מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : כנסו בבקשה

roeis110
05/03/11, 10:06
אני צריך עזרה איך אני עושה שנגיד אני פותח אפליקציה ואז יוצא ממנה אבל היא עדיין פתוחה לי כמו למשל השירים אני שם שיר ויוצא וזה עדיין מתנגן לי איך אני עושה אותו דבר לאפליקציה?

ipxp
05/03/11, 10:09
אם יש אפליקציה כמו למשל pandora, שתומכת בשירים ברקע, אז גם כשתצא ממנה היא תמשיך להתנגן.

כל אפליקציה אנשים פתחו אותה עם תמיכה בסוגים שונים של "להשאר אקטיבי" גם אחרי שיוצאים. יש כאלה שעשו את זה עם המוזיקה, יש כאלה עם שרות voip כמו סקייפ שמשאיר אותך מחובר, יש כאלה שמשאירים אותך מחובר ללווינים במקרה של אפליקציית gps, ויש כאלה ששומרים על המצב שהיית באפליקציה לפעם הבאה שתיכנס.

אם אפליקציה מסוימת לא ממשיכה עם המוזיקה אחרי שאתה יוצא, כנראה המפתחים עוד לא הוסיפו בה את הקוד שמאפשר לה להמשיך - זה פיצ'ר שבה במערכת ההפעלה ios 4 ביחד עם יציאתו של האייפון 4. אז לא כולם עוד עדכנו לזה, אבל הרוב כבר עשו את זה.

Amit.S
05/03/11, 10:09
זה מובנה בגרסאות 4.0 ומעלה, קוראים לזה מולטיטסקינג. אם יש לך אייפון 4 אז יש לך את זה אוטמטי כיוון שהאייפון שלך הגיע בגרסא 4+.
כדי להפעיל את הפיצ'ר עליך ללחוץ פעמיים על כפתור ההום ולבחור באפליקציה שאליה אתה רוצה להיכנס.

נ.ב
שנה את הכותרת או שינעלו את הנושא.

SASY
05/03/11, 10:10
שנה את הכותרת במיידית לתיקצור הבעיה שלך .
הכותרת לא תקינה והפוסט שלך ינעל.
כעיקרון כמעט כל אפליקציה מגרסה 4 ומעלה מתנהגת כך.
כשאתה פותח אותה ואז לוחץ על כפתור הבית היא אמורה להישאר במולטיטאסקינג . רואים אם היא פתוחה בלחיצה פעמיים על כפתור הבית.
על איזה אפליקציה מדובר?*

roeis110
05/03/11, 12:12
לאיזה כותרת לשנות?

ואני רוצה נגיד שהתוכנה שאני יכול להתקשר ממנה שגם אם אני יצא ממנה זה ישאר לי פתוח כדאי שאנשים יוכלו להתקשר אלי גם אם אני לא בתוכנה אתה יכול להסביר לי ולהגיד לי מה להוריד והכל אני עכשיו מעדכן לגירסא 4.2

Amit.S
05/03/11, 13:11
לא צריך להוריד כלום זה בא אוטומטי בגרסא שאליה אתה מעדכן

eden
05/03/11, 13:57
כותרת לא תקינה

קרא חוקים

נעול