מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : דרך שעובדת לעידכון ופריצה 1.1.3 בטאצ 16g

ally_u
19/02/08, 09:00
בוקר טוב
סליחה על ההודעה החדשה.. וכן ראיתי את המדריכים הרבים שיש פה :) אבל אחרי מספר נסיונות כושלים אני רוצה להיות בטוחה.

אשמח לדעת מהי הדרך הבטוחה ביותר לעדכן טאצ' 16G (כלומר אי אפשר באמצעות ZIPHONE ...) פרוץ בגירסה 1.1.2 ל1.1.3 + האפליקציות של האייפון.. ושתהיה אפשרות להתקין את העיברית הלוגית של ינון (לגבי העיברית של אמיר הבנתי שעובדת רק בפריצה של ZIPHONE כך שאינה רלוונטית לאנשי ה -16G)

ניסתי אתמול לפרוץ בעזרת official 1.1.3 upgrader לפי אחד המדריכים בפורום...
אבל אחרי שעה שנראה שזה עובד... הכל נתקע לחלוטין ונאלצתי שוב לבצע ריסטור.

תודה מראש

***לחילופין, ולמקרה שהשידרוג כרגע לא יצליח ... האם יש כבר דרך חדשה להוספת האפליקציות של האייפון ל 1.1.2 ???

Xite
19/02/08, 09:05
מצטרף! :)

godmoney
19/02/08, 09:23
מצטרף.
ובדרך שתשמור על כל האפליקציות מבלי שנצטרך להסיר את כולן ולהתקין מחדש.

roei_dacho
19/02/08, 17:57
זה בגלל האינטרנט שלך
או שהוא נותק לשניה או שלא היה לך בכלל אינטרנט
לא סתם זה Official
הדרך הזאת היא הטובה ביותר למי שמשתמש ב6 ג'יגה
תנסה לעשות את זה במקום עם חיבור אינטרנט יציב יותר

עדן ראובני
20/02/08, 15:40
תשמעו אני בבעיה ואני ממש מקווה שתוכלו לענות לי עליה-

אני ניכנס ל install ואז אני מנסה להוריד חבילות ובאה לי הודעה: you must install the BSD subsystem package first its in the system category

אז אני נכנס ל system

ומנסה להוריד את החבילה הזאת ושוב באה לי אותה הודעה--- כלומר שאני תקוע-- מה לעשות**********??

בבקשה עזרו לי!!!!!!!!!!

Remo
20/02/08, 16:14
בוקר טוב
סליחה על ההודעה החדשה.. וכן ראיתי את המדריכים הרבים שיש פה :) אבל אחרי מספר נסיונות כושלים אני רוצה להיות בטוחה.

אשמח לדעת מהי הדרך הבטוחה ביותר לעדכן טאצ' 16G (כלומר אי אפשר באמצעות ZIPHONE ...) פרוץ בגירסה 1.1.2 ל1.1.3 + האפליקציות של האייפון.. ושתהיה אפשרות להתקין את העיברית הלוגית של ינון (לגבי העיברית של אמיר הבנתי שעובדת רק בפריצה של ZIPHONE כך שאינה רלוונטית לאנשי ה -16G)

ניסתי אתמול לפרוץ בעזרת official 1.1.3 upgrader לפי אחד המדריכים בפורום...
אבל אחרי שעה שנראה שזה עובד... הכל נתקע לחלוטין ונאלצתי שוב לבצע ריסטור.

תודה מראש

***לחילופין, ולמקרה שהשידרוג כרגע לא יצליח ... האם יש כבר דרך חדשה להוספת האפליקציות של האייפון ל 1.1.2 ???

תוריד מכאן (http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=17552) את הקובץ עדכון של 1.1.3, תעביר אותו באמצעות WinSCP לנתיב /private/var/root/Media.
עכשיו תריץ Upgrade של ה-Official 1.1.3 Upgrader.
בצורה הזו, המכשיר מעתיק את קבצי העדכון מהקובץ ששמת על המכשיר, ולא באמצעות הורדה.

0 תקיעות, הרבה יותר מהיר, 100% הצלחה.

DJBH
20/02/08, 23:30
תוריד מכאן (http://www.iphones.co.il/forum/showthread.php?t=17552) את הקובץ עדכון של 1.1.3, תעביר אותו באמצעות WinSCP לנתיב /private/var/root/Media.
עכשיו תריץ Upgrade של ה-Official 1.1.3 Upgrader.
בצורה הזו, המכשיר מעתיק את קבצי העדכון מהקובץ ששמת על המכשיר, ולא באמצעות הורדה.

0 תקיעות, הרבה יותר מהיא, 100% הצלחה.

ואז בעצם באמצעות הדרך הזאת אפשר להריץ את העברית של ינון+מקלדת+ממשק למשתמשי הטאצ' 16gb בגירסא 1.1.3???

Remo
20/02/08, 23:32
ואז בעצם באמצעות הדרך הזאת אפשר להריץ את העברית של ינון+מקלדת+ממשק למשתמשי הטאצ' 16gb בגירסא 1.1.3???

אין סיבה שלא