מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה| אחרי עדכון ל1.13

Shraga
28/02/08, 18:02
הי אנשים מה קורה?
טוב אז שידרגתי דרך האינסטולר את הגרסה של הipod ל1.1.3.
וקרה משו ממש מוזר.
קודם כל הdock נראה לי קצת מוזר. יש לו רקע אבל יש מצב שזה היה קודם לא סגור על זה.
דבר שני זה שאין לי את הקטע הזה של האיקונים הקופצים. וגם לא היה לי הודעה על זה שזה קיים. מה הקטע????

תודה.

Remo
28/02/08, 18:13
הדוק של ה-1.1.3 אכן שונה, הוא נראה עכשיו כמו הדוק של האייפון.
אם אתה רוצה את הדוק הקודם (עם ההשתקפות) תצטרך להתקין Customize ולמצוא את הרקע של הדוק הישן.
בשביל אייקונים רוטטים, צריך את חבילת העדכון של ינואר, תוסיף את המקור http://madpike05.googlepages.com/repo.xml ותתקין את iPhone Apps 1.1.3.

Shraga
28/02/08, 19:13
אוקי תודה!
אבל יש עוד בעיות חדשות ...

קודם כל והכי חשוב: ניסתי לפתור את בעית ה300MB ע"י התקנה של FIX מהאינסטולר. קיבלתע ארור מעצבן ועשיתי את זה ידנית בPUTTY. נראה לי שזה עבד אבל יש לי תיקייה מוזרה שנקראת Applicatoin_ROOT שאין לי מושג מזה ...שיש בה בדיוק אותו דבר כמו בAPPLICATIONS.
אבל אם אני בודק את הקיצור דרך שיצרתי הוא מופנה לתיקיה הנכונה. אז זה אומר שאני יכול להעיף את זה???

דבר שני. ב1.1.2 היה לי איקון של OPENSSH ועכשיו אין לי! למה ואיך אני מחזיר אותו? (וSSH עובד אבל אי אפשר לסגור אותו).

דבר אחרון (להיום...) פעם היה לי מלא SOURCES באינסטולר ע"י התקנה של ALL SOURCES. חיפשתי ואני לא מוצא אותו וחסרים לי הרבה דברקים שהיו לי בגלל זה. מישהוא יכול לעזור עם זה?
תודה מראש לעוזרים - עבודת קודש!

DJBH
28/02/08, 19:28
דבר ראשון - אל תתעסק עם דברים אחרים כדי לפתור את בעיית ה-300MB, התקן קובץ שנקרא BossTools , כנס אל התוכנה, משם אל Free Space ואז Move Applications, במידה שמותקן אצלך עברית במכשיר, תעשה קודם Move Fonts ואז Move Applications.
דבר שני - תתקין תוכנה הנקראת Service דרך האינסטולר ודרכה תוכל לסגור ולהדליק את ה-SSH, בנוסף תוכל לסגור ולפתוח איתה גם את ה-WiFi.
אם אין לך את התוכנה באינסטולר, תתקין קובץ הנקרא Community Sources ואחרי שהאינסטולר יעשה Refresh אחרי ההתקנה, יהייה לך את התוכנה ברשימת התוכנות להתקנה.
דבר שלישי - http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=19077 , פעם הבאה חפש אתה את המדריך הזה.. שימו לב כי כל המדריכים מפורסמים בתת-פורום שלנו, מדריכים ל-Ipod Touch ולא כאן!

דרך אגב- כל הכבוד שקראת את החוקים והבאת כותרת כמו שצריך, סוף סוף אני לא צריך לנעול נושאים שפותחים אנשים סתם לפני שקוראים חוקים, ישר כח!