מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : התחדשתי באייפד :) מספר שאלות בקשר לפריצה..

rbe18
22/03/11, 10:48
האייפד הוא כמובן בגרסת 4.2.1 ,
אני רוצה לפרוץ אותו..
הבנתי שצריך לעשות גיבוי חתימות מהלינק הבא
http://www.iphones.co.il/forum/thread144040.html

יש משהו שלא הבנתי , צויין שם שאפשר לגבות אפילו גרסה יותר מתקדמת , אבל היא לא מותקנת בכלל באייפד (היה רשום שם שאם יש נניח גרסה 3.1.3 אפשר לגבות חתימות אפילו ל-4.0.1 , זה אומר שאני יכול לגבות גם את 4.3? , איך זה נעשה , זה אפשרי ? כשבכלל לא מותקן אצלי גרסה 4.3? )

שאלה נוספת - האם הגיבוי יכול להתבצע לפני הפריצה / ולאחר הפריצה (כשיש כבר סידיה ) האם הסידיה מתעדכנת שיש לי את אותם החתימות אוטומטית ?

כמו כן , מדוע צויין במדריך שצריך כל זמן מה לעדכן חתימות ? משהו משתנה ?!

ולסיום ,
האם לפרוץ עם greenpoison?

מחכה לתשובות , מעדיף לחכות עוד קצת על מנת שלא לעשות טעויות בלתי הפיכות ..תודה מראש , רותם

ItaiHay
22/03/11, 14:16
אתה יכול לשמור חתימות רק לגירסא העדכנית ביותר בשוק. כרגע זאת 4.3. המשמעות היא שלא תיהיה לך שמירה ל4.2.1 אם לא שמרת לפני ש4.3 יצא.
פשוט אל תשדרג גירסא עד שתצא פריצה ל4.3. אתה תהיה בסדר.
אם אתה פורץ, פרוץ עם GreenPois0n.
סיידיה שומרת לך אוטומטית כל גירסא אפשרית. רק שים לב שכשאתה פותח את סידייה בפעם הראשונה תלחץ על Make My Life Easier.

rbe18
22/03/11, 17:26
במילים אחרות , אני עכשיו עושה גיבוי חתימות ל-4.2.1 - בעתיד , כשתהיה פריצה ל4.3 - אני עושה גיבוי ל-4.3 , נכון?!

ומה לגבי הקטע שהוזכר שם , לגבות פעם בחודש?

ואני אנצל כבר את העניין לשאול עוד שאלה - אתמול היה איתי המקבוק פרו שלי אז פתחתי את האייפד איתו , אבל בעקרון אני משתמש בלפטופ אחר , שיש עליו אייטיונס והוא מסונכרן כבר עם אייפון 4 ...
עוד לא בדקתי , אבל , איך בדיוק אייטיונס יודעת מה שייך למה ומי נגד מי בסנכרון אייפון לעומת אייפד , תודה ! אחלה פורום !

ItaiHay
22/03/11, 17:41
במילים אחרות , אני עכשיו עושה גיבוי חתימות ל-4.2.1 - בעתיד , כשתהיה פריצה ל4.3 - אני עושה גיבוי ל-4.3 , נכון?!

ומה לגבי הקטע שהוזכר שם , לגבות פעם בחודש?

ואני אנצל כבר את העניין לשאול עוד שאלה - אתמול היה איתי המקבוק פרו שלי אז פתחתי את האייפד איתו , אבל בעקרון אני משתמש בלפטופ אחר , שיש עליו אייטיונס והוא מסונכרן כבר עם אייפון 4 ...
עוד לא בדקתי , אבל , איך בדיוק אייטיונס יודעת מה שייך למה ומי נגד מי בסנכרון אייפון לעומת אייפד , תודה ! אחלה פורום !

לא. אתה לעולם לא תוכל לשמור ל4.2.1 יותר כי היא לא הגירסא החדשה ביותר. אתה יכול לשמור לגירסא 4.3 גם אם אתה לא נמצא עליה.
פרוץ ל4.2.1 עם GreenPois0n וסידייה ישמור לך אוטומטית ל4.3 אם תלחץ על Make my like easier.

שאלה 2: לא כל כך הבנתי את השאלה :)
אייטונס יודע איזה מכשיר מסונכרן עם איזה מחשב לפי ההגדרות שלו. אייטונס מגדיר את המכשיר אליו ברגע שאתה מסנכרן אותו איתו.

עריכה:
תודה לRoy.C: אם הבנתי נכון, האפליקציות של האייפד לא יסונכרו עם האייפון, אבל אלו של האייפון כן יסונכרנו עם האייפד כי הן עובדות עליו.

rbe18
22/03/11, 18:24
הבנתי תודה רבה, מקוה שההל ילך לי חלק

rbe18
22/03/11, 19:12
אוקיי עשיתי את הכל, נכנסתי לסידיה , לחצתי על make my life easier , וכרגע כשאני נכנס שוב פעם לסידיה , אין את האפשרות הזו ..איך אני יכול להיות בטוח שבאמת נוצר הגיבוי ? והאם אפשרי לעשות בנוסף גיבוי דרך טייני?

ItaiHay
22/03/11, 19:34
אוקיי עשיתי את הכל, נכנסתי לסידיה , לחצתי על make my life easier , וכרגע כשאני נכנס שוב פעם לסידיה , אין את האפשרות הזו ..איך אני יכול להיות בטוח שבאמת נוצר הגיבוי ? והאם אפשרי לעשות בנוסף גיבוי דרך טייני?

ברור שאין את האפשרות. היא תופיע רק פעם אחת.
אתה יכול לוודא אם אתה הולך לעמוד הראשי שי סידייה. למעלה יהיו רשומות על הגירסאות שנשמרו לך בירוק.
מומלץ להשתמש בטייני. היא גם שומרת לך במחשב וגם מייבאת לך את השמירות מהשרת של סידייה.
סיימת :)

rbe18
22/03/11, 21:38
מוזר אני נמצא בעמוד הראשי ולא רואה שום דבר בירוק :/

ItaiHay
22/03/11, 22:30
מוזר אני נמצא בעמוד הראשי ולא רואה שום דבר בירוק :/

http://mygadgetnews.com/wp-content/uploads/2010/09/Cydia-home.jpg

שים לב בתמונה למעלה. זה כעיקרון אותו הדבר באייפד.

rbe18
23/03/11, 00:11
למעלה רשום לי רק
This device has a pending tss request

ItaiHay
23/03/11, 00:26
למעלה רשום לי רק
this device has a pending tss request

תן לזה יום. אתה לא אמור לעשות כלום. בינתיים שמור חתימה גם בטייני.

rbe18
23/03/11, 07:55
יאפ , הבנתי שצריך לתת לזה זמן..וכן , עשיתי גיבוי בטייני (4.3)