מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בapple tv 2

shalevon
17/04/11, 21:16
שלום,קניתי לפני כמה ימים apple tv 2 מאירופה.הבעיה היא שלא מופיעה לי בתפריט tv shows ובmovies רשום לי theaters מה לעשות? למה לא מופיעה לי בתפריט tv shows ולמה בmovies רשום לי רק theaters ולא סרטים שאני יוכל לשכור??

בתודה מראש:shalevon

shalevon
18/04/11, 23:20
מישהו?. זה נורא חשוב
עדכון:היה לי גירסה 4.1.1. על המכשיר והיום עידכנתי ל 4.3 עכשיו גם קטגוריית הMovies נעלמה וה theaters עבר לInternet
מה לעשות???? נורא נורא נורא חשוב!!
תודה לעוזרים shalevon

shalevon
19/04/11, 11:58
מישהו? זה דחוף...

muli.d
19/04/11, 12:33
אתה זקוק לחשבון iTunes כדי שהמכשיר יציג לך את התכנים האלה?

shalevon
19/04/11, 12:36
אתה זקוק לחשבון iTunes כדי שהמכשיר יציג לך את התכנים האלה?

מה הכוונה?

muli.d
19/04/11, 12:38
אני רוצה לדעת האם כשאתה מחבר את המכשיר לטלוויזיה כדי לצפות בתוכן אתה מזין חשבון iTunes כדי להשתמש בו.
כי אם כן, אז ייתכן שחשבון ה-iTunes שלך ישראלי ולכן אין לך את התכנים שאתה מחפש.

shalevon
19/04/11, 12:40
אני רוצה לדעת האם כשאתה מחבר את המכשיר לטלוויזיה כדי לצפות בתוכן אתה מזין חשבון iTunes כדי להשתמש בו.
כי אם כן, אז ייתכן שחשבון ה-iTunes שלך ישראלי ולכן אין לך את התכנים שאתה מחפש.

התוכן בכלל לא מופיעה לי,בתפריט אין לי בכלל את הקטגוריות "tv shows: ו "movies"
ויש לי חשבון אייטונס ישראלי,זה הבעיה לפי דעתך?

muli.d
19/04/11, 12:41
זאת הבעיה לדעתי.
נסה לפתוח חשבון iTunes אמריקאי ותראה אם משהו משתנה.

shalevon
19/04/11, 12:44
זאת הבעיה לדעתי.
נסה לפתוח חשבון iTunes אמריקאי ותראה אם משהו משתנה.

איך? אין לי כתובת באמריקה וחוץ מזה עם אני רוצה שיהיה בה את הפרטי כרטיס האשראי כדי שאוכל לראות סרטים זה ישנה עם יהיה לי חשבון באמריקה? זאת אומרת יישלח לכתובת הזאת משהו שקשור לפרטי האשראי?
אגב עם אני ייפרוץ את הapple tv 2 מה זה ייתן לי? מה הפריצה עושה? יש פריצה בכלל עם זה גירסה 4.3?
תודה

shalevon
22/04/11, 13:29
איך שהפעלתי את הapple tv 2 בפעם הראשונה לא היה בתפריט את הקטגוריות האלו אז מה זה אומר? שאפל מזהה את המיקום ולפי זה היא שמה את התכנים המורשים במדינה?

muli.d
22/04/11, 16:01
לא, כנראה שע"פ החשבון של ה-iTunes שלך..

shalevon
22/04/11, 16:03
לא, כנראה שע"פ החשבון של ה-iTunes שלך..

אבל לפני שרשמתי חשבון itunes זה היה בלי הקטגוריות האלו.. ולא זכור לי שזה ביקש ממני.. זה ביקש רק apple id שפתחתי את ה Home sharing..

mindbomb
08/05/11, 23:52
פתחת home sharing עם חשבון ישראלי
תפתח חשבון אמריקאי והכל יופיע לך, אבל אתה לא תצליח לראות שום סרט אלא אם כן יש לך כרטיס אשראי אמריקאי מקושר לחשבון הזה