מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : התקנה הכי חדשה לגסא הכי חדשה של Ziphone!

plasticseven
21/02/08, 11:59
קובץ התקנה - להריץ את הקובץ - זה מתקין את התוכנה על המחשב ואז יופיע אייקון על הדסקטופ של הziphone מתקין בלי שום חילוץ קבצים מיותר - רק להריץ ללחוץ על install - לאחר ההתקנה להריץ את התוכנה ולפרוץ - זאת הגרסא הכי עדכנית נכון להיום של ziphone:
http://rapidshare.com/files/93633647/ZiPhone_Setup.exe.html

yochayt7
21/02/08, 12:21
איזה גירסא?

plasticseven
21/02/08, 12:24
2.4

mor
21/02/08, 12:36
אומרים שיש איתה בעיות.....שים לב במדריכים.....

plasticseven
21/02/08, 12:50
ההפך זאת הגרסא עם כל התיקונים! (: עובד מושלם

winston
21/02/08, 12:54
מישהו עם מכשיר 1.1.2/3 Otb ניסה כבר ללחוץ על Do It All? :)

plasticseven
21/02/08, 12:54
כן אני היה לי 1.1.2 otb עשיתי ריסטור באייטיונז ל1.1.3 ועשיתי do it all
עובד מושלם

winston
21/02/08, 13:12
תתקין Bbinfo בבקשה ותוודא שהbl שלך הוא עדיין 4.6
תודה

גיא
21/02/08, 13:38
כן אני היה לי 1.1.2 otb עשיתי ריסטור באייטיונז ל1.1.3 ועשיתי do it all
עובד מושלם

אנא עדכן פה אם ה BL נשאר על 4.6!

יש הרבה אנשים שחשוב להם מאוד המידע הזה...

plasticseven
21/02/08, 13:51
אוקיי: אם אתם בוחרים בAdvanced options :
unlock,jailbreak,activate אז הbl נשאר 4.6!!!
אם אתם בוחרים ב downgrade bootloader, activate, jailbreak הוא הופך ל3.9!

כמעט ואין שוב הבדל בין ה2 פשוט כשעושים 3.9 אז נוספת האופציה של locate me ב1.1.3
חוצמזה הכל אותו הדבר אז אל דאגה

liraz
21/02/08, 13:54
אוקיי: אם אתם בוחרים בAdvanced options :
unlock,jailbreak,activate אז הbl נשאר 4.6!!!
אם אתם בוחרים ב downgrade bootloader, activate, jailbreak הוא הופך ל3.9!

כמעט ואין שוב הבדל בין ה2 פשוט כשעושים 3.9 אז נוספת האופציה של locate me ב1.1.3
חוצמזה הכל אותו הדבר אז אל דאגה

חחחחחחח כשעושים שינמוך לBL אתה מסיר את האחריות באופן מוחלט מהמכשיר !
שאלו אותך שאלה מכוונת האם ניסית לבצע DO IT ALL ובדקת אם הBL שלך הוא עדיין 4.6 ?

שינמוך ה BL יכול לגרום לתקלים לא נעימים בין המשתמש לבין האייפון שלו ...

עריכה : אה ולהפך ה LOCATE ME צריך גרסאת BL 4.6 ..... צריך גרסאת מודם של 1.1.3 ... אחרת לא יעבוד ...
לירז

plasticseven
21/02/08, 15:17
חחחחחחח כשעושים שינמוך לBL אתה מסיר את האחריות באופן מוחלט מהמכשיר !
שאלו אותך שאלה מכוונת האם ניסית לבצע DO IT ALL ובדקת אם הBL שלך הוא עדיין 4.6 ?

שינמוך ה BL יכול לגרום לתקלים לא נעימים בין המשתמש לבין האייפון שלו ...

עריכה : אה ולהפך ה LOCATE ME צריך גרסאת BL 4.6 ..... צריך גרסאת מודם של 1.1.3 ... אחרת לא יעבוד ...
לירז
וואי וואי אתה מטעה פה אנשים בגדול!! בוא נעשה פה סדר:
1. יש אופציה בzihone שעושה ההפך מהכל - מחזירה את הנעילה למכישר ובכך מחזירה את האחריות בכל מצב
2. ההפך!! רק ב3.9 אפשר שיהיה מודם 1.1.3 - כשזה ב4.6 המודם נשאר (או חוזר להיות) מודם של 1.1.2 על מערכת של 1.1.3

אז אני מבקש לא לכתוב דברים שאתם לא יודעים פה -זה עלול לבלבל אנשים

houta1181
21/02/08, 15:24
וואי וואי אתה מטעה פה אנשים בגדול!! בוא נעשה פה סדר:
1. יש אופציה בzihone שעושה ההפך מהכל - מחזירה את הנעילה למכישר ובכך מחזירה את האחריות בכל מצב
2. ההפך!! רק ב3.9 אפשר שיהיה מודם 1.1.3 - כשזה ב4.6 המודם נשאר (או חוזר להיות) מודם של 1.1.2 על מערכת של 1.1.3

אז אני מבקש לא לכתוב דברים שאתם לא יודעים פה -זה עלול לבלבל אנשים

1.נכון ולא נכון!!!
אם שנמכת את הBL אין שום אופציה בעולם כיום שמחזירה את המצב לקדמותו כי לא ניתן לעשות UPGRDE ל BL, ואפל יודעת לפי ה IMEI איזה מכשירים אמורים להיות עם איזה BL במקור!!! לך תדע אם 1.1.4 לא תכיל פרמטר שיזהה את זה! ואז כול מי ששנמך את הBL לא יוכל לשדרג יותר (זה הדמיון שלי,אבל המציאות נוצרת מהדמיון שלנו!).
אפל ינסו להילחם בתופעת שינמוך ה BL שלא תטעה.
סתם לידע אישי אחי:
אפל מרוויחה 80??$ על כול מכירת מכשיר בחניות אפל בעולם!
ו 240$ על כל מכשיר שמאוקטב באופן חוקי דרך הזכיניות שלה.
סיכום: 320$ על כול מכשיר חוקי!!!
או הפסד של 240$ על כול מכשיר פרוץ!
אתה חושב שהיא לא תילחם בתופעה? אתה חושב שכבר ב SDK הקרוב לא תתחיל המלחמה בשיטה של זיברי ו GEOHOT????
2.צודק 100% רק עם BL 3.9 אפשר לעבוד עם מודם 4.03

plasticseven
21/02/08, 17:07
1.נכון ולא נכון!!!
אם שנמכת את הBL אין שום אופציה בעולם כיום שמחזירה את המצב לקדמותו כי לא ניתן לעשות UPGRDE ל BL, ואפל יודעת לפי ה IMEI איזה מכשירים אמורים להיות עם איזה BL במקור!!! לך תדע אם 1.1.4 לא תכיל פרמטר שיזהה את זה! ואז כול מי ששנמך את הBL לא יוכל לשדרג יותר (זה הדמיון שלי,אבל המציאות נוצרת מהדמיון שלנו!).
אפל ינסו להילחם בתופעת שינמוך ה BL שלא תטעה.
סתם לידע אישי אחי:
אפל מרוויחה 80??$ על כול מכירת מכשיר בחניות אפל בעולם!
ו 240$ על כל מכשיר שמאוקטב באופן חוקי דרך הזכיניות שלה.
סיכום: 320$ על כול מכשיר חוקי!!!
או הפסד של 240$ על כול מכשיר פרוץ!
אתה חושב שהיא לא תילחם בתופעה? אתה חושב שכבר ב SDK הקרוב לא תתחיל המלחמה בשיטה של זיברי ו GEOHOT????
2.צודק 100% רק עם BL 3.9 אפשר לעבוד עם מודם 4.03

אוקיי אוקיי תקשיב:
אם ישראלים לא היו יכולים לפרוץ מכשירים -0 הם לא היו קונים אותם! ולכן אפל הייתה -מפסידה- כסף!! זה שאפל תבטל את הפריצה לא יגרום לישראלים או כל אחד אחר שמדינתו לא תומכת לאקטב עם AT&T או חברה אמריקאית כל שהי! ולכן כל מכשיר שנקנה לישראלים או לאנשים מחוץ למדינות התומכות הוא אקסטרה הכנסה לאפל! אפל לא מפסידה - היא מרוויחה! כי אם לא הייתה פריצה המכשרים בכלל לא היו נקנים!!!!!

ובקשר ל3.9 אמממ כן יכול להיות שאתה צודק אבל צריך לבדוק את זה לעומק... (:

houta1181
21/02/08, 17:16
אוקיי אוקיי תקשיב:
אם ישראלים לא היו יכולים לפרוץ מכשירים -0 הם לא היו קונים אותם! ולכן אפל הייתה -מפסידה- כסף!! זה שאפל תבטל את הפריצה לא יגרום לישראלים או כל אחד אחר שמדינתו לא תומכת לאקטב עם AT&T או חברה אמריקאית כל שהי! ולכן כל מכשיר שנקנה לישראלים או לאנשים מחוץ למדינות התומכות הוא אקסטרה הכנסה לאפל! אפל לא מפסידה - היא מרוויחה! כי אם לא הייתה פריצה המכשרים בכלל לא היו נקנים!!!!!

ובקשר ל3.9 אמממ כן יכול להיות שאתה צודק אבל צריך לבדוק את זה לעומק... (:

1.אפל מרוויחה המון ממכשירים פרוצים,אבל היא עשתה טעות אחת שהחליטה מכחתחילה ללכת בשיטת השיווק הזאת,לכן היא מחוייבת לחברות הללו,ולכן תעשה הכל ע"מ לחסום את הפריצות האילו.
2.היא מרוויחה פי 3 על מכשיר חוקי.
3.אחרי שתצא גרסה שלו יצליחו לפרוץ המון זמן,אני מאמין שתראה איזה אלמוני שנותן ל GEOHOT רמז איך לפרוץ את הגרסה החדשה,כי אפל כן רוצה שיפרצו את המכשירים שלה אבל מצד שני חייבת להיות לויאלית לחברות הזכיניות שלה.
אז בטח תראה איזה פוסט או תגובה בבלוג שלו,משהו כזה
U GEOHOT I REALIZE THAT WHEN U TUN THE SCRIPT E2X00004 BEFORE THE SCRIPT ON E200007 THEN U CAN FIND A PATH TO.....I DONT KNOW IF IT SAY SOMTHING TO U...
וזה כול מה ש GEOHOT צריך כיוון/רמז...
4.אין לך מה לבדוק לעומק אחי,אני אומר לך הדרך היחידה לפורץ את המודם של 4.03 כיום היא בעזרת BL 3.9 אין דרך אחרת ואין לך מה לבדוק לעומק

גיא
21/02/08, 17:28
איך שאני רואה את זה, הרווח או הפסד של אפל מהפריצות רלבנטי אך ורק למכשירים בארה"ב ומדינות עם הסכמים עם המפעילים.
במדינות אלה, אפל בפירוש מפסידה על כל פריצה, כי ה"פורץ" הצליח לעקוף את התשלום הנוסף.

לעומת זאת, בישראל ושאר העולם, כל פריצה היא רווח נקי של 80 דולר - הרי אם לא היתה פריצה, לא היה נקנה אפילו מכשיר אחד לרפואה בישראל או בכל מקום אחר שאין מפעיל חוקי. קצת יקר לקנות משקולת לניירות יפיפיה ב400 דולר...:rolleyes:

אבל מה זה משנה???

שאלנו אם ה BL שונמך או לא בפועל.... לא התכוונו להתחיל להחליף הגיגים על איך אפל עושים מיליארדים וכמה כל אחד מאיתנו מבין בשיווק יותר מסטיבן ג'ובס...;)

הקיצר - אז השתנה ה BL או לא, פלסטיק7**********

Yotam.B
21/02/08, 17:39
לי אישית זה כבר שינמך את המודם, למזלי יצאתי מזה בהצלחה.
אבל אני עשיתי זאת בממש של המק כשיצאה הגירסא 2.4 יכול להיות שבממשק החדש של הוינדוס ה"בעיה" תוקנה.

http://img223.imageshack.us/img223/3578/foo0ft7.png

plasticseven
21/02/08, 18:16
אגב!!! רק שתדעו!!!! מכשיר עם 4.6 שנפרץ עם unlock אפילו בלי downgrade ל3.9 מאבד את האחריות!!!!!!!!! אז כבר תעשו דוונגרייד מה זה משנה
רק 3.9 מהקופסא (!) יכול לחזור למצב כאילו לא נפרץ!!! אז זה לא משנה בקשר לאחרויות אם עושים unlock או downgrade!!!! ואגב אופציות הdowngrade מעולם לא גרמה נזק לשום אייפון אז תעשו בכיף!

houta1181
21/02/08, 18:23
אגב!!! רק שתדעו!!!! מכשיר עם 4.6 שנפרץ עם unlock אפילו בלי downgrade ל3.9 מאבד את האחריות!!!!!!!!! אז כבר תעשו דוונגרייד מה זה משנה
רק 3.9 מהקופסא (!) יכול לחזור למצב כאילו לא נפרץ!!! אז זה לא משנה בקשר לאחרויות אם עושים unlock או downgrade!!!! ואגב אופציות הdowngrade מעולם לא גרמה נזק לשום אייפון אז תעשו בכיף!

מאיפה הביטחון שלשום מכשיר לא נגרם נזק משינמוך ה BL**********?
ביחוד שיש באתר שלושה חברה בלי WIFI אחרי ZIBRI...????

אבי אבקסיס
21/02/08, 18:23
לי אישית זה כבר שינמך את המודם, למזלי יצאתי מזה בהצלחה.
אבל אני עשיתי זאת בממש של המק כשיצאה הגירסא 2.4 יכול להיות שבממשק החדש של הוינדוס ה"בעיה" תוקנה.

http://img223.imageshack.us/img223/3578/foo0ft7.png

מוזר אין לי את התוכנה הזאת באינסטולר

raskansky
21/02/08, 18:29
source
sendowski.de/iphone

bbinfo

plasticseven
21/02/08, 18:31
מאיפה הביטחון שלשום מכשיר לא נגרם נזק משינמוך ה BL**********?
ביחוד שיש באתר שלושה חברה בלי WIFI אחרי ZIBRI...????
אממ פשוט עשיתי BL DOWNGRADE למלא מכשירים וזה עובד ככ חלק...........
לא יודע זה על אחריותכם... אם נגיד המחשב נכבה באמצע וזה זה באמת יכול להיות לא כזה טוב
אבל אם המכשיר מחובר בכבל טוב למחשב - אייטיונז וitunes helper סגורים והכל חלק אז אין סיבה שזה יתפקשש

אבי אבקסיס
21/02/08, 18:32
source
sendowski.de/iphone

bbinfo

תודה , אבל אין שם את bbinfo

plasticseven
21/02/08, 18:35
אם אתם מפחדים מפשלות תנו לי לעשות את התהליך של הכל כולל עברית תשלחו לי הודעה אם אתם רוצים לצור קשר

Schizoid_Bob
21/02/08, 19:15
אני אנצל את זה שפתחו אשכול על זיפון לשאלה קטנה.
מה ההבדל בין הZiphone GUI לממשק של Unlock.nu? יש בכלל הבדל חוץ מזה שאנלוג נראה קצת יותר יפה?

houta1181
21/02/08, 19:52
אממ פשוט עשיתי BL DOWNGRADE למלא מכשירים וזה עובד ככ חלק...........
לא יודע זה על אחריותכם... אם נגיד המחשב נכבה באמצע וזה זה באמת יכול להיות לא כזה טוב
אבל אם המכשיר מחובר בכבל טוב למחשב - אייטיונז וitunes helper סגורים והכל חלק אז אין סיבה שזה יתפקשש

אם אתה עוסק בזה כמוני לא הייתי לוקח את הסיכון..
חבל שתעמוד מול לקוח/חבר ותנסה להסביר לו מה עשית,כשהיו אופציות מסוכנות פחות,כגון שינמוך של המודם BB בלבד,ללא צורך לסכן את המכשיר בפעולה כזאת...
תקרא קצת גם זיברי/GEOHOT/גורג טוענים זאת פעולה מסוכנת/עדינה.

houta1181
21/02/08, 19:53
אם אתם מפחדים מפשלות תנו לי לעשות את התהליך של הכל כולל עברית תשלחו לי הודעה אם אתם רוצים לצור קשר

איך בדיוק אתה מתחייב שלא יקרא כלום..**********
מה ההבדל בין הידע שלך למשתמש שעושה בדיוק אותו דבר..?

houta1181
21/02/08, 19:53
אני אנצל את זה שפתחו אשכול על זיפון לשאלה קטנה.
מה ההבדל בין הZiphone GUI לממשק של Unlock.nu? יש בכלל הבדל חוץ מזה שאנלוג נראה קצת יותר יפה?

אין הבדל פשוט כיסוי/עטיפה שונה לתוכנה של זיברי

liorb50
21/02/08, 21:37
עשיתי דו איט אול וזה אחלה!!

liraz
21/02/08, 22:07

על הדרך גם תזהר עם התוכן הפרסומי של ההודעות שלך .... שלא יעלמו ...

winston
21/02/08, 22:35
מה פסק הדין בקשר לתוכנה?
יש כבר ממצאים?
:)

toto2007
21/02/08, 23:37
האם יש דרך לשמור את כל החומר שלי כשאני עושה שידרוג ל-113 (sms, notes, call logs,...)?

תודה.

winston
21/02/08, 23:40
אפשר לגבות דרך WINSCP או IBRICKR
SMS. /var/root/Library/SMS/sms.db
Calendar. /var/root/Library/Calendar/Calendar.sqlitedb
Notes. /var/root/Library/Notes/notes.db
Call History. /var/root/Library/CallHistory/call_history.db
Address Book. /var/root/Library/AddressBook/AddressBook.sqlitedb and /var/root/Library/AddressBook/AddressBookImages.sqlitedb

אגב
שימוש בDO IT ALL עדיין מוריד את גירסת הBOOTLOADER ל3.9

toto2007
21/02/08, 23:47
האם אין בעיית תאימות בין 112 ל-113 בענין מבנה הקבצים הללו?
תודה.

winston
22/02/08, 00:31
לא שידוע לי
אבל תגבה אותם לפני ההחלפה ליתר בטחון (ותתקין Ssh!)

toto2007
22/02/08, 04:57
תודה.
מה הבעיה עם ZiPhone? האם זה שייך גם לגרסה של המק?
ומה הענין של הורדת ה- BL ל- 3.9? מישהו אמר לי זה נחוץ על מנת לקבל את מלוא התפקוד של 113 (locatme,...).
מה לגבי עברית, האם זה בסדר ב113?

בקיצור, האם יש היום סיבה לא לעבור ל- 113 (מדובר על מכשיר 112otb, פרוץ עם כרטיס אולטר-סים)?

ורק לוודא את התהליך, להכנס למצב DFU, לעשות restore עם itunes ל-113, ואח"כ להריץ את Ziphone אם אופציות jau (אני עושה הכל במק). האם זאת הדרך הנכונה?

תודה.

plasticseven
22/02/08, 07:14
איך בדיוק אתה מתחייב שלא יקרא כלום..**********
מה ההבדל בין הידע שלך למשתמש שעושה בדיוק אותו דבר..?

קודם כל אני רק מנסה לעזור - יש מתשתמשים שאולי מותקן אצלם אייטיונז לא טוב - הitunes helper לא נסגר - וסתם מסתבכים עם כל מיני דברים במחשב ולא רוצים סתם להסתבך

plasticseven
22/02/08, 07:19
תודה.
מה הבעיה עם ZiPhone? האם זה שייך גם לגרסה של המק?
ומה הענין של הורדת ה- BL ל- 3.9? מישהו אמר לי זה נחוץ על מנת לקבל את מלוא התפקוד של 113 (locatme,...).
מה לגבי עברית, האם זה בסדר ב113?

בקיצור, האם יש היום סיבה לא לעבור ל- 113 (מדובר על מכשיר 112otb, פרוץ עם כרטיס אולטר-סים)?

ורק לוודא את התהליך, להכנס למצב DFU, לעשות restore עם itunes ל-113, ואח"כ להריץ את Ziphone אם אופציות jau (אני עושה הכל במק). האם זאת הדרך הנכונה?

תודה.
כן הורדת הבוטלוודר נחוצה לlocate me
יש עברית לוגית מושלמת ל113
מתאמי סים הם גוף זר בתוך מכשיר זר- אתה לא יודע אם הם משתמשים בעודף בטריה - הם יכולים להתנתק באמצא שיחות לפעמים - ו113 זה טירוף שהיום יש עברית שם להכל וזה עובד מושלם בלי בעיות בכלל.. אם אתה מרוצה מ112 ואתה לא פריק גאדג'טים ולא מעניין אותך כל מיני שטיקים חדשים ב113 אז תשאר..... אבל אם כן - תעשה ריסטור ל113 באייטיוז ואז תלחץ על do it all

toto2007
22/02/08, 09:00
תודה על ההסבר המקיף.
לגבי do it all, לא מצאתי פונקציה כזאת בגרסת מקינטוש, יש כל פונקציה בנפרד:
j a u, ויש גם באופציות מתקדמות כניסה ל- dfu, recovery mode, הורדת ה- BL.
מה לבחור? האם לעשות בכמה שלבים או הכל ביחד?

תודה.

winston
22/02/08, 10:40
אל תוריד את גירסת הbl, זה פשוט לא שווה את איבוד האחריות.
תסמן רק Jailbreak Activate ו Unlock

toto2007
22/02/08, 12:25
למרות ה- locateme?

תודה.

winston
22/02/08, 12:27
זה פיצ'ר לא שימושי בעליל בישראל
חוץ מזה אין הבדלים.

raskansky
22/02/08, 13:46
אין Sms למספר נמענים?
אני כרגע עובד על 113 עם שנמוך Bl..עובד אצלי מצויין אבל אולי לא באמת שווה את הסיכון ואיבוד אחריות...
אני פשוט נוטה להאמין שאני יודע לשמור על הדברים שלי מספיק טוב, ושלא יקרה שום דבר שיצריך את שליחת האייפון שלי לתיקון באפל(אמן!).
בכל מקרה, הרגע סיימתי לפתוח עוד מכשיר באותה דרך, בלי בעיות..אבל קחו בחשבון שאכן יש סיכון!!

winston
22/02/08, 18:11
יש Sms למספר נעמנים, בלי קשר לגירסה הbb.
זה לא רק עניין של אחריות,
אתה עדיין לא יכול לדעת מה תהיה ההשפעה בfw עתידיים של Apple

houta1181
22/02/08, 18:22
יש Sms למספר נעמנים, בלי קשר לגירסה הbb.
זה לא רק עניין של אחריות,
אתה עדיין לא יכול לדעת מה תהיה ההשפעה בfw עתידיים של Apple

תשמע ל ווינסטון אחי הוא יודע על מה הוא מדבר..

icaneat2
22/02/08, 19:20
בקיצור לא הבנתי אם בגירסא החדשה של Ziphone עם הכפתור של ה - Do it all וההסבר בצד של כפתור ( הגירסא הכי חדשה לתאריך 22/02/2008 ) אפשר לעשות
jailbreak and unlock בלי לשנמך את ה BootLoader או שצריך גירסא יותר ישנה של Ziphone כמו 2.3 או אפילו 2.2 אודה לכם אם תשיבו לשאלה זו באילו גירסאות זה עושה שינמוך אוטומטי ובאילו לא. ואם אפשר לעשות בגירסא החדשה 2.4 בלי לשמנך ?
למי שיודע כמובן ( עדיף מנסיון ).

ולמיטב הבנתי כרגע עדיף לא לשנמך כי יש אפשרות פריצה למכשיר בלי צורך לשנמך אז למה ????

JustC
22/02/08, 20:05
מתאמי סים הם גוף זר בתוך מכשיר זר- אתה לא יודע אם הם משתמשים בעודף בטריה - הם יכולים להתנתק באמצא שיחות לפעמים - ו113 זה טירוף שהיום יש עברית שם להכל וזה עובד מושלם בלי בעיות בכלל..
מתאמי הסים לא משפיעים בכלל על הסוללה, הם נכנסים לפעולה פעמיים בכל הפעלת מכשיר וזה לכמה מאיות השניה.
מתאמי הסים סה"כ מזייפים קוד At&t שנבדק בהדלקת מכשיר או בהכנסת סים.
ומי שמע על התפרקות מתאם סים שנמצא הדוק בתוך מכשיר?

ודרך אגב 1.1.3 ממש לא מושלם.

JustC
22/02/08, 20:06
בקיצור לא הבנתי אם בגירסא החדשה של Ziphone עם הכפתור של ה - Do it all וההסבר בצד של כפתור ( הגירסא הכי חדשה לתאריך 22/02/2008 )

כשתלחץ על "Do it all" הוא יוריד את גרסת הbl.

icaneat2
22/02/08, 22:46
את זה אני יודע השאלה שלי לא היתה זאת בכלל קראת בכלל מה שכתבתי ??
שאלתיואם אפשר לעשות פתיחת מכשיר לכל הדברים ללא שנמוך ?? ( גירסא 2.4 ) **********

אודי
23/02/08, 00:03
אם במקור היה לי Bl 3.9 הוא משודרג כשאני עושה ריסטור ל113 נכון? אז אם אני עושה דאון גרייד זה יפגע לי באחריות?

winston
23/02/08, 01:20
הbl לא משודרג בתהליך Restore
רק הbaseband והfirmware

אודי
23/02/08, 01:48
הlocate Me לא עובד לי ולפי מה שאתה אומר אמור להשאר לי Bl 3.9...

-=L1S73N=-
23/02/08, 10:52
יש לי 113 מהקופסא
אני רוצה שתישאר האחריות.
לשם כך הבנתי שאיני זקוק לשנמוך הBL
מה עליי לעשות בשביל להבטיח שתשאר האחריות? לא ללחוץ do it all?
רק דרך ה extra features לבצע את הפתיחה עם סימון הV על שלושת האופציות הראשונות?

-=L1S73N=-
23/02/08, 10:53
^^
|||
ziphone 2.4 אני מדבר

gilf
25/02/08, 21:28
היי

אם המכשיר שקניתי היה 1.0.2, אמור להיות לי 3.9?
במקרה הזה, לא משנה מה שאני עושה, האחריות תשמר? (כי אין לאן לשנמך..)

תודה