מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה | היה לי כמה בעיות באייפוד ועשיתי לו ריסטור ל - 1.1.3 - עכשיו יש לי כמה שאלות

Niv iPhone
28/02/08, 20:08
שלום לכולם .

עד לפני 10 דקות היה לי אייפוד טאץ' 8 ג'יגה בגרסא 1.1.2 פרוץ עם JailBreak והכל , אך ברוב טפשותי התקנתי עליו איזה משהו מהאיסטולר שתקע לי את המכשיר על סמל התפוח , אז עשיתי לו ריסטור ואמרתי שאני כבר יעשה ריסטור ישר ל - 1.1.3 .

עכשיו , השאלה שלי היא קודם כל האם ישנה אפשרות לפרוץ את המכשיר בלי להוריד גרסא ?
ישירות מהגרסא שהוא עכשיו ? ( 1.1.3 )
ואם כן , איך כמובן ?
הדבר היחידי שאני צריך הוא איך לפרוץ אותו ושיתווסף לי האיסטולר , את השאר תשאירו לי אני כבר יודע לעשות את כל השאר ... ( להתקין עברית תוכנות ערכות נושא וכו' וכו' וכו' ... )

ושוב , האייפוד שלי כרגע הוא 1.1.3 8 ג'יגה .

תודה רבה לכולם !

DJBH
28/02/08, 20:40
עדיף ומומלץ להתחיל מהתחלה, זה יפתור בעיות שיווצרו בהמשך.
עבוד לפי המדריך שלי שפירסמתי בתת-פורום שלנו, מדריכים ל-iPod Touch.

Niv iPhone
28/02/08, 20:49
עדיף ומומלץ להתחיל מהתחלה, זה יפתור בעיות שיווצרו בהמשך.
עבוד לפי המדריך שלי שפירסמתי בתת-פורום שלנו, מדריכים ל-iPod Touch.זאת אומרת , חייב לעשות את כל התהליך מהתחלה , להוריד ל1.1.1 , לפרוץ , להעלות ל1.1.2 פרוץ ורק אז 1.1.3 פרוץ ?
אי אפשר דרך ה - Ziphone אולי ישירות לפרוץ את המכשיר ? ( כי הבנתי שהוא עובד טוב על מכשירים של 8 ג'יגה ) .

עריכה :

אוקי , ניסיתי לעשות ריסטור ל - 1.1.1 אבל זה עשה לי באמצע שגיאה ובסוגריים היה כתוב מספר 1 , ניסיתי להכניס את המכשיר למצב DFU לפי המדריך שכתבתי , הצלחתי , ושוב , כל פעם שאני עושה ריסטור ל - 1.1.1 אותה שגיאה מופיעה ...
מה לעשות ?

DJBH
28/02/08, 21:18
נסה לחבר את הכבל בכניסה אחורית אחרת של Usb במחשב, בצע ריסט למחשב, תסיר ותתקין מחדש את האייטונס.
אם עדיין לא עובד, נסה לעשות את הפעולה דרך מחשב אחר.

Niv iPhone
28/02/08, 21:34
נסה לחבר את הכבל בכניסה אחורית אחרת של Usb במחשב, בצע ריסט למחשב, תסיר ותתקין מחדש את האייטונס.
אם עדיין לא עובד, נסה לעשות את הפעולה דרך מחשב אחר.הצלחתי לעשות את הריסטור חזרה ל - 1.1.3 ( אחרי שניסיתי 1.1.2 ו - 1.1.1 ובשניהם הוא רשם לי את השגיאה שאמרתי לך ( 1 ) )
ואני שוב באותו מצב , אייפוד 1.1.3 8 ג'יגה משוחזר לחלוטין וריק לחלוטין , עכשיו , אשמח אם תנחה אותי מה עליי לעשות בצורה מדוייקת בשביל לא לקבל את השגיאה שוב ובשביל שאוכל לפרוץ את המכשיר ללא בעיות .
ותודה רבה !

Niv iPhone
29/02/08, 13:39
מישהו ? בבקשה ? Djhb אולי ? ( ובבקשה אל תנעל לי את הנושא , אני באמת ומשתדל לשמור על כל החוקים וערכתי חיפוש לפני שפתחתי את האשכול אך לא מצאתי תשובה לצערי )

unleashed
29/02/08, 14:59
זיפון לא מתאים לאייפוד עד כמה שידוע לי
זיברי רשם שהוא מעדכן את התוכנה לעבוד עם האייפוד אז תאלץ לחכות קצת
אני חשבתי לעדכן את האייפוד שיש לי בבית ל1.1.3 אבל פתאום יצא1.1.4 עכשיו אני לא יודע עם לעדכן ל1.1.3 או 4 אני מניח שאני יעבור ישר 1.1.4 אבל בינתיים אני ב1.1.2 ולא רע לי
אז בעצם אני מציע להישאר ב1.1.2 עוד קצת
עם יש לך בעיות לחזור ל1.1.2 דבר איתי באייסיקיו 3433348

DJBH
29/02/08, 17:19
Niv Ipod Touch, אני לא מתכוון לנעול לך את הנושא, אתה שומר על חוקי הפורום ואני מרוצה מזה, המשך כך.
בקשר לבעייתך , עבוד לפי המדריך הזה : http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=18784 , שם בעם תכניס את מכשירך למצב DFU , האייטונס יזהה לך אותו וירשום לך שהוא ב-Recovery Mode.
תבצע ריסטור ל-1.1.1 והתחל מההתחלה לאחר שהכנסת את מכשירך למצב DFU וביצעת לו ריסטור ל-1.1.1.

unleashed
29/02/08, 18:57
יצא ziphone 2.5 ניתן לעשות JB גם לipod touch עכשיו

Niv iPhone
29/02/08, 20:29
Niv Ipod Touch, אני לא מתכוון לנעול לך את הנושא, אתה שומר על חוקי הפורום ואני מרוצה מזה, המשך כך.
בקשר לבעייתך , עבוד לפי המדריך הזה : http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=18784 , שם בעם תכניס את מכשירך למצב DFU , האייטונס יזהה לך אותו וירשום לך שהוא ב-Recovery Mode.
תבצע ריסטור ל-1.1.1 והתחל מההתחלה לאחר שהכנסת את מכשירך למצב DFU וביצעת לו ריסטור ל-1.1.1.

לא שמת לב כנראה למה שכתבתי , התכוונתי שעשיתי את ה - DFU האוטומטי לפי המדריך שפרסמת , היה כתוב באייטונס שהאייפוד ב - Recovery Mode אבל כל פעם שאני מנסה לעשות ריסטור ל - 1.1.2 או 1.1.1 זה נתקע על שגיאה מספר 1 ואז האפשרות היחידה שיש לי היא לעשות ריסטור חזרה ל - 1.1.3 שהיא הגרסא היחידה שאני עושה ריסטור ולא עושה לי שגיאה ...

דרך אגב , בקשר ל - Ziphone , חייב להיות עם מכשיר פרוץ בגרסא כלשהי בשביל להשתמש בתוכנה או שאפשר גם על מכשיר שהרגע עבר ריסטור והוא נקי לחלוטין ?

עריכה :

שכחו מהכל , הסתדרתי , כל מה שעשיתי הוא פשוט להוריד את הגרסא החדשה של Ziphone 2.5 שיצאה היום ( בלינק http://www.downloadziphone.org/ , ישנה אפשרות להורדה למשתמשי מק ולמשתמשי PC ) , ושם , בלחיצת כפתור אחת בודדה פרצתי את האייפוד והגרסא נשארה 1.1.3 בלי הורדת גרסאות וללא כל סיבוכים !!

יש לציין רק שיש לי אייפוד 8 ג'יגה אז אני ממליץ למי שיש 8 ג'יגה כי על 16 לא ניסיתי ...

פשוט מדהים מה שהבחור הזה עשה .
דרך אגב , מישהו יודע איך אני מעיף את האייקון של זיברי שנוצר לי על השולחן עבודה ?

DJBH
29/02/08, 22:27
לא שמת לב כנראה למה שכתבתי , התכוונתי שעשיתי את ה - DFU האוטומטי לפי המדריך שפרסמת , היה כתוב באייטונס שהאייפוד ב - Recovery Mode אבל כל פעם שאני מנסה לעשות ריסטור ל - 1.1.2 או 1.1.1 זה נתקע על שגיאה מספר 1 ואז האפשרות היחידה שיש לי היא לעשות ריסטור חזרה ל - 1.1.3 שהיא הגרסא היחידה שאני עושה ריסטור ולא עושה לי שגיאה ...

דרך אגב , בקשר ל - Ziphone , חייב להיות עם מכשיר פרוץ בגרסא כלשהי בשביל להשתמש בתוכנה או שאפשר גם על מכשיר שהרגע עבר ריסטור והוא נקי לחלוטין ?

עריכה :

שכחו מהכל , הסתדרתי , כל מה שעשיתי הוא פשוט להוריד את הגרסא החדשה של Ziphone 2.5 שיצאה היום ( בלינק http://www.downloadziphone.org/ , ישנה אפשרות להורדה למשתמשי מק ולמשתמשי PC ) , ושם , בלחיצת כפתור אחת בודדה פרצתי את האייפוד והגרסא נשארה 1.1.3 בלי הורדת גרסאות וללא כל סיבוכים !!

יש לציין רק שיש לי אייפוד 8 ג'יגה אז אני ממליץ למי שיש 8 ג'יגה כי על 16 לא ניסיתי ...

פשוט מדהים מה שהבחור הזה עשה .
דרך אגב , מישהו יודע איך אני מעיף את האייקון של זיברי שנוצר לי על השולחן עבודה ?

אני שמח שהסתדרת, כדי להוציא אייקונים ולפחות שלא תראה אותם, תתקין תוכנה הנקראת Costumize , שם תיהייה לך אפשרות להוריד את האייקון הזה מהמסך הראשי.

Niv iPhone
29/02/08, 23:46
דרך אגב בר , אני אישית ממליץ לך להמליץ על ה - Ziphone למשתמשים כאן במקום המדריך הארוך והמסובך שכתבת , זה פשוט מדהים , בלחיצת כפתור אחת קטנה יש לך אייפוד פרוץ עם Installer ללא שינוי הגרסא ...