מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה לגביי "סביבת הפיתוח"

WhiteTigerK
27/02/08, 13:44
שלום לכולם,

עברתי על כל ההודעות בפורום, נכנסתי ללינקים וקראתי עוד חומר ברשת - עדיין לא הצלחתי להבין באופן מלא איך עובד כל העסק, ולכן אני פונה אליכם.

מה שעשיתי עד כה הוא כך :

הורדתי את ה-preBuiltToolchain שאם אני מבין נכון זהו למעשה "סוג של SDK" לא רשמי.
הורדתי את ה-winChain שאמור כביכול לבצע את כל ההתקנה של ה-preBuiltToolchain בצורה מהירה וקלה, ובנוסף מתקין את ה-Cygwin.

אחרי ההתקנה, נכנסתי ל-Cygwin (הכוונה היא לסביבת הסטייל UNIX) ומשם לספרית ה"פרוייקט" שיצרתי (MyFirstApp לצורך העניין), ורשמתי את הפקודה make (אך ורק את המילה, ללא שום תוספת). הפעולה הזאת יצרה לי תיקייה בשם MyFirstApp.app, בספרייה הראשית של cygwin, ושם יש 2 קבצים.

עכשיו, אם הבנתי נכון אין שום דבר כרגע להריץ את התוכנית המקומפלת ע"י Emulator כלשהוא, אלא אך ורק להעלות את הקבצים על המכשיר ולהפעיל את האפליקציה - האם זה נכון ?

העניין הוא שניתקלתי במכה מדריכים שונים לגביי איך לארגן סביבת עבודה לפיתוח אפליקציות ל-iphone, והיה שם מידע קצת שונה, ולכן אני מבולבל.

אם טעיתי במשהו, או שלא הבנתי משהו נכון בבקשה תקנו אותי ותעזרו לי להבין איך אני יכול לכתוב תוכניות פשוטה ולראות תוצאות בעיניים. :)

תודה רבה!

planB
27/02/08, 15:01
נכון אין אמולטור ואין ממש דרך להריץ את זה על הפיסי (לפחות עד שיצא הSDK הרשמי)
הסביבת פיתוח זה אולי בשביל שיהיה לך נוח יותר לתכנת (לתכנת בnotepad זה אולי מגניב אבל זה לא פרודוקטיבי)