מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה|סוללה באייפוד משתגעת

edikV
15/06/11, 20:26
שלום ,

יש לי אייפוד 4 שבזמן האחרון שמתי לב שהוא מתנהג מוזר
פעם ראשונה שמתי לב לזה כאשר סיימתי להטעין אותו התופעה היא שכשאשר המכשיר היה מחובר לחשמל אחוז הסוללה עמד על 100% אך לאחר שניתקתי את המטען ישר ירד ל 95% .
שמתי לב לעוד תופעה מוזרה שכאשר הסוללה נמצאת ב 20-30% בערך היא מתחילה "להתמלא מעצמה" ועולה ל 40-50% כאשר אני לא משתמש במכשיר למשך מספר דקות .
ידוע גם שהאייפוד מקפיץ הודעות כאשר אחוז הסוללה יורד מתחת ל 20% , לי ההודעה הזאת קופצת 3-4 פעמים והסוללה ,כמו שתיארתי מקודם , עולה ויורדת באחוזים בין (לדוגמא מ 22 ל 20 ואז חזרה ל 21 )

האם מישהו נתקל בתופעה דומה ?!
האם יש פיתרון לבעיה זו ?

אשמח אם תוכלו לעזור לי
תודה רבה

רון קויתי
16/06/11, 14:21
אותו דבר לי זה בדיוק מה שאמרתה

roey_le
16/06/11, 14:25
גם לי זה קורה בדיוק ככה... כנראה שאם להרבה אנשים זה קורה תתנחם בזה שזה לא באמת בעיה כי אף פעם אחוזי הסוללה באייפוד טאץ היו מדויקים...

Amit.S
16/06/11, 18:00
כאשר הפסקתי לפרוץ הסוללה החזיקה הרבה יותר זמן.
והאחוזים לא מדויקים.

ARiEL24
16/06/11, 20:18
גם לי זה קורה הסוללות באייפודים הם פשוט על הפנים לאייפוד 4 לדוגמא יש סוללה 930 mA·h ולאייפון 4 1450.
תנסה אולי לרוקן את הסוללה עד הסוף, כשאתה מגיע למצב שאתה כבר לא יכול להדליק את המכשיר ואז תטעין אותו עם מטען קיר 4 שעות לפחות ברצף. זה יכול לשפר את הסוללה קצת. בנוסף מומלץ לעשות את זה פעם בחודש לפחות.

רון קויתי
17/06/11, 16:26
אחי תקשיב נכון אמרתה שכשאתה מנתק ישר זה מוריד ל 95 ותשים לב שאם תנתק אותו וזה ירד ל95 ותשחק בו דקה או שתיםם ותבדוק כמה יש לך יהיה לך מאה זה באג כזה זה סתם אחי אל תדאג

johnny_t
18/06/11, 18:08
זה באג של הפריצה, ככל שתשתמש האחוזים כאילו יורדים יותר מהר, ואם תעזוב אותו לדקה במנוחה האחוזים כאילו מתמלאים.
הקטע שזה פשוט פיצר שלא כתוב בתוכנה המקורית, אלא קוד שנכתב שאפשר להתקינו אחרי פריצה, זה מחשב לך כמה אחוזים נשאר אם תמשיך בפעולה שאתה עושה כרגע, כלומר
לדוגמא:
אם אתה משחק במירוץ מכוניות נשאר לך 20 אחוז.
אם אתה גולש באינטרנט יהיו לך 50 אחוז.
ואם אתה שומע מוזיקה והמסך מכובה זה 60 אחוז.
הנוסחא פשוט כתובה לשימוש של הפעולה שאתה עושה ברגע הנתון.*