מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עזרה| יש אפשרות להשתמש באינטרנט במקומות שאין wifi

neria777
25/03/11, 15:39
יש לי אייפוד טאץ' 4, שמעתי שיש אפליקציה ibluever , שאיתה אפשר להיכנס לאינטרנט של הגלישה הסלולרית דרך הבלוטוס לפלאפון מסוים.
ניסיתי להשתמש בתוכנה הזאת, הורדתי את הדמו, ואת קבצי הפריצה הכנסתי באמצעות ifile , אבל לא עבד לי.
יש אולי עוד דרכים או תוכנה אחרת?
הבנתי שאפשר גם לחבר ראוטר אלחוטי עם USB לאייפוד ואז יהיה לי אינטרנט קבוע, מישהו אולי מכיר ראוטר טוב, קטן עם חיבור לאייפוד?
תודה ענקית לעוזרים!

oriX
25/03/11, 16:15
כל השיטות האלה מסובכות, יקרות ולא נוחות.
לחבר ראוטר אלחוטי זה ממש לא נוח ואין אחד קטן שתוכל להסתובב איתו בכיס והוא יהיה נוח.

neria777
26/03/11, 19:56
כל השיטות האלה מסובכות, יקרות ולא נוחות.
לחבר ראוטר אלחוטי זה ממש לא נוח ואין אחד קטן שתוכל להסתובב איתו בכיס והוא יהיה נוח.
לא אכפת לי, העיקר שיהיה לי אינטרנט קבוע.
ויש נראה לי netstick

oriX
26/03/11, 21:33
אתה לא יכול לחבר נטסיק לאייפוד. הכבלים האלה שכביכול אמורים לתאם ביניהם לא עובדים באמת ורובם מזויפים מסין. בנוסף תוכנות הסידיה האלה גם לא עובדות וחוץ מנזק למכשיר הן לא עוזרות. אם אתה כל כך רוצה אינטרנט קבוע אתה יכול לקנות מחשב נייד לחבר לו ראוטר וליצור שדה של wifi. מעבר לזה לא כלום לא ממש יעבוד לך, צר לי.

neria777
29/03/11, 15:01
אתה לא יכול לחבר נטסיק לאייפוד. הכבלים האלה שכביכול אמורים לתאם ביניהם לא עובדים באמת ורובם מזויפים מסין. בנוסף תוכנות הסידיה האלה גם לא עובדות וחוץ מנזק למכשיר הן לא עוזרות. אם אתה כל כך רוצה אינטרנט קבוע אתה יכול לקנות מחשב נייד לחבר לו ראוטר וליצור שדה של wifi. מעבר לזה לא כלום לא ממש יעבוד לך, צר לי.
אפשר דרך מפצל, או לקנות mifi .

oriX
29/03/11, 15:04

סתם ככה, למה אתה חושב שכל זה שווה את ההשקעה של אינטרנט באייפוד טאץ'?
זה יקר, זה מסורבל וזה גם ככל הנראה לא יעבוד לך. אלא אם כן אתה מוכן להסתובב עם ראוטר בארנק.

ItaiHay
29/03/11, 15:04

אתה יכול לחבר אותו, אבל הנתטסטיק לא יעבוד עם האייפוד שלך, כי הוא לא נועד לעבוד איתו.
אין MiFi בישראל. יש בארה"ב ברשת Verizon, אבל כמובן שזה לא יעבוד בישראל.