מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : טורבו סים: התחקיר המלא

RAiNZ
07/04/11, 05:45
אתר iPhones.co.il לקח על עצמו את פרוייקט מבדק הטורבו סים, ושלח את Rainz לשטח מצוייד בטורבו סים, מכשיר אייפון 4 נעול, וכרטיסי סים מכל אחת מהרשתות בישראל. אנו מביאים לכם תחקיר מקיף על תופעת הטורבו סים - בהמשך הכתבה.

תופעת הטורבו סים חדרה לתודעה הבינלאומית אי שם בתחילת חודש אפריל השנה, או יותר נכון - חזרה לתודעה. תופעת הטורבו סים הייתה יחסית מוכרת עוד שנים לפני כן, אך קונצנזוס בעניין , האם המוצר עובד או לא - לא היה כל כך פשוט למצוא. העניין הוא, שהיו קיימים דיווחים רבים בשטח לגבי הטורבו סים, עוד לפני שהמוצר פרץ חזרה בסערה לתודעת בעלי מכשירי האייפון הנעולים. חלק מהדיווחים טענו כי המוצר עובד, קסום ונפלא - בעוד אחרים זעקו שהמוצר הוא תרמית, שוד וגזל לאור היום. כך או כך, הדיווחים האלו היו אקראיים מידי ובקנה מידה קטן מידי בשביל להסיק מהם מסקנה קונקרטית לגבי אמינות הטורבו סים.

אך הפלא ופלא, כשצוות הדב טים שאחראי על פיתוח פריצת הנעילה (אנלוק) התוכנתית לגרסאות המודם החדשות של מכשיר האייפון 4 (02.10.04 והלאה) איחר להביא את הפתרון המיוחל לשימוש במכשיר - נוצרה בעיה: רבים אשר רכשו את המוצר הנעול בארה?ב עקב מחירו הזול שם ובציפייה שהדב טים יהיו להם למושיע, נתקעו עם מכשיר אייפוד טאצ? משוכלל במקרה הטוב - או עם משקולת נייר מהודרת במקרה הרע. לרגע כזה בדיוק חיכו יצרניות הטורבו סים, אשר בראשם (מבחינת איכות) עומדת החברה Gevey. ליצרניות הטורבו סים היה את המוצר המוגמר בהשלף כבר שנה לפחות, אך הם חיכו לרגע הנכון לשחרר את המוצר, מכיוון שאם הדב טים היו משחררים (בחינם) פריצת נעילה (אנלוק) לגרסאות המודם החדשות - הטורבו סים (בתשלום) היה הופך מיידית ללא רלוונטי.

http://www.iphones.co.il/forum/attachments/15286d1302150248-gevey-jpg

בסדרה של כתבות באתר (2 (http://www.iphones.co.il/forum/thread176719.html),1 (http://www.iphones.co.il/forum/thread177521.html), 3 (http://www.iphones.co.il/forum/thread178719.html)) הבאנו לכם מידע לגבי תופעת הטורבו סים, והבטחנו לקהל הקוראים תחקיר מעמיק בעניין. אומנם לקח מעט זמן ( יותר מששיערנו) עד לקבלת המוצר, אך אתר iPhones.co.il עומד במילתו - ומציג לכם את התחקיר הכי מעמיק שנעשה בנושא הטורבו סים בישראל. את כל האמת, כל הבעיות, ואת כל הפתרונות הבאנו לפניכם:

מבחן האמת

מרגע קבלת המוצר, ניגשנו הישר למלאכה: פתחנו את העטיפה האדומה והוצאנו את שני הכיסים הקטנים שבפנים: באחד - הטורבו סים, ובשני - מגירת הסים המשופרת. בנוסף, מצורף גם ?ספרון? הוראות קטן בן 2 עמודים באנגלית. הטורבו סים הינו בעצם רדיד אלקטרוני דק, שיושב במגירה המצורפת, עליו יושב המיקרו סים שלכם. על מנת שתוכלו להשתמש במוצר - תחילה עליכם להתאים את כרטיס המיקרו סים שלכם למגירת הסים החדשה עם הרדיד (טורבו סים) שבתוכה. בכדי לעשות זאת, מומלץ להשתמש בפצירה קטנה או במשייף ציפורניים, ולשייף את כרטיס הסים שלכם בפינה הימנית הקיצונית (מבלי לפגוע במגעים המוזהבים) עד שכרטיס הסים יתאים למגירה. לאחר שסיימתם זאת בהצלחה, תהיו מוכנים להתחיל בהפעלה.

http://www.iphones.co.il/forum/attachments/15285d1302150242-ptzira-jpg

תחילה, חשוב לציין כי הטורבו סים אינו מפעיל (מאקטב) את מכשירכם ממסך הנעילה. על מנת להפעיל את מכשירכם, תצטרכו כרטיס סים של AT&T (רוב הסיכויים) או לבצע אקטיבציה באמצעות פריצת המכשיר (Redsnow, Greenpois0n). לאחר שביצעתם אקטיבציה למכשיר יהיה ניתן להתחיל.

שלבי ההפעלה:

תחילה, וודאו כי מכשירכם כבוי.
הכניסו את מגירת הטורבו סים (מגירה+טורבו+הסים שלכם) למכשיר
חכו לחלון ההודעה, ולחצו Accept
חכו 15 שניות, ולאחר מכו חייגו 112 ובצעו את השיחה.
כאשר השיחה מתחברת, חכו 2 שניות, ונתקו את השיחה. במידה ולא מופיעה הודעה שמודיע לכם שנכשלתם, פתחו את אפליקציית ההגדרות במכשיר.
הכניסו את המכשיר למצב טיסה (Airplane Mode), חכו 2 שניות, וצאו ממצב טיסה. כעת תקבלו הודעה על כרטיס סים לא מזוהה. המשיכו להפעיל ולכבות את מצב הטיסה כפי שמתואר בשלב למעלה, עד שלא תתקבל שום הודעה הקשורה בכרטיס הסים כשתצאו ממצב טיסה. עכשיו חכו כמה שניות, ותראו את שם המפעילה הסלולרית מופיע בקצה השמאלי העליון יחד עם מלבני הקליטה של המכשיר.

<object width="450" height="349"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/jyiBq8Ki2MQ?fs=1&amp;hl=iw_IL&amp;rel=0"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/jyiBq8Ki2MQ?fs=1&amp;hl=iw_IL&amp;rel=0" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="450" height="349"></embed></object>

בשלב הזה, מכשירכם יוכל להוציא ולקבל שיחות. וכאן המקום לציין, שבנקודה זו, כל שאר האתרים בארץ החליטו - שהם את שלהם עשו. אך העניין רחוק מלהיות מושלם, כי במצב הזה אתם אומנם תוכלו להוציא ולקבל שיחות, אך לא תוכלו להשתמש בתוכנית הגלישה שלכם (3G), לשלוח הודעות MMS, או להשתמש ב GPS. אז מה עושים? אל דאגה חברים, אצלנו אין דבר כזה ?חצי עבודה?: כנסו לאפליקציית ההגדרות שבמכשירכם, בחרו ב?כללי?, ולאחר מכן ב?רשת?. כעת, וודאו כי הפעלתם את האפשרות ?גלישה בעת נדידה?. במידה והפעלתם אותה בפעם הראשונה - תראו את סימן ה 3G מופיע בסטטוס בר שלכם - חכו! זה לא אומר שיש לכם עדיין שימוש בחבילת הגלישה שלכם, זהו רק השלב הראשון. ועל מנת שתוכלו להשתמש בשירותי הגלישה, MMS, ו-GPS, תצטרכו להזין ידנית את נתוני המפעילה הסלולרית שלכם בתפריט ?רשת נתונים סלולרית? שנמצאת גם כן בתפריט ?רשת?.

http://www.iphones.co.il/forum/attachments/15284d1302150237-photo-6-jpg

הגדרות רשת סלולריות למפעילות בישראל:
אם הפרטים לשדות ספציפיים אינם רשומים, יש להשאיר את השדות הללו ריקים!

אורנג?

נתוני סלולר

internet :APN
שם משתמש: orange
סיסמה: orange

הודעות מולטימדיה

wap.orange.co.il :APN
סיסמה: mobile54
אם.אם.אס.סי: http://192.168.220.15/servlets/mms
פרוקסי:192.118.011.055:8080

סלקום

נתוני סלולר

internetg :APN
סיסמה:
משתמש:

הודעות מולטימדיה

mms :APN
שם משתמש: cellcom
סיסמה: HyD43f
אם.אם.אס.סי: http://mms.cellcom.co.il
פרוקסי: 172.31.29.38:8080

פלאפון

נתוני רשת

sphone.pelephone.net.il :APN
שם משתמש: pcl@3g
סיסמה: pcl

הודעות מולטימדיה

Internet.pelephone.net.il :APN
שם משתמש: pcl@3g
סיסמה: pcl
אם.אם.אס.סי: msu.pelephone.net.il
פרוקסי: 10.170.9.54:9093

לאחר שסיימתם, תוכלו להשתמש בשירותי הגלישה, mms וה-GPS מבלי לאתחל את מכשירכם. על מנת לתקן את הבעיות בפורמט השיחות המזוהות, יש לקרוא את המדריך המצורף (http://www.iphones.co.il/iphone-ipod-guides/article-thread187777.html).

כמה פרטים שחשוב לציין:

אם תאתחלו מחדש את מכשירכם, אם תיגמר לכם הסוללה, או אם תעשו Reboot דרך סידיה - תיאלצו להפעיל מחדש את הטורבו סים, אך נתוני הגלישה שלכם (פרטי ה APN) אמורים להשאר מעודכנים. לעומת זאת, respring ומצב טיסה אינם מצריכים הפעלה מחדש.

הטורבו סים ניתן להעברה בין מכשירים, ולשימוש עם יותר מכרטיס סים אחד (משמע: הוא לא מוגבל לשימוש עם רק כרטיס סים אחד).

אופציית ה FaceTime אינה פועלת כברירת מחדל, אך זהו עניין שבשגרה למשתמשים במכשירים אמריקאים או מכשירים נעולים ממדינות אחריות. ניתן לגשר על בעיה זו באמצעות התקנת התוכנה MiTime ( חינמית להורדה, אך בחלק מהמקרים ייתכן וייתבקש תשלום) דרך סידיה. התוכנה נמצאת בסורס (repo) של pushfix בכתובת Cydia.pushfix.info שאותה תוסיפו במקורות של סידיה.

לסיכום:

לאחר המבדק המלא של הטורבו סים, המסקנה היא חד משמעית: בעוד זהו פתרון מסורבל להפעלה, ומציק לפעמים - זהו עדיין פתרון חד משמעי למשתמשים הנעולים.
עם קצת עבודה, הטורבו סים יחזיר את מכשירכם לחיים - ואת מרבית העבודה וריכוז המידע הצגנו לכם כאן. חשוב רק לציין שבכל רגע נתון, אפל או המפעילה הסלולרית שלכם עלולות לשחרר עידכון שיהפוך את הטורבו סים לחסר תועלת. אך מכיוון שהאמרה הזו ברובה נכונה גם בעניין פריצת הנעילה מבית הדב טים, זו אינה סיבה מהותית להמנע מהטורבו סים. כמובן, וכרגיל, אתר iPhones.co.il אינו לוקח על עצמו שום אחריות לגבי הטורבו סים, לגבי מכשירכם, או לגבי שימושכם בהם. אך לאחר שבדקנו את העניין לעומק, לא נותר לנו אלא להמליץ על הטורבו סים של Gevey כפתרון האידאלי למשתמשים הנעולים.

הערות המערכת:
יחידות הטורבו סים שישמשו אותנו במחקר זה סופקו לנו באדיבותו הרבה של גיא מילשטיין (גיאפון). גיא הוא משתמש וותיק באתר, ודמות מוכרת ואמינה בפורום קניה/מכירה -אביזרים. הוא מוכר אותם במחיר של 390 ש"ח ליחידה, אבל במבצע מיוחד לחברי הפורום, מחירו של כל טורבו סים יעמוד על 290 ש"ח בלבד. (הטורבוסים אינו של GEVEY אבל נבדק ועובד). כדי לרכוש את הטורבו סים במחיר המבצע, גשו לדף המכירות של גיאפון בראש פורום קניה/מכירה - אביזרים. (http://www.iphones.co.il/forum/thread141752.html)

dl1nk
07/04/11, 07:14
תודה על הסיקור המעמיק.. זה דבר ראשון..
דבר שני ידוע לכם על בעיות בשיחה לא מזוהה? \ הודעות לא מזוהות?
הבנתי שהכרטיס גורם לאיבוד פונקציית הזיהוי שיחה נכנסת והודעות.. תקנו אותי אם אני טועה.

g.y
07/04/11, 07:41
תודה רבה רבה על הסיקור
שאלה במידה ויוצא אנלוק ואני לא משתמש בטורבו סים אני אצטרך לשנות את ההגדרות רשת בשביל האינטרנט?
אם אני משנה אותם עכשיו לאורנג'? או שפשוט משאיר אותם ככה קבוע ולא נוגע יותר??
ועוד שאלה המכשיר שלי at&t ולא קיבלתי סים שלהם ופרצתי את הגירסה של המכשיר שלי אז אפשר להפעיל את הטורבו נכון???? אני מחכהה לו הוא בדרך אליי :)
תודה לעוזרים

idan_w
07/04/11, 07:51
תודה על הסיקור המעמיק.. זה דבר ראשון..
דבר שני ידוע לכם על בעיות בשיחה לא מזוהה? \ הודעות לא מזוהות?
הבנתי שהכרטיס גורם לאיבוד פונקציית הזיהוי שיחה נכנסת והודעות.. תקנו אותי אם אני טועה.

תודה על הכתבה, מאוד אינפורמטיבית ומקיפה.
גם אני נתקלתי בבעיה של שיחה והודעות לא מזוהות.
לגבי השיחות, יש תוסף חינם שניתן להוסיף והוא פותר את הבעיה. אני לא זוכר אותו בעל פה, אבל חיפוש מהיר בגוגל יכול לעזור לך למצוא אותו.
לגבי ההודעות לא הצלחתי למצוא פיתרון בינתיים. פשוט כל מי ששולח לי הודעה, זה נשלח בתור המספר +972, אם אני מוסיף אותו למספר הקיים, בהודעה הבאה זה כבר מזהה אותו. לא נעים, אבל בשביל טלפון פרוץ שסוף סוף מוציא ומקבל שיחות, זה מחיר קטן לשלם.

אם למישהו פה יש פתרון גם לגבי זיהוי השולח בהודעות, אני אשמח לשמוע.
תודה.

צקמגןכר
07/04/11, 08:07
כל הכבוד על העבודה הנפלאה והמבורכת שאתם עושים באמת תודה רבה !
שאלה קטנה. מה לגבי ה iPhone 3GS תודה לעונים

raffioly
07/04/11, 08:39
אחלה כתבה , מחכה לטורבו סים שלי ושל עוד 6 שהזמנתי דרך ספק שלי בסין (gevey turbo sim) למרות שלנו יצא 200 ש"ח כל אחד כולל המשלוח של dhl...
באמת פורום איפונס היחידי שראיתי שהשקיעה ובדק את מסדרים את עינין ה-mms או sms או 3g וכו. שום אתר אחר לא נתן סקירה כזאת טובה. כל הכבוד.
לכל מי שעדיין אין לו טורבו סים ומעוניין להזמין שוב כמות יש דרך לבצע רכישה קבוצתית אצל הספק שלי מסין במחיר דומה , 200-200 ש"ח לכרטיס.
מתאים לכם תשלחו לי הודעה או מייל , אני לא עושה את זה למטרת רווח בכלל !!!!!

guy2305
07/04/11, 08:50
הם לא חקרו את זה מספיק יש לי גם ועוד בעיה עם הטורבו סים הוא לא מקבל את כל השיחות הנכנסות
שיחה אחת כן 3 לא

ben-uliel
07/04/11, 08:51
איך אני מצבע אקטיבציה: לאייפון 4 02.10.04 4.3.1 המכשיר לא סים פרי?..

raphaelz
07/04/11, 09:09
כל ההגדרות אינטרנט מזכירות לי את התקופה של האייפון הראשון כשעוד לא קראו לו 2g :-)
כתבת יפה ומועילה

ishaycc
07/04/11, 09:17
מישהו ניסה את זה עם כרטיס סים של חברת פלאפון?

yoeli5
07/04/11, 09:17
צריך ממש להזהר עם הגלישה בעת נדידה כי כאשר ה3g עובד לפחות בסלקום הוא זולל מהחבילת גלישה המון נפח בזמן קצר והם מחוייבים בתעריפי חריגה גבוהים מאוד...
מכיר כמה אנשים שחרג להם והם נאלצו לשלם אלפי שקלים...

yairvol
07/04/11, 10:19
תודה רבה על הכתבה המושקעת..
יש פתרון לבעלי 3gs שתקועים וכמובן אין להם מיקרו סים? יש טורבו סים שמתאים לסים רגיל?

Mishael
07/04/11, 10:24
תודה על הכתבה המעמיקה
הפיתרון היחידי כרגע :\

dooby
07/04/11, 10:32
Rainz שיחקת אותה עם הכתבה.

ipxp
07/04/11, 10:35
rainz ממש כל הכבוד על הכתבה ועל הסיקור המעמיק. נקווה שזה יעזור להושיע לפחות חלק מהאנשים עם המכשירים הנעולים כאן.

buzaglo
07/04/11, 10:35
תודה רבה על הכתבה,
הטורבו סים עובד נפלא, ברשותי כשבועיים.
עובד ברשת פלאפון.
בעיה שיש לי היא קבלת שיחות טלפון שהמספר מופיע ולא השם של מי שמתקשר. אשמח לדעת אם יש לזה פתרון
תודה

kostia1989
07/04/11, 10:36
אחלה כתבה!!! דבר אחד לא הבנתי מה זה אקטיבציה מה בדיוק אני צריך לעשות לפני שאני מתחיל את התהליך עם הטורבו סים? תודה

roei24
07/04/11, 10:38
תגידו, כל פעם כשנופלת הקליטה ל-0 קווים צריך לעשות את תהליך ההפעלה מחדש?

Mishael
07/04/11, 10:49
תגידו, כל פעם כשנופלת הקליטה ל-0 קווים צריך לעשות את תהליך ההפעלה מחדש?

לא משהבנתי איפה שיש בקושי קליטה לאייפון פתוח לטורסו סים אין קליטה בכלל
יכל להיות בגלל זה

izikbar
07/04/11, 10:52
תודה רבה, כבר שבועיים אני מנסה להבין למה אני לא יכול לשלוח הודעות מולטימדיה.

תודה!

loony-toon
07/04/11, 11:14
יש לי שאלה:
האם ניתן לשנות את הכרטיס שמודבק לטורבו סים?
זאת אומרת אם אני יכול להשתמש בסים של חברה אחת ואחרי להחליף עם אותו טורבו סים - לשים סים של חברה אחרת?

raphaelz
07/04/11, 11:17
יש לי שאלה:
האם ניתן לשנות את הכרטיס שמודבק לטורבו סים?
זאת אומרת אם אני יכול להשתמש בסים של חברה אחת ואחרי להחליף עם אותו טורבו סים - לשים סים של חברה אחרת?

כן, רק צריך לשייף מחדש את הכרטיס החדש

loony-toon
07/04/11, 11:29
"לשייף" אתה מתכוון להריץ מחדש את תהליך הפריצה?

koral11
07/04/11, 12:32
Rainz- שאפו על התחקיר:)

אתה כמו יין - משתבח מכתבה לכתבה והכי חשוב לא מתיישן:)

tomer_84
07/04/11, 12:44
איפה נמצא במערכת שלי האפשרות לשנו תהגדרות התחברות לאינטרנט? לא מצאתי שום אפשרות להזין מספרים או סיסמאות על מנת שאוכל לשלוח MMS וכדומה...

יש לי איפון 4 עם מערכת הפעלה 4.02 ואני רוצה הרבה זמן אחרי שפרצתי אותו לשלוח MMS, איפה יש את זה? כי בהגדרות --> כללי --> רשת אין שם כלום...
:confused::confused:

J.V
07/04/11, 12:52
אם אני משתמש בטורבו סים, ולאחר מכן יוצאת פריצה האם זה יעבוד כמו שצריך ? הטורבו סים לא ישפיע על האייפון באיזה שהוא קשר ? פשוט מוציא את הטורבו סים ומתקין בסידיה את האולטרה סנו? לא יהיו בעיות ?
תודה

Adver
07/04/11, 13:04
תודה רבה על הכתבה
ה gps עבד לי דווקא נפלא, בכל זאת שמתי את הנתונים ליתר בטחון :)

עוד בעיות שיש לי למכשיר - בלוטוס, הודעות ושיחות נכנסות לא מזוהות, בעיות עם ה push למרות שעבר אקטיבציה עם הסים המקורי

sapir665
07/04/11, 13:25
Rainz אין עלייך!!!!:)

dirdir0010
07/04/11, 14:56
Rainz תודה על התחקיר והעידכון
קראתי ברשת שאפל יכול לבקש מהמפעיל סוללרי לזהות את הimei של המכשיר ולחסום לך את האייפון
עד כמה זה נכון?
ואם יש פה סיכון בחסימת המכשיר בשימוש טורבו סים?

יניב יו
07/04/11, 15:00
תודה על הכתבה
הזמנתי מebay ב 30 דולר כולל משלוחה.

dirdir0010
07/04/11, 15:04
תודה על הכתבה
הזמנתי מebay ב 30 דולר כולל משלוחה.

מקורי או חיקוי?
אם מקורי שלח לי את הקישור בבקשה

Mishael
07/04/11, 15:11
אם כבר זה המקורי והמחיר שלו ירד ב5 דולר כל השאר קשה לי להאמין שהם מקוריים במחירים כאלה אבל מזה משנה העיקר שיהיה שיחות

mekory
07/04/11, 15:38
רבותיי,

יצא משהו חדש: REBEL SIM - לפי הכתבה: יותר זול, יותר איכותי ו-untethered.
עדיין לא לקנות, אני מקווה ש-Rainz יגיב להודעה זו לאחר קריאתה ואף יבדוק המוצר.

כולי תקווה כי זה יסייע בצורה איכותית יותר מאשר ה-gevey sim.

mekory

znavo
07/04/11, 16:11
אשמח לדעת ברשותכם מה זה respring?

RAiNZ
07/04/11, 16:14
רבותיי,

יצא משהו חדש: REBEL SIM - לפי הכתבה: יותר זול, יותר איכותי ו-untethered.
עדיין לא לקנות, אני מקווה ש-Rainz יגיב להודעה זו לאחר קריאתה ואף יבדוק המוצר.

כולי תקווה כי זה יסייע בצורה איכותית יותר מאשר ה-gevey sim.

mekory

התגובה שלי:
מבלי לפגוע, אני שואל אותך:
אתה רואה אתר שקורא לעצמו Geohot Jailbreak
ואתה יודע בוודאות שאינו שקשור לא לגיאוהוט ולא לג?יילברייק,
וזה לא נראה לך חשוד ולו במאומה?
קצת common sense אחי. זה זיוף מארץ הזיופים,
ואני אומר לך את זה ממבט ראשון שאינו מצריך אפילו חצי מבט נוסף.

Mishael
07/04/11, 16:28
התגובה שלי:
אתה רואה אתר שקורא לעצמו geohot jailbreak

rainz כרגע יש כל מני מחירים לטורבו סים מ24 דולר עד 120 דולר איזה מהם אנחנו צריכים להבין שהוא מקורי?

kostia1989
07/04/11, 16:29
חברה הכל טוב ויפה אבל אולי בכל זאת מישהו יענה לי על שאלתי מלפני כמה שעות, מה זה אקטיבציה, מה אני צריך לעשות לפני שאני מתחיל עם התהליך של הטורבו סים? תודה מראש

Tiburon
07/04/11, 16:31
אחלה סקירה!
אני משתמש בטורבו סים כשבועיים והוא עובד מצויין!
אני ברשת אורנג ויש לי שיחה מזוהה וגם ההודעות וgps, לא נגעתי בשום דבר.
דבר אחד שמאוד מעצבן אותי זה שכל שיחה שאני מוציא רשום לי הפניית שיחות פעילה
מה לא ניסיתי שום דבר לא עזר כדי להעיף את ההודעה המעצבנת הזאת!
יש למישהו פתרון לזה?

RAiNZ
07/04/11, 16:33
rainz כרגע יש כל מני מחירים לטורבו סים מ24 דולר עד 120 דולר איזה מהם אנחנו צריכים להבין שהוא מקורי?

אני במקומכם הייתי הולך על הכי בטוח: הטורבו סים של Gevey.
הוא הכי מוכר, הכי בטוח - הוא הסים שאני בדקתי בכתבה, והוא
משווק על ידי גיאפון במחיר מאוד אטרקטיבי. - שווה להשקיע במוצר אמין
שמשווק על ידי מקור אמין, וגם אם זה עולה לך 5 דולר יותר.

RAiNZ
07/04/11, 16:35
חברה הכל טוב ויפה אבל אולי בכל זאת מישהו יענה לי על שאלתי מלפני כמה שעות, מה זה אקטיבציה, מה אני צריך לעשות לפני שאני מתחיל עם התהליך של הטורבו סים? תודה מראש

אקטיבציה זה הפעלת המכשיר בפעם הראשונה - יעני, אם מופיע לך מסך שמבקש שתתחבר לאייטיונס וכל מה שאתה יכול לעשות זה להוציא שיחות חירום - אתה צריך אקטיבציה.
אם המכשיר שלך כבר פועל (משמע - יש לך גישה לאפליקציות ולכל הפונקציות של המכשיר, רק שאין לך שיחות) אתה יכול להתחיל עם התהליך של הטורבו סים.

kostia1989
07/04/11, 16:40
ריינז תודה רבה אחי!!

Mishael
07/04/11, 16:42
אני במקומכם הייתי הולך על הכי בטוח: הטורבו סים של Gevey.
הוא הכי מוכר, הכי בטוח - הוא הסים שאני בדקתי בכתבה, והוא
משווק על ידי גיאפון במחיר מאוד אטרקטיבי. - שווה להשקיע במוצר אמין
שמשווק על ידי מקור אמין, וגם אם זה עולה לך 5 דולר יותר.

אותי פחות מעניין המחיר העיקר שיהיה שיחות אני אישית הולך לפי משאתה אומר
בכל זאת יש וידאו שמראה אך עובד הטורבו סים Phone 4 Rebel Pro & Lite Micro Sim

רק להבין פשוט מה שונה בנהם

ofekatias
07/04/11, 16:51
קודם כל ריינז כרגיל כתבה מעולה כרגיל.. אין עלייך.
קניתי טורבו סים והוא פועל יפה מאוד. שווה כל שקל.
שאלה.. האייפון כרגע נמצא בגרסא 4.2.1, האייפון היה נעול והטורבו סים פתח לי אותו.
אני יכול לעדכן גרסא ל4.3? הסים עדיין יעבוד?

RAiNZ
07/04/11, 16:57

לפי מיטב הבנתי הטורבו סים אמור לעבוד גם על 4.3.

Mishael
07/04/11, 16:58
אחי תעדכן אבל אל תעדכן את גירסת המודם

http://www.iphones.co.il/forum/thread144040.html

RAiNZ
07/04/11, 17:07
אותי פחות מעניין המחיר העיקר שיהיה שיחות אני אישית הולך לפי משאתה אומר
בכל זאת יש וידאו שמראה אך עובד הטורבו סים Phone 4 Rebel Pro & Lite Micro Sim

רק להבין פשוט מה שונה בנהם

מאיפה נתחיל...
1) אם אני בכוונה מוריד לאנשים לינקים בתגובות - בבקשה אל תפרסם לינקים דומים.
2) ווידאו ביוטוב לא מוכיח שום דבר, אלא אם כן אתה מכיר וסומך על המקור (אהמ אנחנו)
3) הם הראו שם קייס "דפנדר" (Defender) שלהם, שהוא חיקוי מובהק לאוטרבוקס (OtterBox). אז אם אין להם בושה לעשות דבר כזה (גניבה לאור יום) מה מונע מהם בדיוק
למכור לך אשליות?

אני אומר דבר כזה:
אנחנו באתר מציינים רק מקורות שנבדקו והוכחו כאמינים.
המקור שלנו, למזלנו, הוא גיאפון - משתמש וותיק באתר שלנו, ואיש אמין.
אתה יכול להיות סמוך ובטוח שכל מוצר שהוא מציע הוא מוצר איכותי.

Mishael
07/04/11, 17:14
מאיפה נתחיל...
1) אם אני בכוונה מוריד לאנשים לינקים בתגובות - בבקשה אל תפרסם לינקים דומים.
2) ווידאו ביוטוב לא מוכיח שום דבר, אלא אם כן אתה מכיר וסומך על המקור (אהמ אנחנו)
3) הם הראו שם קייס "דפנדר" (defender) שלהם, שהוא חיקוי מובהק לאוטרבוקס (otterbox). אז אם אין להם בושה לעשות דבר כזה (גניבה לאור יום) מה מונע מהם בדיוק
למכור לך אשליות?

אני אומר דבר כזה:
אנחנו באתר מציינים רק מקורות שנבדקו והוכחו כאמינים.
המקור שלנו, למזלנו, הוא גיאפון - משתמש וותיק באתר שלנו, ואיש אמין.
אתה יכול להיות סמוך ובטוח שכל מוצר שהוא מציע הוא מוצר איכותי.

לגבי הפריסום של הלינק פשוט רציתי להיות בטוח
אין אתר שמדבר על אייפונים שאפשר לסמוך עלו יותר ממכם
ותודה אחי על הסבר המושקע :)

znavo
07/04/11, 17:15
לאלו מכם שלא הצליחו להזין את הסורס, פשוט חסרה האות H בכתובת: Cydia.pusfix.info

זה יוצא ככה: Cydia.pushfix.info

אחלה כתבה.
יום טוב.

k_alex9
07/04/11, 17:47
תודה רבה לך אחי
היום הגיע לי הסים והוא עובד אחלה, עשיתי את כל העידכונים שרשמת בכתבה ה gps עובד ואין בעיה עם זיהוי השיחות.
יש לי שתי בעיות
1- כל פעם שאני מחייג אז יוצאת הודעה של הפניית שיחה, האם ה push fix יפתור לי את הבעיה הזאת?
2- היום הלכתי לאורנג ולקחתי מיקרו סים מהם מפני שהיה לי סים של אייפון 3, מאז אני לא מצליח לחייג מה ה skype או ה viber דרך רשת 3g של אורנג, אני יכול לחייג רק דרך וואייפאיי, אני יודע שמתיחלת השנה הזאת שר התקשורת חייב את חברות הסילולר לבטל מהסים את חסימת אפשרות החיוג דרך 3, ואני השתמשתי בשרות הזה תמיד באייפון 3 שהיה לי, התקשרתי לחכמים של אורנג והם אומרים שאפשרות החיוג היא רק דרך וואיפאיי ולא דרך 3g, כל ההסברים שנתתי להם לא שכנעו אותם שהם טועים, רייז: נתקלת בבעיה כזאת? האם אני טועה או צודק? האם הבעיה בסים או איזה זהיא הגדרה באייפון שלי?

תודה

RAiNZ
07/04/11, 17:51
תודה רבה לך אחי
היום הגיע לי הסים והוא עובד אחלה, עשיתי את כל העידכונים שרשמת בכתבה ה gps עובד ואין בעיה עם זיהוי השיחות.
יש לי שתי בעיות
1- כל פעם שאני מחייג אז יוצאת הודעה של הפניית שיחה, האם ה push fix יפתור לי את הבעיה הזאת?
2- היום הלכתי לאורנג ולקחתי מיקרו סים מהם מפני שהיה לי סים של אייפון 3, מאז אני לא מצליח לחייג מה ה skype או ה viber דרך רשת 3g של אורנג, אני יכול לחייג רק דרך וואייפאיי, אני יודע שמתיחלת השנה הזאת שר התקשורת חייב את חברות הסילולר לבטל מהסים את חסימת אפשרות החיוג דרך 3, ואני השתמשתי בשרות הזה תמיד באייפון 3 שהיה לי, התקשרתי לחכמים של אורנג והם אומרים שאפשרות החיוג היא רק דרך וואיפאיי ולא דרך 3g, כל ההסברים שנתתי להם לא שכנעו אותם שהם טועים, רייז: נתקלת בבעיה כזאת? האם אני טועה או צודק? האם הבעיה בסים או איזה זהיא הגדרה באייפון שלי?

תודה

לבעיה מספר 1 אין פתרון ככל הידוע לי כרגע, אבל אערוך עוד מבחנים ואפרסם עדכון במידת הצורך.

2) תוריד מסידיה 3G unrestrictor או את My3G ותשתמש בכל התוכנות על 3G בכיף.

k_alex9
07/04/11, 18:03
לבעיה מספר 1 אין פתרון ככל הידוע לי כרגע, אבל אערוך עוד מבחנים ואפרסם עדכון במידת הצורך.

2) תוריד מסידיה 3g unrestrictor או את my3g ותשתמש בכל התוכנות על 3g בכיף.

תודה רבה לך אחי אתה גדוללללללל

mekory
07/04/11, 18:03
התגובה שלי:
אתה רואה אתר שקורא לעצמו Geohot Jailbreak

נכנסתי לקישור באתר Geohot Jailbreak שהפנה אותי ל-אתר REBEL עצמו.
מוכרים שם כל מיני דברים שקשורים לאייפון, לא רק את הטורבו סים.
הוא אומנם נראה טוב אבל יכול להיות שמדובר בזיוף.
אני אשתדל לעשות בדיקה ואדווח.

Or Polaczek
07/04/11, 19:32
תיקון טעות קטן:
בפלאפון, בהודעות מולטימדיה, שם המשתמש הוא pcl@3g לא pal@3g

לידיעתכם.

ben-uliel
07/04/11, 20:53
האייפון פשוט לא מוצא את רשת פלאפון עם ה gevey sim. למישהו יש רעיון?

RAiNZ
07/04/11, 21:06
האייפון פשוט לא מוצא את רשת פלאפון עם ה gevey sim. למישהו יש רעיון?

אתה בטוח מפספס משהו. אם שמת לב, בסרטון שבכתבה הדגמתי את רשת פלאפון
ואת רשת אורנג? ושניהם עבדו מצויין. הסיבה היחידה שלא הוספתי גם את סלקום לסרטון
היא בגלל שהסרט היה יוצא ארוך מידי. גם סלקום עברה את המבחנים בהצלחה.
שים לב להוראות.

יניב יו
07/04/11, 23:00
מקורי או חיקוי?
אם מקורי שלח לי את הקישור בבקשה

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=220763861234&ssPageName=STRK:MEWNX:IT#ht_3096wt_1842

לפי מה שרשום של GEVEY ורשום NEW אורגינל , מקווה שלא יצאתי חומוס

dror10
08/04/11, 00:54
חחחח הלוואי שבאמת הטורבו היה פיתרון טוב רק שכחו להזכיר שגם אם הוא עובד על האיפון זה לא אומר שזהוא זה רק כניסה לים של כאביי ראש כול כמה זמן אובדת הקליטה וים של נפילות קליטה ובעיות וזה בעלות של 290 עד שתצא גרסא חדשה ממש פיתרון בקיצור לימכור מהההר את האמריקאי )הקוביית זבל הזאת) וליקנות סיםםפרייי

avib
08/04/11, 06:29
האם זה עובד על מודם 04.10.01 בגרסה 4.3.1 מכשיר אמריקאי סים של אורנג
מישהו בדק?

Mishael
08/04/11, 10:07
זה אמור לעבוד
לפי משבהנתי זה עובד על imei

shaul
08/04/11, 10:47
סחטיין על הקידום מכירות לגיאפון.
תמיד בסוף אתם מנסים לקדם משהו ....

ABlumstein
08/04/11, 11:16
מישהו ניסה את זה בסלקום? 2.10.4
לא שווה מבחינתי כל המאמץ אם אין שיחות מזוהות..

NoNameZ
08/04/11, 11:39
כל הכבוד על התחקיר! מאוד שימושי.

Mishael
08/04/11, 12:23
מישהו ניסה את זה בסלקום? 2.10.4
לא שווה מבחינתי כל המאמץ אם אין שיחות מזוהות..
למה אחי לפחות יש שיחות ולגבי השיחה המזוהה ימצאו לזה פיתרון
ניראה לי שזה לא אצל כולם

buzaglo
08/04/11, 12:27
למה אחי לפחות יש שיחות ולגבי השיחה המזוהה ימצאו לזה פיתרון
ניראה לי שזה לא אצל כולם

אני איתך,
יש בעיה מוזרה, חלק מהשיחות הוא כן מזהה וחלק לא.
צריך לבדוק איך ולמה

Mishael
08/04/11, 12:31
אני איתך,
יש בעיה מוזרה, חלק מהשיחות הוא כן מזהה וחלק לא.
צריך לבדוק איך ולמה

אחי צריך לחכות טיפה אולי זה יסתדר ואם לא
פשוט מאוד ידני לעשות את זה
קצת מתסכל אבל שווה

RAiNZ
08/04/11, 13:00
סחטיין על הקידום מכירות לגיאפון.
תמיד בסוף אתם מנסים לקדם משהו ....

אתה צודק במאה אחוז.
אני תמיד מנסה לקדם את טובת הקוראים על פני הכל.
אחרת בוא ותסביר לי למה אני שורף יומיים על תחקיר שכזה?
פעם הבא לחשוב קצת לפני שפותחים את הפה, בבקשה.

Mishael
08/04/11, 13:39
אתה צודק במאה אחוז.

אתה מקדיש הרבה זמן מעצמך ורואים את זה
ויש אחדים כאלה שלא יודעים לעריך וחבל
בכל זאת תודה על ההשקעה שלך ושל צוות האתר
ושיהיה אחלה של שבת

baraky85
08/04/11, 13:53
ריינז אתה אלוף עולם בזכותך אני משתמש בחבילת גלישה שלי אן לי מילים להודות לך....
שתהיה לך שבת שלום הרבה בריאות ואושר !!!!!!!!1

kostia1989
08/04/11, 14:05
חברה קיבלתי היום את הטורבו סים רשת פלאפון הכל עובד!!! ואני מדגיש הכל!!! והכל אודות לפרסומים שלכם פה באתר ושלך ריינז תודה רבה ושיהיה שבת שלום!!!

raffioly
08/04/11, 14:22
חברה קיבלתי היום את הטורבו סים רשת פלאפון הכל עובד!!! ואני מדגיש הכל!!! והכל אודות לפרסומים שלכם פה באתר ושלך ריינז תודה רבה ושיהיה שבת שלום!!!

קודם אני שמח שהסתדרת , גם אני ברשת אורנג' וסלקום עשיתי בדיקות הכל פיקס....חשוב מאד לשים לב להוראות שרשמו למטה אחרי שהל עובד , להפעיל את ה-3g והודעות mms עובד פצצה.
קבלתי היום את המשלוח של 7 כרטיסים אחד אתה קבלת , אחד אצלי + 5 מחכים לכל אלה שהזמינו .
אם אפשר להתאגד בערך 50 איש אני יכול להשיג לכם מחיר פצצה לקנייה קבוצתית.

kostia1989
08/04/11, 14:28
וואלה רפי יצאת תותך!!!

Mishael
08/04/11, 14:49
קודם אני שמח שהסתדרת , גם אני ברשת אורנג' וסלקום עשיתי בדיקות הכל פיקס....חשוב מאד לשים לב להוראות שרשמו למטה אחרי שהל עובד , להפעיל את ה-3g והודעות mms עובד פצצה.
קבלתי היום את המשלוח של 7 כרטיסים אחד אתה קבלת , אחד אצלי + 5 מחכים לכל אלה שהזמינו .
אם אפשר להתאגד בערך 50 איש אני יכול להשיג לכם מחיר פצצה לקנייה קבוצתית.

ענק אתה אחייייי

adiattar
08/04/11, 16:53
עזרה ניסיתי כבר שני טורבו סימים של GEVEY ואפילו ריסטור ולא עובד לי עדין בעל איפון 4 פרוץ בגירסת 4.1 מודם 02.10.04 אם למישהו יש מושג או שנתקל בבעיה דומה אשמח לעזרה הייאוש מתחיל להתגבר עלי.
Help

hous
08/04/11, 18:50
מישהו לכול להמליץ על מוכר באיביי או מקום אחר במחיר סביר

liormaron
09/04/11, 00:03
מישהו ניסה את ה gevey באייפון 4 עם מערכת הפעלה 4.3.1?
באתר רשום שזה עובד רק רציתי לוודא.
תודה

trqe
09/04/11, 02:11
היי , עדיין לא רכשתי את הטורבו סים ורציתי לדעת האם האפשרות של ה ?רשת נתונים סלולרית? איפה שאני אמור להזין את נתוני החברה המפעילה אמורה להיות קיימת גם אם אין לי עדיין את הטורבו סים ? כי פשוט לא מצאתי אותה בהגדרות -רשת .. מלבד הלחצן של הנתוני רשת אין לי שום דבר מתחת כפי שמוצג בסרטון .. יש לי גרסה 4.1 אייפון 4 כמובן

sputer
09/04/11, 07:12
אז מאיפה מביאים את הטורבו סים הזה ? אני מבאר שבע .. יש מושיע ?

adiattar
09/04/11, 09:30
עזרה ניסיתי כבר שני טורבו סימים של gevey ואפילו ריסטור ולא עובד לי עדין בעל איפון 4 פרוץ בגירסת 4.1 מודם 02.10.04 רשת סלקום אם למישהו יש מושג או שנתקל בבעיה דומה אשמח לעזרה הייאוש מתחיל להתגבר עלי.
Help

עזרה מישהו?.
אין למישהו רעיון כלשהו לבעיה?.

Mishael
09/04/11, 09:48
עזרה מישהו?.

rainz בדק עם סלקום ואמר שזה עובד בטוח שאתה עושה משו לא נכון
והריסטור לא קשור בכלל
יכל להיות הטורבו סים מזוייף

RAiNZ
09/04/11, 09:51
עזרה מישהו?.

וודא שאתה עושה את כל הצעדים כפי שהצגתי אותם בכתבה.
בדקתי את הטורבו סים גם על סלקום והכל עבד אצלי פיקס - אין שום סיבה שלא יעבוד לך
אלא אם כן אתה לא עושה את זה נכון. צריך ממש להקפיד על הכללים, זה כמו עם הג'יילברייק - אתה ממש חייב לעשות את כל הצעדים כפי שמתואר אחרת זה לא יעבוד.
סמוך עלי - לקח לי שעתיים להפעיל אותו בפעם הראשונה כי כל הזמן ניסיתי "לעגל פינות".

gad nachum
09/04/11, 10:01
קניתי מגיאפון את הטורבו סים, מחיר טוב ותשומת לב מלאה ממליץ בחום למי שלא רוצה לחכות לאנלוק התוכנתי.
חייב להודות שהתחקיר של RAINZ היה מעולה.
האייפון שלי גרסה 4.1 (02.10.04) פרוץ JB ועובד נהדר עם הטורבו סים...
הבעיה היחידה היא שמקבלים שיחות ו-SMS מופיע מספר ולא השם מהאנשי קשר
אבל גם לזה יש פיתרון
צריך להתקין את החבילה CallerID FIXER For Gevey TurboSim (יש להתקין לפני כן את הסורס apt.****.co.il) חבילה זו תומכת בהצגת אנשי הקשר גם בשיחות וגם ב-SMS
יש כמה חבילות שתומכות רק בשיחות, וב-SMS רואים רק מספרים.

Mishael
09/04/11, 10:03
קניתי מגיאפון את הטורבו סים, מחיר טוב ותשומת לב מלאה ממליץ בחום למי שלא רוצה לחכות לאנלוק התוכנתי.
חייב להודות שהתחקיר של RAINZ היה מעולה.
האייפון שלי גרסה 4.1 (02.10.04) פרוץ JB ועובד נהדר עם הטורבו סים...
הבעיה היחידה היא שמקבלים שיחות ו-SMS מופיע מספר ולא השם מהאנשי קשר
אבל גם לזה יש פיתרון
צריך להתקין את החבילה CallerID FIXER For Gevey TurboSim (יש להתקין לפני כן את הסורס apt.****.co.il) חבילה זו תומכת בהצגת אנשי הקשר גם בשיחות וגם ב-SMS
יש כמה חבילות שתומכות רק בשיחות, וב-SMS רואים רק מספרים.
מה הסורס ?

kostia1989
09/04/11, 17:03
גם אני אשמח לדעת מה הסורס תודה

shiran74
09/04/11, 17:13
חייב להודות שהתחקיר של rainz היה מעולה.
האייפון שלי גרסה 4.1 (02.10.04) פרוץ jb ועובד נהדר עם הטורבו סים...
הבעיה היחידה היא שמקבלים שיחות ו-sms מופיע מספר ולא השם מהאנשי קשר
אבל גם לזה יש פיתרון
צריך להתקין את החבילה callerid fixer for gevey turbosim (יש להתקין לפני כן את הסורס apt.****.co.il) חבילה זו תומכת בהצגת אנשי הקשר גם בשיחות וגם ב-sms
יש כמה חבילות שתומכות רק בשיחות, וב-sms רואים רק מספרים.

אפשר בבקשה את הסורס?

gad nachum
09/04/11, 17:32
אתם מוזמנים לפנות אליי למייל ואני ישלח לכם
יש פה בעיה של צנזורה של אתרים אחרים
gadnachum@gmail.com

shiran74
09/04/11, 17:34
אתם מוזמנים לפנות אליי למייל ואני ישלח לכם
יש פה בעיה של צנזורה של אתרים אחרים
gadnachum@gmail.com

אפשר בהודעה פרטית בבקשה?

Omrimayrom
09/04/11, 19:04
אני משתמש בטורבו סים ברשת פלאפון אני סכרנתי את זכרונות של טלפון לoutlook ואז לאייפון דרך itunes אין שום בעיה השיחה מזוהה של שיחות גם בסמס

adiattar
11/04/11, 10:25
וודא שאתה עושה את כל הצעדים כפי שהצגתי אותם בכתבה.
בדקתי את הטורבו סים גם על סלקום והכל עבד אצלי פיקס - אין שום סיבה שלא יעבוד לך
אלא אם כן אתה לא עושה את זה נכון. צריך ממש להקפיד על הכללים, זה כמו עם הג'יילברייק - אתה ממש חייב לעשות את כל הצעדים כפי שמתואר אחרת זה לא יעבוד.
סמוך עלי - לקח לי שעתיים להפעיל אותו בפעם הראשונה כי כל הזמן ניסיתי "לעגל פינות".

קודם כל תודה על העידוד כבר כמעט התייאשתי לאחר עשרות ניסיונות חזרתי לבדיקה נוספת אצל גיאפון ובעזרתו הצלחנו להבין שהבעיה היא בסים של סלקום ולא בטורבו סים היום לקחתי מיקרו סים חדש מסלקום ואני מקווה שהבעיה תיפתר.
תודה . ואם במידה וזה לא יעבוד אני יעדכן.

T-p-X
11/04/11, 10:50
אתה צודק במאה אחוז.

כן, כאשר אתה מפרסם את השרשור של גיאפון ולא את האתרapplenberry של החברה המקורית GEVEY אתה מקדם את מה שטוב בעיניך.

כן, כאשר אסור לשים שום אתר של מתחרה בתחום אבל מותר לכם לפרסם את גיאפון והאתר שלו, זה קידום מכירות למקורבים שלכם.

כאשר גיאפון רושם שחור על גבי לבן שהוא מוכר את החיקוי ולא את הדגם המקורי(ועל כך מגיע לו כל הכבוד על היושר והמקצועיות), ולמרות זאת אתם מזהירים מחיקויים ועדיין שולחים לקנות ממקום שמוכר חיקוי?! זה לא קידום עניינים אישיים?!

כאשר באתר של הטורבו סים המקורי, עולה המוצר כולל משלוח 240 ש"ח למוצר מקורי! מדוע אתם עדיין ממליצים לקנות חיקוי מגיאפון במחיר הרבה יותר יקר ולא ממליצים על המוצר המקורי? זה לא נובע מאינטרסים אישיים?!

אני מוכן למכור את הטורבו סים החיקוי שגיאפון מוכר ב290, מאה ש"ח פחות ממנו- ב190 ש"ח,
האם אתה מוכן לבדוק אותו ולפרסם שגם שלי עובד ופועל? תקבל אחד חינם לצורכי בדיקה(אגב, מה לגבי גילוי נאות כמה שולם או לא שולם על הטורבוסים שקיבלת מגיאפון?).

כל עוד נתתם את ההמלצה שלכם בתור אתר וכל עוד לא פתחתם את האפשרות בפניי כולם, זה לא נראה טוב כלל. במיוחד שהמוצר המקורי עולה זול יותר.

לשם הסרת ספק, אין לי ולו טענה אחת כלפי גיאפון, הבחור מתנהג באמינות ובמקצועיות בכל המכירות והפרסומים שעשה כאן בפורום.

yairvol
11/04/11, 11:36
שוב ,בבקשה חבר'ה , עדיין לא קיבלתי תשובה לשאלה שלי
האם הטורבו סים מתאים גם לאיי פון 3gs?

hellfire
11/04/11, 12:16
כתבה יפה אך לא מוזכר בה לאיזה גרסאות IOS זה מתאים. האם ניתן לעדכן את האייפון שלי אחרי שפרצתי? כדאי לעדכן?

ד"א אני פרצתי את ה iiphone שלי לסלקום וזה עובד מדהים יש בעיה קטנה עם השיחה המזוהה . אחרי שמוסיפים +972 לכל המספרים זה הסתדר.

RAiNZ
11/04/11, 12:49
כן, כאשר אתה מפרסם את השרשור של גיאפון ולא את האתרapplenberry של החברה המקורית GEVEY אתה מקדם את מה שטוב בעיניך.

כן, כאשר אסור לשים שום אתר של מתחרה בתחום אבל מותר לכם לפרסם את גיאפון והאתר שלו, זה קידום מכירות למקורבים שלכם.

כאשר גיאפון רושם שחור על גבי לבן שהוא מוכר את החיקוי ולא את הדגם המקורי(ועל כך מגיע לו כל הכבוד על היושר והמקצועיות), ולמרות זאת אתם מזהירים מחיקויים ועדיין שולחים לקנות ממקום שמוכר חיקוי?! זה לא קידום עניינים אישיים?!

כאשר באתר של הטורבו סים המקורי, עולה המוצר כולל משלוח 240 ש"ח למוצר מקורי! מדוע אתם עדיין ממליצים לקנות חיקוי מגיאפון במחיר הרבה יותר יקר ולא ממליצים על המוצר המקורי? זה לא נובע מאינטרסים אישיים?!

אני מוכן למכור את הטורבו סים החיקוי שגיאפון מוכר ב290, מאה ש"ח פחות ממנו- ב190 ש"ח,
האם אתה מוכן לבדוק אותו ולפרסם שגם שלי עובד ופועל? תקבל אחד חינם לצורכי בדיקה(אגב, מה לגבי גילוי נאות כמה שולם או לא שולם על הטורבוסים שקיבלת מגיאפון?).

כל עוד נתתם את ההמלצה שלכם בתור אתר וכל עוד לא פתחתם את האפשרות בפניי כולם, זה לא נראה טוב כלל. במיוחד שהמוצר המקורי עולה זול יותר.

לשם הסרת ספק, אין לי ולו טענה אחת כלפי גיאפון, הבחור מתנהג באמינות ובמקצועיות בכל המכירות והפרסומים שעשה כאן בפורום.

א) לא הרווחתי מעולם שקל על כל פעולותיי באתר, זה דבר ראשון.
ב) לא שילמתי שקל על הטורבו סים, תודות לגיאפון, וגם איני שותף בהכנסותיו ולו במאומה.
ג) הלינקים היחידים שהורדתי פה היו לינקים ל Scam sites. יש פה מספיק לינקים אחרים בהם לא נגעתי, או מקרים כאלו ואחרים.
ד) אם אתה מעוניין שאבדוק טורבו סים שאתה מציע, או כל דבר אחר - דבר איתי.
ה) בוא ותסביר לי איזה עניינים אישיים בדיוק? אני רוצה לשמוע. אם אני לא מרוויח שקל מכל הסיפור, וכן שרפתי יומיים (18 שעות כל יום) על כתיבת הכתבה כשהמניע היחיד הוא עזרה לקהילה - מה אני בדיוק מקדם פה, חוץ מאת טובת המשתמש?

שורה תחתונה, אתה זה עם האינטרס האישי. אתה רוצה לגרום לאתר להראות רע בכל מחיר, ובגלל זה אתה נשמע עצבני כלכך. חיפוש מהיר בכתבה ודרך כל התגובות היה מבהיר לך:

שאנחנו לא חוסמים את כל הלינקים האחרים שאנשים פרסמו
שאנחנו לא חסמנו קריאות של אנשים להתאגד ולקנות בזול יותר
כשהטורבו סימים שקיבלתי ביד מגיאפון היו המקוריים, תסתכל בתמונות.

hadar.ag
11/04/11, 19:27
היי לכולם,

אני מקווה שזה המקום לשאול את השאלה. קניתי טורבו סים והכל עובד כמו שצריך (חמסה, חמסה, חמסה :) ).
העניין הוא שאני טסה ביום שני לאיטליה והתחלתי לחשוב מה יקרה כשאני אגיע לשם מבחינת התפעול שלו.
הרי שיחה של 112 אני יכולה לעשות מכל מקום וזה רלוונטי לכל מקום אבל מה קורה עם האיתור של הספקית הסלולרית? פה הוא מזהה לי אוטומטית כי אני ברשת סלקום אבל בחו"ל ממה שזכור לי משתמשים ברשתות המקומיות. כמובן שאני לא מתכוונת לעשות שיחות אבל הודעות sms הן כן רלוונטיות.

אם למישהו יש מידע בנושא או הצעה, אשמח לשמוע, נדמה לי שגם זה רלוונטי לאנשים נוספים.

תודה רבה,

הדר

T-p-X
12/04/11, 07:55
א) לא הרווחתי מעולם שקל על כל פעולותיי באתר, זה דבר ראשון.
ב) לא שילמתי שקל על הטורבו סים, תודות לגיאפון, וגם איני שותף בהכנסותיו ולו במאומה.
ג) הלינקים היחידים שהורדתי פה היו לינקים ל scam sites. יש פה מספיק לינקים אחרים בהם לא נגעתי, או מקרים כאלו ואחרים.
ד) אם אתה מעוניין שאבדוק טורבו סים שאתה מציע, או כל דבר אחר - דבר איתי.
ה) בוא ותסביר לי איזה עניינים אישיים בדיוק? אני רוצה לשמוע. אם אני לא מרוויח שקל מכל הסיפור, וכן שרפתי יומיים (18 שעות כל יום) על כתיבת הכתבה כשהמניע היחיד הוא עזרה לקהילה - מה אני בדיוק מקדם פה, חוץ מאת טובת המשתמש?

שורה תחתונה, אתה זה עם האינטרס האישי. אתה רוצה לגרום לאתר להראות רע בכל מחיר, ובגלל זה אתה נשמע עצבני כלכך. חיפוש מהיר בכתבה ודרך כל התגובות היה מבהיר לך:

שאנחנו לא חוסמים את כל הלינקים האחרים שאנשים פרסמו
שאנחנו לא חסמנו קריאות של אנשים להתאגד ולקנות בזול יותר
כשהטורבו סימים שקיבלתי ביד מגיאפון היו המקוריים, תסתכל בתמונות.

לסיכום: תתבגר.

לא הצהרת בכתבה כי קיבלת את הטורבו סים בחינם, וכעת מובן למה בכתבה מופיע קישור למשווק בארץ, גיאפון, ולא למשווק הראשי בחו"ל, ודבר זה בהחלט מקובל, במיוחד כאשר המשווק בארץ הוא זה שסיפק לך בחינם את המוצר.

אתה מוזמן להרים טלפון לגיאפון הנחמד ולראות כי הטורבוסים שהוא מוכר ב290 הינם לא של gevey אלא חיקוי מוצלח מאוד, כדאי לתקן את הכתבה, את הgevey המקורי הוא מוכר ב390, חבל להטעות את הקוראים, במיוחד כשאין לך צד ויד בעניין.

אין לי טענות כלפיך או כלפי האתר, אך כאשר כתב ועיתונאי מנסה לשמור על יושרה מקצועית בעולם העקום שלנו, מן הראוי כי יוסיף גילוי נאות, ולאו דווקא במקרה הנ"ל, ולאו דווקא באתר הנ"ל..

בקשר לימים שבזבזת, בהחלט מאז שהצטרפת לאתר הרמה עלתה, ורואים שהאתר יודע לא רק לתרגם כתבות אלא לעשות דברים מתוך עצמו, על זה מגיע לך שאפו!

שיהיה לך המון הצלחה ויום נעים.
T

RAiNZ
12/04/11, 13:58
למה מצנזרים פה תגובות? רק בגלל שלא נראה לכם מה שרשמתי? בגלל שכל מה שרשמתי היה נכון?
זה שאפל מתנהגת כדיקטטורה בנוגע למערכת ההפעלה שלה, לא אומר שגם אתם צריכים לנהוג כך באתר שלכם.

מתוך ויקיפדיה:

אני יודע להודות כשאני טועה, במיוחד עקב שבחרת לפנות אלי בפרטי וללבן את העניין.
אז כבל עם ועדה - אני מתנצל, ובוטלה החסימה של הפוסט הקודם.

T-p-X
12/04/11, 18:06
אני יודע להודות כשאני טועה, במיוחד עקב שבחרת לפנות אלי בפרטי וללבן את העניין.
אז כבל עם ועדה - אני מתנצל, ובוטלה החסימה של הפוסט הקודם.

תודה, גם אני מתנצל.
סליחה אם לרגע היה חשש שיש לי טענות כלפיך אישית וכלפי תרומתך לאתר.

תודה, ובהצלחה.

yulkas
13/04/11, 11:41
דבר ראשון, תודה על הסיקור.
אז ככה, קניתי מגיא את הטורבו סים
לאחר שני נסיונות הטלפון סוף סוף החל לפעול.
נכון לעכשיו עובד מצוין - כמה בעיות:

לאחר שהעברתי את כל הcontacts לקדומת של +972 עדיין לפעמים בשיחות האחרונות הוא מציג לי בצורה אקראית את הטלפון ללא השם - למרות שאם יש שיחה נכנסת אז תמיד אני רואה את השם.

כמה דקות לאחר שהמכשיר נפרץ, המסך נהיה שחור והחל לעשות רטט. עשיתי reset ועשיתי את תהליך הפריצה מחדש וזה הסתדר. לא יודע למה זה קרה. הבעיה הזו לא חזרה.

האם יש איזשהו אתר שמרכז את הבעיות של הטורבו סים עם הפתרונות המלאים?
וכיצד ניתן לשדרג מגרסא 4.1 הפרוצה ל 4.2.1 ושהטורבו סים עדיין יעבוד? האם יש מדריך מסודר? יש בזה סיכון?

תודה!

adi586
13/04/11, 20:11
היי לכולם, התחלתי עכשיו בתהליך הטורבו סים ועל ההתחלה עשיתי טעות. הכנסתי אותו בלי לכבות את האייפון,ואז שהופיעה ההודעה כיביתי מיד את האייפון , ושהדלקתי מחדש, ההודעה לא הופיעה- כדי שאוכל ללחוץ על "קבל".
מרוב לחץ אני לא מצליחה לפתוח את המגירה של הסים כדי להכניס מחדש!
ואני לא יודעת מה לעשות כדי שההודעה תופיע שוב ואוכל להתחיל עם מה שצריך...
יש רעיונות?
תודה רבה!

loony-toon
14/04/11, 00:16
שאלה:
האם מישהו יודע בדק ברשת אורנג שזה עובד?
ואם כן באיזה גרסאות ios ובאיזה bb ?

bentzi
14/04/11, 14:56
שלום
יש לי אייפון 4 מרשת ar&t גרסה 4.3.1 מודם 4.10.01 קניתי טורבו סים שלgevey .הכל עובד מצוין פרט לדבר אחד שאין לי את הפונקציה של hot spot האם מישהו נתקל בבעיה או למישהו יש פתרון.
תודה בנצי

znavo
14/04/11, 17:06
למה אתה ממליץ לעשות זאת עם פצירה ולא עם מספריים?

loony-toon
14/04/11, 21:56
Gevey:
קניתי טורבו סים -אייפון 4 רשת אורנג
לא עבד אם כל הסרטונים שקיימים ביו-טיוב
לאחר שעות ניתקתי את ה-3g
ולפתע הטורבו סים עובד ואפילו מהר מאוד

הבעיה שאם אני פותח את ה-3g נופלת הפריצה של הטורבו סים
אז"י אין לי אפשרות להשתמש בחבילת הגלישה שלי

למישהו יש רעיונות**************************************************

לקח לי המון שעות להבין איך להפעיל את הטורבו הזה- והייתי מעוניין שסופסוף הכל יעבוד כמו שצריך

roni100
15/04/11, 07:34
בוקר טוב
אתמול בדקתי בחנות בי-ם את הטורבו סיים מקורי והם לא הצלחו לפתוח לי את האייפון דור 4 עם מערכת הפעלה 4.3.1 עם מודם חסום גם לשיחות חרום 03.10.01 נגמר לי הסבלנות מוכן לשלם גם מחיר גבוהה מהרגיל כדי לקבל את האייפון שלי פעיל מה עושים תודה רוני

c0ol7
15/04/11, 08:57
למי יש מושג אולי מאיזה סיבה שבעולם האייפון שלי לא יקלטו כרטיס סים של att? ואיך לעזאזל אני מוציא אותו ממצב של התמונה של האייטונס?!?!?! יש בידי טורבו סים אבל המכשיר עוד נעול במצב אייטונס!

poratnir
15/04/11, 10:06
הטורבו סים עובד על גרסה 4.1 ועל 4.31 עם מודם 2.10.14 ו3.10.13

loony-toon
15/04/11, 12:37
לאנשי הפורום שלום,
רכשתי gevey טורבו סים לאחרונה (אני רשת אורנג)
יש ברשותי אייפון אמריקאי 4 גרסה 4.1 2.10.04BB
כאשר ניסיתי להפעיל אותו בכל השיטות שיש באינטרנט כולל שלכם
לא הצלחתי להפעילו.
ניסיתי לשנות גרסת הפעלה ל4.2.1 כאשר גרסת מודם נשארה אותו הדבר
גם דבר זה לא תרם

לאחר כל הנ"ל ניסיתי לכבות את הדטא 3g
וזה דווקא כן הצליח להפעיל את ה-gevey
ואפילו הרבה יותר מהר מהסרטונים

השאלה שלי האם למישהו יש מושג\נתקל בזה\משהו..... עזרה אנשים,
בנוסף אם אני מעביר את ה-3g ל-on לאחר שה-gevey עובד- ישר נופלת הרשת
דבר שמצריך הפעלת פריצה מחדש.

אשמח אם תוכלו לעזור לי בנושא
חג שמח לכולם

refaelav
15/04/11, 22:51
קודם כל יופי של כתבה

קניתי טורבו סים -אייפון 4 רשת סלקום גרסא 4.1 מודם 2.10
גם לא עבד אם כל הסרטונים שקיימים ביו-טיוב
ולאחר המלצה פה של מישהו אחרי שעות של נסיונות ניתקתי את ה-3g ופתאום הכל התחיל לעבוד

גם אצלי קיימת הבעיה שאם אני פותח את ה-3g נופלת הפריצה של הטורבו סים
אז"י אין לי אפשרות להשתמש בחבילת הגלישה שלי

אשמח לשמוע אם מישהו יודע איך פותרים זאת

כמו כן אם יהיה אפשר מקום מסודר באתר לבעיות ופתרונות נפוצות על הטורבו סים שאנשים
יוכלו לשתף, זה יהיה דבר מעולה.

רפי.

orpos
16/04/11, 13:07
שלום.. יש לי גירסה 4.3.1 ולא עובד לי ה3g.. ניסיתי לעשות את מה שכתבתם בתחקיר ולשנות את ההגדרות.. ואין לי גישה בכלל להגדרות של הנתוני סלולר! מישהו יודע למה?

Noneyal
16/04/11, 20:41
רציתי לעדכן שגם אני הצלחתי סוף סוף לפתוח את המכשיר לשיחות, אבל רק אחרי שעות של ניסיונות ! חשוב לעדכן שמכשיר פרוץ חייב להתקין אנלוגי סנו , לפחות זה מה שפתר אצלי את הבעיה. בהצלחה למי שלא הצליח עדיין בלי הפרט החשוב הזה.

totlip
17/04/11, 07:51
אני רכשתי דרך גיא פון ועובד מצויין!!
רק שאלה קטנה ...
האם הטורבו סים גורם לצריכה מוגברת של הסוללה?
משום מה או שזה רק נדמה לי הסוללה נגמרת מהר יותר!!

ariel_ra
19/04/11, 18:43
שלום,

קניתי טורבו סים של GEVEY, שאני מכניס אותו עם סים שיש לי הוא בכלל לא עושה לי את ה ACCEPT הראשון ולא פורץ לי שום דבר, עכשיו אני פשוט מנסה את זה על איזה סים ישן שהוא לא דור שלישי (פשוט לפני שאני חותך את הסים המקורי שלי...) יש לי iphone4 האם אתם יודעים אם זה חייב להיות סים דור שלוש ? כי שאלתי כמה אנשים והדעות חלוקות...

תודה

ariel_ra
19/04/11, 18:56
שלום לכם,
האם ידוע לכם אם חייבים סים דור שלישי או שאפשר עם סים ישן גם ? כי אני בודק על סים ישם לפני שאני חותך את שלי וזה לא עובד לי בכלל אפילו לא מקפיץ לי את ה accept שאני מדליק את המכשיר...

micgil
19/04/11, 22:14
שלום לכולם,
עדכנתי את הנתונים ברשת נתונים סלולרית ואכן התחלתי לקבל הודעות מולטימדיה אבל אני לא מצליחה לשלוח הודעות מולטימדיה זה כותב לי הודעת שגיאה .
מדוע? תודה

liormaron
21/04/11, 23:11
למי ששדרג למערכת 4.3.2 ולא מצא את ה-Personal Hotspot מה שהופך את האייפון לראוטר זה מאחר וצריך להשלים את ההגדרות של הספק הסלולרי.
בהמשך למה ש RAINZ כתב על ההגדרות של סלקום:
אחרי ה cellular data וה-MMS צריך להגדיר את ה-Internet Tethering:
APN: internetg
username:
password:
וזהו

106devil
22/04/11, 23:04
אהלן..

יודע שמעמיסים אליכם פה שאלות,אבל בכל זאת אני נתקלתי בבעיה..

הכל עובד פיקס,גרסת מודם 02.14, גרסת תוכנה 4.3.2,אני בסלקום והטורבוסים עובד במצופה,מצויין!

הבעיה היחידה היא שאין אינטרנט!! עשיתי הכל לפי המדריך פה,יש לי את הסמל של ה 3g למעלה,אבל עדיין אין אינטרנט לצערי...

מה יכולה להיות הבעיה? תודה רבה!

Noneyal
23/04/11, 07:16
רציתי לעדכן שגם אני הצלחתי סוף סוף לפתוח את המכשיר לשיחות, אבל רק אחרי שעות של ניסיונות ! חשוב לעדכן שמכשיר פרוץ חייב להתקין אנלוגי סנו , לפחות זה מה שפתר אצלי את הבעיה. בהצלחה למי שלא הצליח עדיין בלי הפרט החשוב הזה.

תיקון : אנלוגי סנו = אולטרא סנו ! לא יודע למה זה יצא ככה בהודעה הראשונה.
בכל אופן הייתי חייב להתקין אולטרא סנו ואז להסיר אותו, ואח"כ לאפס את הגדרות הרשת. אחרי שעשיתי את זה הכל עבד מצוין עד עכשיו. ממש הופך את המכשיר לסים פרי, כולל הכל. תיזהרו מחיקויים, הכרטיס המקורי של gevey מצויין.

yuvalne
24/04/11, 06:23
לאחר התקנת הטורבו סים הכל עובד טוב. נישארו לי שתי שאלות:
1. מדוע המספר שלי לא מזוהה אצל מקבלי השיחה והאם יש לזה פיתרון?
2. אני עם 4.1 האם ניתן לשדרג "חופשי" ל4.3.2 ולפרוץ את המכשיר באופן "מלא" כולל סידיה ואינסטולוס?:confused:

matank1
24/04/11, 08:50
עשיתי כל מה שרשום כדי לגלוש ב 3g אחרי שהאייפון פועל עם הטורבו סים אבל עדיין אני לא יכול לגלוש באתרי האינטרנט וגם לא לשלוח הודעת מולטימדיה, מה לעשות? תודה לעוזרים

itzik_amar
25/04/11, 09:59
ריינס אין על הכתבות שלך תודה בשם כולם על כל הניסיונות שאתה עושה על מנת שנוכל ליהנות מהאייפון שלנו (אייפוד משופר עד לפני חודש)
גם אני ממאושרי הטורבו סים!!!
אצלי כל הנושא של השיחה המזוהה ואינטרנט עובד מעולה
רק יש לי בעיה אני לא מצליח לשלוח mms
ולגבי ה facetime אני לא מצליח להפעיל עם ה- mitime
יש אולי מדריך לmitime הזה כי אני פשוט לא מצליח

תודה מראש לעונים וחג שמח

yuvalne
25/04/11, 17:07
בהמשך לשאלותי מטה:
את שאלה 1 פתרתי, היתה טעות שלי בהגדרות המכשיר.
לגבי שאלה 2 אני רואה פה תשובות של אנשים שהצליחו לשדרג את המכשיר וביצעו בו UNLOCK האם בוצע בו גם JALEBRACK.

לגבי השאלות של הגלישה שימו לב שבהגדרות הסולולאר בשורה של APN יש לרשום INTERNET. זה לא לגמרי מובן מהכתבה עקב היישור לימין. לפחות אני טעיתי שם ולכן לא הצלחתי לגלוש בהתחלה.

נתוני סלולר

internet :APN
סיסמה: orange

pearln
26/04/11, 13:39
שלום,

אני רואה שהפיתרון עובד מצויין, יש לי חבר בעבודה שגם עובד ומרוצה עד השמיים, בטח אחרי ש-5 חודשים לא הצליח להשתמש באייפון שלו.
אני הזמנתי היום את ה-pro, לאייפון שקניתי בארה"ב וגם הוא יושב במגירה כבר 5 חודשים.
מישהו יודע מה ההבדלים? משהו כבר משתמש בו?
ומה קורה כשטסים לחו"ל עם האייפון בשימוש הטורבו סים? האם הפרוצדורה הזו עובדת באותה הצורה?
האם מחייגים גם בחו"ל - 112? ונמצאים בנדידה עם קו של פלאפון או אורנג'?

אודה על תשובותיכם

orlandm
27/04/11, 18:42
קודם כל, תודה רבה רבה! אני לא מאמין שאני אומר את זה, אבל יש לי אייפון פועל!
אני מקבל שיחות ומוציא שיחות בלי בעיה, ולא הייתי יכול לעשות את זה בלי המדריך שפה, אז שוב תודה תודה תודה! במקרה מישהו שישבתי לידו באחד השיעורים באוניברסיטה הציע לי את רעיון הטורבו סים והפנה אותי לאתר, וכשנסעתי לארה"ב לפני שבועיים כבר הזמנתי אחד.

דבר שני, בקשר למחיר - אם אתם מכירים מישהו שנוסע לארה"ב, אז אני קניתי את הטורבו סים שלי באיביי ב-15 דולר (יצא 25 כי לא היה לי זמן והייתי צריך משלוח מהיר, אבל המחיר של הטורבו סים עצמו היה 15 או 16 דולר). בנוסף, אני מאמין שאפשר לארגן רכישה קבוצתית מאיביי ואז לחלק את דמי המשלוח בין כולם, לא נראה לי שזה יעלה יותר מדי. חיפשתי ספק עם הרבה תגובות חיוביות (היו לו כמה אלפים כאלה) ובלי תגובות שליליות ואז הייתי יכול להיות בטוח (פחות או יותר) שזה לא יהיה חיקוי.

בכל מקרה, זו ההמלצה שלי. לא לקנות מכל אתר, אבל לחפש ספקים מומלצים באיביי (לקח לי בערך 4 דקות למצוא את זה) ולהוציא את ה-15 דולר, אם אתם כבר שם, או לשלוח לארץ בקבוצה (מוכן לספק את העמוד באיביי ממנו הזמנתי (אין לי שום קשר אליהם פשוט הטורבו סים שלהם עבד לי) אם מישהו רוצה (לא יודע מה המדיניות של פרסום לינקים).

בכל מקרה, שוב תודה ריינז! אתה המלך!

orlandm
28/04/11, 08:12
למה אתה ממליץ לעשות זאת עם פצירה ולא עם מספריים?

האמת שאני עשיתי את זה עם קוצץ ציפורניים. מומלץ מאוד!

leon99
28/04/11, 08:22
בוקר טוב לכולם

בשעה טובה ואחרי חצי שנה, הצלחתי להשתמש באיפון4 שלי גם לשיחות
הזמנתי את gevey sim מהאיביי וזה עובד יפה

קודם כל אשתשף בכמה מהבעיות שהיו לי: תחילה נסיתי להתקין את הסים עם גירסה :4.3.2 (03.01) וזה עשה לי צרות, שינמכתי ל 4.2.1 וזה עדיין עשה לי צרות... אחרי שעות ארוכות של יאוש ויתרתי (הבעיה היתה no signal?). למחרת התבררה לי הטעות ( אין כמו לקום רענן בבוקר) המיקרו סים שהיה ברשותי לא היה מופעל ע"י אורנג'. אז חשוב לכל מי שעושה את כל השלבים כמו שצריך שיוודא עם חברת הסלולר שהסים שלו מוגדר.

כרגע הכל אצלי עובד חוץ מהעובדה שבכל איתחול אני צריך לעשות את התהליך מחדש!! אני שוב עושה טעות של טירון?? או שזה מה שצריך לקרות? מה שלא כל כך נראה לי הגיוני.. אשמח לתגובה בנושא..

izikbar
28/04/11, 22:31
בעיה בטורבו סים,

היום קיבלתי טורבו שני אחרי שהראשון עובד מעולה עם 02.10.04, הטורבו סים שקיבלתי לא עובד עם 4.3.1 4.10.01 למרות שהיה כתוב באתר של applenberry שהטורבו סים כן עובד עם מודם זה.

יש מישהו שנתקל בתופעה ויכול לעזור לי**********

תודה מראש

gilgil1
06/05/11, 13:49
יש לי בעיה! כאשר אני מחייג 112 לאחר 2-3 שניות מופיע לי הודעה "לא הוכנס כרטיס סים" ובבר העליון כתוב שאין כרטיס סים. הכרטיס סים עובד על האייפון הישן שלי 3g. אני כבר מיואש....

gilgil1
09/05/11, 13:02
כאשר אני מחייג 112 מיד מופיע הודעה כרטיס סים לא מחובר, עוד לפני שאני נכנס להגדרות
משהו נתקל בזה?

jackibiton
11/05/11, 21:20
הי,
ראשית - כתבה מושקעת מאוד - תודה רבה
שנית, בסעיף 5 נרשם כי :"במידה ולא מופיעה הודעה שמודיע לכם שנכשלתם, פתחו את אפליקציית ההגדרות במכשיר" ואז להמשיך לסעיף הבא.
מה קורה אם כן מופיעה לי הודעה שנכשלתי (לא הוכנס כרטיס SIM) ואיני מצליח להוציא את שיחת החירום ?

ברשותי iphone 4 בגרסה 4.1 עם מודם מגרסה 02.10.04

תודה רבה

ז'קי

leluka
19/05/11, 12:25
הי,
יש לי אייפון 4 שנרכש בארה"ב, מודם 04.10.01. כ-3 שבועות משתמשת בו באמצעות טורבו סים עם 4.3.2 - פרצתי אותו אצל פורץ "מקצועי", ועשיתי איתו פעם אחת את התהליך של ביצוע השיחה ל112 וכו' על מנת להכיר אותו.
לאחר שהזנתי גם את כל הגדרות הרשת הסלולרית, הוא עבד באופן מושלם, עד לפני כיומיים.
התחלתי לחוות קשיים בהתחברות ל- WiFii, ולא גולש ולא מקבל מיילים אם אין Wi Fii.
החלטתי לאתחל. כיביתי את המכשיר, הוצאתי את הטורבו סים, הכנסתי והתחלתי את התהליך.
אני במעבר למצב טיסה וחזרה כבר שעות, הוא לא מצליח לאתר את הרשת. כל הזמן "מחפש...", ולפעמים פשוט כותב "אין קליטה"!
מה עושים?

יעל

dooby
21/05/11, 20:36
הי,
יש לי אייפון 4 שנרכש בארה"ב, מודם 04.10.01. כ-3 שבועות משתמשת בו באמצעות טורבו סים עם 4.3.2 - פרצתי אותו אצל פורץ "מקצועי", ועשיתי איתו פעם אחת את התהליך של ביצוע השיחה ל112 וכו' על מנת להכיר אותו.
לאחר שהזנתי גם את כל הגדרות הרשת הסלולרית, הוא עבד באופן מושלם, עד לפני כיומיים.
התחלתי לחוות קשיים בהתחברות ל- WiFii, ולא גולש ולא מקבל מיילים אם אין Wi Fii.
החלטתי לאתחל. כיביתי את המכשיר, הוצאתי את הטורבו סים, הכנסתי והתחלתי את התהליך.
אני במעבר למצב טיסה וחזרה כבר שעות, הוא לא מצליח לאתר את הרשת. כל הזמן "מחפש...", ולפעמים פשוט כותב "אין קליטה"!
מה עושים?

יעל

תספרי 15 שניות מהרגע שעשית accept עד שחייגת. אחרת זה לא יעבוד