מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : aircrack-ng לאייפון :)

mhu
23/02/08, 02:01
תמיד תהיתי אם אני אוכל לגרום ל aircrack-ng לעבוד על האייפון... מסתבר שהצלחתי :)

http://img37.picoodle.com/img/img37/4/2/22/mhu/f_aircrackiphm_f19bd96.jpg

למי מביניכם שמכיר את התוכנה מבין את האופציות שגלומות כאן, למרות שהמעבד של האייפון, הזיכרון והבטריה חלשים יחסית למחשב נייד לדוגמא :)

planB
23/02/08, 02:08
מגניב לאללה :)
הבעיה היא שהיום אף אחד כבר לא משתמש בwep, כולם על Wpa2 Psk ותגמר לי הבטריה 100 פעם עד שהאייפון יפרוץ את זה

mhu
23/02/08, 03:49
מגניב לאללה :)
הבעיה היא שהיום אף אחד כבר לא משתמש בwep, כולם על Wpa2 Psk ותגמר לי הבטריה 100 פעם עד שהאייפון יפרוץ את זה

אני לא יודע מאיפ ה"מידע" אבל אני עובד בתחום ובארץ לפחות אני יכול להגיד לך שרק 10% אם לא פחות באמת משתמשים ב WPA2 :)

אתה תמיד מוזמן לעשות wardriving אפילו עם Stumbler מהאייפון בשכונה שלך, ולבדוק כמה באמת על wpa2, אל תשכח לעדכן אותי :)

planB
23/02/08, 03:53
טוב אולי זה כי רוב הרשתות שאני מנסה להתחבר זה של סטודנטים (לא שזה אומר משהו אבל אולי) אז אני נתקל בwpa/wpa2 כל הזמן (בwep כבר המון זמן לא נתקלתי)

JustC
24/02/08, 17:34
הרבה לא משתמשים בwpa2 כי יש הרבה בעיות תאימות בין יצרנים שונים, לעומת זאת יש מלאאאא Wep

planB
24/02/08, 17:36
טוב לדעת
ודרך אגב לגבי שאמרת על המעבד ובטריה חלשים
בפריצה של Wep לא צריך כח עיבוד חזק, צריך להאזין למספיק חבילות זה הכל

eitvrdt
24/02/08, 20:36
ממה שהבנתי התוכנה "פורצת" רשתות על חוטיות? אפשר בבקשה לינק או משההו להורדה? תודה.

terminator
25/02/08, 00:43
לא לתת שום לינק לשום תוכנה כזאת פה!

mhu
25/02/08, 02:30
ממה שהבנתי התוכנה "פורצת" רשתות על חוטיות? אפשר בבקשה לינק או משההו להורדה? תודה.

התוכנה לא "פורצת" רשתות אלחוטיות אלא מהווה כלי לבדיקת חוזקם של מנגנוני ההצפנה ברשתות אלחוטיות שונות (Pentest).

ו Terminator אין לך מה לדאוג, אני לא הולך להפיץ את הבינארים, במיוחד לא עם כל הילדים פה שילכו וינסו לפרוץ כל רשת אלחוטית.
אני עובד בתחום ומודע לסכנות הטמונות בזה, התמונות היו לשם POC בלבד!

ודרך אגב, התוכנה חוקית וליגיטימית לחלוטין, דרך השימוש בה היא הגורם החשוב.
זה כמו שסכין יכולה לשמש גם לחיתוך ירקות וגם לרצח.

planB
25/02/08, 14:48
צנזורה מיותרת, אין שום דבר שחיפוש קצר בגוגל לא ימצא

planB
25/02/08, 15:38
הסתכלתי קצת לעומק על זה
אז אתה יכול לפרוץ קובץ ivs על האייפון, אבל אין שום דרך לאסוף אותם דרך האייפון
כלומר אתה צריך להאזין לרשת ממחשב רגיל ואחר כך להעביר את הקובץ לאייפון בשביל לפרוץ
=> כל הדבר הזה חסר כל ערך

mhu
25/02/08, 18:52
הסתכלתי קצת לעומק על זה
אז אתה יכול לפרוץ קובץ ivs על האייפון, אבל אין שום דרך לאסוף אותם דרך האייפון
כלומר אתה צריך להאזין לרשת ממחשב רגיל ואחר כך להעביר את הקובץ לאייפון בשביל לפרוץ
=> כל הדבר הזה חסר כל ערך

זה שלא פירסמתי תמונות של האיסוף לא אומר שלא הצלחתי, אם תסתכל בפוסטים הקודמים שלי תבין בדיוק למה פירסמתי *רק* את השלב הסופי :)

planB
26/02/08, 08:27
זה שלא פירסמתי תמונות של האיסוף לא אומר שלא הצלחתי, אם תסתכל בפוסטים הקודמים שלי תבין בדיוק למה פירסמתי *רק* את השלב הסופי :)

אז מזל טוב אתה הראשון בקהילה שמצליח לעשות את זה (כולל המפתחים של stumbler שעדיין עובדים על זה )

mhu
26/02/08, 15:29
אז מזל טוב אתה הראשון בקהילה שמצליח לעשות את זה (כולל המפתחים של stumbler שעדיין עובדים על זה )

אני ממש לא חושב שאני הראשון.... ואם תוכל לתת לי קישור למפתחים של stumbler שעובדים על זה אני אשמח

planB
26/02/08, 15:44
אני ממש לא חושב שאני הראשון.... ואם תוכל לתת לי קישור למפתחים של stumbler שעובדים על זה אני אשמח

http://code.google.com/p/iphone-wireless/

ראיתי שאין בעיה להכנס למוניטור מוד, לא ראיתי איך באמת אפשר לצבור פאקטים, אבל אולי לא התעמקתי בזה מספיק לא ממש יש לי זמן לזה עכשיו

Alooon
21/05/09, 09:17
כשאני כותב את הפקודה :aircrack-ng touch.ivs/. אני מקבל הודעת Killed.
מה זה אומר? איך מפעילים?