מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : הבריונות חוגגת! או "אצבע קלה על ההדק".

rzeevik
28/02/08, 16:22
כן, אין לי כותרת ממצה יותר, שאם לא כן "האשכול ינעל"!

למען הגילוי הנאות, אני מאד נהנה מהפורום, ויותר מנהנה אני לומד הרבה.
כדרכו של עולם ופורום, כל משתמש מתחיל בגישושים, מאוחר יותר לאחר שכבר למד או מתחיל לתרום משלו לאחרים שעדיין בשלב הגישושים.
גם אני ביניהם.

אממה, יש כאן התהגות גובלת בברוטאליות של חלק מ""מנהיגי העדה"".
טבעי ביותר שפורום עם בולמוס שאוחז כמות משתמשים כה רבה לא יכול להיות יותר מידי מסודר, ועל כן ישנם נושאים שחוזרים ועולים למרות שפותח הנושא שנית יכל לחסוך זאת ע"י חיפוש - הוא מעדיף לעבוד פחות ולנסות לשאול. אין מה להפסיד.
מנגד, מגיע השוטר שגם הוא מחפש לו עבודה קלה, ותיק תק נועל את האשכול בהוספת כמה מילות הטחה לא מסוגננות תמיד.

ותשאלו למה אני אומר שהשוטר בוחר לו עבודה קלה, מכיון שישנם הרבה מקרים שבמקום לנעול בברוטאליות ניתן לשפר ולהביא תועלת לקהל.
למשל, "מה זה קשור לפורום הזה"? בום. ננעל.
ולמה לא לעשות "העברה" לפורום המתאים, או אז שאלתו של פותח האשכול תבוא לידי מענה?

לא יודע מה לומר, אישית לא נפגעתי מהענין, לא זכור לי על אשכול בבעלותי שננעל, אני משתדל לערוך חיפוש טרום שאלה אם כי לא תמיד אני מקדיש לכך יותר מרבע שעה של חיפוש, ועדיין ההתנהגות הזו דוחה אותי וגורמת לי בחילת מה.

נ.ב. כאחד ש(כרגע) מרבה להשתמש במערכת, ממש לא מפריע לי אם פה ושם אי אלו גולשים חרגו ופתחו אשכול בפורום מדברים על הכל במקום בפורום "דיון כללי"... לכם זה ממש מפריע?

amir
28/02/08, 16:46
ת'אמת....קצת לא לעניין הטענות....למרות שחופש הביטוי וזו דעתך...אבל זו גם דעתי.

אני לא יודע כמה אתה נכנס לפורום ביום (שעה,שעתיים,שלוש) אבל כמי שנכנס לפורום פי שתיים מזה ואף יותר(ואני מדבר על עצמי בלבד)
ורואה את כמות השאלות הלא רלוונטיות שנשאלות פה או את אלה שנשאלות מספר פעמים בהפרש של דקות..
רואים מצב שאותה שאלה נשאלה על עצמה לפעמים ע"י אותו משתמש בכמה פורומים או ע"י משתמשים אחרים שאם רק היו עושים חיפוש קל היו רואים ש3 דקות קודם נפתח אשכול אם אותה בעיה בדיוק....

אז תאר לך שלא היה פה את טרמי(שמובן שאליו אתה מפנה את האצבע) הייתה פה חגיגה שלמה ואז מה שהיה קורה זה שמשתמשים כמוך שמבצעים חיפוש טרם שאלה ממש לא היו מצליחים למצוא פתרון.

חייב שיהיה פה מישהו שיתן את הדעת ואת הסדר,גם אם זה בא על חשבון זה שהוא יכול להתפס לחלק מהמשתמשים כ"האיש הרע..."
ללא מחיקת אשכולות מיותרים או נעילת אשכולות מיותרים,ואני בטוח שאתה חושב כמוני שהם מיותרים
לא היית רואה לא מימינך ולא משמאלך בפורום.

ולעניין היד הקלה שציינת...אם היית מבלה פה 5-6 שעות ביום או יותר במשך חצי שנה..
קיים סיכוי שהיד הקלה....הייתה קוראת גם לך...

שוב ...זו דעתי...
זה לא עולם מושלם.....ואף פעם לא כולם תמיד יהיו מרוצים...

terminator
28/02/08, 17:06
תקשיב חמוד!
אתה מחוייב קודם כל לחוקי הפורום ורק אז אתה תתחיל להשתמש בפורום!
אם אני אתן לכל משתמש חדש שנרשם לאתר "זמן הסתגלות" אז חבל על הזמן של הפורום הזה.
עכשיו,זה שאני יכול להעביר פוסט או לערוך כותרת זה נכון,אבל......למה אני צריך לעשות את העבודה שלכם??
מי אתה בכלל שאתה מרשה לעצמך לעשות מה שבא לך?יש חוקים!אתה תעבוד על פי החוקים האלו שאתה באתר!
אם היית לוקח כמה דקות לקריאת החוקים אז רשום שם במפורש,הודעה שבלי כותרת עיניינית או שלא פורסמה בפורום המתאים לה תנעל ללא התרעה מוקדמת!!זה שאני מחליט להעביר או לערוך הודעה זה כבר לשיקולי.
לסיכום:
אתה תעשה את המתבקש ממך ואני את תפקידי.
מילא היה לך סיבה להתלונן על משהו צודק מבחינתך,אבל לא.אתה עברת על החוקים ואני לא חייב לך הסברים בכלל,(למרות שכן הסברתי).
יום טוב.

rzeevik
28/02/08, 17:08
אני מציע שבמקום לנעול יעבירו אשכולות שכאלה לפורום " סל מיחזור" שיפתח לצורך הענין.
ולא התייחסת לנעילת אשכולות שלא נפתחו בפורום המדויק שניתן בקלות להעבירם ולא לנועלם.

נ.ב. גם הנועל לא יצטייר כאיש הרע אם יעשה זאת בעדינות.

rzeevik
28/02/08, 17:21
תקשיב חמוד!
אתה מחוייב קודם כל לחוקי הפורום ורק אז אתה תתחיל להשתמש בפורום!
אם אני אתן לכל משתמש חדש שנרשם לאתר "זמן הסתגלות" אז חבל על הזמן של הפורום הזה.
עכשיו,זה שאני יכול להעביר פוסט או לערוך כותרת זה נכון,אבל......למה אני צריך לעשות את העבודה שלכם??
מי אתה בכלל שאתה מרשה לעצמך לעשות מה שבא לך?יש חוקים!אתה תעבוד על פי החוקים האלו שאתה באתר!
אם היית לוקח כמה דקות לקריאת החוקים אז רשום שם במפורש,הודעה שבלי כותרת עיניינית או שלא פורסמה בפורום המתאים לה תנעל ללא התרעה מוקדמת!!זה שאני מחליט להעביר או לערוך הודעה זה כבר לשיקולי.
לסיכום:
אתה תעשה את המתבקש ממך ואני את תפקידי.
מילא היה לך סיבה להתלונן על משהו צודק מבחינתך,אבל לא.אתה עברת על החוקים ואני לא חייב לך הסברים בכלל,(למרות שכן הסברתי).
יום טוב.

אדון נכבד!
באיזו זכות אתה מגיב בנוסח שאינו משתמע לשני פנים שאני rzeevik עברתי על חוקי הפורום?
תמצא לי הודעה או תגובה אחת שלי שאינה כפופה לחוקי האדון הבוס ואז תתבטא כך.
הקהילה הצליחה לא רק בזכותך, החברים בה שותפים בלתי מעוערים בהצלחה!
תתנצל, ותערוך את תגובתך.

terminator
28/02/08, 17:27
אדון נכבד!
באיזו זכות אתה מגיב בנוסח שאינו משתמע לשני פנים שאני rzeevik עברתי על חוקי הפורום?
תמצא לי הודעה או תגובה אחת שלי שאינה כפופה לחוקי האדון הבוס ואז תתבטא כך.
הקהילה הצליחה לא רק בזכותך, החברים בה שותפים בלתי מעוערים בהצלחה!
תתנצל, ותערוך את תגובתך.
אני לא מדבר אליך דווקא באופן ספציפי,זה מופנה אליך כי אני מדבר איתך כרגע.
לא התכוונתי להאשים דווקא אותך במשהו אבל זאת היתה הדרך להבהיר שיש חוקים ואתה כמו כולם מחוייב להם זה הכל.
בקשר לדרך התגובות שלי אז קבל הסבר:
בטוב אף אחד לא מבין,(בקשות,עריכה שלי של ההודעה,העברת הודעה).
ברע גם לא הולך(נעילה של ההודעות,אזהרות).
השלב הבא יהיה כנראה לתת לאנשים לנוח קצת בחוץ כדי שיבינו שזה לא עובד ככה!

terminator
28/02/08, 17:30
אני מציע שבמקום לנעול יעבירו אשכולות שכאלה לפורום " סל מיחזור" שיפתח לצורך הענין.
ולא התייחסת לנעילת אשכולות שלא נפתחו בפורום המדויק שניתן בקלות להעבירם ולא לנועלם.

נ.ב. גם הנועל לא יצטייר כאיש הרע אם יעשה זאת בעדינות.
ד"א יופי שאתה מציע.
ואני יגיד לך יותר מזה,בהתחלה זה כמעט תמיד מה שהייתי עושה.עורך לאנשים כותרות,מעביר פוסטים,אבל ראיתי שאף אחד לא משנה את הגישה שלו אז אמרתי רגע רגע,למה אני עובד במקומם?שהם יעבדו קשה יותר.
אני כמו שאמרתי לא חייב להעביר כלום ולא לערוך כלום,אני על פי החוקים צריך לנעול וזה מה שאני יעשה!!
שאני אראה הודעה ממש חשובה אז אני יערוך אותה ויעביר אותה אם צריך וזהו,אבל את כל השאר אני ינעל בלי לחשוב פעמים!רק ככה אולי יבינו למה יש חוקים פה.
אז לבקשתך לא!הכל ינעל או ימחק עד שילמדו!!

rzeevik
28/02/08, 17:33
אתה לא מדבר אלי ספציפית? אתה מדבר אלי ספציפית ולא מדבר עלי בכלל!
אני ממושמע לאדוני הפורום!

מהודעתך הקודמת ניתן להבין שאני לא ממשומע לאדונים ומפר את ציווים, אין לך זכות לעשות זאת!
ערוך את הודעתך!

אבי אבקסיס
28/02/08, 17:35
רק שתדעו לכם , במיוחד לך terminator סוג כזה של תגובות גורמות לפורומים להסגר.
זה שאתה מנהל אין לך את הזכות לעשות מה שאתה רוצה ולא בצורה תגובה כזאת .

terminator
28/02/08, 17:52
אלק גורמים לפורום להסגר,חחחח.
זה פורום שמאוחסן על שרת פרטי והוא של בן אדם פרטי ומי שיכול לסגור אותו זה רק מנהל האתר!!
אם הוא יסגר זה רק בגלל משתמשים עצלנים שמרשים לעצמם יותר מידי.

rzeevik
28/02/08, 17:57
פורום נסגר רק על ידי הבעלים שלו, והם עושים את זה רק כשאין ברירה והמשתמשים מואסים בהתנהלות מתנשאת על לא עוול בכפה.
ממתין להתנצלות ועריכת ההודעה, אין לך זכות לפגוע בי!

terminator
28/02/08, 18:03
התנצלות??חחחח
ומה יש לך להגיד על הכותרת שרשמת??(היא בטח לא מופנית אליי נכון?)
תפסיק לחפור!
לך תשתה מים קרים ותרגע.

rzeevik
28/02/08, 18:07
בריון!
כבר לא מחכה להתנצלות.
מקווה לא להיתקל בך בסימטה חשוכה.

אבי אבקסיס
28/02/08, 18:07
אלק גורמים לפורום להסגר,חחחח.
זה פורום שמאוחסן על שרת פרטי והוא של בן אדם פרטי ומי שיכול לסגור אותו זה רק מנהל האתר!!
אם הוא יסגר זה רק בגלל משתמשים עצלנים שמרשים לעצמם יותר מידי.

זה שיש לך בעיה בהבנת הנכתב זה לא בעיה שלי , פורום יכול להסגר ע"י אי כניסת אנשים לפורום השמועות עוברות מפה לאוזן , והייתי מצפה ממנהל במקרה אתה , לתת קצת תגובה יותר הולמת לנושא ולא להתנשות . "אלק לפורום להסגר,חחח. " זה לא דיבור של מנהל .

terminator
28/02/08, 18:12
אתה סתם מתערב ודוחף את האף שלך לאן שלא צריך.

dotcom
03/03/08, 20:09
תגיד לי אדון מחסל אתה בן 7?! מה זה הדיבור הנגוע הזה? יאאלה לך פוצץ חצקון מהפנים וליספור כמה שיערות גדלו לך על הביצים!!! ימתנשא!!!!!

0ren
03/03/08, 20:26
terminator, אני לא אוהב להתערב בעניינים של אחרים, במיוחד כשלא מדובר בי אישית,
אבל בכל המריבות שיש פה בפורום אתה אוהב להתערב ולהתחיל עם "תקשיב חמוד" (בגישה מתנשאת)
אין לי טענות אליך, אינני יודע אם אתה עושה את העבודה שלך כמו שצריך או לא,
אני רק יודע, שבתור בן אדם בוגר.. סגנון הדיבור שלך לא נעים ומתנשא.
קבל את דברי בטוב ולא אישי :)

terminator
03/03/08, 20:30
כשאנשים מזלזלים במה שאני אומר,מבקש,רושם זה בשבילי מספיק כדי לדעת שלא יודעים להעריך מספיק.
אני כבר נמאס לי מהגישה הזאת של האנשים ומי שיזלזל בי שלא יתפלא אחר כך למה הוא מקבל תגובות כאלה.

0ren
03/03/08, 20:38
יהיה בסדר :)

יצחק
03/03/08, 20:54
סליחה שאני מיתערב פה אבל כל זה לא מתאים לפורום ביכלל כל הדיבורים האלה על ביריונות באנו לעזור פה אחד לשני ולא ליכעוס אחד לשני ואני חושב שכולנו פה מצווים לישמור על חוקי הפורום להישמע להוראות המנהלים וזהו תפקידם ואין מה לעשות אחרת לא יהיה פה סדר אז בואו ניתאחד למען הפורום המוצלח הזה כל כך. תודה ובתקווה להבנה

Schizoid_Bob
03/03/08, 20:56
יש משהו בדבריך, אבל לא בדיוק.
ננעל לי אשכול ע"י מנהל, בגלל שהוא חשב שנושא האשכול היה דבר כלשהו (שבאמת נחפר בפורום), והוא בכלל היה על דבר אחר.
אפילו שהוא גם נעל אותו בגלל שאיזה משתמש אמר שזה אשכול "חופר", אבל אני לא חושב שחס וחלילה אסור שנדבר.
אחרי כמה הודעות למנהל זה לא ממש עזר.
יותר מכמה הודעות, קירצצתי,
נוטוב, הגיע לו! D:

halevis
03/03/08, 21:00
מצטער גם כן להתערב בעניין שלא נוגע אלי ישירות, אך מר terminator הנכבד, סגנון הדיבור שלך מעליב, לא מכובד, מתנשא, ילדותי, ומה שלא פחות גרוע, מלא שגיאות בעברית. הייתי מצפה ממנהל איזה שהוא פורום, לרמה קצת יותר גבוהה ממה שאתה מפגין כאן. לדעתי, לא ייגרע מכבודך אם תתנצל.

zeevik
03/03/08, 21:06
סליחה שאני מיתערב פה אבל כל זה לא מתאים לפורום ביכלל כל הדיבורים האלה על ביריונות באנו לעזור פה אחד לשני ולא ליכעוס אחד לשני ואני חושב שכולנו פה מצווים לישמור על חוקי הפורום להישמע להוראות המנהלים וזהו תפקידם ואין מה לעשות אחרת לא יהיה פה סדר אז בואו ניתאחד למען הפורום המוצלח הזה כל כך. תודה ובתקווה להבנה

אתה מתערב לא רק כאן.
מי שמך?
http://www.iphones.co.il/forum/showpost.php?p=111291&postcount=3

יצחק
03/03/08, 21:11
אתה מתערב לא רק כאן.
מי שמך?
http://www.iphones.co.il/forum/showpost.php?p=111291&postcount=3

אם אתה חושב שבדרך שלך תצליח בבקשה אבל תדע לך שזו לא הדרך אל המלך אלה החוצה וחוץ מיזה באמת סליחה שאני מפריע לך בעוד כמה מקומות. בהצלחה לך

zeevik
03/03/08, 21:39
אוטוטו אתה "שוהל הל"!

terminator
03/03/08, 21:55
מצטער גם כן להתערב בעניין שלא נוגע אלי ישירות, אך מר terminator הנכבד, סגנון הדיבור שלך מעליב, לא מכובד, מתנשא, ילדותי, ומה שלא פחות גרוע, מלא שגיאות בעברית. הייתי מצפה ממנהל איזה שהוא פורום, לרמה קצת יותר גבוהה ממה שאתה מפגין כאן. לדעתי, לא ייגרע מכבודך אם תתנצל.
אם היית קורא את מה שרשמתי קודם לא היית מגיב כמו שהגבת.
אמרתי שברגע שמשתמשים מזלזלים ולא מקשיבים לבקשותי ולא ניצמדים לחוקים זה מבחינתי זילזול שלהם כלפי.לכן הם יקבלו ממני תגובה צינית!

MaorMan
06/03/08, 01:07
עמדתי לפרסם הודעה בדיוק בנושא של הדיון הזה וראיתי שאני לא הראשון שסבור שהפורום הזה מתנהל בצורה לקויה.
באמת שהכי בוטה זה טרמינטור, לדעתי אתה פשוט לא מבין מה אתה עושה לא בסדר, אבל אתה פשוט בוטה - אתה מדבר לא יפה לאנשים.
הפורום הזה זוכה לקהל גולשים רחב בגלל שהוא מתעסק בנושא שכרגע אין לו מקורות מידע רבים בעברית.
כל כמה ימים אני נתקל בעוד אתר ועוד פורום ועוד בלוג וזו שאלה של זמן עד שהקהל שנמצא כאן יעבור למקומות אחרים בגלל ההתנהלות האגרסיבית של המנהלים פה. התחושה היא שנתנו לילד בן 14 M16 והוא יורה ללא אבחנה.

פורום צריך להיות נעים ומסביר פנים. הסברתי פה פעם שגם אני מנהל בקהילה מקצועית מצליחה מאוד בתחום הפלאש ("פלאשו") ואני יודע לזהות בעיות בהתנהלות הקהילה כשאני רואה כאלה.
לפתוח הודעות ב"חמוד", להמשיך ב"מי אתה חושב שאתה" ולסיים ב"אני לא חייב לך הסברים בכלל", זו התנהגות פסולה שעוברת על חוקי הפורום עצמו.
מחיקת הודעה בלי לשלוח הסבר למי שמחקת לו היא לא אפקטיבית. האדם לא ידע מה הוא עשה.
ויש עוד המון מה לומר, התקווה היא שהדברים לא נופלים על אוזניים ערלות.

בברכה,
מאור.

terminator
06/03/08, 02:42
האנשים הקטנוניים שפה אלו אתם האנשים שמרשים לעצם לזרוק Xxx על החוקים!!
כנראה שאתה מתעקש לא להבין מזה הבנת הנקרא!
אני אסביר שוב,מי שמזלזל בחוקים ובמה שהם אומרים משמע מזלזל בי!!!
אני לא פה בשביל לכבד כאלו אנשים אדון נכבד,מי שמזלזל בי(בחוקים)אני יזלזל בו!
מה נראה לך שאני אתחנף לאנשים ויבקש מהם יפה בזמן שהם זורקים Xxx??אז אתה טועה!
יש מלא פורומים אחרים(אולי)אבל עובדה שמי שרוצה עידכונים חמים ורוצה אינפורמציה שוטפת מגיעה לפה!
ולסיכום אני יכול להגיד שאת התחושות שלך על ילד בן 16 תשאיר לעצמך!
אני תמיד אומר משהו פשוט למי שחושב שהוא יותר חכם או שהוא צודק, וזה, אם יש לך בעיה איתי או עם מנהל אחר יש מנהל אתר.
יום טוב.

MaorMan
06/03/08, 03:12
אם בעל האתר היה נוכח כאן יותר אני בספק כמה הוא היה מגבה את האופן שאתה מתנהל ומתבטא.
כמו שציינתי אתה פשוט לא מבין מה אתה עושה לא בסדר - אולי זו לא אשמתך אלא מי שנתן לך להבין שניהול פירושו כוח במקום להבין שפירושו אחריות.

אני חייב לומר שעם כל מה שאמרתי על הגישה שלך, חייבים להעריך גם את מה שאתה עושה, רואים שאתה תורם המון ויש לך מוטיבציה טובה. אבל כל זה יהיה חסר ערך אם לא תוכל לקבל ביקורת, אתה שם לב שכמה אנשים העירו לך וזה לא דבר רע לעצור לפעמים ולהקשיב.

לא הייתי טורח לומר לך את הדברים אם לא הייתי מאמין שאתה מסוגל לבגרות הזאת, מה שיהפוך את האווירה בפורום הזה להרבה יותר נעימה ולפחות לוחמנית.

בהצלחה.

roei_dacho
06/03/08, 04:17
כן, אין לי כותרת ממצה יותר, שאם לא כן "האשכול ינעל"!

למען הגילוי הנאות, אני מאד נהנה מהפורום, ויותר מנהנה אני לומד הרבה.
כדרכו של עולם ופורום, כל משתמש מתחיל בגישושים, מאוחר יותר לאחר שכבר למד או מתחיל לתרום משלו לאחרים שעדיין בשלב הגישושים.
גם אני ביניהם.

אממה, יש כאן התהגות גובלת בברוטאליות של חלק מ""מנהיגי העדה"".
טבעי ביותר שפורום עם בולמוס שאוחז כמות משתמשים כה רבה לא יכול להיות יותר מידי מסודר, ועל כן ישנם נושאים שחוזרים ועולים למרות שפותח הנושא שנית יכל לחסוך זאת ע"י חיפוש - הוא מעדיף לעבוד פחות ולנסות לשאול. אין מה להפסיד.
מנגד, מגיע השוטר שגם הוא מחפש לו עבודה קלה, ותיק תק נועל את האשכול בהוספת כמה מילות הטחה לא מסוגננות תמיד.

ותשאלו למה אני אומר שהשוטר בוחר לו עבודה קלה, מכיון שישנם הרבה מקרים שבמקום לנעול בברוטאליות ניתן לשפר ולהביא תועלת לקהל.
למשל, "מה זה קשור לפורום הזה"? בום. ננעל.
ולמה לא לעשות "העברה" לפורום המתאים, או אז שאלתו של פותח האשכול תבוא לידי מענה?

לא יודע מה לומר, אישית לא נפגעתי מהענין, לא זכור לי על אשכול בבעלותי שננעל, אני משתדל לערוך חיפוש טרום שאלה אם כי לא תמיד אני מקדיש לכך יותר מרבע שעה של חיפוש, ועדיין ההתנהגות הזו דוחה אותי וגורמת לי בחילת מה.

נ.ב. כאחד ש(כרגע) מרבה להשתמש במערכת, ממש לא מפריע לי אם פה ושם אי אלו גולשים חרגו ופתחו אשכול בפורום מדברים על הכל במקום בפורום "דיון כללי"... לכם זה ממש מפריע?
אני חושב ש TERMINATOR צודק!
זו בעיה של משתמשים שהם לא קוראים את החוקים לפני ששואלים שאלה
זה מאוד עצוב שיש להם בעיה במכשיר וחייבים ממש עכשיו בזה הרגע עזרה דחופה, אבל לפורום יש חוקים
לא מתאים לך? אל תשאל כאן שאלות
וגם בדקו מדענים חכמים מאוד, שחיפוש לא מזיק...

MaorMan
06/03/08, 04:43
אתה מצטט מישהו מתחילת הדיון, אני לא רואה איך זה קשור. איפה הזכרתי שמותר לעבור על החוקים?
המטרה של החוקים (או חוקים בכלל) היא להכתיב סדר. אפשר להגיע לסדר הזה באווירה נעימה או באווירה לא נעימה.
הכל תלוי באיך עושים מה ובאיך הדברים נראים בסופו של דבר. כשמוחקים הודעות בלי הסבר ובלי הבהרה למה נמחקה ההודעה - הסיכוי שבעל ההודעה לא יבין בכלל מה קרה וסביר שיחזור על זה בתום לב.
גם לנעול דיונים לא צריך כל הזמן, הדברים עולים ודועכים ממילא. מינימום התערבות של ניהול היא הדרך הכי טובה להשיג קהילה שנעים להיות בה.
ומעל הכל, גם אם מישהו עושה משהו לא בסדר, צורת ההתבטאות של המנהל לא יכולה להיות כ"כ בוטה, זה חסר טעם בכל קנה מידה.

dooby
06/03/08, 09:19
שלום לכל גולשי האתר

קראתי לעומק את הפוסט "הבריונות חוגגת! או "אצבע קלה על ההדק". "
והבנתי שחלק גדול מכם לא מרוצה מהתפקוד של Terminator .
מצד אחד כאשר גולש פותח נושא חדש ולא קורא את תנאי הפורום, אינו מקיים את תנאי האתר.
מצד שני אולי אפשר לוותר קצת ולא להיות עם אצבע חמה על ההדק כל הזמן.

Terminator - תשתדל לנהוג יותר בעדינות עם משתמשי הפורום. בסופו של דבר הפורום נועד לעזור לאנשים ולא לפגוע בהם.
1. תשתדל להעביר נושאים לפורומים המתאימים ולא לחסום אותם מיד.
2. תחשוב קצת לפני שאתה מגיב לגולשים.
3. תערוך נושאים של גולשים חדשים ותסביר להם איך צריך לנהוג.

כמובן כאשר גולש לא מקיים את תנאי הפורום כמה פעמים תנהג ביד קשה, אבל תן לגולשים הזדמנות להשתתף ולהביע דעה.

תודה רבה על העבודה הקשה והמקיפה שאתה עושה בכל הפורומים.

דובי
מנהל בכיר

alianyn
06/03/08, 09:48
כמי שיש לו טיפה נסיון בניהול (והרמת רמה) של פורומים בארץ (HWzone), אני יכול להגיד ללא צל של ספק שישראלים תמיד יתלוננו.

- אם לא יהיה ניהול קשוח של הפורום, המשתמשים שבאמת תורמים ידע יחטפו ת'חרופה ולאט לאט יתרמו פחות. הרמה של הפורום יורדת בכל מקום שבו אין ניהול קשוח והצמדות מוחלטת לחוקים ואתם מוזמנים לבדוק את זה בכל פורום נחשב בחו"ל ובארץ.

- כשיש ניהול קשוח של הפורומים, תמיד יש משתמשים שזה "מפריע" להם - בין אם מסיבות אישיות ובין אם לא. אז מה? כשיש לכם אתר (כמו זה הקיים) שמכיל את הידע ברמה הגבוהה בארץ בתחום, אנשים יכנסו, גם אם החוקים לא מוצאים חן בעיניהם. ומה שמפתיע יותר, זה שהם גם לומדים לעבוד עם החוקים והרמה בסוף עולה.

זה מאוד פשוט (ברמה של פסיכולוגיה 101) אבל רוב המשתמשים הם כמו ילדים, עובדים בשיטת מצליח. שמים פוסט - עונים יופי, לא עונים - אההה למה? דוגמה מצויינת היא הפוסט של איתי מאתמול שמכיל תשובות ל-99% מהשאלות בבירור ובפירוש ועדיין נשאלות אותן שאלות שכבר ענו עליהן גם בתוך הדיון...
וגם האדם הסבלני ביותר (ואנחנו ישראלים - אז הכוונה לא אלינו ;) ) לא יחזיק מעמד אפילו שבוע בתור מנהל פורום אם "ינסה להעיר" למשתמשים. אין פורום מוצלח בעולם שעובד ככה, פשוט כי ככה הם אנשים.

אין שום סיבה לוותר על החוקים בגלל "איומים" של משתמשים לברוח. כל עוד תתמידו לספק מקום איכותי לידע מקצועי, אנשים ימשיכו לבוא כדי ללמוד.
בתור משתמש אני דווקא מכבד את הפורום שמכבד את עצמו מספיק.

בקיצור - תעזבו אותו בשקט ותנו לו לשמור שהפורום שממנו אתם כ"כ נהנים לא יהפוך לפורומים שדוגמתם כולנו מכירים...

zeevik
06/03/08, 10:54
ניהול קשוח יכול להיות בעדינות, כפי שכתב דובי.
וסתם דוגמה קטנה

http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=19914

הגברת פתחה אשכול שעבר על החוקים בשל כותרת לא עניינית.
קיבלה הערה לשנות את הכותרת, ותוך חצי שעה (טוב, לא בדיוק - 29 דקות) האשכול ננעל.

שמא הבעיה של פותחת האשכול לא נפתרה? לא מעניין בשיט. חצי שעה זה מספיק זמן לשנות כותרת גם אם הגברת נכנסה למקלחת בינתיים, או הלכה להכין לה כוס קפה.

והרי אם היא תפתח אשכול חדש בבעייתה הוא ינעל כמובן. הסברים מיותרים.

זה ברור שניהול חזק (ואני אומר חזק ולא קשוח) מרים רמה של פורום, אבל זה יכול להיות בעדינות, עם תוספת עבודה של האחראי לסדר בפורום, כמו לשנות כותרת ולבקש להבא כותרת ענינית במקום לנעול.

יודעים מה? אפילו את הבקשה לשנות כותרת אפשר לסגנן - "נא לשנות כותרת" במקום "לשנות כותרת".

אם לאחראי לסדר בפורום אין את הרצון או הכח או מה שלא יהיה להשקיע קצת יותר אולי כדאי לחפש לו מחליף.

וטרמינטור, בפניה אישית אליך: אני מכבד ומעריך חלק מעבודתך, יש לי השגות על החלק האחר. אני לא מבין בשביל מה אתה צריך את ה"כאב ראש" הזה אם אין לך חשק להשקיע בשינוי כותרות או בהעברת אשכולות, אתה תבלוט ותוערך בקהילה בתרומותיך האחרות, פנה מקומך למישהו שיסכים להשקיע זמן בעבודה שחורה נקיה יותר. ברור לי שימצא.

ואם פגעתי בך בכותרת האשכול או בתוכו אבקש את סליחתך, זה היה בלהט הענינים.

terminator
06/03/08, 13:16
אני חוזר ואומר שוב את התחינות לשינויי כותרות ואת הבקשות לפתוח פוסטים במקומות המתאימים להם ביקשתי עשרות פעמים!אנשים לא רוצים לבצע!!
אז נכון שה"תפקיד" שלי היה חדש עשיתי את ואמרתי לעצמי הם יבינו עם הזמן וכרגע אני יעשה בשבילם את העבודה.אבל אני רואה שלאף אחד לא אכפת בכלל,אז אמרתי אם הם לא יעמדו בחוקים שהם ברורים מאוד מאוד נעשה להם חיים קשים יותר שיבינו שהם לא בסדר,נקודה!!
ד"א אדון maorman אתה ברוב חוצפתך עוד היה לך אומץ להעיר משהו על מנהל האתר שהוא שם לעצמו נעוץ בפורום מכירה.
אתה מבין כמה שאתה חוצפן??!!אתה בא מתארח בשרת של הבחור שמשלם מכיסו הפרטי על השרת כל חודש ואתה חצוף שכמותך מעיר לו ואומר לו שזה לא יפה.אם הוא ירצה מחר זה יהיה פורום Sex ואף אחד לא חייב לך הסברים לכל דבר תבין,אתה אורח כאן!!!
מנהל פורום פלאש לפי טענתך וכזאת חוצפה יש לך!!אני במקומך הייתי פותח User חדש.
ממש חוצפה,קודם תסתכל על עצמך אחר כך תדבר על אחרים!

zeevik
06/03/08, 13:45
אוקי, הענין שלשמו נפתח האשכול הגיע לסיומו עם הוראותיו של דובי מנהל בכיר באתר. ובא לציון גואל.
תודה דובי.