מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : נמאס לכם שאפל שומרים את המיקום שלכם בכל שניה? יש פתרון!

muli.d
21/04/11, 18:30
בעקבות הידיעות המרעישות על כך שאפל שומרים את המיקום שלכם בכל צעד שאתם עושים (להרחבה בעניין - http://www.iphones.co.il/forum/thread182627.html), יש פתרון פשוט למכשירים פרוצים.

http://i52.tinypic.com/i27m0i.png

הורידו את התוסף untrackerd מסידיה אשר תנקה לכם את הקובץ consolidated.db המכיל את המיקומים שלכם.

dooby
23/04/11, 22:34
גם ככה לכל מקום שאני הולך אז אני עושה צ'ק אין ,בפייסבוק כולם יודעים מה עשיתי , בtwitter מה אני עושה עכשיו וב-linkedin מהו הפרופיל העסקי שלי.
ביוטיוב יכולים לראות את המשפחה, חברות האשראי עוקבות אחרי סדרי הקניות שלי ובקיצור אני חשוף גם בלי הפיצ'ר הזה.
אז יאללה שעוד מישהו ידע איפה הייתי. ואם כבר אתם יודעים אז תשלחו איזה פיצה כי אני רעב :)

eden
23/04/11, 22:38
באמת לא מבינה מה ההייפ סביב השטות הזאתי! כמו שדובי ציין כולנו משתמשים בשירותים שרק מראים את הרצון שלנו לחוסר פרטיות- או במילים אחרות אנחנו רוצים שאנשים ידענו מה אנחנו עושים בכל רגע.

אז ביג-פאקינג-דיל שאפל יודעת איפה אני. ומהמונע חיפוש של גוגל אתם לא מפחדים?...

muli.d
24/04/11, 02:43
יש הבדל בין שירות שמשתף את המידע שלכם מרצון לבין "שירות" שמכריח אתכם לעשות את זה.

shiran74
24/04/11, 06:50
צריך להפעיל את התוכנה , או בזמן ההתקנה התוכנה מסירה את הקובץ ?

muli.d
24/04/11, 10:16
צריך להפעיל את התוכנה , או בזמן ההתקנה התוכנה מסירה את הקובץ ?
היא לא מסירה אותו (כדי לא לגרום לבעיות במכשיר) אלא היא מנקה אותו אחת לכמה זמן.

erlid
24/04/11, 10:24
יש הבדל בין שירות שמשתף את המידע שלכם מרצון לבין "שירות" שמכריח אתכם לעשות את זה.

כך לדוגמה את הפייסבוק אתה שולט בכל המידע שיש עליך בפייסבוק?
אני די בטוח שלא
לא חסרים אנשים שיכתבו עליך(או על כל אחד אחר בעולם) בפיסבוק דברים שאתה לא רוצה שיגיעו לכל העולם ואמא שלו
זה לא ממש שיתוף מרצון
אז מה ההבדל?

muli.d
24/04/11, 11:16
ברור שאני לא יכול לשלוט על מה שאנשים אחרים אומרים עלי - אבל זה לא תקף רק לעולם הוירטואלי, אנשים יכולים לדבר עלי גם במציאות.

ויש הבדל ענק בין מישהו שמדבר עליך ואומר עליך דברים (רעים ככל שיהיו) לבין זה שמונח אצלך במחשב קובץ קטן שמכיל נקודות ציון של איפה היית ולמי התקשרת - ובאופן כ"כ נגיש בלי אפילו שכבה קטנה של אבטחה.

ושוב, אני לא מבין למה אתם נותנים לגיטימציה למישהו אחר לפרסם מידע כ"כ חשוב עליכם - מה זה בכלל רלוונטי לזה שאנחנו חיים בעולם שמאפשר לדעת עליך הכל? אז מה - בואו גם נסכים שגוגל תכניס לנו מצלמה לתוך המקלחת, הרי כבר את הבית שלי הם צילמו, מה אכפת לי..?

erlid
24/04/11, 11:22
ברור שאני לא יכול לשלוט על מה שאנשים אחרים אומרים עלי - אבל זה לא תקף רק לעולם הוירטואלי, אנשים יכולים לדבר עלי גם במציאות.

ויש הבדל ענק בין מישהו שמדבר עליך ואומר עליך דברים (רעים ככל שיהיו) לבין זה שמונח אצלך במחשב קובץ קטן שמכיל נקודות ציון של איפה היית ולמי התקשרת - ובאופן כ"כ נגיש בלי אפילו שכבה קטנה של אבטחה.

ושוב, אני לא מבין למה אתם נותנים לגיטימציה למישהו אחר לפרסם מידע כ"כ חשוב עליכם - מה זה בכלל רלוונטי לזה שאנחנו חיים בעולם שמאפשר לדעת עליך הכל? אז מה - בואו גם נסכים שגוגל תכניס לנו מצלמה לתוך המקלחת, הרי כבר את הבית שלי הם צילמו, מה אכפת לי..?

אני לא נותן לגיטמציה אני פשוט אומר שזה לא פגיע יותר גדולה מהפיסבוק וכל מיני דברים כאלה
אני אישית גם נגד הפיסבוק ולדעתי לתת לגיתימציה לכל המידע שדולף על כל אחד מהפיסבוק(ויכול להגיע למגוון הרבה יותר רחב של אנשים מאשר סתם דיבורים בעל פה) זה דבר יותר גרוע כיוון שהקובץ הזה נשאר במכשיר ובמחשב שלך ולקבל גישה אליו זה קצט יותר קשה

muli.d
24/04/11, 11:28
קודם כל, אף אחד לא מכריח אותך להרשם לפייסבוק.
דבר שני, אתה יכול לשלוט ברמת האבטחה של הפרופיל שלך בפייסבוק.

ותאמין לי - כל אחד שירצה מספיק את המידע שיש לך על המחשב ישיג אותו.

erlid
24/04/11, 11:30
קודם כל, אף אחד לא מכריח אותך להרשם לפייסבוק.
דבר שני, אתה יכול לשלוט ברמת האבטחה של הפרופיל שלך בפייסבוק.

ותאמין לי - כל אחד שירצה מספיק את המידע שיש לך על המחשב ישיג אותו.

אני לא נרשם פיסבוק הבעיה היותר גדולה שם זה לא המידע שאתה מפרסם כי אתה שולט עליו זה העיקרון שכל אחד יכול לפרסם כל מידע עליך

ונכון כל מי שמספיק רוצה יכול לא אמרתי שזה לא אפשרי אמרתי רק שזה קצט יותר קשה