מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : ביקורת על זיברי

natish
21/02/08, 09:56
אוקי אז נכון שזיברי יצא תותח כשהוא איגד את כל הפריצה של GEOHOT תחת תוכנה אחת ידידותית והוסיף כל מיני פאצ'ים ואת ANYSIM 113 לבעלי BL 3.9.

אבל יש נגדו גם ביקורות...
נכון שכרגע כולם באופוריה על הפריצה התוכנתית של 112/3 OTB וגם מה שאני אומר כאן בטח לא ישנה יותר מדי לאף אחד.
אבל רגע לפני ש- HOTZ התעצבן ופרץ את 112/3 OTB בתוכנה, ה- DEV TEAM התכוונו לשחרר פריצה ל-113 שאמורה הייתה להקרא JERRYSIM
ה- JERRYSIM מנצל פירצה שנימצאה והוא היה אמור לפעול באמצעות מתאם שיופעל באופל חד פעמי במכשיר ויפרוץ את המודם, כך שמספיק שמתאם אחד ויש פריצה לחצי מדינה...

אבל קצת לפניי הפריצה של GEOHOT זיברי הועף מה- DEV TEAM והוא היה די מעוצבן עליהם
ולכן הוא ניצל את הפריצה של GEOHOT למנף את עצמו. אז הוא פירסם את ה- JERRYSIM כדי לדפוק את ה- DEV TEAM וחבר ל- GEOHOT.

הדבר הטוב שיצא מזה הוא שיש לנו את ZIPHONE (למרות שלדעתי הוא צריך להיקרא GPHONE ולא בגלל גוגל אלא בגלל GEOHOT שהוא זה שמגיע לו כל הקרדיט)
הדבר הרע בכל הסיפור הוא, שבגלל שזיברי פירסם את ה- JERRYSIM הפירצה הזו שכלל לא נוצלה בסופו של דבר כנראה וכבר לא תנוצל לעולם כי אפל יסגרו אותה בגירסה הבאה שתצא...

ואלו הן היו 3 דקות על הפוליטיקה שמאחורי עולם הפריצות לאייפון... :cool:
ועכשיו אפשר לשכוח את מה שקראתם פה ולהנות מהמכשיר הפרוץ שלכם :D

shai88m
21/02/08, 10:10
הוא הוציא גירסת ממשק ל 2.4 ויש שם אופציה לא לעשות דאונגרד ל Bl האם זה באמת ככה ולא מבוצע באופן אוטומטי?

T_A
21/02/08, 10:14
הוא הוציא גירסת ממשק ל 2.4 ויש שם אופציה לא לעשות דאונגרד ל Bl האם זה באמת ככה ולא מבוצע באופן אוטומטי?

ב 2.4 יש באג וזה אוטומטית אם אתה משתמש בפקודות Z , אבל אתה יכול עשות כמו פעם -j -a -u

jackbauer
21/02/08, 10:18
נתי, ניתוח יפה :)
כנראה שכמו בכל תחום בחיים... גם פה הפוליטיקה חוגגת ומאבקי הכוח קשים
חבל רק על הפריצה שהלכה לה לאיבוד

natish
21/02/08, 10:39
נתי, ניתוח יפה :)
כנראה שכמו בכל תחום בחיים... גם פה הפוליטיקה חוגגת ומאבקי הכוח קשים
חבל רק על הפריצה שהלכה לה לאיבוד

תודה :)
ואכן באמת חבל על פירצה שנימצאה ולא תמומש...

liraz
21/02/08, 11:19
אז למה לי פוליטיקה עכשיו ?

JustD
21/02/08, 11:29
זה בדיוק משנה עכשיו אם הפריצה ההיא נוצלה או לא?
העיקר שיש Ziphone,והבעיה הקצת "פחות" חשובה היא הבעיות ה"קטנות" שיש איתה.
מה שגם היה יכול להיות עם ג'ריסים.

jackbauer
21/02/08, 11:36
הכוונה שאם הפריצה הנוספת לא היתה נחשפת היה אפשר לנצל אותה לגירסאות הבאות (מישהו אמר 1.1.4?)
כרגע אין הרבה מה לעשות...
איך אומרים - לא בוכים על חלב שנשפך

chovav
21/02/08, 11:44
ב 2.4 יש באג וזה אוטומטית אם אתה משתמש בפקודות Z , אבל אתה יכול עשות כמו פעם -j -a -u
TA

שי התכוון לגרסת ממשק 2.4 חדשה מהיום GUI שלא מאפשרת באופן אוטומטית ירידה בצריבת המודם.
ישנה אפשרות בגרסה החדשה לבטל את צריבת המודם.
רציתי לצרף תמונת רקע אבל לא מסתדר לי כנראה חוסר ידע.
הממשק החדש סוגר את הגולל לגבי חילוקי הדעות בגרסת DOS - בצריבת המודם.....אני מקווה.