מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אייפוד לא עולה

HappyKitten
04/05/11, 00:06
יש לי אייפוד דור 3 גירסה 3.1.3. אתמול האינסטלוס נתקע אז עשיתי hard reset. מאז האייפוד לא נדלק! הוא מראה את הלוגו של אפל למשך חצי דקה-שתי דקות ואז פשוט נכבה. כל פעם שאני מנסה להדליק אותו הוא חוזר לאותו מצב..
אני יכולה להכניס אותו לdfu ואז האייטיונס מזהה אותו, אבל אני מאוד-מאוד לא רוצה לעשות ריסטור שלא תכננתי מראש (יש לי על האייפוד המון דברים שאני רוצה לגבות קודם!). אני מתחננת, תעזרו לי למצוא פיתרון.

Noam
04/05/11, 00:18
נסי עוד כמה הארד-ריסטים ברצף
אם זה נתקע על התפוח ולא ממשיך אין מנוס מ restore

HappyKitten
04/05/11, 00:21
זה לא תקוע שעות, הוא מכבה את עצמו אחרי דקה בערך
פשוט לא נותן למערכת לעלות
אני מדליקה אותו ידנית כל פעם, הוא מראה את הלוגו לדקה ונכבה..
קראתי איפשהו שאפשר להשאיר את האייפוד מחובר למחשב כשהאייטיונס פתוח בין 5 דקות לשעה ובשלב מסויים האייפוד יעלה בסייף מוד ויגיד שהספרינג-בורד קרס.
לא יודעת עד כמה זה אמין אבל באמת שאני מוכנה לנסות הכל לפני ריסטור

Noam
04/05/11, 00:23
אז את מוזמנת לנסות את הפעולה הזו ולדווח אם זה עזר

HappyKitten
04/05/11, 00:54
כבר סגרתי את האתר שהסביר מה הם התכוונו, אני לא זוכרת ולא מוצאת אותו.. לא חושבת שזה היה עובד במיילא
ניסיתי עוד כמה דברים ולא מצליחה לראות שיפור כלשהו.. יש בו משחקים ששעות הייתי יושבת עליהם בשיעורים משעממים וכל מיני תמונות.. הכל הלך בפעם המי-יודע-כמה, שבגלל דברים מהסידיה הארורה אני צריכה למחוק הכל..
מבאס את החיים

RAiNZ
04/05/11, 05:11
כבר סגרתי את האתר שהסביר מה הם התכוונו, אני לא זוכרת ולא מוצאת אותו.. לא חושבת שזה היה עובד במיילא
ניסיתי עוד כמה דברים ולא מצליחה לראות שיפור כלשהו.. יש בו משחקים ששעות הייתי יושבת עליהם בשיעורים משעממים וכל מיני תמונות.. הכל הלך בפעם המי-יודע-כמה, שבגלל דברים מהסידיה הארורה אני צריכה למחוק הכל..
מבאס את החיים

אני חייב רק לתקן אותך יקירתי - סידיה אינה האשמה העיקרית בסיפור הזה.
נתחיל בעובדה שבגלל שהגרסה היא 3.1.3 (גרסה ישנה) היא צריכה להריץ גרסאות ישנות של משחקים וכאלו - דבר אשר עלול לגרום לבעיות (גם בסידיה, גם באייטיונס - בהכל) כשאת מנסה להוריד אפליקציה, תוסף, או ערכת נושא - אשר כולם מעודכנים לגרסאות החדשות יותר של מערכת ההפעלה. מעבר לכך, זו עובדה ידועה שכשמתקינים אפליקציות פרוצות הן עלולות לקרוס, ולהפיל איתן את כל מערכת ההפעלה.

על מנת לקצר ולא לעשות לך מגילה מכל הסיפור הזה:
עם כל הכאב שבדבר - תעדכני לגרסה חדשה יותר של ios ותפרצי (אם את צריכה עזרה אנחנו כאן בשבילך), ותתקיני מחדש את האפליקציות שלך, הפעם בגרסאות חדשות יותר, וכך תוכלי להימנע מבעיות כאלו בעתיד.

ריינז

HappyKitten
04/05/11, 18:06
אבל מה אני אעשה, זה מבאס כל פעם שיוצאת גירסא חדשה לעשות ריסטור ולהשיב גיבוים של משחקים, כל פעם מחדש.. זה גוזל מלא זמן ולא כל כך שווה את זה.. מה ביקשתי, קצת משחקים בחינם, מוזיקה וסרטים :(