מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : צריך עזרה באייפד בקשר לצ'אט בפייסבוק

Lion1986
15/03/11, 15:32
היי שלום אני חדש באייפד וגם חדש בפורום המוצלח הזה
יש לי אייפד 16g ונכנסתי איתו לפייסבוק ואני לא יכול לשחק טקסס הולדם והצט לא נפתח לי
זה אומר לי שאני אמור להוריד פלאש ואין לי מושג מה זה ומאיפה מורידים פלאש לאייפד
תודה רבה לעוזרים!

Lion1986
15/03/11, 18:49
ועוד משהו אני שומע ביוטיוב ולא רואה את הסירטון

Lion1986
16/03/11, 03:53
בבקשה מישהו יכול לעזור לי אם זה פשוט זה חשוב לי נורא

Omrizi
16/03/11, 11:48
קודם כל תתחדש
דבר שני לפני שאתה ממשיך לכתוב פה על האייפד יש פורום מיוחד בשבילו
לגבי שאלותייך כן מוצרי אפל אינם נתמכים בפלאש באופן שבו אתה רגיל
ישנם מס? אופציות חלופיות
למשל להוריד אפלקציה של פייסבוק מהאפל סטור שנותנת לך בתוכה צאט
כנ?ל לגבי הפוקר בפייסבוק
בנוסף ניתן להוריד skyfire שהוא דפדפן שמחליף את הספארי ותומך קצת יותר ממנו בדברים
מומלץ לקרוא קצת על מכשיר לפני שקונים אותו ואם הוא כבר אצלך אז תקרא קצת בפורום המתאים מבטיח שתקבל תשובות להכל. (תשנה גם את הפרטים האישיים שלך לגבי מכשיר אמיתי)
תתחדש. סמיילי
עמרי.

TomerSabo
16/03/11, 12:28
אם אתה באמת רוצה להנות ממנו לדעתי כדי שתפרוץ אותו לתוכנות צד שלישי ואז יהיה לך אפשרות להתקין פלאש והכל יהיה טוב...תרצה עזרה...דבר איתי

ItaiHay
16/03/11, 14:44
אם אתה באמת רוצה להנות ממנו לדעתי כדי שתפרוץ אותו לתוכנות צד שלישי ואז יהיה לך אפשרות להתקין פלאש והכל יהיה טוב...תרצה עזרה...דבר איתי

תומר אתה מטעה אותו.
אין פלאש לאייפד, גם עם פריצה. יש איזשהו כלי שמאפשר לראות פרסומות פלאש על האייפד אך הוא לא טוב למשחקים וסרטים.

Lion1986
16/03/11, 16:09
הבנתי חברים תודה על העזרה...אני מבין שהאייפד הזה לא כל כך מתאים לי...הוא כבר אצלי פשוט אין בוא יותר מדיי דברים

ItaiHay
16/03/11, 16:19
הבנתי חברים תודה על העזרה...אני מבין שהאייפד הזה לא כל כך מתאים לי...הוא כבר אצלי פשוט אין בוא יותר מדיי דברים

דווקא זה מכשיר מדהים לטעמי. המון אפליקציות מגניבות. נסה כמה ותראה בעצמך.

Lion1986
16/03/11, 16:29
חח איזה גבר אתה תודה על העידוד...פשוט אני לא יודע מאיפה ואיך מורידים את כל האפליקציות האלה אחי