנולוגיה מעניינת וחדשנית מאשר סוכני מכירות עם ברק
בעיניים שדוחפים לי משקפיים לפרצוף...