מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : נסיון פריצה בעזרת ziphone הוביל לתוצאה הרסנית!!!

ShayB
23/02/08, 17:31
שדרגתי את האיפוד ל 1.1.3 ואז ביצעתי jailbreak בעזרת ziphone.
באמצע הפריצה קיבלתי שגיאה שמקורה בתוכנה ושבעקבותיה התוכנה נסגרה.

מאז כל פעם שאני מפעיל את האיפוד אני רואה כל מיני דברים כתובים כמו ב DOS ואז את השורה
"BSD root: md0, major 2, minor 0" חוזרת על עצמה ללא הפסקה.

ה iTunes לא מזהה בכלל חיבור של מכשיר כלשהוא דרך ה usb (שלא לדבר על חיבור של ה ipod).

מה אני עושה??
תודה מראש!

winston
23/02/08, 17:32
מכניס אותו לrecovery ועושה Restore מחדש

ShayB
23/02/08, 17:34
אם אתה מתכוון ללחיצה על home וכיבוי יחד..
עד שהמכשיר נכבה ואז עזיבה של כפתור הכיבוי.

אז ניסיתי וזה לא מגיב.. ולא עושה כלום..

houta1181
23/02/08, 17:45
מגיב תנסה שוב השבוע סידרתי 5 אייפודים עם אותה בעיה,מתי תבינו ש Ziphone לא נועד לאייפוד

yuv95
23/02/08, 17:54
מגיב תנסה שוב השבוע סידרתי 5 אייפודים עם אותה בעיה,מתי תבינו ש Ziphone לא נועד לאייפוד

לא מסכים איתך ! אני עשיתי עם גירסא 2.2 ארבע פעמים ואף לא פעם אחת הייתה לי בעיה
יש לי אייפוד 8 ג'יגה

houta1181
23/02/08, 18:13
יש לי אייפוד 8 ג'יגה

עובד על 8 לא עובד על 16 , ל 16 יש שני HD לכן הוא אינו מצליח לפרוץ אותו,אם היית פורץ אייפון 16 היית רואה שאנו מקבלים את אותם שגיאות כמו אייפוד 16 רק שאצלנו הוא פורץ את המכשיר כי קבצי ההפעלה נמצאים ב HD הראשי...

roei_dacho
23/02/08, 18:41
אני רשמתי הרבה פעמים בהרבה מקומות שziphone לא עובד על 16 ג'יגה ומעלה

godmoney
23/02/08, 23:47
לי אין אייפוד ואפילו אני יודע את זה...

Remo
24/02/08, 01:33
יש לי אייפוד 8 ג'יגה

מה קשור לא מסכים? בנאדם אומר לך שהוא שיקם השבוע 5 אייפודים שעברו ZiPhone, אני שיקמתי עוד שניים. על מה אתה לא מסכים בדיוק?

מפתח התוכנה עצמו אמר ש-ZiPhone לא נועד לטאצ' (בינתיים)!
לפעמים זה עובד לפעמים לא, אבל ממה שראינו כאן בשבוע האחרון, זה לא- ולא רק לבעלי 16GB.

roei_dacho
24/02/08, 02:09
זה שאתה אומר ששיקמת זה רק מוכיח כמה זה לא נכון שהפריצה הורסת את המכשיר!!!
אנשים פשוט לא יודעים מה הם עושים
אם משהו לא עובד להם משהו אחרי הפריצה הם לא יכולים לבוא לזיברי בטענות אלא רק לעצמם
עובדה ששלשום דיברתי עם מישהו מהפורום והוא אמר לי שziphone הרס לו תתמכשיר והוא רוצה שאני יסביר לו איך פורציםם אבל בשום פנים ואופן לא עם ZiphonE ואמרתי לו שאין שום סכנה בפריצה
והסברתי לו צעד צעד איך עושים - נחש מה קרה? הוא הודה לי שהסברתי לו והוא לא היה צריך לעבור את התהליך המעייף עם הofiicial אפגרייד שלוקח מעל שעה
לסיכום: Ziphone לא עושה שום דבר רע למכשיר. אם לא עובד לכם - אתם עשיתם משהו לא טוב

Remo
24/02/08, 09:35
זה שאתה אומר ששיקמת זה רק מוכיח כמה זה לא נכון שהפריצה הורסת את המכשיר!!!
אנשים פשוט לא יודעים מה הם עושים
אם משהו לא עובד להם משהו אחרי הפריצה הם לא יכולים לבוא לזיברי בטענות אלא רק לעצמם
עובדה ששלשום דיברתי עם מישהו מהפורום והוא אמר לי שziphone הרס לו תתמכשיר והוא רוצה שאני יסביר לו איך פורציםם אבל בשום פנים ואופן לא עם ZiphonE ואמרתי לו שאין שום סכנה בפריצה
והסברתי לו צעד צעד איך עושים - נחש מה קרה? הוא הודה לי שהסברתי לו והוא לא היה צריך לעבור את התהליך המעייף עם הofiicial אפגרייד שלוקח מעל שעה
לסיכום: Ziphone לא עושה שום דבר רע למכשיר. אם לא עובד לכם - אתם עשיתם משהו לא טוב

זה שאני שיקמתי זה לא אומר שכל אחד יכול, עובדה שהפורום היה מוצף בבקשות לעזרה בשיקום מ-ZiPhone. 99% מהבריקים בטאצ' הם הפיכים, זה לא אומר שאנחנו רוצים להגיע למצב הזה.
וברור שאין מה לבוא בטענות ל-Zibri, אתה בעצמך ציטטת אותו בשרשור אחר שהוא אמר שה-ZiPhone לא מיועד לטאצ', הוא רק במקרה עובד שם כי הם דומים.
להאשים ישר את המשתמש שהוא עשה משהו לא טוב זה הכי קל. למה מי כתב את ZiPhone, אלוהים? בנאדם כמוני וכמוך, לכן אי אפשר לצפות שזה יפעל מושלם (כל פעם שהווינדוס שלך קורס זה בגללך?).
יש עוד הרבה פרמטרים בתוכנה ובחומרה שלך אפילו אין מושג מהם (ולא ניכנס לזה), אבל עצם העובדה שהוא הפך תהליך שבעבר היה לוקח כשעה, ועכשיו לוקח כמה דקות, כבר חושף אותו ליותר אפשרויות לתקלות ובאגים (ועובדה שהוא שיחרר תיקוני גרסאות כל כמה ימים).
שלא תבין אותי לא נכון, אני חושב שהוא עושה עבודה מצויינת, אני רק אומר שאני לא אשתמש בפיתרון שלו עד שהוא לא יוכרז רשמית לטאצ', וזה גם מה שהמלצתי כאן, לאור התקלות הרבות שראינו כאן שבוע שעבר.

ורועי, אתה בתור מנהל פורום צריך לחשוב פעמיים לפני כל דבר שאתה כותב. אנשים רואים את המילים שלך כלוחות הברית. את ההבהרות לגבי ZiPhone שפרסמת השבוע, היית צריך לפרסם יחד עם מדריך ה-5 דקות שבאורח פלא ירד מהנעוץ (?), ואולי זה היה מונע כמה מהמקרים שקרו השבוע.
אתה פה כדי לעזור, לא כדי לקטול, אז להגיד למשתמשים כל פעם שהם לא בסדר, זו לא הדרך לעשות זאת- תוותר לרגע על הארגונטיות, וישר תעזור, מספיק הבנאדם תקוע עם מכשיר מת, הוא לא צריך גם לשמוע שהוא מטומטם.

tomer4321765
24/02/08, 15:15
רועי צודק ב-100 אחוז.יש המון מדריכים ביוטיוב ל-ziphone שמשתמשים בטאצ'.
זה שאנשים עושים דברים לא נכונים זה לא אומר שה-ziphone לא עובד בטאצ' בכלל!זה אומר שהוא לא עובד ב-16 וב-32 ג'יגה!אנשים לא קוראים הוראות לפני שעושים משהו ואחרי זה מתלוננים בדיוק כמו עומר!

Remo
24/02/08, 15:54
רועי צודק ב-100 אחוז.יש המון מדריכים ביוטיוב ל-ziphone שמשתמשים בטאצ'.
זה שאנשים עושים דברים לא נכונים זה לא אומר שה-ziphone לא עובד בטאצ' בכלל!זה אומר שהוא לא עובד ב-16 וב-32 ג'יגה!אנשים לא קוראים הוראות לפני שעושים משהו ואחרי זה מתלוננים בדיוק כמו עומר!

חמוד... אם היית עוקב אחרי מה שהלך כאן בשבוע האחרון, היית רואה שאני זה שבד"כ הציל אנשים, ולא נתקע בעצמו.
אם היית קורא את המדריך לפריצה באמצעות ZiPhone שפורסם לפני שבועיים, לא היית קורא בו שהפריצה לא נועדה ל-16/32, וזאת מכיוון שלמי שכתב את המדריך, יש 8GB, והוא לא יכל לבדוק משהו אחר. האזהרות לא לנסות את זה על 16/32 נכתבו רק אחרי מבול הבריקים שהיה כאן בשבועיים האחרונים.
מי שאמר שה-ZiPhone לא מתאים לאייפוד זה לא אני, אלא מפתח התוכנה עצמו- זה שלפעמים הפריצה פועלת, זה רק בגלל שהמכשירים דומים.
לקרוא הוראות אני יודע טוב מאוד, בעברית, באנגלית וגם בצרפתית... להתלונן ממש אין לי מה, כי הטאצ' שלי רץ על 1.1.3 מהרגע שיצאה הפריצה הרשמית של ה-dev team, כשאנשים עוד הסתכבו עם הפריצה של 1.1.1. את ZiPhone ניסיתי רק כניסוי כלים, ע"מ לעזור כאן לאנשים לצאת מהבוץ שהם נכנסו אליו.

tomer4321765
24/02/08, 18:34
חמוד... אם היית עוקב אחרי מה שהלך כאן בשבוע האחרון, היית רואה שאני זה שבד"כ הציל אנשים, ולא נתקע בעצמו.
אם היית קורא את המדריך לפריצה באמצעות ZiPhone שפורסם לפני שבועיים, לא היית קורא בו שהפריצה לא נועדה ל-16/32, וזאת מכיוון שלמי שכתב את המדריך, יש 8GB, והוא לא יכל לבדוק משהו אחר. האזהרות לא לנסות את זה על 16/32 נכתבו רק אחרי מבול הבריקים שהיה כאן בשבועיים האחרונים.
מי שאמר שה-ZiPhone לא מתאים לאייפוד זה לא אני, אלא מפתח התוכנה עצמו- זה שלפעמים הפריצה פועלת, זה רק בגלל שהמכשירים דומים.
לקרוא הוראות אני יודע טוב מאוד, בעברית, באנגלית וגם בצרפתית... להתלונן ממש אין לי מה, כי הטאצ' שלי רץ על 1.1.3 מהרגע שיצאה הפריצה הרשמית של ה-dev team, כשאנשים עוד הסתכבו עם הפריצה של 1.1.1. את ZiPhone ניסיתי רק כניסוי כלים, ע"מ לעזור כאן לאנשים לצאת מהבוץ שהם נכנסו אליו.

קודם כל-מי חמוד???מה אתה בת???
שנית כל אתה לא עזרת כל כך כי רק אמרת להם לנסות בשיטה אחרת שלוקחת פי 2 זמן.
ודרך אגב,אני לא זיברי אז אל תצעק עליי!!!!
זיברי בכלל לא רצה שזה יהיה לאייפוד אבל זה היה במקרה כי יש להם כמעט אותו מערכת אז מי שטועה במדריך או לא מצליח לו לא יכול להאשים את זיברי!

bidan
25/02/08, 19:16
מי יכול לעזור לי לתקן את האייפוד טאץ 16 גיגה אחרי שבטעות השתמשתי בZiPhone
בבקשה תעזרו לי

Word Up
25/02/08, 19:55
מי יכול לעזור לי לתקן את האייפוד טאץ 16 גיגה אחרי שבטעות השתמשתי בZiPhone
בבקשה תעזרו לי
תכניס אותו לrecovery mode על ידי לחיצה בו זמנית גם על ההום באטן וגם על כפתור הכיבוי עד שיהיה סמל של כבל ושל הiTunes,ואז תחבר אותו ותעשה לו ריסטור.