מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : המטען של האייפון התחיל לקצר...

crewdesign
27/05/11, 15:25
אהלן,

יש לי מטען שהזמנתי מאיביי (המקורי שהגיע איתו לא עבד לי, ולכן הזמנתי חדש מאיביי), יש לי אותו והכל היה מצויין. חיברתי אותו היום לחשמל באמצעות מתאם לשקע חשמל בישראל (המטען הוא בעל כניסה של שקע לא אירופאי, ולכן צריך מתאם לשקע ישראלי), ופתאום אני שומר רשרושים חזקים כמו של קצר, של חשמל ש'קופץ', וזרם ירוק במתאם.

חייב לציין שזה אף פעם לא קרה לי, ואני לא רוצה לנסות שוב להכניס ולהטעין את האייפון בחשמל.
זה מספיק הלחיץ אותי...

זרקתי את המטען לאשפה.

יש למישהו פיתרון מה אפשר לעשות ? מאיפה כדאי לקנות מטען חדש ?

* עוד משהו - אחת הסיבות שבגללן רכשתי מטען חדש, היא גם שהמקורי לא רק שלא הטעין, אלא גם עשה בעיות עם הטאצ'. ראיתי שלא רק לי זה קורה ע"י חיפוש באינטרנט - כאשר מנסים לגעת באייפון או להיכנס ליישום או כל דבר אחר - הטאץ' של האייפון פשוט 'מתחרפן' והולך לצדדים אחרים. לוחצים על משהו, וזה לוחץ על משהו אחר. גם המטען שהזמנתי (מאיביי) עשה כך, אבל אחרי כמה זמן. בתחילה זה לא הופיע.

תודה.
:-o

SASY
27/05/11, 15:31
כן..זה קורה רק עם מטענים שלא מספקים את אותו מתח שהמטען המקורי מספק. (למרות שהשתמשת גם במקורי ..אני יודע)

פשוט קנה מחנות אמינה שמתמחה באייפונים ליד הבית...

או באיי דיגיטל.

פתח את המטען באותו מעמד ובדוק שהוא עובד.

crewdesign
01/06/11, 18:50
זוכרים את הבעיה הזו שלי, שהמטען התחיל לקצר ?

בעיה חדשה - ככל הנראה זה דפק את המכשיר... אני מקווה מאוד שלא. :|

יש לי שקע שחבר הביא לי, אותו דבר, האייפון מזהה את המטען ומטעין והכל, עד שהאייפון נדלק ומגיע ל-5%, ואז זה כבר לא מראה סימני טעינה כלשהם, וזה בכלל לא מטעין אותו. ניסיתי גם דרך המחשב, ה-itunes מזהה אותו, אבל זה לא מטעין את המכשיר בכלל. חשבתי זו בעיה ב-usb תחילה, אבל לא, ניסיתי גם בלפטופ ולא עבד...

מישהו יודע מה לעשות? :\