מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : אייפד 2- מניו יורק

erez555
23/03/11, 21:22
יש לי קרוב שנוסע וחוזר עוד שבועיים.

מישהו יודע בכלל אם יש מלאים של אייפדים בחנויות אפל בארה"ב (ניו יורק) או שהכל נמכר ?

שאלה נוספת- אני מעוניין בדגם wifi האם זה משנה איזה חברה אני קונה ?

Bar
23/03/11, 21:45
אני חושב שיש מלאי.

לגבי דגם ...אם רק wifi אז יש רק דגם אחד.

אם אתה רוצה wifi+3g אז אתה חייב את הדגם של at&t?

תתחדש!

ymeiner
26/03/11, 21:14
אם אין מלאי בחנויות של אפל, תגיד לו לקפוץ לבסט ביי או לtekserve, רוב הסיכויים שהוא ימצא אחד לקנות.

השאלה מאיזו חברה לקנות רלוונטית רק ל3g

yankeetomer
27/03/11, 19:52
יהיה לו קשה למצוא כמעת הכול נמכר

avraham8
29/03/11, 10:36
אין להשיג בדוק!!! אחי נמצא שם כעת חורש כל מקום אפשרי פשוט מטורף!!!

erez555
06/04/11, 23:44
צודק, יש לי דודה בניו יורק, היא מחפשת לי ולא מוצאת הכל sold out
האם מישהו יודע מתי יגיעו מלאים חדשים ????

אפשר להשתגע, אני בטירוף על המכשיר, ואין להשיג

ymeiner
07/04/11, 06:51
הדבר הנכון לעשות הוא להמתין חודש חודשיים (נאמר על ידי אדם שעמד בתור לאייפד2 ביום הראשון, אני פשוט פתטי...)

אין מה לעשות, כולם רוצים אייפד היום ואין שום קומבינה בעולם שיכולה לסדר לך אחד (אלא אם כן אתה חבר של סטיב ג?ובס)

geblig
07/04/11, 07:07
או שאתה מוכן לתת 4000 ש"ח.

ymeiner
07/04/11, 07:11
או שאתה מוכן לתת 4000 ש"ח.

שוב, הדבר הנכון הוא להמתין, אין שום סיבה בעולם להוציא 4000 ¤ על מכשיר של 2000 ¤ זה אבסורד!

geblig
07/04/11, 09:33
בדיוק!

ymeiner
07/04/11, 10:00
בדיוק!

קבל טיפ חינם:

כשאתה כותב בפורום, אף אחד לא שומע את נימת הקול שלך. בשביל זה עומדים בפניך שני פתרונות

1. להשתמש באמוטיקונים
2. להגיד במפורש שדבריך נאמרים בסרקסטיות.

אם אתה לא נותן סימן, מישהו באמת יכול לחשוב שלקנות מכשיר ב4000 ¤ זה דבר הגיוני.

ברוכים הבאים לפורום :)

moti_r
08/04/11, 06:46
למה לא לקנות ב-ebay?
ראיתי שהאייפדים שם נמכרים במחירים שפויים יחסית. 600-700 דולר. 2400 ש"ח.

ymeiner
08/04/11, 07:01
אף אחד לא אמר לא לקנות באי ביי, אבל אני ממליץ לך לא לקנות באי ביי אם מעולם לא ביצעת שם קניה או עשרים. לקפוץ מ0 ל500 דולר בחמש שניות זה קצת לא אחראי ולא, גם אתה לא גאון הדור וגם עליך יכולים לעבוד בעיניים.

אם יש לך ניסיון בקניה ומכירה באיביי ואתה מכיר את הכללים (לא כי אתה חושב שאתה מכיר את הכללים אלא אחרי שביצעת כמה וכמה מכירות וקניות באי ביי), לך על זה אבל אם אתה חושב שתצליח לדפוק את המערכת על הפעם הראשונה כי על מוטי לא עושים קומבינות, אני מציע לך ללכת על זה גם כדי ללמוד מה זה לאבד 2400 שקל בלי שום יכולת להחזיר אותם בשום צורה, במקרה הטוב, תצליח להוריד למוכר כמה נקודות בציון.

אחרי שקי הציניות, אין היום כל כך הרבה אייפד 2 בשוק, ואם יש הם מאד יקרים ככה שהסיכוי הוא מאד קטן שתיפול דוקא על מישהו שרצה להיות נחמד ולהעלות את המחיר רק ב200 דולר.

*

moti_r
08/04/11, 07:11
פששש... תגובה מרירה במיוחד, לבוקר של סופ"ש עם מזג-אויר חביב.

נעים מאוד, שמי מוטי, אני בן 35 עוד חודשיים ואני יודע לקרוא אנגלית.
בעזרת האנגלית הזו, שאני יודע לקרוא אותה, הלכתי וקראתי פעם באיזה אתר על איביי.
אח"כ, בעזרת האתר הזה, שקראתי עם האנגלית שאני יודע לקרוא אותה, למדתי איך להשתמש באיביי.
אח"כ, בעזרת הלמידה הזו, מהאתר ההוא, שקראתי עם האנגלית הזו, שאני יודע לקרוא אותה, ניסיתי את איביי כמה פעמים.

מכרתי, קניתי, אפילו עשיתי שם מסיבת יומולדת פעם אחת, בגיל 28. אבל אף אחד לא בא.

אז חזרתי וקראתי באתר ההוא, עם המדריך, שכתוב באנגלית שאני יודע לקרוא אותה, ובפרק של "איך לארגן מסיבות יומולדת באיביי" היה כתוב "לא מארגנים מסיבות יומולדת באיביי כי זה לא עובד". קטע.

רוצה שנמשיך עם הציניות?

להשמיץ ככה את כל המוכרים באיביי זה בערך כמו לומר שמסוכן להשתמש בכרטיס אשראי באינטרנט. זה קצת אייטיז מצדך.

כן, צריך לדעת איך להשתמש באיביי, אבל מכאן ועד דוקטורט או "על מוטי לא עושים קומבינות" שכתבת לך כך באופן נעים וענייני, המרחק ארוך מאוד.

הנה, מצאתי שודד דרכים:
http://cgi.ebay.com/Apple-iPad-2-Wi-Fi-Black-16-GB-Tablet-Computer-/260765640847?pt=US_Tablets&hash=item3cb6d7e88f#ht_1655wt_1139

והנה עוד אחד, פיראט אדום שכמותו:
http://cgi.ebay.com/New-Apple-iPad-2-Wi-Fi-White-16-GB-Tablet-Computer-/320679318395?pt=US_Tablets&hash=item4aa9fa137b#ht_1286wt_1139

עם 3400 ביקורות ו-99.9% פוסיטיב, הייתי בוחר באיש הזה לראשות ממשלת ישראל וישן בשקט בלילה.

סופ"ש נעים :-)

ymeiner
08/04/11, 07:33
מוטי, ממש לא ממורמר, שוכב על הספה ככה לקראת השינה, דייויד לטרמן ברקע ומנסה לענות באופן די מבדח וקצת חד כי אתה לא היחיד שבא לאתר הזה וצריך לדעת להגיב באחריות. אתה חייב להסכים איתי שכדי לקנות באיביי צריך להכיר את איביי. שקלתי אם להשתמש בשם מוטי או לא והחלטתי שכן כדי לענות לך, מי שכתב את הפוסט.

באופן כללי, אין הרבה אייפד 2 בשוק היום ואם אתה רוצה לקנות אייפד2 ב2400 ש?ח, תמתין שבוע שבועיים ותוכל לקנות אותו בערך במחיר הזה מאיי דיגיטל. לדעתי קצת יותר בטוח. גם אם אני לא חסיד של הרשת, הם כרגע בגדר קוץ במדבר או לחילופין זמיר כשאין ציפור שיר.

כרגע שוק האייפד 2 הוא לא לטובת הצרכנים וכל מוכר יכול להרשות לעצמו להעלות במחיר. אם אין לך סבלנות ואתה חייב אייפד 2 אתמול ויש לך ניסיון בקנייה באיביי (כמה ניסיון צברת בשלוש-ארבע שנים בהם אתה מבוגר ממני חוץ מזכרונות משנות השבעים?) לך על זה אבל תכתוב את התגובה שלך באופן קצת יותר מפורט כדי לא לגרום למישהו אחר לבצע מעשה קצת חסר אחריות.

הלינק הראשון שנתת מבצע משלוחים רק בארה?ב. הלינק השני מאפשר משלוח לישראל בתוספת של 80 דולר מה שמעלה את מחיר המכשיר ל780 דולר שהם 2700 שקל. עד שתקבל את המכשיר, יתחילו למכור את המכשיר בארץ באופן רשמי בתקווה במחיר נמוך יותר.

קפיש?

בוקר טוב לך, לילה טוב לי.

moti_r
08/04/11, 07:47
לא דיברתי על משלוח לארץ.

ציטוט מההודעה של פותח השרשור: "יש לי קרוב שנוסע וחוזר עוד שבועיים."
השרשור הזה מדבר על רכישה של אייפד בארה"ב. בחור אחד סיפר כאן שאח שלו מחפש וחורש את כל האיזור ולא מוצא. אפשר להזמין מאיביי, להוסיף 30-40$ למשלוח תוך יום ולסגור ענין.

כמובן שעדיף להמתין לאיידיגיטל, אבל:
- אף אחד לא מבטיח לך מתי יהיה מלאי
- עוד ציטוט של פותח השרשור: "אפשר להשתגע, אני בטירוף על המכשיר, ואין להשיג"

לילה טוב :)

ymeiner
08/04/11, 07:58
גם אם יהיה מלאי רק בעוד חודש, למה לא להמתין?

ברור שאפשר לקנות היום ברשת אבל לדעתי הדבר השפוי לעשות הוא להמתין. למה לשלם כמעט 200 דולר יותר על מכשיר שסביר להניח שתוכל לרכוש אותו עוד חודש? חייב? נראה לי שהדבר הנכון להגיד הוא שארז לא ממש חייב את האייפד היום ויכול להמתין חודש חודשיים כשהטירוף יגמר.

ד?א, מזג אויר חביב זה מעולה, אני מגיע שבוע הבא לביקור ושמעתי שקצת חורף...

leorii2000
10/04/11, 16:38
ושלי כבר הגיע לכתובת בארה?ב ורק מחכה שיביאו אותו לכאן.

spikelee1970
15/04/11, 20:45
אנשים יקרים,
אני לא מבין על מה המלחמה.
הייתי בחנות הדגל של אפל בניו יורק ואין להם מלא, וגם כשיש הוא מצומצם.
אני את שלי קניתי בפוקס באטלנטה.
הם הסבירו שיש מחסור גם בגלל הבלאגן ביפן , כי יש הרבה רכיבים שמייצרים שם.
בכל אופן תמתינו בסבלנות וזה יגיע , השאלה היחידה כמה איידיגיטל יקתעו עליו בארץ.
רק שתדעו אייפד64 ג?יגה עם 3g עולה בארה?ב 3400¤ נגיד עם מיסים 4000¤
מעבר לכך גזלה לאור יום.

obenavi
20/04/11, 18:15
חזרתי מניו יורק השבוע.
אין להשיג אייפד בחנות אפל. גם לא בבסט ביי.
ניתן להשיג בחניות האלקטרוניקה בכל מנהטן, המחירים:
wifi 16 - 700$
wifi+3g 32- 1100$