מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : "האייפון כבר לא יגיע השנה לישראל"

mufra
28/02/08, 11:32
כך התפרסם יום שלישי בעיתון הכלכלה החדש של ישראל, כלכליסט.

גורמים בכירים בסלקום ופרטנר מעריכים זאת...

(אחרי שבוע, אבל הנה הידיעה מעיתון כלכליסט)

http://mufra.off.co.il/813B41EF6CF48BE8C7EF21C77901EBC.PDF

aviranak
28/02/08, 11:48
כך התפרסם יום שלישי בעיתון הכלכלה החדש של ישראל, כלכליסט.

גורמים בכירים בסלקום ופרטנר מעריכים זאת...

אם אתה רוצים אנסה לסרוק את הכתבה למחשב

כן אם תוכל זה יהיה טוב...ודרך אגב איך העיתון הזה באמת ? שווה ערך לגלובס או Themarker ?

mufra
28/02/08, 11:51
אמממ...גלובס אף פעם לא קראתי.. אני עובד בהארץ אז אני רואה את דה מרקר כל יום... העיתון של דה מרקר מעניין... אם זה שווה ערך לא יודע להגיד... כלכליסט עיתון גם נחמד ומעניין מאוד...

JustC
28/02/08, 11:55
זה מדור הכלכלכה החדש של ידיעות :).

חוץ מזה, ידיעות כבר פרסמו כתבה כזאת בYnet, כבר בתחילת השנה.

mufra
28/02/08, 11:57
זה מדור הכלכלכה החדש של ידיעות :).

חוץ מזה, ידיעות כבר פרסמו כתבה כזאת בYnet, כבר בתחילת השנה.

זה עיתון בנוסף, אכן של ידיעות אחרונות.

rzeevik
28/02/08, 12:16
למי בדיוק בוער שהאייפון יגיע לחברות הסלולריות?
לישראל הוא הגיע מזמן...

aviranak
28/02/08, 12:17
למי בדיוק בוער שהאייפון יגיע לחברות הסלולריות?
לישראל הוא הגיע מזמן...

האמת מצד אחד אני מחכה שהוא יגיע לחברה סלולארית מכיוון שאז נוכל לבטח אותו ותהיה אחריות על שטויות שיקרו !

terminator
28/02/08, 12:24
לא חשבנו שהוא יגיע כל כך מהר זה דבר ראשון.
דבר שני למה בפורום כללי ולא בפורום חדשות למשל??

yanirbarweiss
28/02/08, 12:25
לפי מפרטנר אמרו או ניסו הם אמורים להיות זכייני ה Iphone בארץ ולתת שירותים...

לגבי התאריך ששצעתי היה אפריל מאי 08 כנראה שזה אולי לא יהיה בתאריכים הללו אבל אני כן יודע שיש פיילוט באורנג'

danny69
28/02/08, 12:58
לא מפתיע.

לא יודע מה האינטרסט של אורנ'ג או סלקום להביא מכשיר שהוא לא דור שלישי מה גם שיש לו WiFi שפוגע בהכנסות של חברות הסלולר. ולכן אני חושב שזה לא יקרא. אם כתוב שהמכשיר לא יגיע השנה הוא לא יגיע בכלל לפחות לא במתכונתו העכשוית. אני מבין שאפל כבר עובדים על מכשיר דור שלישי. לדעתי מכשיר כזה כן יגיע יגיע לארץ.
ככו למשל את הLG החדש(מסך מגע) הגיע לפה לפני שהספיקו ליצר אותו אם עברית והכול, למה? כי הוא דור 3.

odedb52
28/02/08, 13:06
אומנם יבאס את כל אלה שאין באפשרותם לביא מחו"ל.
אבל ישמח מאוד את אלה שעדיין חשים ייחודיות עם המכשיר שלהם ;)

Smart&Simple
28/02/08, 13:36
לא מפתיע.

לא יודע מה האינטרסט של אורנ'ג או סלקום להביא מכשיר שהוא לא דור שלישי מה גם שיש לו WiFi שפוגע בהכנסות של חברות הסלולר. ולכן אני חושב שזה לא יקרא. אם כתוב שהמכשיר לא יגיע השנה הוא לא יגיע בכלל לפחות לא במתכונתו העכשוית. אני מבין שאפל כבר עובדים על מכשיר דור שלישי. לדעתי מכשיר כזה כן יגיע יגיע לארץ.
ככו למשל את הLG החדש(מסך מגע) הגיע לפה לפני שהספיקו ליצר אותו אם עברית והכול, למה? כי הוא דור 3.

ה- LG הגיע לפה, כי LG לא חותמת בלעדיות עם חברות שימכרו את המכשיר והם יקבלו תמלוגים, זאת הסיבה
לא בגלל שזה דור 3, אם את האייפון היה אפשר לייבא חופשי ללא תשלום של תמלוגים לאפל גם היית רואה את האייפון פה.

GalBrill
28/02/08, 13:40
יותר מזה - ה Lg הגיע כל כך מהר ומקבל כל כך הרבה קידום, כי הוא מעין "מתחרה" לאייפון

odpr
28/02/08, 13:46
עזבו עם כל הסירבול במדינה לא תראו פה Iphone גם עוד 123901298 שנים.
מדינה מצוקמקת.
מי צריך אותם בכלל?
יש את הפורום הזה, ואפשר להביא מארהב
שיחפשו. ושימשיכו לריב בינהם Orange וסלכלום..

Lior.M
28/02/08, 13:47
איך ידעתי שידברו פה על הLG.
עוד נפילה מבית LG שחוץ מצורבים לא יודעים לייצר כלום!
פאדיחות לקרוא לזה חיקוי של iPhone.

danny69
28/02/08, 13:50
ה- LG הגיע לפה, כי LG לא חותמת בלעדיות עם חברות שימכרו את המכשיר והם יקבלו תמלוגים, זאת הסיבה
לא בגלל שזה דור 3, אם את האייפון היה אפשר לייבא חופשי ללא תשלום של תמלוגים לאפל גם היית רואה את האייפון פה.

OK זה שילוב של הדברים, כמה דברים. אפל דורשת תמלוגים מחברות הסלולר, חברות הסלולר רואים לפנהם השקעה מול רווח. לחברות הסלולר בארץ תהיה השקעה משמעותית לצור תמיכה בעברית ותמיכה באופן כללי למכשיר שהוא די מורכב (שלא לדבר בכלל על הביטוח למכישר כל כך עדין).בנוסף המכשיר הוא לא דור 3 כך שרווח שנוצר ע"י שימוש בדור 3 לא קיים ויש לו כפי שאמרתי WiFi כך שחבילת ה DATA הינה גם אופציונלית בלבד ויש הרבה אנשים שמסתדרים יופי גם בלעדיה. לסיכום מה היה לנו: 1. תמלוגים לאפל
2.השקעה בתמיכה (עברית ביטוח ותמיכה כללית).
3. אין רווח על שימוש בדור 3
4. רווח על חבילות דאטה הוא בגדר אפשרות ולא חובה.

אפשר עוד להוסיף. בקיצר מכשיר יפה חכם אך לא בבית סיפרנו.

natish
28/02/08, 14:11
OK זה שילוב של הדברים, כמה דברים. אפל דורשת תמלוגים מחברות הסלולר, חברות הסלולר רואים לפנהם השקעה מול רווח. לחברות הסלולר בארץ תהיה השקעה משמעותית לצור תמיכה בעברית ותמיכה באופן כללי למכשיר שהוא די מורכב (שלא לדבר בכלל על הביטוח למכישר כל כך עדין).בנוסף המכשיר הוא לא דור 3 כך שרווח שנוצר ע"י שימוש בדור 3 לא קיים ויש לו כפי שאמרתי WiFi כך שחבילת ה DATA הינה גם אופציונלית בלבד ויש הרבה אנשים שמסתדרים יופי גם בלעדיה. לסיכום מה היה לנו: 1. תמלוגים לאפל
2.השקעה בתמיכה (עברית ביטוח ותמיכה כללית).
3. אין רווח על שימוש בדור 3
4. רווח על חבילות דאטה הוא בגדר אפשרות ולא חובה.

אפשר עוד להוסיף. בקיצר מכשיר יפה חכם אך לא בבית סיפרנו.

אתה צודק.
מה שכן אפל הודיעה שמכשיר אייפון דור 2 שתומך בטכנולוגיית דור 3 (נישמע מסובך לא :))
יצא באירופה באמצע שנת 2008. בדרך כלל אפל עומדת בזמנים שלה +-
מה שכן בספרד כבר בונים על אייפון שתומך דור 3...

jacky000
28/02/08, 14:59
גם במעריב שלי היום הודיעו כי האייפון לא יגיע בטוח השנה ואפילו שחברות הסלולר ויתרו עליו בינתיים והם מתכוונים לשווק את הlg ועוד מכשיר שלי סמסונג שהם בעצם עובדים על עיקרון המגע. (אני לא יודע איך לצרף את הסריקה שלי הכתבה לתגובה. סליחה)

danny69
28/02/08, 15:20
אתה צודק.
מה שכן אפל הודיעה שמכשיר אייפון דור 2 שתומך בטכנולוגיית דור 3 (נישמע מסובך לא :))

כמה מתאים לאפל. אני בטוח שהם חשבו על זה מהתחלה. הם אוהבים ל"טפטף" לאט לאט את כול האפשרויות של המכשיר. חכו יש עוד bloutooth מצלמת וידיאו .בשנת 2015 תפתחו את ה maps של googel ותצביעו על מקום והוא יעביר אותכם לשם (אפל לקחו את ההשראה לזה מהתוכנית "גבי ודבי" זוכרים?).

planB
28/02/08, 22:19
ממקור אמין מאוד בפלאפון שמעתי היום שפלאפון שמגעים מאוד מתקדמים לגבי קבלת הזכויות לiPhone בארץ
והכוונה היא לדור הבא של האייפון, לאייפון דור שלישי
לפי מה שהוא אומר הרשת שפלאפון מקימים היא רק דור 3 והיא תהיה מוכנה לקראת סוף השנה וזה הזמן שאמור לצאת אייפון דור שלישי, הוא אומר שזה יהיה גם לקראת סוף שנה ולא באמצע שנה כמו שאפל מפרסמים (ככה הוא טוען לפחות)
עד עכשיו כל מה שהוא סיפר לי קרה ואין לי סיבה לא להאמין לו גם הפעם
נחכה ונראה...

winston
28/02/08, 22:23
אתה צודק.
IPHONE עם HSDPA
יאמי :)

Schizoid_Bob
28/02/08, 22:26
אני לא מבין את זה,
אני שמעתי ממישהו על מגעים מתקדמים של סלקום עם iDigtal על ייבוא האייפון.
אז מה, iDigital עושים סבב נסיונות בכל חברות הסלולר?

winston
28/02/08, 22:28
אולי מתמקחים
ואולי הכל בגדר שמועות.

planB
28/02/08, 22:28
ברור שהם עושים סבב על כולם
ההוא מפלאפון לא אמר לי שכבר סגרו, הוא רק אומר שפלאפון ממש נלחמים על זה
שאר החברות לא נראה שרוצות במיוחד לפי הכתבות בעיתון ולפי הlg המעפן הזה שהוציאו עכשיו

Schizoid_Bob
28/02/08, 23:18
אני לא זוכר שבארצות אחרות אפל דיברו עם כל חברה.
אפל הם ליידי!
ואיידיגיטל היא פרוצה שמדברת עם כולם!!!

planB
28/02/08, 23:24
אפל הם ליידי!

מאיפה אתה יודע מה עשו בארה"ב לפני שהוציאו את האייפון

natish
29/02/08, 07:44
אפל הם ליידי!

אתה טועה...
לפני הוצאת האייפון בארה"ב אפל חיפשו מפעילה סלולרית והדברו עם כל אחת.
היחידה שנתנה להם את חופש הפעולה המטורף שהם דרשו הייתה רק AT&T ומכיוון שדרישות התמלוגים שלהם גבוהות מאוד רק המפעילות הגדולות יכולות לעמוד בכך ולכן הם ישר פונים אליהם.

תבדוק/תתעניין בהתנהלותה של אפל במזרח שם היא רק מחפשת מפעילה במדינות כמו סין ויפן...

ובלי שום קשר לכל מי שהתווכח ואמר שהאייפון יגיע לארץ אוטוטו...
הא אה אמרתי לכם... :)

http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=10192&highlight=%E4%E0%E9%E9%F4%E5%EF+%E1%E0%F8%F5

Schizoid_Bob
29/02/08, 13:51
אתה טועה...
לפני הוצאת האייפון בארה"ב אפל חיפשו מפעילה סלולרית והדברו עם כל אחת.
היחידה שנתנה להם את חופש הפעולה המטורף שהם דרשו הייתה רק AT&T ומכיוון שדרישות התמלוגים שלהם גבוהות מאוד רק המפעילות הגדולות יכולות לעמוד בכך ולכן הם ישר פונים אליהם.

תבדוק/תתעניין בהתנהלותה של אפל במזרח שם היא רק מחפשת מפעילה במדינות כמו סין ויפן...

ובלי שום קשר לכל מי שהתווכח ואמר שהאייפון יגיע לארץ אוטוטו...
הא אה אמרתי לכם... :)

http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=10192&highlight=%E4%E0%E9%E9%F4%E5%EF+%E1%E0%F8%F5

אני מרגיש יותר נורא מהיום שבו גילתי שדרדסית היא ה... זאת של הכפר.:cry:
(הבנתי שיש מנגנון צנזורה, ושכחתי שזה לא נאות, סליחה על לפני העריכה XD )

natish
29/02/08, 14:00
אני מרגיש יותר נורא מהיום שבו גילתי שדרדסית היא ה... זאת של הכפר.:cry:
(הבנתי שיש מנגנון צנזורה, ושכחתי שזה לא נאות, סליחה על לפני העריכה XD )

:D

mufra
29/02/08, 17:37
אורנג' או סלקום יכניסו את הדור השלישי של אייפון אולי אולי לישראל... מכשיר דור 2 לא כדאי להם בכלל לקדם..

אז ככה שאין שום בדיקות מכשירים באף חברה, אפל מעדיפה מדינות אחרות בנתיים ולא ישראל, ואנחנו במקום די רע ברשימת מדינות של אפל מתי הטלפון יכנס גם לכאן.

אייטונס בגדול רוצה לעשות רווחים עם האיטונס שבישאל ניסו את זה כמה חברות ולא הצליחו כל כך, ואם זה לא הצליח אז אפל מעדיפה מדינות שכן קונות מוזיקה.

ובקשר לחברות הסלולריות שאומרות שכן זה אצלם ובבדיקה , זה ברור שיגידו, בגלל הבאזז המטורף של האייפון בעולם ובארץ הנציגים הונחו להגיד את זה ללקוחת כדי לתפוס אותם בחברה כדי שלא יעזבו.. ככה מנסים למשוך עוד קצת ועוד קצת את הלקחות בחברה..

בנתיים היו רק מגעים בן איי דיגיטל למנכל אורנג וסלקום וזה לא הלך טוב...

Schizoid_Bob
29/02/08, 17:46
מישהו שם לב שסלקום מפרסמים פה בפורום? O:
אני מחליט שזה קשור!!!

mufra
03/03/08, 18:05
הנה הנה הידיעה,
באיחור של שבוע אבל בכל אופן כבר פה...

עדכנתי גם את ההודעה הראשונה שתהיה הידעה גם שם...

http://mufra.off.co.il/813B41EF6CF48BE8C7EF21C77901EBC.PDF