מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אייפד 2 - חיבור "לעולם הגדול"

רודן99
14/05/11, 12:49
אחד ההיסוסים הכבדים שלי אם בכלל לקנות iPad הוא - הבעיות לחבר אליו אביזרים, אפילו הכי פשוטים וסטנדרטיים, רובם בחיבור USB.
למשל: מדפסת, עכבר אלחוטי, סורק, דיסק-און-קי, מודם-סלולרי, ועוד.
שאלתי:
האם יש בשוק איזשהו מתאם USB שיאפשר לחבר אל האייפד אביזרים כאלה?
או שמר סטיב ג'ובס המנוח מתכוון שאלך עכשיו למסע קניות, לקנות רק אצלו מדפסת, סורק וכו'?
תודה מראש

johnny_t
14/05/11, 12:59
אחד ההיסוסים הכבדים שלי אם בכלל לקנות iPad הוא - הבעיות לחבר אליו אביזרים, אפילו הכי פשוטים וסטנדרטיים, רובם בחיבור USB.
למשל: מדפסת, עכבר אלחוטי, סורק, דיסק-און-קי, מודם-סלולרי, ועוד.
שאלתי:
האם יש בשוק איזשהו מתאם USB שיאפשר לחבר אל האייפד אביזרים כאלה?
או שמר סטיב ג'ובס המנוח מתכוון שאלך עכשיו למסע קניות, לקנות רק אצלו מדפסת, סורק וכו'?
תודה מראש

מבלי להיתייחס לנימה המזלזלת שלך, ולחוסר ההיגיון של לחבר עכבר לאייפד, אומר שאייפד הוא לא בשבילך, כי אתה תראה רק את החסרונות שבמוצר ותתחרט שקנית אותו מלכתחילה...
יש עוד טבלטים בשוק למה שאתה צריך כמו לדוגמא accer w500 שזמין כרגע בארץ, אני מאמין שמוצר זה יותר יתאים לדרישות שלך.

רודן99
14/05/11, 13:56
מבלי להיתייחס לנימה המזלזלת שלך, ולחוסר ההיגיון של לחבר עכבר לאייפד, אומר שאייפד הוא לא בשבילך, כי אתה תראה רק את החסרונות שבמוצר ותתחרט שקנית אותו מלכתחילה...
יש עוד טבלטים בשוק למה שאתה צריך כמו לדוגמא accer w500 שזמין כרגע בארץ, אני מאמין שמוצר זה יותר יתאים לדרישות שלך.
ובכל זאת (הפעם בלי נימה מזלזלת)?
האם יש בשוק איזשהו מתאם usb שיאפשר לחבר אל האייפד אביזרים כאלה?
(מדפסת, סורק, דיסק-און-קי, מודם סלולארי)

johnny_t
14/05/11, 16:03
ובכל זאת (הפעם בלי נימה מזלזלת)?
האם יש בשוק איזשהו מתאם usb שיאפשר לחבר אל האייפד אביזרים כאלה?
(מדפסת, סורק, דיסק-און-קי, מודם סלולארי)

לפני שהיה שידרוג לגרסה 4 היה אפשרות לחיבור דיסק און קי וכוננים חיצוניים בעזרת מתאמים ופריצה. אחרי השידרוג לגרסא 4 , הדבר נעשה בלתי אפשרי כי אפל הורידו את המתח המסופק בכניסה של האייפד(הפתח למטה).

בקשר למדפסות יש מספר דגמים של hp שמתחברות באלחוטי לאייפד ואפשר להדפיס בצורה הזאת.

בקשר למודם סלולרי אם הכוונה לנט סטיק אין אפשרות לחבר, בשביל זה יש אייפד 3g שעובד על אותו עיקרון רק שהמודם הסלולרי הוא פנימי..

רודן99
14/05/11, 16:40
תודה רבה. התשובה אמנם לא משמחת, אבל לפחות ברור לי איפה אני עומד.

אם כך, שאלה מכיוון אחר:
האם אייפד יכול לייבא קובץ pst של אאוטלוק, לראות מה כתוב בו (לא רק באימייל! גם בלוח-שנה, אנשי-קשר, משימות, הערות), לערוך אותם, ולשמור שוב באותו קובץ? בעברית?
בקיצור, האם יש אאוטלוק של מיקרוסופט שעובד על האייפד (כמו שיש בשביל מקינטוש)?

johnny_t
14/05/11, 21:11
תודה רבה. התשובה אמנם לא משמחת, אבל לפחות ברור לי איפה אני עומד.

אם כך, שאלה מכיוון אחר:
האם אייפד יכול לייבא קובץ pst של אאוטלוק, לראות מה כתוב בו (לא רק באימייל! גם בלוח-שנה, אנשי-קשר, משימות, הערות), לערוך אותם, ולשמור שוב באותו קובץ? בעברית?
בקיצור, האם יש אאוטלוק של מיקרוסופט שעובד על האייפד (כמו שיש בשביל מקינטוש)?

אישית, זהו נושא שלא כל כל התעסקתי בו, אך לפי מה שהבנתי יש אפשרות לייבא קובץ pst לאייפד בעזרת תוכנה שנקראת pst mail ומהשם אתה מבין שזה כנראה רק לדואל..

מייקרוסופט עדיין לא הביאה פתרון לאייפד למרות הביקוש..

כמו שאמרתי בהתחלה יש היום טבלטים ברמה מצויינת עם כניסת usb ווינדוס 7 מובנה, כלומר יהיה לך outlook ו 320gb של ssd מצלמות טובות יציאת hdmi ועוד..

רודן99
15/05/11, 00:01
שוב לא משמח, אבל שוב, תודה רבה על התשובות המהירות והענייניות.