מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : קצת סדר בעיניין ziphone סוף סוף!!!!

plasticseven
22/02/08, 15:31
אוקיי מספר דברים רק שאנשים לא יתבלבו כי הרבה אנשים אומרים דברים שונים וזה כבר בלאגן!!
1.לבעלי 112 OTB ו113OTB - ז"א bl 4.6 - גם האופציה unlock וגם הdowngrade bl - שניהם מסירים את האחריות!!!!!!!!! שניהם! ללא יוצא דופן! גם unlock וגם downgrade bootloader! אי אפשר להחזיר אותם למצב המקורי! אז שניהם דופקים תאחריות!!!! אז כבר תעשו downgrade!!!
2. רק בעלי 3.9 - 111 otb ולמטה - יכולים לעשות unlock ואחרי זה להחזיר את זה למצב הרגיל! והם בלבכי לא יכולים לעשות דוונגרייד לbl כי שלהם כבר נמוך!! (לא כאלה שהורידו ל3.9 רק כאלו שבאו עם זה מהקופסא)!
3.עד כה שימוש מבוקר של ziphone לא גרום שום נזק לשום אייפון (לאלה שכן נגרם כי התשמשו בתוכנה לא נכון - ועכשיו עם הממשק החדש והכפתור do everything אי אפשר לטעות יותר)
4. יש עברית לוגית מלאה ל113 אז אפשר לעשות ריסטור ל113 באייטיונז - לעשות do everything ולהתקין עברית הכל עובד חלק!
5. שוב אני חוזר האחריות בלבכי נדפקת לכל מי שעושה איזשהו unlock או downgrade bl לבעלי 112 113 otb אז זה לא משנה איזו אופציה (הdowngrade bl נותן את locate me )
6.אם לא היו פריצות אז כל המדינות שאפל לא תומכת בהם (כמו ישראל) לא היו קונים אייפונים ולכן אפל הייתה מרוויחה פחות!! אלפי אייפונים נמכרים במדינות לא נתמכות וזה רק עוד אקסטרה רווח לאפל. אפל מפסידה כסף רק מאלה שפורצים את האייפון במדינות נתמכות (שאין הרבה כאלה!! רק אמריקה אנגליה גמרניה אם אני לא טועה וצרפת - תתקנו אותי אם אני טועה) והם מיעוט לעומת כל המדינות הלא נתמכות שצורכות מלא אייפונים (כמו סין ויפן)! אז תכלס היא רק מרוויחה עוד.... אז כנראה בשנה שנתיים הקרובים היא תשנה את המדיניות שלה (נקווה) ואז זה יהיה פתוח להכל....
7. אם אתם רוצים מסיבה כל שהי לא לעשות דוונגרייד אלא רק אנלוק (שזה מוריד ל04.02.13) אז אפשר גם בזיברי 2.4! שלא יטעו אתכם

אם יש לכם משהו להוסיף - במשמחה בתגובות - ואם יש דברים שאתם לא בטוחים אז אל תרשמו כי זה מבלבל אנשים אתם לא מבינים כמה בלאגן יש סביב כל הziphone ואחריות וזה...

אין צורך להתפל פה רק ניסיתי לעזור לארגן מלא מידע תגיבו ותתקנו אותי רק בלי כעס (: תודה
תהנו

JustC
22/02/08, 15:39
אם המסך נשבר אפשר לשלוח לאפל והם בכלל לא בודקים את המודם ושטויות הם יתנו לכם חדש.
לך תדע... הרי המכשיר נשלח למפעל שלהם, לא מוחלף בחנות. בחנות מילא, הם לא יתחילו לבדוק. אבל במפעל? אתה לא יודע... אולי הם כן יחליטו לבדוק שאין עוד בעיות נוספות... ושם הם יכולים לראות מה הגרסא ומה עשית.

אם לא היו פריצות אז כל המדינות שאפל לא תומכת בהם (כמו ישראל) לא היו קונים אייפונים ולכן אפל הייתה מרוויחה פחות!! אלפי אייפונים נמכרים במדינות לא נתמכות וזה רק עוד אקסטרה רווח לאפל. אפל מפסידה כסף רק מאלה שפורצים את האייפון במדינות נתמכות (שאין הרבה כאלה!! רק אמריקה אנגליה גמרניה אם אני לא טועה וצרפת - תתקנו אותי אם אני טועה) והם מיעוט לעומת כל המדינות הלא נתמכות שצורכות מלא אייפונים (כמו סין ויפן)! אז תכלס היא רק מרוויחה עוד.... אז כנראה בשנה שנתיים הקרובים היא תשנה את המדיניות שלה (נקווה) ואז זה יהיה פתוח להכל....

אפל מפסידה כסף על כל Iphone שלא מופעל דרכה, AT&T הרי כובלת אותך בחוזה של שנתיים בארה"ב, ואפל מקבלים נתח שמן מן הרווחים... וד"א אגב, לא כל-כך הרבה מכשירים הם "לא-חוקיים" מבחינה של לא מופעלים. 1 מתוך שלושה הם לא מופעלים, שזה בערך מיליון וחצי.

ודבר אחרון, ZiPhone 2.4 עושה גם Downgrade אוטומאט מ4.6 ל3.9! אם אתם לא רוצים שזה יעשה את זה, תורידו גרסא אחרת! או תחכו שיתקנו את זה.

houta1181
22/02/08, 15:41
1.לא הייתי ממליץ לעשות Downgrade ל Bl אבל אתה מומחה אז אני לא אכנס לך בין הרגלים.
2.מסכים איתך.
3.שנית אל תגיד דברים שאין לך מושג עליהם ואינך בטוח! כנס לכל פורום בעולם ותראה לפחות 5 מקרים שאנשים איבדו Wifi/edge/bloothout אחרי שימוש בזיברי,לא ניתן לדעת אם זו הפריצה באופן ישיר או שאילו מכשירים שיצאו עם בעיית חמורה מאפל, לא ניתן לאשר ולא ניתן לשלול,אז רד מההר ואל תתחייב בפני אף אחד בפורום ששימוש מבוקר אינו פוגע במכשיר,לא אני ולא אתה יכולים לעמוד מאחורי המשפט הזה.
4.נכון
5.מה יעשו אנשים בישראל עם Locate Me שאין פריסת מפות של גוגל בארץ..???
6.כנראה שמעולם לא שלחת מכשיר עם מסך שבור לאפל, אל תטעה פה אנשים!
האחריות של אפל אינה כוללת מסך שנשבר כתוצאה מחוסר אחריות/תאונה.
החלפת מסך אצל אפל עולה 250$ השתתפות עצמית וזאת ע"מ שאכן תוכל לשמר את האחריות.
רק אם הצלחת לשכנע את המוכר בחנות שהנזק שנגרם הינו כתוצאה משימוש תקין במכשיר רק אז בלבד יחליפו לך את המסך במסגרת האחריות.
אם החלטת לא לשלם את ה 250$ ולעשות ולתקן את המסך אצל גורם 3 איבדת את האחריות.

sagico
22/02/08, 15:46
אין שום בלאגן ושום כלום, הפורום נועד על מנת לשתף מידע וניסיון.
יש אפשרות לעשות Unlock ל 112/113 בלי לשנמך את ה Bl ל 3.9 ולכן זה טוב מאד לדעת את זה.
מי שרוצה לשנמך על מנת להגיע למצב של 113 עם 04.03.13 פרוץ זו זכותו.
זה לא אומר שזה מתאים לכולם (לא כולם הרפתקנים כמוך)

Unlock ללא שנמוך Bl כן הפיך כי רק ה Bb משוכתב ובשדרוג ל113 הוא ישוכתב מ 402 ל 403

אז הבאלגן קורה שאנשים מחליטים שהם יודעים יותר טוב מאנשים עם חצי שנה נסיון כאן שפורצים 10 מכשירים ביום או מאנשים שיושבים שעות וקוראים חומר בנושא....:|

זה שב 2.4 נעשה DG אוט' ל BL זה פאק רציני של זיברי (השתן עלה לו לראש ?!)

(ד.א יכול להיות שזה קורה כשמריצים DO IT ALL או FULL AUTOMATIC לא ראיתי תגובות ספציפיות של אנשים שסימנו באפשרויות רק ACTIVATION JAILBREAK UNLOCK שבדקו וראו שה BL שונמך ל 3.9...)

jackbauer
22/02/08, 16:11
1.החלפת מסך אצל אפל עולה 250$ השתתפות עצמית וזאת ע"מ שאכן תוכל לשמר את האחריות.
רק אם הצלחת לשכנע את המוכר בחנות שהנזק שנגרם הינו כתוצאה משימוש תקין במכשיר רק אז בלבד יחליפו לך את המסך במסגרת האחריות.

למישהו נשבר המסך כתוצאה משימוש תקין? ;)

houta1181
22/02/08, 16:17
למישהו נשבר המסך כתוצאה משימוש תקין? ;)

תשמע אני מכיר סיפורים שגם מסכים שבורים לגמרי הוחלפו באפל הכול תלוי מי המוכר ומי הלקוח ועד כמה הוא מעוניין שהמכשיר יוחלף...

plasticseven
22/02/08, 16:50
לך תדע... הרי המכשיר נשלח למפעל שלהם, לא מוחלף בחנות. בחנות מילא, הם לא יתחילו לבדוק. אבל במפעל? אתה לא יודע... אולי הם כן יחליטו לבדוק שאין עוד בעיות נוספות... ושם הם יכולים לראות מה הגרסא ומה עשית.

אפל מפסידה כסף על כל Iphone שלא מופעל דרכה, AT&T הרי כובלת אותך בחוזה של שנתיים בארה"ב, ואפל מקבלים נתח שמן מן הרווחים... וד"א אגב, לא כל-כך הרבה מכשירים הם "לא-חוקיים" מבחינה של לא מופעלים. 1 מתוך שלושה הם לא מופעלים, שזה בערך מיליון וחצי.

ודבר אחרון, ZiPhone 2.4 עושה גם Downgrade אוטומאט מ4.6 ל3.9! אם אתם לא רוצים שזה יעשה את זה, תורידו גרסא אחרת! או תחכו שיתקנו את זה.
שוב אתם סתם מבלבלים אנשים:
אם פאקינג ישראלי לא היה קונה תאייפון כי לא הייתה פריצה אפל הייתה מפסידה פאקינג כסף! זה נתון!!! מה זה משנה כמה היא הייתה מרוויחה - אם היו מאקטבים את זה -הרי ישראלי לא מאקטב עם att אז זה רווח לאפל!!! זה נורא פשוט תכניסו לראש!!! כל מדינות לא תומכות שקונות אייפון זה יותר הכנסה לאפל. מתמטיקה פשוטה

plasticseven
22/02/08, 16:53
אין שום בלאגן ושום כלום, הפורום נועד על מנת לשתף מידע וניסיון.
יש אפשרות לעשות Unlock ל 112/113 בלי לשנמך את ה Bl ל 3.9 ולכן זה טוב מאד לדעת את זה.
מי שרוצה לשנמך על מנת להגיע למצב של 113 עם 04.03.13 פרוץ זו זכותו.
זה לא אומר שזה מתאים לכולם (לא כולם הרפתקנים כמוך)

Unlock ללא שנמוך Bl כן הפיך כי רק ה Bb משוכתב ובשדרוג ל113 הוא ישוכתב מ 402 ל 403

אז הבאלגן קורה שאנשים מחליטים שהם יודעים יותר טוב מאנשים עם חצי שנה נסיון כאן שפורצים 10 מכשירים ביום או מאנשים שיושבים שעות וקוראים חומר בנושא....:|

זה שב 2.4 נעשה DG אוט' ל BL זה פאק רציני של זיברי (השתן עלה לו לראש ?!)

(ד.א יכול להיות שזה קורה כשמריצים DO IT ALL או FULL AUTOMATIC לא ראיתי תגובות ספציפיות של אנשים שסימנו באפשרויות רק ACTIVATION JAILBREAK UNLOCK שבדקו וראו שה BL שונמך ל 3.9...)

unlock ללא שנמוך -לא הפיך! - ההפיך רק אפשרי ל3.9 מהקופסא!!!!!!!!! וב2.4 אפשר לבחור בadvanced option מה שבא לך!!!! גם דוונגרייד וגם לא!!! אז לא צריך להשתמש בתוכנה ישנה יותר!!! לפני שאתה אומר שאין לעשות אנלוק בלי דוונגרייד ב2.4 תבדוק את זה! כי אפשר! וזה קל!
וההפך אני קראתי ככ הרבה על זה - וגם פרצתי אייפונים ובגלל שיש פה המון דעות החלטתי לרכז הכל כדי שיהיה יותר קל זה הכל!

plasticseven
22/02/08, 16:57
1.לא הייתי ממליץ לעשות Downgrade ל Bl אבל אתה מומחה אז אני לא אכנס לך בין הרגלים.
2.מסכים איתך.
3.שנית אל תגיד דברים שאין לך מושג עליהם ואינך בטוח! כנס לכל פורום בעולם ותראה לפחות 5 מקרים שאנשים איבדו Wifi/edge/bloothout אחרי שימוש בזיברי,לא ניתן לדעת אם זו הפריצה באופן ישיר או שאילו מכשירים שיצאו עם בעיית חמורה מאפל, לא ניתן לאשר ולא ניתן לשלול,אז רד מההר ואל תתחייב בפני אף אחד בפורום ששימוש מבוקר אינו פוגע במכשיר,לא אני ולא אתה יכולים לעמוד מאחורי המשפט הזה.
4.נכון
5.מה יעשו אנשים בישראל עם Locate Me שאין פריסת מפות של גוגל בארץ..???
6.כנראה שמעולם לא שלחת מכשיר עם מסך שבור לאפל, אל תטעה פה אנשים!
האחריות של אפל אינה כוללת מסך שנשבר כתוצאה מחוסר אחריות/תאונה.
החלפת מסך אצל אפל עולה 250$ השתתפות עצמית וזאת ע"מ שאכן תוכל לשמר את האחריות.
1. דוונגרייד לא מסוכן יותר בגרסא החדשה תוקנו כל הבאגים וכל עוד שאייטיונז ואייטיונז הלפר סגורים והמחשב לא נכבה באמצע הכל יעבוד תקין 99.9 אחוזים (כמו כל דבר - גם סתם התקנה של תוכנה יכולה לדפוק הכל ב0.01 אחוזים)
3. כנל
5. לוקייט מי עובד בsatalite לא מאוד מדוייק אבל מראה לך באיזה אזור בעיר אתה נמצא וזה נחמד (:
6. נכון נכון אתה צודק נמסר לי מידע שגוי לגבי זה....

planB
22/02/08, 16:59
באמת הdowngrade האוטומטי הזה זה מעצבן (אני נפלתי עם זה)
למזלי המכשיר מתפקד מצויין והכל עובר (bt Wifi Edge ושאר הדברים שדווחו בעיות)
אבל עדיין זה מעצבן שזה עשה לי את זה לבד, אני לא הייתי לוקח את הסיכון המיותר הזה

plasticseven
22/02/08, 17:01
באמת הdowngrade האוטומטי הזה זה מעצבן (אני נפלתי עם זה)
למזלי המכשיר מתפקד מצויין והכל עובר (bt Wifi Edge ושאר הדברים שדווחו בעיות)
אבל עדיין זה מעצבן שזה עשה לי את זה לבד, אני לא הייתי לוקח את הסיכון המיותר הזה
אין כבר סיכון - זיברי לא היה שם את זה באוטומטי אם זה לא היה בטוח עכשיו עם כל התיקונים

planB
22/02/08, 17:06
אין כבר סיכון - זיברי לא היה שם את זה באוטומטי אם זה לא היה בטוח עכשיו עם כל התיקונים

ברור שיש סיכון
נניח אפילו משהו מפגר כמו שנכבה המחשב (לא חשוב שזה LAPTOP אבל בעקרון)
אם זה זה בזמן צריבת תוכנה נגיד או BB אז עדיין יש סיכוי טוב לצאת מזה
אבל אם הלך באמצע השנמוך של הBL אז אתה יכול לתת את המכשיר שלך מתנה לכלב שישחק איתו

sagico
22/02/08, 17:33
plasticseven
אתה כנראה לא מבין על מה אנחנו מדברים.
מדובר על זה שכנראה האופצייה של ה Unlock (לבדה) שאמורה לבצע רק Unlock (הרי לא נבחרה האופציה של Downgrade) מבצעת גם Downgrade בלי שהמשתמש ער לכך!!!

ומאיפה הידע המפליג שלך שאת הunlock בלבד ל 4.6 לא ניתן לבטל? כי קראת בקובץ Readme
שזה רק ל 3.9
Seczone לא משתנה רק Baseband משתנה בשיטה הפריצה הזו ולכן זה הפיך גם ל 4.6 בתנאי שאין שנמוך ל 3.9

udital
22/02/08, 17:52
הכותרת הייתה כאן "קצת סדר בעניין..." עשיתם ממש בלאגן בעיניין !!!

houta1181
22/02/08, 18:04
unlock ללא שנמוך -לא הפיך! - ההפיך רק אפשרי ל3.9 מהקופסא!!!!!!!!! וב2.4 אפשר לבחור בadvanced option מה שבא לך!!!! גם דוונגרייד וגם לא!!! אז לא צריך להשתמש בתוכנה ישנה יותר!!! לפני שאתה אומר שאין לעשות אנלוק בלי דוונגרייד ב2.4 תבדוק את זה! כי אפשר! וזה קל!
וההפך אני קראתי ככ הרבה על זה - וגם פרצתי אייפונים ובגלל שיש פה המון דעות החלטתי לרכז הכל כדי שיהיה יותר קל זה הכל!

לא מדויק UNLOCK ללא שינמוך ל BL 4.6 יהיה הפיך שתצא 1.1.4.
מירב המשתמשים מעדיפים את ZIPHONE כי נוחה למשתמש וידידותית.
לחיצה בממשק GUI והמכשיר פרוץ,מה שאתה ממליץ זה שימוש ב ADVANCE שזה בעצם CMD ואז הממשק כבר אינו כול כך ידידותי,לכן אנו ממליצים על 2.3 שאינה משנמכת את הBL כברירית מחדל.
בדקתי רד מההר אתה צריך לפרוץ ולתקן עוד המון מכשירים לפני שתוכל להתנשאות פה על חברה...
תודה על ריכוז החומר אכן 70% מדבריך אמת,השאר לא מדוייקים...

JustC
22/02/08, 18:08
Plasticseven
בבקשה: http://www.hackint0sh.org/forum/showthread.php?t=30874&page=3
נדמה לי רוב החברה שם יודעים יותר מחלקנו.

houta1181
22/02/08, 18:11
1. דוונגרייד לא מסוכן יותר בגרסא החדשה תוקנו כל הבאגים וכל עוד שאייטיונז ואייטיונז הלפר סגורים והמחשב לא נכבה באמצע הכל יעבוד תקין 99.9 אחוזים (כמו כל דבר - גם סתם התקנה של תוכנה יכולה לדפוק הכל ב0.01 אחוזים)
3. כנל
5. לוקייט מי עובד בsatalite לא מאוד מדוייק אבל מראה לך באיזה אזור בעיר אתה נמצא וזה נחמד (:
6. נכון נכון אתה צודק נמסר לי מידע שגוי לגבי זה....

1.אי אפשר להגיד שזה אינו מסוכן,כי אז אפל הייתה עושה איזה ומשדרגת בנוסף ל FRIMWARE עם את ה BL דרך אייטונס,והיא נמנעת מזה כיום (לדעתי הגרסה אחרי 1.1.4 כבר תכלול UPGRADE ל BL??) חצי מהקהילה מזהירים מהשימוש באופציה הזאת שהיא אינה הכרחית...
בנוסף: אם היית קצת מקושר,ולא מקריאה בפורומים אלא חברים מעבר לים בתחום,היית יודע ש GOEHOT כבר בשלבי סיום של ה BL 4.6GEOMOD שזה BL חדש ומותאם שיאפשר דלת אחורית לכל הגרסאות,והוא אינו מפרסם התקדמות בנושא/מידע כדי לא לסגור פריצות קיימות,וכנראה שרק בעלי 4.6 יוכלו להריץ את ה PATCH הזה, זה אינו וודאי!!!! ואינו מוחלט! אבל זה ממקור מאוד אמין...
3.מירב המשתמשים שאיבדו WIFI לא עשו שום דבר שגוי פרט להריץ את השינמוך כמו כל משתמש אחר,כנראה שאחד ל 10000 מכישירים נדפק וזה מספיק בשבילי לא להמליץ על זה.

5.אם היית מטייל קצת מחוץ לגבולות מדינתנו עם האייפון היית מבין את איכות/וההבדלים ב LOCATE ME בארץ מאשר בעולם,זה תוכנה אדירה!!
6.בקטנה אני שמח לראות שיש פה מישהו שדי מבין בנושא...:)

houta1181
22/02/08, 18:17

זיברי לא היה מפרסם את זה אם הוא לא היה מרגיש שכבודו בקהילה דועך!
הוא לא עשה כולם התוכנה שלו היא נטו שילוב שיטות פריצה וידע של אחרים לממשק נוח למשתמש (על זה אני מוריד את הכובע בפניו).
אני מעריך אותו מאוד ואני חושב שהוא אחד המוחות הגדולים בקהילה.
אבל DOWNGRADE ה BL של GEOHOT!!!
DOWNGRADE של ה BB של GEOHOT!!!
JB של DEV TEAM!!!
אם היית עוקב אחריו כמוני ב 5 חודשים אחרונים היית שם לב שמאדם חכם וזהיר,הוא נהפך לפזיז ומסכן את אפשריות הפריצה שלנו בעתיד!
ה DEV TEAM התחננו שימתינו עם כל הפריצות הללו עד הוצאת ה SDK
אבל הפצצה שהטיל GEOHOT במציאת אפשרות ל DOWNGRADE של ה BB במכשירי BL 4.6 גנבה מזיברי את אור הזרקורים,זה הוביל לנתק עם DEV TEAM שהוביל להוצאות כלל שיטות הפריצה הקיימות היום..!
אין ספק שהלחץ שמופעל על החברה האילו הוא עצום,אבל זכור את דברי!!! אפשרות שינמוך הBL תתנקם בנו בסוף! יהיה לזה חסימה ואפל יתנו לזה מענה!
אני מקווה מאוד שב 1.1.4 לא יהיה PATCH שמשווה את ה BL ל IMEI ואז נראה מה חברה יעשו פה....

JustC
22/02/08, 18:22
houta1181 - תגובה מאוד לעניין

planB
22/02/08, 18:26
זיברי לא היה מפרסם את זה אם הוא לא היה מרגיש שכבודו
אני מקווה מאוד שב 1.1.4 לא יהיה PATCH שמשווה את ה BL ל IMEI ואז נראה מה חברה יעשו פה....

אבל אז הדבר הזה של זיברי יודע לדווח IMEI שונה

אבל בכל אופן, אני לא מרוצה בכלל מהעובדה שזה שנמך לי את הBL, אני מקווה שבאמת לא יהיו לי יותר מדי בעיות בגרסה הבאה

Yotam.B
22/02/08, 18:27
זיברי לא היה מפרסם את זה אם הוא לא היה מרגיש שכבודו בקהילה דועך!
הוא לא עשה כולם התוכנה שלו היא נטו שילוב שיטות פריצה וידע של אחרים לממשק נוח למשתמש (על זה אני מוריד את הכובע בפניו).
אני מעריך אותו מאוד ואני חושב שהוא אחד המוחות הגדולים בקהילה.
אבל DOWNGRADE ה BL של GEOHOT!!!
DOWNGRADE של ה BB של GEOHOT!!!
JB של DEV TEAM!!!
אם היית עוקב אחריו כמוני ב 5 חודשים אחרונים היית שם לב שמאדם חכם וזהיר,הוא נהפך לפזיז ומסכן את אפשריות הפריצה שלנו בעתיד!
ה DEV TEAM התחננו שימתינו עם כל הפריצות הללו עד הוצאת ה SDK
אבל הפצצה שהטיל GEOHOT במציאת אפשרות ל DOWNGRADE של ה BB במכשירי BL 4.6 גנבה מזיברי את אור הזרקורים,זה הוביל לנתק עם DEV TEAM שהוביל להוצאות כלל שיטות הפריצה הקיימות היום..!
אין ספק שהלחץ שמופעל על החברה האילו הוא עצום,אבל זכור את דברי!!! אפשרות שינמוך הBL תתנקם בנו בסוף! יהיה לזה חסימה ואפל יתנו לזה מענה!

אני גם מאוד מקווה, כי ממש בלי כוונה ובלי שרציתי זה הוריד לי את הBL... :(

houta1181
22/02/08, 18:29
אבל אז הדבר הזה של זיברי יודע לדווח IMEI שונה

אבל בכל אופן, אני לא מרוצה בכלל מהעובדה שזה שנמך לי את הBL, אני מקווה שבאמת לא יהיו לי יותר מדי בעיות בגרסה הבאה

וזה כבר ממש עבירה על החוק,עד כמה שזה נשמע לא חוקי העסק הזה של הפריצות,הקהילה העולמית משתדלת לעשות הכל במסגרת התחום האפור שהינו חוקי,אני יודע שזה נשמע סותר אבל זה ככה,שינוי ה IMEI הינו עבירה פלילית ואינה תחום אפור,זוהי עבירה פלילות נטו!

JustC
22/02/08, 18:39
שינוי ה IMEI הינו עבירה פלילית ואינה תחום אפור,זוהי עבירה פלילות נטו!
עד כמה שזה עצוב, זה נכון...

ובעיות מעבר לא יהיו, גרסא 3.9 נחשבת ליותר "טובה", מבחינה שיש יותר דרכים לפרוץ אותה.
אבל עדיין לא מומלץ להוריד גרסא מ4.6 ל3.9!!! אף אחד לא יודע מה יהיה בעתיד, או אם היא מתפקדת במלוא 100%. ובמקרה והתחרטתם, אתם תצטרכו מעבדת אלקטרוניקה מאוד מאוד מצויידת כדי להחזיר את זה ל4.6.

לכן אם משתמשים בדבר הזה של Zibri, תשתמשו בגרסא לפני 2.4.

planB
22/02/08, 18:39
וזה כבר ממש עבירה על החוק,עד כמה שזה נשמע לא חוקי העסק הזה של הפריצות,הקהילה העולמית משתדלת לעשות הכל במסגרת התחום האפור שהינו חוקי,אני יודע שזה נשמע סותר אבל זה ככה,שינוי ה IMEI הינו עבירה פלילית ואינה תחום אפור,זוהי עבירה פלילות נטו!

זה לא באמת משנה את הIMEI של המכשיר (כלומר מה שהספקים רואים)
זה רק גורם לBB לחשוב שהIMEI הוא אחר

sagico
22/02/08, 18:53
אלו מכם שאמרתם שה Bl שונמך לכם יש מי מבניכם שלא השתמש ב Do It All או ב All Autamatic ובציע את פקודת ה Unlock בנפרד?

JustC
22/02/08, 18:56
זה לא באמת משנה את הimei של המכשיר (כלומר מה שהספקים רואים)
זה רק גורם לbb לחשוב שהimei הוא אחר

התוכנה, משכתבת את הimei לאחד חדש.

planB
22/02/08, 19:12
התוכנה, משכתבת את הimei לאחד חדש.

Legal notice:
ZiPhone does NOT change the iPhone internal IMEI.
It changes the baseband to THINK the imei is another one.

liorx
22/02/08, 19:18
לגבי ה IMEI אין הפרה של חוקיות בשיטת זיברי.
ואיתי מעניין אותי לדעת מאיפה הסקת המסקנות על 3.9 BL ?
אין מה להלחץ מי שהוריד BL בטעות יכול לישון בשקט. אף אחד לא יודע מה המהלך הבא של אפל.

זה שהתהליך רגיש וכל נפילת מתח תוך כדי התהליך עלולה להביא מכשיר למצב BRICK או לאיבוד ה WI-FI בסיום התהליך אינה מוטלת בספק אבל מכאן להסיק מסקנות מה יהיה בעתיד נשמע לי מוגזם.

אם כבר אז בינתיים אין Loader ל 4.6 וזה מעמיד את ה BL הזה בבעיה יותר רצינית בשדרוג הבא.

plasticseven
22/02/08, 19:23

מה הקשר?! הdowngrade הוא לא imei ואני לא מציע לאף אחד להתעסק עם imei זה באמת לא חוקי וזה סתם זיברי משוויץ ביכולות שלו לשנות את זה

houta1181
22/02/08, 19:30
לגבי הIMEI אין הפרה של חוקיות.
ואיתי מעניין אותי לדעת מאיפה הסקת המסקנות על 3.9 BL ?
אין מה להלחץ מי שהוריד BL בטעות יכול לישון בשקט. אף אחד לא יודע מה המהלך הבא של אפל.

זה שהתהליך רגיש וכל נפילת מתח תוך כדי התהליך עלולה להביא מכשיר למצב BRICK או לאיבוד ה WI-FI בסיום התהליך אינה מוטלת בספק אבל מכאן להסיק מסקנות מה יהיה בעתיד נשמע לי מוגזם.

אם כבר אז בינתיים אין Loader ל 4.6 וזה מעמיד את ה BL הזה בבעיה יותר רצינית בשדרוג הבא.

המקורות שלי ליאור לא אכזבו אותי עד עכשיו....
הם עידכנו אותי על ZIPHONE ולכן בזכותם גם פרסמתי פה ראשון את התוכנה בפורום שעה אחרי שהיא יצאה לעולם.
בזכותם גם הייתי מהראשונים שפרצו 1.1.3 OTB אם לא הראשון... דפדף בפוסט הראשון של ZIPHONE ותראה.
מי ששנמך את ה BL אכן יכול לישון בשקט הלילה.
בנוגע למהלכים של אפל אכן הצדק עמך,אבל אני ואתה יודעים שלכל פריצה יש חסימה שגם לה תמצא פריצה,הכל שאלה של זמן! והחברה פה חיכו למעלה מחודשיים לפתרון תוכנתי ל BL 4.6
כך שבוודאות חסימת פריצה אורכת הרבה פחות זמן ממציאת פריצה.
בנוגע ל BL3.9 לעלות BL זו אינה אותה פעולה כמו לשנמך....

yoeli5
8-)הגירסא של ה2.4 עובדת מצוין בלי עין רעה עושים update ל1.1.3 ושמים על FULL AUTOMATIC עובד מצוין ותוך 5 דקות יש לך אייפון פרוץ בקשר לאחריות זה תלוי במדיניות של אותה חנות והרבה תלוי בלקוח ובאיש מכירות תאמינו לי מניסיון שכאשר עושים להם באלגן הם מחליפים וחוץ מזה שלעובדים בAT&T אין מושג בכל מה שקשור לתכנות של האייפון הם די טיפשים...

JustC
לגבי הIMEI אין הפרה של חוקיות.
בארץ אין שום בעיה של חוקיות מבחינת חוק המחשבים כי אצלינו הוא לא מעודכן, בארצות הברית זו עבירה שכרוכה במאסר, שינוי של IMEI נחשב כphreaking - מי שלא מכיר את המושג שיחפש בגוגל.

להילחץ בטוח אין מה, כל עוד זה עובד. אבל בדיוק כמו שאמרת, אף אחד לא יודע מה העתיד כורך.

כמו לדוגמא, לחסום את כל המכשירים בעלי הIMEI המזויפים, ואת זה אפשר לעשות בקלות... הרי כולנו משתמשים בItunes

houta1181
22/02/08, 19:31
מה הקשר?! הdowngrade הוא לא imei ואני לא מציע לאף אחד להתעסק עם imei זה באמת לא חוקי וזה סתם זיברי משוויץ ביכולות שלו לשנות את זה

לא עניתי לך ,או טענתי שטענת את זה אחי.... עניתי למישהו אחר...קרא היטב..

JustC
22/02/08, 19:53
אין לי כבר מושג מי עונה למי

sagico
22/02/08, 20:19
אין לי כבר מושג מי עונה למי

כפי ששמת לב כל הפוסט הזה היה ברובו לא ענייני...כמו שקורה לא אחת (בזמן האחרון מיוחד)
מה לעשות:shock:

gaby_a
22/02/08, 21:00
מבלי להכנס לכל הוויכוחים (וגם בגלל שאין לי את הידע שיש לכל התותחים פה... :-) )
כנראה שגרסא 2.4 של ZiPhone ל-Macintosh לא עושה את את ה-Downgrade הנ"ל אוטומטית.
אני עם מכשיר 1.1.2 OTB ששודרג עם iTunes ל-1.1.3 (Restore - מלא) ונפרץ עם ZiPhone 2.4 למק.

בהרצה של BBinfo אני מקבל:

Modem Firmware: 04.02.13_G
Bootloader version: 4.6_M3S2

sagico
22/02/08, 21:25
מבלי להכנס לכל הוויכוחים (וגם בגלל שאין לי את הידע שיש לכל התותחים פה... :-) )
כנראה שגרסא 2.4 של ZiPhone ל-Macintosh לא עושה את את ה-Downgrade הנ"ל אוטומטית.
אני עם מכשיר 1.1.2 OTB ששודרג עם iTunes ל-1.1.3 (Restore - מלא) ונפרץ עם ZiPhone 2.4 למק.

בהרצה של BBinfo אני מקבל:

Modem Firmware: 04.02.13_G
Bootloader version: 4.6_M3S2

צודק, יש בעייה נקודתית שנמצאת בגרסאות האחרונות לוינדוס זה לא אמור היה להיות, בהרצת פקודות מסויימות שלא אמורות היו להוריד בוצעה הורדה למרות זאת. זה פאק של זיברי מדברים על זה ברשת, וכבר מתקבל הרושם שלמרות שהוא עשה משהו טוב בלפשט את הפריצה (שהיא בכלל לא שלו להזכיר אלא של גורג' הוטס) הוא מתנהג בפזיזות ובחוסר אחריות! אני מקווה שהפידבקים הגיעו אליו בנושא.

דווקא אחד כמוך מוסיף כי אתה ענייני ובא ומוסר אינפורמציה מועילה ורלוונטית, בעוד שאחרים עסוקים בלהתפלפל ובלהתפלסף...

vitalgrados
22/02/08, 21:32
יש לי 1.1.2 OTB ששודרג ל-1.1.3 דרך האייטונס ונפרץ (activate, jailbreak, unlock)
עם זיברי 2.4 דרך ה-ADVANCED OPTIONS
ולמרות שאין לי BBINFO לא נראה לי שזה שינמך לי את ה-BL ל-3.9 כי כשאני עושה ABOUT זה רושם שיש לי בייסבנד 04.02.... מכאן, שזה לא שינמך.... (אם זה היה משנמך אז ה-BB היה 04.03)
תקנו אותי אם אני טועה.......

houta1181
22/02/08, 21:41
ולמרות שאין לי BBINFO לא נראה לי שזה שינמך לי את ה-BL ל-3.9 כי כשאני עושה ABOUT זה רושם שיש לי בייסבנד 04.02.... מכאן, שזה לא שינמך.... (אם זה היה משנמך אז ה-BB היה 04.03)

אתה לא טועה אם אתה ב 1.1.3 וה BB שלך 4.02
אז זה לא שינמך....
אין בעיה ב 1 2.4 עם ה ADVANCED OPTIONS

sagico
22/02/08, 21:42

אתה לא טועה. גם לא השתמשת באופציית "ברירת מחדל DO IT ALL" ולכן זה לא שנמך לך
(הרבה שינמוכים לא רצויים קרו על 2.4 בממשק דוס לפני הממשק התוכנתי בשימוש באופציית Z)

winston
22/02/08, 21:43
כי עשית את זה בדרך "הנכונה"
ולא לחצת ישר Do It All
זה ממש אבסורד,
כשבדקתי על המכשיר שלי מה עושה הכפתור הזה
הוא אשכרה מוחק את הbl וכותב מחדש,
למרות שהמכשיר הוא מראש 3.9 :shock:

gaby_a
23/02/08, 07:52
לאור כל מה שנאמר פה מעניין אם מישהו ניסה להחזיר מכשיר שנפרץ עם ZiPhone ושונמך ל- 3.9 חזרה למצבו המקורי, כי לפי מה ש- Zibree כתב :

And ANY phone can be restored to a BRAND NEW state, by using this procedure:
ziphone -e
then
ziphone -D
then restore to ANY (1.1.2 or 1.1.3 suggested) version

Yotam.B
23/02/08, 08:32
לאור כל מה שנאמר פה מעניין אם מישהו ניסה להחזיר מכשיר שנפרץ עם ZiPhone ושונמך ל- 3.9 חזרה למצבו המקורי, כי לפי מה ש- Zibree כתב :

And ANY phone can be restored to a BRAND NEW state, by using this procedure:
ziphone -e
then
ziphone -D
then restore to ANY (1.1.2 or 1.1.3 suggested) version

זה מחזיר רק מכשירים שהם Otb 3.9 או מכשירים שהם Otb 4.6 שלא שונמך להם הBL.

gaby_a
23/02/08, 08:57
זה מחזיר רק מכשירים שהם Otb 3.9 או מכשירים שהם Otb 4.6 שלא שונמך להם הBL.

זה מנסיון ? או מקריאה בפורום מוסמך ?
הייתי שמח לקבל קישור.
תודה.

JustC
23/02/08, 12:33
כרגע אין שום דרך להחזיר מכשיר מ3.9 ל4.6

gaby_a
23/02/08, 13:49
כרגע אין שום דרך להחזיר מכשיר מ3.9 ל4.6

אני מכיר את הקביעה הזאת,
מחפש את ההסבר...

houta1181
23/02/08, 13:52
אני מכיר את הקביעה הזאת,
מחפש את ההסבר...

איזה הסבר אתה צריך,הדרך לא קיימת, GEOHOT פרסם DOWNGRADE אני מאמין שהדרך ל UPGRADE אולי זהה,אבל שורה תחתונה היא לא קיימת....
כנס לבלוג של גורג/קרא אצל זיברי/GEOHOT אין כיום PATCH ל BL UPGRADE

Titter
23/02/08, 14:04
שוב אתם סתם מבלבלים אנשים:
אם פאקינג ישראלי לא היה קונה תאייפון כי לא הייתה פריצה אפל הייתה מפסידה פאקינג כסף! זה נתון!!! מה זה משנה כמה היא הייתה מרוויחה - אם היו מאקטבים את זה -הרי ישראלי לא מאקטב עם att אז זה רווח לאפל!!! זה נורא פשוט תכניסו לראש!!! כל מדינות לא תומכות שקונות אייפון זה יותר הכנסה לאפל. מתמטיקה פשוטה

אתה טועה.
יכול להיות שהתוכנית של אפל היא בסופו של דבר להיכנס לכל המדינות, ובכל מדינה לחתום על חוזה עם מפעילה אחת, בדומה לחוזה של At&t.
אפל גם נדפקת מהפריצה הזו, אבל היא גם מרוויחה.