מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : Windows XP --> Apple OSx

gal111
19/02/08, 16:19
בואו נניח שיש לי Pc שמריץ windows XP, ודיסק התקנה של OSx (כולל ה-patch למחשבי PC). המעבד של המחשב הוא אינטל.

מה אני צריך לעשות כדי להעביר את מערכת ההפעלה ל-OSx (אין בעיה לפרמט קודם)..?

djzander
19/02/08, 17:09
יש לך הרבה עבודה , קח בחשבון שהמפרט שלך לא 100 אחוז מתאים אזז יתכנו בעיות , לדעתי אם אתה שואל שאלות כאילו עדיף שלא תתעסק עם זה.

gal111
19/02/08, 19:40
יש לך הרבה עבודה , קח בחשבון שהמפרט שלך לא 100 אחוז מתאים אזז יתכנו בעיות , לדעתי אם אתה שואל שאלות כאילו עדיף שלא תתעסק עם זה.

הבנתי ש-OSx עובדת עם מעבדי אינטל עכשיו, השאלה היא האם פשוט מכניסים את דיסק ההתקנה של OSx לאחר הפרמוט והוא יתקין לי את מערכת ההפעלה הזאת?

The_Ben
19/02/08, 20:48
הבנתי ש-OSx עובדת עם מעבדי אינטל עכשיו, השאלה היא האם פשוט מכניסים את דיסק ההתקנה של OSx לאחר הפרמוט והוא יתקין לי את מערכת ההפעלה הזאת?

ממש לא, צריך להתעסק עם כל מיני פאצ'ים, שינוי קבצים, פקודות בTerminal וכו', וזאת משום שכמובן החומרה שלך היא ב99.9% מהמקרים אינה בדיוק אותה חומרה שמיושמת במחשבי Mac (כדי שיהיה לך בדיוק את אותם דברים תמטרך להשיג אותם איכשהו דרך Apple, כי כל החומרה שלהם מיוצרת במיוחד בשבילהם, לפחות לרוב). בכל מקרה, אני ממליץ לא להתעסק עם הדבר ;)

נ.ב
אם התכוונת לנסות להתקין Leopard אז בכלל, עוד לא פרצו אותו לשימוש על מחשבי PC :rolleyes:

winston
19/02/08, 20:57
אם תמצא לוח אם עם EFI במקום ביוס זה יעבוד לך :)
זאת מהות "הבעיה" בהתקנת OSX על PC.

The_Ben
19/02/08, 21:13
אם תמצא לוח אם עם EFI במקום ביוס זה יעבוד לך :)
זאת מהות "הבעיה" בהתקנת OSX על PC.

בדיוק, שחכתי בדיוק מה הייתה הבעיה של התמיכה ;) תודה על ההזכרה:D

orarbel
19/02/08, 21:49
על מה אתם מדברים אני יכול לתת לכם מיליון קישורים להתקנת Osx על Pc
גם Leopard
אמנם נכון שצריך הרבה ידע טכני והתעסקות אבל זה פתיר

orarbel
19/02/08, 21:50
http://dailyapps.net/2007/10/hack-attack-install-leopard-on-your-pc-in-3-easy-steps/

winston
19/02/08, 21:53
מי אמר שזה לא פתיר?

orarbel
19/02/08, 22:03
נ.ב
אם התכוונת לנסות להתקין Leopard אז בכלל, עוד לא פרצו אותו לשימוש על מחשבי PC :rolleyes:

ההוא למעלה

winston
19/02/08, 22:07
אהה
דיברת ברבים :)

gal111
22/02/08, 21:36
טוב, תודה על כל התגובות, אבל אם אתה אומרים שזה מסובך אני אוותר, אני מאמין שאין לי מספיק ידע בנושא הזה למרות שהייתי רוצה מערכת הפעלה osx (ה-iphone עשה לי חשק לעוד מ-apple).

מישהו יודע האם אפשר להשיג אמולטור של osx ל-pc, רק שיהיה אפשר לראות איך זה, או שגם זה מסובך?

aviranak
22/02/08, 22:20
טוב אז ככה כנס לכל אתר טורנטים טוב וחפש דבר בשם Iatkos בגרסא 1.0 ומעלה זו בעצם מערכת ההפעלה leopard רק מתאימב למחשבים רגילים מומלץ לאינטלים בעיקר אבל עובדת גם עם Amd השבוע הורדתי אותה והיא
עובדת נחמד מאוד ואין ספק שאני מתחיל להיות פריק של אפל... (בקרוב Imac או Macbook Air נראה מה יותר שימושי :) )

בקיצור...תוריד קרא הוראות ותתקין (התקנה בסגנון Windows למרות שהרבה יותר יפה !! ) ותהנה.

kukurikoo
22/02/08, 22:24
קניתי מקבוק לפני כמה שבועות ואני ממליץ בחום , אני משתמשpc כבד ב15 שנים האחרונות , לוקח קצת זמן להכיר את הדברים אך זה שווה את זה .

aviranak
22/02/08, 22:32
קניתי מקבוק לפני כמה שבועות ואני ממליץ בחום , אני משתמשpc כבד ב15 שנים האחרונות , לוקח קצת זמן להכיר את הדברים אך זה שווה את זה .

הבעיה זה שבארץ הבעסה שלנו כל דבר עולה פי 3 !! אם הייתי בחו"ל היה לי עכשיו את שניהם !

Tau
22/02/08, 22:47
אני מריץ Leopard על T60 והוא רץ נהדר כולל XP עם Parallels , הבעיה העיקרית שאין לי wireless אבל עובדים על זה...
(אני מריץ את ה-Leopard על דיסק חיצוני)

shahari
28/02/08, 10:57
אני מריץ Leopard על Asus G1 עם Dual boot ו-Windows XP
עובד פצצה חוץ מ-Wifi .
כמו כולם מחכה עדיין ל-Driver ל- Intel395abg

planB
28/02/08, 15:43
קצת אופטופיק
מה קורה עם אחריות אם קונים מקבוק בארה"ב ?
כל בעיה צריך לשלוח אותו או שiDigital מטפלים ?

amitkandel
12/07/08, 23:15
טוב אז ככה כנס לכל אתר טורנטים טוב וחפש דבר בשם Iatkos בגרסא 1.0 ומעלה זו בעצם מערכת ההפעלה leopard רק מתאימב למחשבים רגילים מומלץ לאינטלים בעיקר אבל עובדת גם עם Amd השבוע הורדתי אותה והיא
עובדת נחמד מאוד ואין ספק שאני מתחיל להיות פריק של אפל... (בקרוב Imac או Macbook Air נראה מה יותר שימושי :) )

בקיצור...תוריד קרא הוראות ותתקין (התקנה בסגנון Windows למרות שהרבה יותר יפה !! ) ותהנה.

אתה יכול לתת עוד פרטים על המערכת הזו?
לא ממש הבנתי, זה יכול לעבור "מחלונות" ל- Leopard?