מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : רעיון: 1.1.3 בקליק + עברית

The_Ben
27/02/08, 16:33
חשבתי, שעם כל המיליון ואחת גרסאות שלאנשים יש בפורום פה (1.0.2 מישהו?), כל תוכנה יוצאת במיליון ואחת גרסאות, עם בעיות לגרסא הזאת ולגרסא אחרת...

חשבתי, אם אפשר אולי ליצור מעיין תוכנה כמו ZiPhone, שישירות תעשה את הדברים הבאים בלחיצה אחת (או מספר מועט של לחיצות):
1. גיבוי הקבצים הקיימים (אנשי קשר, לוחות שנה, חשבונות אימייל, SMSים, ותמונות מהמצלמה)
2. תכניס את הiPhone לRecovery Mode
3. <תראה הוראות ברורות ופשוטות (+צילומי מסך) של איך לעשות Restore לגרסא 1.1.3>
4. תבצע Jailbreak+Unlock+Activition (תפעיל את ZiPhone באופן אוטומטי)
5. תתקין את את מתוכנות העברית הלוגית לiPhone (תינתן אפשרות לבחור בין Hebrew 4 iPhone לבין iPodHE 3?)
6. <תתקין תוספים נוספים שקשורים לעברית בiPhone (הוספת .co.il למקלדת? תיקון באגים קטנים במקלדת הרוסית?>

נראה לי שאם אפשרי לעשות דבר שכזה (או חלק ממנו), יגרום ליותר משתמשים לעבור ל1.1.3, ובכך לסיים (או לפחות להפחית) את מספר האנשים שנשארו בגרסאות קודמות עקב אי רצון להתסבך עם תיקוני עברית למיניהם, חשבו על הדבר הבא: iPhone 1.1.3 + עברית מלאה בקליק!
תוך קליק אחד על העכבר (או כמה מעטים) ופחות משעה לחכות והiPhone שלכם יהיה בגרסא 1.1.3 עם עברית מלאה, עם כל המידע שלכם (אולי?)

בכל מקרה, אם מישהו יוכל לקחת עליו את הפרוייקט הזה, או כמה אנשים, זה יהיה נהדר לקהילת הiPhone הישראלית :mrgreen:

WorkClock
27/02/08, 17:56
אפשרי
רק מי יעשה (מי מוכן לשלם?)

Doenyas
27/02/08, 18:14
למה צריך לשלם?, זה גם לא משהו שהוא לא בר ביצוע...

אפשר לבנות דבר כזה בקלות רבה, השאלה מי מוכן להתנדב, הידע שלי לא מספיק לזה אבל אני אוכל לתרום בכל מה שצריך...

The_Ben
27/02/08, 18:39
גם אני מוכן לתרום לפיתוח התוכנה, כמובן שבמסגרת הידע שלי... :)
ושוב, נראה לי שזה יעזור פה להרבה מאוד אנשים (אני אישית מכיר אחד שזה בטוח יעזור לו ;))

shaharb21
28/02/08, 18:49
באיזה שפה בונים את התוכנה נראה לכם(שאלה למתכנתים) שאפשר לבנות את זה בvb כי אם כן אני מוכן לעשות הרבה

Doenyas
28/02/08, 20:22
באיזה שפה בונים את התוכנה נראה לכם(שאלה למתכנתים) שאפשר לבנות את זה בvb כי אם כן אני מוכן לעשות הרבה

לפי דעתי VisualBasic זה אחלה של דבר...אפשר לנסות...הבעיה שאפחד לא נכנס לאזור הזה של הפורומים.. :/

unleashed
28/02/08, 20:37
VB כבר לא נתמך ע"י microsoft הגיע הזמן להתקדם :)

Yotam.B
28/02/08, 20:44
C# זה מצויין! אני גם מוכן לתרום חלק בזה.

shaharb21
29/02/08, 07:42
אני יודע טיפה c++

WorkClock
29/02/08, 10:36
אז יאללה
מילים כמו חול ואין מה לאכול...
שמישהו יקח את זה לידיים שלו ויעשה.
וכשה יהיה, שיצור עמי קשר, אני מוכן לנדב את השרת שלי לעניין וכמובן נוסיף כפתור "תרמו למפתח" כדי שיקבל קצת כסף מזה

shaharb21
29/02/08, 15:31
כל מי שרוצה לתכנת שישאיר פה את האייסיקיו שלו

498110090

shaharb21
01/03/08, 20:50
מי עוד מוכן לעזור???

MisterIPHONE
02/03/08, 19:06
אני מוכן לעזור בעיצוב התוכנה / אתר פירסום .

iPhoner(?)
03/03/08, 16:39
אני מוכן לעזור...
אני יודע Java :)
כבר יש לי פחות או יותר רעיון איך להשתמש בחלק זיפון של התוכנה... פשוט קובץ Bat שזה כותב ואז מפעיל...
הסיבה שלא עשיתי את זה כבר, היא שאין לי שמץ בקשר לעיקר העבודה- קוד יוניקס שיתקין את העברית על האייפון...
למישהו יש מושג איך עושים את זה? חבר'ה, זה לא כ"כ מסובך, בטח לא החלק של הממשק בעברית...
אנחנו יכולים להריץ את זה! :)

shaharb21
03/03/08, 16:57
צריך מישהו שיודע קצת לתכנת על איפון ושיודע להעביר קבצים לאיפון בלי תוכנה

Yonatan
04/03/08, 16:22
בשביל לעשות את זה לאייפון ? זיבירי כבר עשה אם כבר תעשו את ה לאייפוד טאצ.. בבקשה תעשו את זה לאייפוד טאצ ... חחח

The_Ben
04/03/08, 16:35
בשביל לעשות את זה לאייפון ? זיבירי כבר עשה אם כבר תעשו את ה לאייפוד טאצ.. בבקשה תעשו את זה לאייפוד טאצ ... חחח

מה שאנחנו מנדסים לעשות כאן הוא לא ZiPhone חדש, אלא להכין תוכנה שתשלב בתוכה את ZiPhone (בין היתר), מה שהתוכנה תעשה הוא:
1. תגבה פריטים חשובים כגון ספר טלפונים, SMS, פתקים וכו' (לא בטוח!)
2. תדריך את המשתמש בהוראות פשוטות עם צילומי מסך איך לעשות Restore למכשיר (או תבצע אחד עבורו באופן אוטומטי)
3. תבצע פריצה באמצעות ZiPhone (זהו החלק שבו ZiPhone משתלב בתוכנה)
4. תתקין על המכשיר עברית מלאה (מלקדת בעברית + פונט בעברית + עברית לוגית (של ינון או של אמיר) + (FormaTweak או משהו דומה)).

זה יהיה פיתרון לאלו שאינם יודעים איך לבצע את כל התהליך של הRestore באייפון, של פריצה לאייפון ושל התקנת העברית, בצורה זו גם הם יוכלו לשדרג את מכשירים לפי רצונם, לפרוץ אותו ולהתקין עליו עברית מלאה :)

houta1181
04/03/08, 17:23
מה שאנחנו מנדסים לעשות כאן הוא לא ZiPhone חדש, אלא להכין תוכנה שתשלב בתוכה את ZiPhone (בין היתר), מה שהתוכנה תעשה הוא:
1. תגבה פריטים חשובים כגון ספר טלפונים, SMS, פתקים וכו' (לא בטוח!)
2. תדריך את המשתמש בהוראות פשוטות עם צילומי מסך איך לעשות Restore למכשיר (או תבצע אחד עבורו באופן אוטומטי)
3. תבצע פריצה באמצעות ZiPhone (זהו החלק שבו ZiPhone משתלב בתוכנה)
4. תתקין על המכשיר עברית מלאה (מלקדת בעברית + פונט בעברית + עברית לוגית (של ינון או של אמיר) + (FormaTweak או משהו דומה)).

זה יהיה פיתרון לאלו שאינם יודעים איך לבצע את כל התהליך של הRestore באייפון, של פריצה לאייפון ושל התקנת העברית, בצורה זו גם הם יוכלו לשדרג את מכשירים לפי רצונם, לפרוץ אותו ולהתקין עליו עברית מלאה :)

בן רעיון מבורך,אם אני יכול לסייע במשהו רק תגיד....

The_Ben
04/03/08, 18:28
בן רעיון מבורך,אם אני יכול לסייע במשהו רק תגיד....

אם יש לך רעיון איך להוציא כזה דבר לפועל זה בהחלט יעזור ;)
כי לפי מה שראיתי כאן אין משמ אנשים עם ידע בתכנות שיודעים איך אפשר לשלוט באייפון באופן אוטומטי דרך המחשב (הדברים שZiPhone עצמה מיישמת), ואני אישית לא יודע איך לעשות זאת :rolleyes: אני רק ספק הרעיונות 8-)

מה שאני כן יכול לעשות בעיקרון הוא להכין מדריכים בוידאו ו/או תמונות בשילוב טקסט לאיך לבצע Restore לאייפון, או כל חלק אחר שבו תידרש התערבות המשתמש (אני מניח שאי אפשר לגרום לאייטיונס לבצע Restore באופן אוטומטי). זה הדבר הכי ריאלי שהצלחתי לחשוב עליו שבו אני יכול לעזור. מלבד זה, אני יכול לעשות עבודות גרפיות קטנות וכו' ;)

TrickyJokker
06/03/08, 12:05
אחי אם צריך עזרה בכל דבר תפנה אליי אני דיי מתחיל בדברים האלה אבל אי מת שתיהיה תוכנה כזאת...
עריכה: אפשר להשתמש ב iPlus ואז בעברית של ינון ואז אפשר יהיה גם לשים את זה לגרסא 1.1.4 ומה שאומרים שהיא יותר טובה מ 1.1.3...