מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : מטען לרכב - Dealextreme?

Shaq021
25/02/11, 00:41
שלום לכולם,
נתקלתי במוצר הבא ב-DX:
http://www.dealextreme.com/p/car-cigarette-powered-1000ma-usb-adapter-charger-black-dc-12v-40470

מדובר במטען לרכב ל-iPhone 4, נראה קטן, קומפקטי ונוח. מתחבר לכבל USB המגיע בנפרד.
המחיר הזול מדהים - 2 דולר כולל משלוח (3.76 דולר ביחד עם כבל), כשמוצר כזה יכול להגיע ל 100 ש"ח ויותר בישראל, אפילו ב eBay.
הייתי שמח לשמוע חוות דעת על המוצר עצמו, ועל האתר בכללי.
הדבר היחידי שמדאיג אותי זה שהמוצר סיני, וכמובן שלפעמים יש נפילות באיכות, אבל המחיר שווה את זה גם אם אקבל מוצר תקול.
חשוב לציין שמבחינה אלקטרונית המכשיר מספק מתח/זרם זהה למטען קיר רגיל. ואני גם אבדוק את זה ברגע שאקבל אותו עם פלוק לפני השימוש. אבל עדיין יש לי חשש מה"סיניות" שבמוצר, כי אני לא רוצה להזיק לאייפון שלי בשום צורה.
דבר נוסף שמעניין אותי הוא ההודעה שלעיתים קופצת במכשירי האיפון "מוצר לא נתמך" או משהו בסגנון. האם יש סיבה שתקפוץ כזו הודעה, ואם כן למה? מדובר בסה"כ בכניסת מתח למכשיר.

תודה רבה

נ.ב.
הנה אחת התגובות היותר מעניינות על המוצר ממישהו שעושה רושם שמבין עיניין:
(בקצרה, הוא אומר שהוא ציפה לקבל מוצר די זול אבל לאחר שפירק אותו הופתע לגלות רכיבים ברמה של הרכיבים המקוריים שאפל משתמשת, המספקים מתח/זרם יציבים. הדבר היחידי הוא שההלחמות נראות כאילו בוצעו ידנית. אבל לא משהו שאמור להפריע)

This is great for charging your iDevices while driving.
It has the proper resistor dividers on the USB data lines to set up 2.7V on D- and 2.0V on D+ to tell the iPhone to charge at the full 1 Amp just like the real Apple chargers.
When I bought it, given the price, I half expected this to have a cheap linear regulator inside so I broke it open and put it through the tests. To my surprise, this uses a switcher chip (XL1509) and really does delived what it says on the label. With a load resistor of 4.7 Ohms 5W it puts out 1.1 Amps at a steady 5.05 Volts (and really gets the resistor cooking after a while). Short circuit delivers 4 Amps.

Cons:
Looks like manual soldering on the SMT parts, but nothing to worry too much about. Build quality is quite acceptable.

Other Thoughts:
Pleasantly surprised by a product that really delivers on the promise.

Bottomline:
Buy it!

amitm5
10/03/11, 16:44
יש לי כזה בדיוק ומהאתר הזה קניתי את המטען ועוד הרבה דברים!
אחלה את והכל בזול והמשלוח חינם!!!

Martok
29/03/11, 07:38
יש לי אחד דומה (נירוסטה במקום שחור), עובד מצויין עם אייפון 4.
אפל בודקים מתחים בכניסת ה usb ועם זה לא עומד בהגדרות, אתה מקבל את ההודעה שלא ניתן לטעון.

לגבי המחיר - המוצרים ב dx מאוד זולים, חלקם זולים ובאיכות טובה, חלקם גרועים.
המטען הזה ספציפית, נראה באיכות טובה, בנתיים עובד מצויין.

aviran_n
21/04/11, 11:21
קניתי אחד כזה בדיוק (רק בלבן) מאיביי ב2.2$ לא מזמן.
מוצר שנראה פשוט, סיני וזול. בדיוק כמו שציפיתי שיראה מוצר כזה במחיר כזה.
ממדידת המתחים ביציאה מהמטען התברר שהמתחים תקינים, אך עדיין משהו ב"סיניות" של המטען הזה קצת מונע ממני להשתמש בו.
בינתיים הוא זרוק ברכב לשעת חירום ובדואר בדרך אלי נמצא מטען מחברת פלאפון (חינם..).

daniel1980
21/04/11, 12:11
אני אישית מפחד לחבר את האייפון למטען כ"כ זול,
עם חשמל אני לא מתעסק,
קניתי מטען רכב של at&t מ-ebay ואני מאוד מרוצה ממנו,
הייתי הולך רק על מוצרים שאפל מאשרת כל עוד זה קשור לחשמל,
עדיף להשקיע עוד כמה גרושים מאשר לאבד השקעה של אלפי שקלים על האייפון.

יש גם את belkin , griffin

psp3
23/04/11, 01:49
יש גם בדולר (כולל משלוח לארץ)

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=310311458698

וגם כבל בדולר (מומלץ להזמין בכל מקרה כי כבל נוטה לההרס או ללכת לאיבוד)

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120689155797

לי יש מטען סיני זול ברכב (לא זה ספציפי) ועובד מצוין.

ShayNoy
08/05/11, 23:25
לא מומלץ

קניתי בדיוק משם כזה מטען ( רק בצבע לבן )

כמו שאמרו פה משהו בו נראה לי קצת חשוד, שמתי באוטו לשעת חירום - חבר ביקש ממני את המטען לכמה ימים כי הוא התקמצן לקנות ב70 שקל מטען מאופיס דיפו. תוך יומיים האייפון שלו הפסיק להטעין - ובמסירה למעבדה ( נגמרה לו האחריות יצרן לפני חודשיים ) נמסר לו שהאייפון הוא בלתי ניתן לתיקון. אני כמעט בטוח שזה בגלל המטען הזה כי שום דבר אחר לא השתנה אצלו חוץ ממנו.

המטענים של at&t הם אחלה ומאושרים ע"י אפל - קניתי שניים כאלו ושניהם לא החזיקו יותר מחודש כל אחד.

היום אני משתמש במטען שקניתי באופיס דיפו של גריפין - יש לו שני usb ( נראה לי שכבר אין כזה היום במלאי ) והוא מומלץ.

המלצה שלי - על מכשיר כל כך יקר ( ואהוב :) ) לא חוסכים במטענים זולים ( לא לבית ולא לרכב! )

yoss-E
08/05/11, 23:34
הדגם הזה הנ"ל של גריפין מומלץ? הוא מקורי?
המחיר שלו מאוד מפתה. בגלל זה.
http://cgi.ebay.com/Griffin-PowerJolt-SE-Car-charger-iPhone-4-4G-3GS-3G-/250812010727?pt=PDA_Accessories&hash=item3a658f90e7

daniel1980
09/05/11, 07:27
לא מומלץ

קניתי בדיוק משם כזה מטען ( רק בצבע לבן )

כמו שאמרו פה משהו בו נראה לי קצת חשוד, שמתי באוטו לשעת חירום - חבר ביקש ממני את המטען לכמה ימים כי הוא התקמצן לקנות ב70 שקל מטען מאופיס דיפו. תוך יומיים האייפון שלו הפסיק להטעין - ובמסירה למעבדה ( נגמרה לו האחריות יצרן לפני חודשיים ) נמסר לו שהאייפון הוא בלתי ניתן לתיקון. אני כמעט בטוח שזה בגלל המטען הזה כי שום דבר אחר לא השתנה אצלו חוץ ממנו.

המטענים של at&t הם אחלה ומאושרים ע"י אפל - קניתי שניים כאלו ושניהם לא החזיקו יותר מחודש כל אחד.

היום אני משתמש במטען שקניתי באופיס דיפו של גריפין - יש לו שני usb ( נראה לי שכבר אין כזה היום במלאי ) והוא מומלץ.

המלצה שלי - על מכשיר כל כך יקר ( ואהוב :) ) לא חוסכים במטענים זולים ( לא לבית ולא לרכב! )

צודק 100% - אסור להתקמצן על חשמל לרכב ולבית זה יכול להרוס את האייפון, לי יש 2 מטענים של at&t כבר חצי שנה והם עובדים מצויין
מומלץ לקנות רק כאלה שמאושרים ע"י אפל : At&t , griffin , belkin

aviran_n
09/05/11, 07:45
עד כמה נחשבת לאיכותית חברת MOMAX?
מהקייסים שלה לאייפון התרשמתי לטובה, וגם מהמטען הזה (http://cgi.ebay.com/MOMAX-Super-Car-Charger-Apple-iPhone-4-3GS-/300534029457?pt=PDA_Accessories&hash=item45f9395c91) לרכב התרשמתי לטובה יחסית כשראיתי אותו.
קיבלתי מפלאפון מטן לרכב שנראה דיי צעצוע, אולי אחליף אותו לMOMAX כזה...

נטלוזי
05/06/11, 10:59
יש איזשהי חברה שמוכרת גם מטען וגם כבל aux ? שזה בא ביחד או משהו כזה..
ואם קונים בנפרד, איפה ניתן להשיג כבל aux? גם צריך שהוא יהיה מאושר?

ובקשר למטענים לרכב,
יש אחד כזה שמגיע גם עם חיבור לחשמל בבית וגם לרכב?
והאם זה משנה כניסה יציאה 5V 12 V - את זה לא ממש הבנתי ..

Aarón
05/06/11, 18:40
deal extreme היא חברה סינית......
לא מומלץ לקנות מהם מטענים,אוזניות. וכדו.....

קייסים,מגני מסך,הכל אפשר,רק לא חיבורי חשמל למיניהם.

liranfa
20/07/11, 06:29
חברים , מצטרף לזה שמעלי... קניתם מכשירים כל כך יקרים ואתם הולכים להרוס אותם עם מטענים בדולר... מטענים קונים מחברות מוכרות!

cellphoneit
04/09/11, 23:38
היי
אני קניתי מטען לרכב לפני חודש ועובד מצויין והמחיר גם
בינתיים עושה את העבודה נאמנה
דיברתי עם השרות לקוחות ואצלם מחליפים לך לחדש ברגע שמתקלקל
יש להם אחריות על המוצרים
http://www.pishpishuk.co.il/product-p-8/%D7%A9%D7%A7%D7%A2-%D7%9C%D7%A8%D7%9B%D7%91-USB-%D7%9C%D7%9B%D7%9C-%D7%A1%D7%95%D7%92%D7%99-%D7%94%D7%90%D7%99%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%A0%D7%99%D 7%9D-%D7%90%D7%99%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%93%D7%99%D7%9D-%D7%95%D7%90%D7%99%D7%99%D7%A4%D7%93%D7%99%D7%9D/%D7%9E%D7%98%D7%A2%D7%A0%D7%99%D7%9D.html זה הקישור
קניתי מהם כמה מוצרים ותאמת הגיע אלי תוך שלושה ימים קצת יקר אבל שווה