מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אזהרה חשובה על התוכנה Screenshot

l_h
26/02/08, 23:30
שלום לכולם,
רציתי להמליץ לכל מי שחושב להתקין את SCREENSHOTS לא לעשות זאת ולמי שיש להסיר ולא לנסות להפעיל אותה!!!
אצלי היא פעלה בצורה מעולה במשך כמה זמן ופתאום, לפני כמה דקות כשהפעלתי אותה היא נתקעה ותקעה לי את כל האייפון והמסך היבהב עם פסים לבנים. כמעט ועשיתי ריסטור אבל אחרי כמה פעמים של כיבוי והדלקה האייפון הסתדר ופשוט הסרתי אותה. ראיתי שיש גם מקום בפורום שממליצים לעשות ריסטור אז אני פשוט מקווה שמי שצריך יידע שלא חייב לעשות ריסטור...
בכל מקרה, תיזהרו!!!
הגירסה של האייפון שלי היא 1.1.2

נ.ב.
אם מישהו מכיר תוכנה חלופית שעושה את אותו דבר (מבלי להיתקע ולעשות לי התקף לב :wink:) ויכול להמליץ אני אודה...

mhu
26/02/08, 23:35
אני עובד איתה כבר 4 חודשים בגרסא 1.1.1 ואין לי שום בעיה, אז במקום להיכנס לאטרף הייתי מציע לך להסביר באיזה גרסא האייפון שלך, ולספק קצת פרטים נוספים במקום לצעוק ישר זאב זאב

winston
26/02/08, 23:37
בכל מקרה היא לא עושה משהו שחיבור עם Winscp או במקרה הכי גרוע רסטור לא יסדרו

l_h
26/02/08, 23:56
אני עובד איתה כבר 4 חודשים בגרסא 1.1.1 ואין לי שום בעיה, אז במקום להיכנס לאטרף הייתי מציע לך להסביר באיזה גרסא האייפון שלך, ולספק קצת פרטים נוספים במקום לצעוק ישר זאב זאב

צודק... הוספתי פרטים של גירסה...
יש עוד פרטים שצריך לזיהוי טוב?

l_h
27/02/08, 00:00
בכל מקרה היא לא עושה משהו שחיבור עם Winscp או במקרה הכי גרוע רסטור לא יסדרו

בקשר לחיבור עם winscp זה לא כל כך מדוייק כי זה נתקע אצלי לפני כניסה למסך עם הסליידר והwinscp לא זיהה אותו... וריסטור זה באמת מקרה הכי גרוע
וחוץ מזה, למה להגיע למצב שתצטרך לעשות ריסטור למכשיר או להסיר אותו דרך winscp אם זה עלול לגרום לבעיות
בכל מקרה כמובן כל אחד והשיקול שלו, אני פשוט רציתי להציג את הבעייה שראיתי גם שקרתה לעוד אנשים, כדי שמי שלא אוהב לעשות ריסטור, יידע.

danny69
29/02/08, 01:26
כן גם לי קרה. העינין אם הפסים הלבנים. מאוד מלחיץ.גם אני 1.1.2 .
לדעתי הבעיה היא מהdocs שמאפשרת Scren Shot לי זה נתקע שם.
אני מורד את התוכנית עכשו.
תודה