מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : פריצת אייפוד טאץ', האם יש באמת לוח mc ולוח lc כמו שהמוכר מנסה למכור לי?

אור ס
17/03/11, 18:09
שלום רב,

אני מעוניין לרכוש לאחותי אייפוד טאץ' 4, המוכר טוען שיש לו במלאי 2 גרסאות של אייפוד 4,
אחת עם לוח lc שלא ניתן לפרוץ (כרגע זה גם מגיע בגרסא 4.3 ואולי הוא תופס על זה גל כי כרגע זה לא פריץ)
ואחת עם לוח mc שניתן לפרוץ וכבר מגיעה פרוצה (כמובן ב-300 ש"ח יותר מזאת עם לוח ה-lc).

לא מצאתי על זה יותר מדי מידע בגוגל, אבל הוא שלח אותי לחפש.. אז אמרתי שאין חכם כבעל ניסיון ולכם אני שואל כאן :)

המחיר של האייפוד הלא פרוץ (שלטענתו גם לא יהיה ניתן לפריצה לעולם בגלל הגנה חומרתית) הוא 1300, והפרוץ יעלה 1600.

מה אתם אומרים?

ido1802
17/03/11, 18:34
נראה לי שסתם מחרתתים אותך יש mc וmb ואת שתיהם אפשר לפרוץ אבל תחקה לדגובות של אחרים ותראה מה הם אומרים

Bar
17/03/11, 20:25
שלא יאכל לך את הראש.
גרסה 4.2.1 אפשר לפרוץ.
לגרסה 4.3 אין פריצה.
כך שכרגע מה שמעניין זה גרסת המכשיר ולא שום דבר אחר.

אור ס
17/03/11, 22:20
אני גם חשבתי שהוא מנסה להאכיל אותי בחרטות, אבל הוא ראה שאני מבין עניין ומכיר את הפריצות, ושלח אותי לחפש בגוגל.. הוא היה ממש בטוח בעצמו (וזה עוד היה בטלפון, הוא לא עמד לסגור עסקה או משהו).

ידוע לי שכרגע 4.3 לא פריצה, אני מאמין שבתוך חודש-חודשיים תהיה פריצה, השאלה אם יש באמת איזה קטע חדש (בסוג הלוח) באייפודים החדשים שיצאו עם 4.3..

bartselen
18/03/11, 16:43
לא הבוטרום לא קשור כלל לגרסה.
זהו הרכיב שאיתו המכשיר נדלק והוא מחרטט.
בקרוב תצא פריצה לא קשורה ל4.3. אז תלך לחנות אחרת ואולי אפילו לאיידיגיטל ותקנה שם.

אור ס
18/03/11, 19:04
אז בוודאות אין גרסאת מכשיר חדשה שיצאה עם חומרה שונה שיכולה למנוע פריצה? (עזבו את זה שזה יוצא עם 4.3 ובקרוב תצא פריצה).

הוא פשוט תופס גל על זה שיש לו מכשירים שהם עדיין עם 4.2.1?

באיידיגיטל זה עולה יותר מבחנויות פרטיות אחרות, הבדל של 300-400 שקל.. חבל, זה אותו מכשיר.

Bar
18/03/11, 20:20
אז בוודאות אין גרסאת מכשיר חדשה שיצאה עם חומרה שונה שיכולה למנוע פריצה? (עזבו את זה שזה יוצא עם 4.3 ובקרוב תצא פריצה).

הוא פשוט תופס גל על זה שיש לו מכשירים שהם עדיין עם 4.2.1?

באיידיגיטל זה עולה יותר מבחנויות פרטיות אחרות, הבדל של 300-400 שקל.. חבל, זה אותו מכשיר.

הוא מתכוון לבוטרום אבל היום זה כבר לא משנה.
כמו שאמרתי ל4.2.1 יש פריצה מלאה בלי בעיות, ולגרסה 4.3 יש פריצה קשורה עם בעיות.

וכן הוא תופס על זה גל כנראה.