מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : כמה שאלות לגבי אייפד 2

liran2u
13/03/11, 06:00
1. אמרו שאחד השיפורים הוא: כניסת HDMI שאפשר לחבר ולראות סרטים מהאייפד ישירות בטלויזיה. השאלה שלי מזה יתן? כי קבצים שהם בפורמט HD או SD הם עם סיומות mkv\avi ועוד כאלה ואחרות. ואייפד יודע לקרוא רק MP4\M4V או משהו בסגנון. בטח שלא AVI ו MKV וכאלה, אז מה יתן לחבר לטלויזיה אם האיכות תהיה ירודה? מה גם שהמרת סרטים ל MP4 היא ארוכה ומסורבלת

2. אם אני מזמין מ EBAY אייפד 1 לא 2, כמה הוא אמור לעלות לי + - עכשיו כשהמחיר ירד ב100$ כאשר יצא האייפד 2? אני מחפש אחד שהוא 3G שיש לו GPS וגלישה סלולארית עם 16GB?
אני שואל שלא יעקצו אותי במחיר כי אני רואה שבאיביי כל אחד דורש כמה שבא לו

3. באייפד 1 אין מצלמה בכלל נכון? לא VGA לא קדמית\אחורית לא כלום?

4. מאיפה אני יכול להשיג (לאייפד 1) את הכיסוי\קייס הזה (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KPZ8JhY4R2Y#at=102)
שמראים בדקה 1:30. או איך הוא נקרא? שאפשר להעמיד אותו בכל מיני זוויות וכאלה

5. האם יש הבדל בכמות הצבעים ברזולוציית המסך בין אייפד לאייפד 2 כמו שבאייפון 3 יש 163PPI ובאייפון 4 יש 326PPI? או שבקטע הזה שניהם אותו דבר

תודה ושבוע טוב

Omrizi
13/03/11, 13:29
ישנם שתי גישות לגבי קניית דגם ישן..
הראשונה אומרת שעדיף תמיד ללכת על הכי חדש נכון אין הרבה הבדל אבל בשבילך 100-200 דולר..
השניה אומרת ללכת על הישן כמו שאני ממליץ ללקוחות שלי (לא בגלל שצריך לסיים את המלאי) השינוי הוא מינורי מצלמות שבחיים לא תשתמש ומשקל שגם ככה לא שוקל, והמחיר שממש ממש זול כרגע!!
אם אתה כבר מתכנן לקנות את הישן תעשה זאת בישראל כבר.. המחירים כרגע בתחתית של התחתית אתה יכול להנות ממכשיר שלא חלמת עליך במחיר של 2000 שקל (קצת יותר עם 3g..) ולשאלותיך:
ידי עדין לא הונחה על האייפד החדש (יקרה מחר מחרתיים) ולכן גם לא קראתי עליו יותר מידי לגבי יציאות וחיבורים..
לגבי מצלמה לא אין מצלמה אבל היה את הקמרה קונקשן קיט שנתן לחבר ולהוריד תמונות ישירות מהמצלמה מאמין עכשיו שיהיה ב4.3 את הפייסטיים אנשים יצליחו לגרום גם לראשון לעשות זאת באמצעות חיבור מצלמה.
קייסים יש בכל אתר בערך ובנוסף בכל חנות בארץ
קייס טוב המחיר מתחיל בסביבות ה200 ש"ח..
לגבי סרטים אתה רוצה להעביר לאייפד ואז להעביר לטלוויזיה? קצת סיוט לא? או שפשוט תצרוב על דיסק מהמחשב ותראה על דיוידי או שתראה פשוט באייפד או שפשוט תחבר את המחשב לטלוויזיה לא צריך לנסות לסבך את הכל..
לגבי מסך וכל השידרוגים אז כן החדש קיבל מעבד מהיר יותר מסך טוב יותר וגדול הוא שדרוג אבל שידרוג כמו שהיה אייפון 3g לאייפון 3gs שזה שדרוגים קטנים ולא כמו השידרוג של האייפון 4..
מקווה שעזרתי ואם ישנם שאלות נוספות אנחנו פה.
תתחדש.
עמרי.

ItaiHay
13/03/11, 15:12
1. אמרו שאחד השיפורים הוא: כניסת HDMI שאפשר לחבר ולראות סרטים מהאייפד ישירות בטלויזיה. השאלה שלי מזה יתן? כי קבצים שהם בפורמט HD או SD הם עם סיומות mkv\avi ועוד כאלה ואחרות. ואייפד יודע לקרוא רק MP4\M4V או משהו בסגנון. בטח שלא AVI ו MKV וכאלה, אז מה יתן לחבר לטלויזיה אם האיכות תהיה ירודה? מה גם שהמרת סרטים ל MP4 היא ארוכה ומסורבלת

2. אם אני מזמין מ EBAY אייפד 1 לא 2, כמה הוא אמור לעלות לי + - עכשיו כשהמחיר ירד ב100$ כאשר יצא האייפד 2? אני מחפש אחד שהוא 3G שיש לו GPS וגלישה סלולארית עם 16GB?
אני שואל שלא יעקצו אותי במחיר כי אני רואה שבאיביי כל אחד דורש כמה שבא לו

3. באייפד 1 אין מצלמה בכלל נכון? לא VGA לא קדמית\אחורית לא כלום?

4. מאיפה אני יכול להשיג (לאייפד 1) את הכיסוי\קייס הזה (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=KPZ8JhY4R2Y#at=102)
שמראים בדקה 1:30. או איך הוא נקרא? שאפשר להעמיד אותו בכל מיני זוויות וכאלה

5. האם יש הבדל בכמות הצבעים ברזולוציית המסך בין אייפד לאייפד 2 כמו שבאייפון 3 יש 163PPI ובאייפון 4 יש 326PPI? או שבקטע הזה שניהם אותו דבר

תודה ושבוע טוב

1) באייפד 2 אתה יכול להראות בטלויזיה את כל המסך של האייפד, כלומר פשוט לחבר וזה מראה את מה שקורה באייפד שלך. באייפד 1 אתה לא יכול לעשות את זה. הוא יראה רק דברים מתוכנות תומכות.
שים לב שהאייפד 2 יכול להציג וידאו של עד 1080i והאייפד 1 רק עד 720p.

2) לא ממליץ לך לקנות מאייבי אייפד. קנה מאיידיגיטל. המחירים שם נמוכים וגם הם עכשיו עוד יותר נמוכים (לאייפד 1) כי יצא האייפד 2. באפריל יגיע האייפד 2 לשם.

3) Nada. אין מצלמה.

4) זה נקרא Smart Cover והוא עובד רק עם האייפד 2. אתה יכול לקנות אותו בחנויות של אפל ובתקווה גם באיידיגיטל כשהאייפד 2 יגיע.

5) אין הבדל. אותו מסך.