מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מגן מסך - האם מותר להשתמש במגן שנועד ל Ipod

podpodon
26/02/08, 10:32
שלום לכולם
יש ברשותי מגן (מדבקה שקופה כזאת) שנועדה להגן על אייפוד. האם מותר להשתמש בה גם ב iPhone ?! (כיוון שזהו מסך מגע וכד')

tsahiy
26/02/08, 11:01
מותר
אבל זה לא יתאים לך מבחינת הגודל....
וזה גם יחסום לך את החור של האוזן....

tsahiy
26/02/08, 12:39
מגן מסך הוא אותו מגן מסך בכול מכשיר ומכשיר

אורן
חברת ecase
www.ecase.co.il

למה סתם לומר ?
1. הנה תמונה של שני המכשירים ורואים בבירור שהאייפון ארוך יותר מהטאצ' ומעט צר יותר
http://www.pocketpicks.co.uk/latest/wp-content/uploads/2007/09/070906%20iPod%20iPhone.jpg

2. לטאצ' אין את החור העליון של האוזניה (איפה ששמים את האוזן, לא האוזניות), לכן אם הוא ישים את המגן מסך של הטאצ' על האייפון, הוא יחסום את החור הזה...

TrickyJokker
26/02/08, 14:07
בשביל מה צריך מגן מסך זה מסך מיוחד שכמעט ואי אפשר לסרוט אם בכלל! אבל זה יכול להישבר והדבר הזה לא מגן מפני שבירות...

podpodon
27/02/08, 00:03
אכן כוונתי הייתה בנוגע לאיכות החומר והאם זה יפריע (או לא)לשימוש שוטף באייפון. לגבי הגודל בין כה וכה כוונתי היא להדביק את זה רק על המסך ללא כל הפרעות.
ואם כבר במסך עסקינן, האם באמת המסך עמיד בפני שריטות והאם בכלל מומלץ (או צריך) לשים מגן מסך.
אין לי ניסיון בזה, אבל לצערי לאחר הניסיון המר שלי עם האייפוד נאנו הראשון בו טענו שהמסך עמיד והסתבר שבין מה שטענו לבין מה שקורה בפועל יש מרחק רב, אז אני מנסה לא להכוות שנית.
תודה למשיבים

dizel1024
27/02/08, 00:27
קיצר ידידי אתה צריך מגן מסך לiphone

JustC
27/02/08, 01:20
בשביל מה צריך מגן מסך זה מסך מיוחד שכמעט ואי אפשר לסרוט אם בכלל! אבל זה יכול להישבר והדבר הזה לא מגן מפני שבירות...

אל תגיד סתם, ידידה שלי הפילה לי את האייפון עם המסך כלפי מטה (כן נפל לי הלב ביחד איתו).
עכשיו יש לי 2 שריטות קטנות, למזלי הן ליד הכפתור ולא על המסך הנראה.

gilf
27/02/08, 01:27
אכן, אפשר לשרוט את המסך.
אני שומר עליו כמו על החיים שלי ועדיין גיליתי שריטה קטנה. אומנם במקום לא מורגש, אבל היא קיימת.
עכשיו אני עם מגן מסך.

זה לא מפריע, אז למה לא?

l_h
27/02/08, 01:33
אל תגיד סתם, ידידה שלי הפילה לי את האייפון עם המסך כלפי מטה (כן נפל לי הלב ביחד איתו).
עכשיו יש לי 2 שריטות קטנות, למזלי הן ליד הכפתור ולא על המסך הנראה.

קודם כל אני מניח שהתכוונת ידידה לשעבר...;)
דבר שני יש מסך מגן לאייפון בבאג, אני קניתי (למי שאין חברים שעובדים שם אז זה יהיה קצת יקר) והוא ממש אחלה... רק תשימו לב שאתם מנקים את המסך טוב טוב לפני ששמים אותו כי כששמתי את הראשון גיליתי לכלוכים מציקים ורציתי לנקות אותו אבל הוא דביק מלמטה (מן הסתם...:rolleyes:) אז הרסתי אותו וקניתי חדש...

dizel1024
27/02/08, 01:46
את 2 המגני מסך שאני מיבא אפשר לשטוף ולהדביק שוב כי זה בלי דבק זה סטטי וזה ממש לא נשרט וסופר איכותי
הסוג הראשון נקרא Rinco שאתם מכירים וסוג יותר טוב שנקרא G3 ההבדל הוא לא משמעותי אפשר להשיג במגוון המקומות.