מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : SuperHero - מעמד עגינה וגיבוי ללא אייטונס

dooby
19/03/11, 18:39
SuperHero של חברת iomega הוא מעמד טעינה מהודר לאייפון המשמש גם כמערכת גיבוי לאנשי הקשר ללא שימוש באייטונס.

http://www.iphones.co.il/forum/images/NEWS/SuperHero_wiPhone_backup.jpg

כבר לפני מספר שבועות כתבנו על SuperHero באתר, ועכשיו לאחר שקיבלנו את המוצר לסקירה נוספת יש מספר עדכונים שתרצו לדעת.

כולם יודעים שהאייפון הוא מכשיר מיוחד במינו אך הוא משנה במעט את הצורך לגיבוי מידע. רוב הטלפונים שאנחנו מכירים מאפשרים לשמור את אנשי הקשר על ה-SIM בצורה מובנית במכשיר. אנחנו שומרים פרטים כמו שם איש קשר ומספר טלפון. בדרך כלל זה מספיק לנו כאשר מכשיר הטלפון ניזוק או במידה ואנחנו רוצים להעביר את ה-SIM למכשיר אחר.

האייפון מתנהג אחרת - אנשי הקשר נשמרים במכשיר עצמו ולכן כדי לגבות אותם יש צורך להשתמש בתוכנת iTunes ,בשירות Mobile Me או בשרותים מתקדמים אחרים.

מניסיוני, חלק גדול ממשתמשי האייפון לא מסנכרן את המכשיר עם אייטונס, ולכן נמצא בסכנה תמידית לאבד את המידע ורשימת אנשי הקשר ששמר על האייפון במקרה של אובדן , גניבה או נזק.

חברת iomega יצרו פתרון פשוט שמאפשר לגבות את אנשי הקשר והתמונות ישירות מהאייפון על כרטיס SD סטנדרטי. הגיבוי מתבצע באמצעות תחנת עגינה מהודרת.

http://www.iphones.co.il/forum/images/NEWS/iOmega_SuperHero_stand1.jpg

אפליקציה
הגיבוי נעשה באמצעות אפליקציה פשוטה אשר זמינה בחינם מחנות אפסטור.
המסך הראשי של האפליקציה הינו פשוט ואינטואיטיבי. מכיל 3 כפתורים גדולים : גיבוי , שיחזור או הגדרות.
ניתן לגבות/לשחזר את אנשי הקשר והתמונות ישירות מכרטיס ה-SD. המוצר הינו עצמאי ולא דורש חיבור לאייטונס או למחשב

יכולת גיבוי ושחזור
גיבוי אנשי הקשר היה מהיר יחסית וארך מספר שניות אך גיבוי התמונות לקח זמן רב. יותר משלוש דקות לתמונה. במכשיר האייפון שנבדק היו 128 תמונות, ולאחר 10 תמונות התיאשנו וניתקנו את המכשיר מהעריסה כי לא ניתן להפסיק את הגיבוי באמצע.
ניתן לגבות יותר ממכשיר אייפון אחד על ידי הבדלת המכשירים בשמות ייעודיים לכל אייפון. עם השלמת הגיבוי הראשוני של אנשי הקשר והתמונות ששמורים באייפון, כל גיבוי עתידי כולל רק את הקבצים החדשים ש"נוספו" על המכשיר מאז הגיבוי האחרון.

http://www.iphones.co.il/forum/images/NEWS/iOmega_SuperHero_stand3.jpg

מה באריזה?
תחנת עגינה כסופה
כבל חיבור לחשמל
כרטיס SD בנפח 4GB
מדריכים וניירת

http://www.iphones.co.il/forum/images/NEWS/iOmega_SuperHero_stand2.jpg

תאימות
תאימות ל- iPhone ו-iPod Touch
ה-SuperHero החדש של Iomega עבור האייפון תואם באופן מלא ל- iPhone 4 , iPhone 3G iPhone 3GS , כמו גם ל-iPod Touch (בדור שלישי ורביעי).

מחיר
SuperHero זמין ברשת באג במחיר של 449 שקלים עם שנה אחריות של באג.
באתר היצרן מחירו 78.70 דולר עם 3 שנות אחריות.

http://www.iphones.co.il/forum/images/NEWS/SuperHero_Dock_wSDcard_iPhone_back.jpg

לסיכום:
מכשיר מצוין לגיבוי אנשי קשר למי שלא רוצה להסתבך עם שימוש באייטונס.
גיבוי התמונות לוקח זמן רב מידי ולכן מיותר לדעתי.

המוצר SuperHero הושאל לסקירה ע"י iomega

d-fencer
21/03/11, 01:25
באג אוהבים את: "בוא נמכור במחיר כפול ונראה מי הפראייר שיקנה"
תגובה במילה אחת: eBay

SharkyKH
22/03/11, 00:36
תגובה במילה אחת: eBay

תגובה במילה אחת: זיופים.
על מכשירים כאלה אתה לוקח סיכון כשאתה קונה ב-eBay. לא משנה כמה המוכר מוכ??ר.

dooby
22/03/11, 00:57
תגובה במילה אחת: Ebay

מדובר בהפרש של 120 שקלים לאחר חישוב מעמ. ולא חישבת את המשלוח.
בסופו של דבר ההפרש הוא כמה עשרות שקלים.

מוצר מצוין למי שלא רוצה או לא מבין איך לסנכרן מול אייטונס.
אני מכיר מספר אנשים שהיו מוכנים לשלם 5000 שקלים ויותר כדי לשחזר את אנשי הקשר שלהם בגלל שלא דאגו לעשות גיבוי.

dooby
24/03/11, 10:11
אין טעם לקנות מעמד עגינה...לכל מי שיש כיסוי סיליקון ( לכולם )לאייפון ( אפילו הדק ביותר )...צריך כל פעם לפרק את האייפון מהכיסוי ואז לשים במעמד אחרת אין מגע. עכשיו נראה אתכם כמה פעמים תעשו את זה עד שימאס לכם.
מעניין שאף חברה בעולם שמיצרת את המעמדים לאייפונים לא חשבה על זה שאנשים מגנים על המכשירים עם כיסויים.
:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

ניתן לחבר גם עם רוב הנרתיקים .

koral11
24/03/11, 10:30
תענוג קצת יקר הייתי אומרת, בהתחשב בכך שהגיבוי לא מושלם לגבי התמונות.
השאלה לגבי גיבוי- האם רק אנשי הקשר מגובים? או שהגיבוי מקביל לאייטיונס בלשונית info הכולל גם את המילים, פתקים, SMS, לוח שנה.
ושאלה נוספת, האם כל גיבוי גורס את הגיבוי הקודם, או שנוצר גיבוי נוסף המאפשר לבחור שחזור לגיבוי מתוך רשימה?
חוץ מזה מי שלא אוהב לעבוד עם האייטיונס יש אלטרנטיבה אחרת עם התוכנה Ibackapp.

dooby
24/03/11, 10:32
תענוג קצת יקר הייתי אומרת, בהתחשב בכך שהגיבוי לא מושלם לגבי התמונות.
השאלה לגבי גיבוי- האם רק אנשי הקשר מגובים? או שהגיבוי מקביל לאייטיונס בלשונית info הכולל גם את המילים, פתקים, sms, לוח שנה.
ושאלה נוספת, האם כל גיבוי גורס את הגיבוי הקודם, או שנוצר גיבוי נוסף המאפשר לבחור שחזור לגיבוי מתוך רשימה?
חוץ מזה מי שלא אוהב לעבוד עם האייטיונס יש אלטרנטיבה אחרת עם התוכנה ibackapp.

מדובר בגיבוי של אנשי קשר ותמונות בלבד.

dooby
24/03/11, 11:03
מהתגובות שלך הבנתי שאתה מכור. ובעל אינטרס כך שלא אכנס איתך לויכוח.
בכל זאת המעמד לאייפון מיותר .
אגב גם זה שאתה אומר שאתה מכיר אנשים שהיו מוכנים לשלם 5000 כדי לשחזר אנשי קשר הוא נשמע מוזר אפילו לך.......
שיהיה לך יום טוב.
אני מקווה שאנשים לא אוכלים את מה שאתה מוכר.

אין לי כל אינטרס.
הביאו לי מוצר מעניין לסקירה ואני סקרתי אותו.

היום כבר הגיע שליח לקחת אותו בחזרה.

ידוע לי שיש מוצרים ואפליקציות אחרות שגם מאפשרות גיבוי.

הייתי מזמין אותך למשרד שלי אם היית קצת יותר נחמד לראות אנשים שמגיעים אלי למשרד בלחץ אדיר על סף בכי שגילו שכל אנשי הקשר שלהם נפלו לשרותים יחד עם האייפון.

רועי יצחקי
08/04/11, 09:10
מוצר נחמד אבל 500 שקל בשביל לגבות אנשי קשר ותמונות? למה מי מת?
לפי דעתי ממש לא שווה את התמורה שלו