מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : החדשות מהונג קונג

Gil.B
08/03/11, 16:09
בהונג קונג לא מפסיקים להפתיע, היום נחשף אבטיפוס של אייפון לבן בתצורת 64GB בהונגקונג.

נראה שחברת אפל אמנם לא השיקה מכשיר אייפון 4 בצבע לבן, אך נראה שהם בהחלט הוציאו כמה גרסאות אב-טיפוס של המכשיר בצבע לבן, ונראה שבהונג קונג נחשף מכשיר לבן עם זיכרון מסוג פלאש בנפח 64gb.
ייתכן שאפל החליטה שלא לשווק מכשירי איפון עם זיכרון בנפח כזה זה כיוון שייצור זכרונות פלאש בגודל כזה הוא יקר מדי. מאידך יתכן שנראה כאלה נפחי זיכרון בiPhone 5, זאת בהנחה שימצאו בחברה מקופרטינו דרך להוזיל את עלויות ייצור זכרונות הפלאש, או לחילופין יבחרו להעלות את מחירי האייפון.

http://up351.siz.co.il/up1/nmjgfztmhvy3.jpg

ידוע שהמקורות בהונג קונג ובמזרח הרחוק לעיתים טועים ולעיתים צודקים, יתכן מאוד שבתמונה שהתפרסמה על ידיי המקורות הללו, אנו צופים בדגם מזויף של אייפון 4, אזכיר לכם שלאחרונה נחשפה כאן פרשת האייפונים הלבנים שנמכרו בebay והוחלפו להם הפאנלים לצבע לבן משחור על ידיי אנשים פרטיים.

ymeiner
10/03/11, 22:07
העובדה שהשמועות האלו צצות בכזה תיאום מושלם מוכיחה שאפל היא האחראית לפרסומים והיא עושה את זה כדי לבדוק את דעת הקהל לגבי הצורך. זה הדרך המושלמת לעשות סקר בחינם.

1. אפל מפרסמים מידע באתר סיני מפוקפק שאף אחד לא יכול להגיד שהוא אמין לגמרי.
2. בלוגים גדולים כמו אנגאג'ט וגיזמודו מקבלים את הידיעה ומפרסמים אותה כי יש סיכוי שהיא נכונה.
3. תגובות הקוראים נערמות בכמויות שלא מביישות אף מחקר מדעי.
4. אפל אוספת את הנתונים, מנתחת אותם ומחליטה האם שווה לה להוציא את המוצר

natish
10/03/11, 22:18
קודם כל, אייפון 64GB הוא ללא ספק דבר חביב למרות שלדעתי יהיה לאפל הרבה יותר כדאי להשקיע באייפד 128GB. שנית, עם כמות הדיווחים על כך שאפל משקיעה יותר ויותר במעבר לענן ועם הזמינות ההולכת וגדלה של רשת (סלולרית או Wifi) אני לא ממש רואה צורך באייפון בנפח של 64GB.

Martok
29/03/11, 09:07
64gb באיפון זה לדעתי קצת מיותר.
לי יש 32gb, והצלחתי למלא רק חצי. החצי הנותר משאיר כמובן מספיק מקום לסירטוני וידאו ותמונות.
באיפד היה עדיף יותר נפח כדי לאפשר אחסון של סרטים באיכות גבוהה.

tomer1749
04/04/11, 13:20
קודם כל, אייפון 64GB הוא ללא ספק דבר חביב למרות שלדעתי יהיה לאפל הרבה יותר כדאי להשקיע באייפד 128GB. שנית, עם כמות הדיווחים על כך שאפל משקיעה יותר ויותר במעבר לענן ועם הזמינות ההולכת וגדלה של רשת (סלולרית או Wifi) אני לא ממש רואה צורך באייפון בנפח של 64GB.

אתה כל כך צודק.

תאמינו לי שברגע שיצא אייפד 2/3 עם 128 gb יגיעו מלא לקוחות נוספים שלא היה להם אייפד קודם.

אני מכיר לא מעט אנשים שיש להם כל כך הרבה שירים ש64 גיגה ממש לא מספיק להם