מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אלי או אדמין אחר כנסו שניה

roei_dacho
24/02/08, 19:50
תורידו אותי בבקשה מניהול
נמאס לי פה מכמה משתמשים שמוציאים תחשק לעזור לאנשים

iPhoner(?)
24/02/08, 20:38
תורידו אותי בבקשה מניהול
זה בסדר אם אתה רוצה לעזוב את הניהול, אבל לעזוב בגלל שטויות כאלה זה סתם ילדותי וטיפשי!
רועי תשאר!!! :)

Eli
24/02/08, 22:25
לאחר שיחה עם רועי - אני מכבד את ההחלטה שלו . רציתי בשם כל הפורום להגיד לו תודה על תרומה עצומה שהוא נתן בפורום אייפונס , ובהצלחה בהמשך הדרך !

ttt
24/02/08, 22:35
לאחר שיחה עם רועי - אני מכבד את ההחלטה שלו . רציתי בשם כל הפורום להגיד לו תודה על תרומה עצומה שהוא נתן בפורום אייפונס , ובהצלחה בהמשך הדרך !

רועי בשם כל הפורום אנו מודים לך על התורמה הגדולה לפורום אני מקוה שכל חברי הפורום חושבים כמוני צער לי מאוד היתי שמח אם היתה חוזר בך ומתעלם מקומץ אנשים וממשיך בעבודה הטובה שלך בפורום למען האנשים שזקוקים לעזרה שלך בפורום ידידי

רב תודות רועי

odedb52
24/02/08, 22:36
אומנם לא נעזרתי באחד מהמדריכים כי לא הייתה לי סיבה (לא היה מכשיר....חחח)
אבל ראיתי כמה השקעת ובאמת כל הכבוד. חבל שיש פה אנשים שלא יודעים לפרגן. :\

יצחק
24/02/08, 22:41
חזור בך פשוט לא להיתייחס נקודה

chovav
25/02/08, 05:15
תורידו אותי בבקשה מניהול
רועי

השארת את חותמך בכל פינה בפורום ונתת מענה ומזור לחברים על מנת לאשרם.
על כל זאת יוצא ולא פעם שחברים מהפורום "שוכחים" שמאחורי כל התשובות עומדים בני אנוש
כדוגמתך ועוד אחרים וטובים העושים מלאכתם נאמנה וללא תמורה.
כמובן שאנשי הפורום לא רוצים שתסבול מכיון שהסובל תר אחר אושר לעצמו. המאושר תר אחר אושר לזולת.
כאשר דלת אחת לאושר נסגרת, אחרת נפתחת אבל אנחנו ממשיכים להביט בדלת הסגורה עד שאיננו רואים שאחרת נפתחה עבורנו.
היינו רוצים שתמשיך להביט קדימה ולאשר יותר אנשים בפורום ע"י נוכחותך ידיעותיך ובעיקר נסיונך האישי
והמקצועי העצום יחסית למרבית אנשי הפורום.
להבדיל גם לקב"ה יש תלונות על עם ישראל שלא הולכים בדרכיו ולא שומרים חוקיו, כשהוא פנה למשה
רבינו הלה הפציר בקב"ה האחד יחטא ועל כל העדה תקצוף? הקב"ה התרצה.....ומה איתך?

yuv95
25/02/08, 06:40
רועי באמת שחבל... אתה הייתה מנהל ממש ממש טוב , בגלל ילד אחד? טוב אני מנחש שיש לך את השיקולים שלך..

alshtein1993
25/02/08, 15:24
רועי היית אחלה מנהל!! ויהב על איזה ילד אתה מדבר?

iPhoner(?)
25/02/08, 16:07
טוב, חבל שזה מה שהחלטת...
אבל אם החלטת אז החלטת, ואני רק רוצה להצטרף לשאר ההודעות כאן ולהגיד לך שהיית אחלה מנהל, ובהצלחה בהמשך.

נ.ב. זה שאתה לא מנהל לא אומר שאתה לא יכול להמשיך לבקר בפורום... :)

dark123455
25/02/08, 22:10
רועי למה עזבתה אותנו בבקשה תחזור חבל שעזבתה...