מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : כמה שאלות לאייפוד

AAS
25/02/11, 16:27
יצאה פריצהמלאה ל4.2.1 שכאילו אני יכול להוריד מהאייטיונס מתי שאני רוצה ולא לחבר למחשב או דברים כאלה?
יש לי אייפוד גירסה 4.2.1 ואם אפל תוציא גירסה חדשה ואני יוריד אותה אני צריך לפרוץ עוד פעם או שהפריצה תהיה תקפה גם לגירסאות הבאות?
איך אני מעדכן לגירסה חדשה יותר?
אני ראיתי סרטון שמראה איך לפרוץ את ה4.2.1 בעזרת גרין פויסן וראיתי שזה תוך שתי דקות אבל אני לא רוצה לשעות את זה לבד אז הלכתי למשיהו שפורץ תמורת כסף והוא אמר לי שזה מסובך ולוקח 20-30 דקות אז מה נכון זה באמת כזה מסובך או שזה כולה לוקח 2 דקות?

בבקשה תענו לי

SASY
25/02/11, 17:30
פריצה מלאה יצאה . לא צריך לחבר את האייפון למחשב כל פעם שהוא נכבה.
אם אפל תוציא גרסה חדשה ואתה תעדכן אז תצטרך פריצה חדשה. הפריצה תקפה רק לאותה גרסה.

מעדכנים דרך אייטונס.
הפריצה עם גרין פוייזן לוקחת 2 דקות ולא מסובכת.
http://www.iphones.co.il/forum/thread171729.html

תעבוד לפי זה ולא יהיו לך בעיות.

AAS
25/02/11, 17:49
1.יש לי עוד שאלה אני רואה שכל הזמן אומרים מודם איך אני רואה את המודם שלי וזה רק באייפון או גם באייפוד?
2.למה במדריך פריצה כתוב שצריך לעשות ריסטור כדי להוריד גירסה חדשה לא הבנתי את זה.
3.אם אני פורץ המכשיר נקרא פרוץ אחרי שיש את הסמל של גרין פויסן או רק אחרי שהורדתי את הסידיה וכתוב שם להיכנס ללאודר ולהוריד סידיה צריך בשביל זה רשת אלחוטית?וצריך להיות מחוברים למחשב בשביל זה?

SASY
25/02/11, 17:58
1. מודם זה רק לאייפון.
2.אם האייפוד שלך כבר בגרסה החדשה ..אז לא צריך ריסטור. פשוט אם אתה לא בגרסה 4.2.1 אז צריך ריסטור לגרסה הזאת.

3.המכשיר פרוץ אחרי שיש את הסמל או אפילו לפני....אחרי שהשורות רצות לך על המכשיר.. אבל אם לא תתקין את הסידיה מה loader אז בשביל מה לפרוץ ..התקנת סידיה זאת בעצם מהות הפריצה. וכן צריך רשת אלחוטית ולא חייבים להיות מחוברים למחשב.

AAS
25/02/11, 18:00
תראה לי אין רשת אלחוטית בבית אז אני יכול לעשות את הכל ולפרוץ ואז ללכת עם המכשיר לרחוב שיש שם רשת אלחוטית ומשם להיכנס ללאודר ולהתקין תסידיה?

SASY
25/02/11, 18:11
כן בוודאי!!

השאלה איך תוריד אחר כך אפליקציות ודברים נוספים מהסידיה?

אם כל פעם תעשה זאת בחוץ ..אז סבבה :)

AAS
25/02/11, 18:21
ועוד שאלה הוא אומר שצריך מכשירים מסוימים אז לי יש אייפוד 4 שקניתי מהחנות של אפל לפני חודש וחצי והוא גירסה 4.2.1 אז הפריצה מודעת גם אליו?
וגם הוא כותב שצריך משחב מסוים יש לי מחשב של ווינדווס xp אבל אני לא בטוח איפה בודקים את המערכת הפעלה של המחשב כאילו xp ווינדווס 7 וכאלה ואם זה באמת ווינדווס xp אז אני יכול בלצע איתו את הפריצה?

SASY
25/02/11, 18:28
רשום במדריך אייפוד טאץ' 2g (גם בגירסת הבוטרום החדשה, דגם mc) ומעלה,
אז זה כולל את שלך..

והגרסה 4.2.1 בדיוק מתאימה לפריצה.

אם יש לxp אז זאת כבר מערכת ההפעלה ואיתה אפשר לפרוץ .

אותו דבר לגבי וינדוס 7.

AAS
25/02/11, 18:59
לא התכוונתי שכתוב במדריך הזה שצריך משחב ווינדווס או מק ולי יש ווינדווס xp אז רציתי לדעת אם כשהוא אומר ווינדווס הוא מתכוון לוונדווס 7 החדש שיצא או שגם עם ווינדווס xp אפשר לעשות את זה?

AAS
25/02/11, 19:06
ראתי גם במדריך שכתבו ככה:

אחרת, במידה והמכשיר שלכם סים-פרי או שקניתם אותו מחברה הסלולרית שלכם, עליכם להכנס לקובץ ה-hosts במחשב שלכם:

במק:
קוד:

/private/etc/hosts

בחלונות:
קוד:

C:\Windows\system32\drivers\etc

ולמחוק כל שורה המכילה gs.apple.com.
מה זה קובץ HOSTS איך אני מגיע אילו ומה זה הקוד הזה שהוא אומר

ipxp
25/02/11, 19:14
לא התכוונתי שכתוב במדריך הזה שצריך משחב ווינדווס או מק ולי יש ווינדווס xp אז רציתי לדעת אם כשהוא אומר ווינדווס הוא מתכוון לוונדווס 7 החדש שיצא או שגם עם ווינדווס xp אפשר לעשות את זה?

עובד מצויין עם ווינדווס xp.

ראתי גם במדריך שכתבו ככה:

הנספח הזה הוא למקרה של אייפון שהוא לא סימפרי שמשהו בו לא מצליח ואז צריך להתחיל להסתבך.
אבל אתה פורץ בכלל אייפוד...אז למה להסתבך?

AAS
25/02/11, 19:22
אה אוקיי תודה אפשר לנעול