מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : קונספט מדהים ל- iOS 5

natish
03/06/11, 15:53
האתר iSpazio מציג קונספט מדהים למדי עבור iOS 5 שנוצר על ידי חברת Monkey Color. הדבר היחיד שניתן לומר הוא: הלוואי!

https://img.skitch.com/20110603-g753xj798wd5sb9djikyjbdkan.jpg

בשבועות האחרונים הועלו לרשת המן קונספטים המציגים כיצד אפל צריכה לנהל את נושא ה- Notification, כיצד ניתן להוסיף ווידג'טים וכיצד כל נושא הזיהוי הקולי צריך לפעול ב- iOS 5. הקונספטים הללו נוצרו לא משום מקום אלא עקב שמועות ודיווחים בבלוגוספירה של אפל לפיהם אפל הולכת להציג את הפיצ'רים הללו ב- iOS 5.

חברת Monkey Color שיחררה לאחרונה סרטון קונספט המציג את כל הדברים הללו שלובים ביחד ב- iOS 5 ונותר לומר רק דבר אחד. הלוואי ואכן אפל תכניס את הפיצ'רים הללו בצורה הזו או בצורה טובה יותר למכשירי האייפון, הטאצ' והאייפד. נותרו רק עוד 3 ימים לפני אירוע...

-aFSKMLHvyw

Amit.S
03/06/11, 16:09
איך בא לי שזה יהיה ככה. נראה נהדר. :d

Shai Mizrachi
04/06/11, 06:11
פשוט קונספט מושלם.. לא אתפלא אם מחלקת הפרודקט באפל יושבת ונהנת מצפיה בקונספט האדיר הזה :-)

ymeiner
04/06/11, 06:31
נתי, זוכר את שיטת הדיינו?
כל אחד מהשיפורים בקונספט הזה יהיה מספיק. כולם מבורכים, בהחלט יהפוך את המכשיר ליותר נוח וידידותי. השאלה היא מה הבעייה המשפטית שעלולה לצוץ לאפל בעקבות הפיכת הממשק ליותר אנדרואידי.

שי, האייפון יהיה מושלם כשהוא יכין לי קפה ויעשה לי מסאג? אחרי האימון של הבוקר. אני בהחלט מקווה שמישהו באפל יראה את הסרטון הזה, לא אתפלא אם שוב קיבלנו התראה מאפל בביצוע בדיקות דעת קהל אחרונות לפני הצגת המערכת.

OriAmir
04/06/11, 17:49
נחמד מאוד...כמה חבל שיש את כל הדברים האלה כבר בסידייה.

ymeiner
04/06/11, 17:56
למה חבל? למה שזה לא יהיה חלק מהiOS באופן תמידי, חלקינו לא מסתובבים עם מכשיר פרוץ

acorchia
04/06/11, 18:01
איזה כיף זה לחשוב ולדמיין...
חבר'ה! *ניעור לשוק המציאות*
בחייכם, אין שום סיכוי שבעולם שזה יהפוך להיות ריאלי, הסיבה לכך טמונה באין סוף הפיצ'רים שאפשר לבקש.
אתם חשבתם לרגע איזה עומס זה יוצר על הדפי עבודה של האייפון? תתארו לעצמכם לרגע, שיש לכם גם קיצורים לwifi,בהירות,bt,ומי יודע מה עוד מעניין על הדף, widget, שתופס שורה לפחות, אנשי קשר מובחרים(חח זה יכול להיות גם 10) אפליקציות, ועוד, זה ממש יותר מידי להעמיס על המכשיר, לא שאני מזלזל ביכולת של האייפון,אבל אני חושב שזה כבר משנה את הקונספט ה"פשוט" של אפל והיעילות של דברים מונחים במקומות שהם צריכים להיות.
(כן כן אני יודע מה אתם מתכוונים להגיד,"זה יותר נוח, זה מקצר, אני לא משתמש בהכל וכו'") אבל אתם אנשים ויש את שאר האנשים.. ציבור שלם שזה מיועד אליו, כן, יש צעירים ויש מבוגרים בינינו שיש להם את ה"חוש הטכנולוגי" לדברים, וכן אין יותר מגניב מsbsettings,lockinfo, ועוד ועוד להעצים את החוויה שלנו. אבל יש כאלה שאין להם את זה, הם צריכים את הפשטות שכל דבר במקום המיועד לו.

(נא לשים לב שלא הגבתי על הnotification,כי זה פשוט פיצוץ, ומאוד מאוד נוח אינטואיטיבית לכל משתמש. אני מקווה שמשהו בסגנון כן יהיה בios5 :) )

בקיצור...
יום נעים, מה העיניינים כולם? :) יש חדש?