מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : טיפול באייפוד בשביטה

BBBB1000
18/02/08, 19:08
אני יודע שיש כאן מדריכים לבעיה שלי, אבל חיפשתי וחיפשתי ושום דבר לא עזר לי.

לפני כמה ימים ניסיתי להוריד גירסה מ1.1.3 ל1.1.1 וכל פעם הוא אמר לי שיש לי "ארור" מס' 1.
אחרי זה ניסיתי לעשות לו פריצה דרך תוכנת ZiPhone (http://www.ziphone.org/), ומאז הוא 100% מת! חוץ מלהראות לי את הלוגו של אפל הוא לא עושה כלום. לא נדלק ולא נכבה, הוא אפילו לא מופיע באיטונס.

בבקשה אני יודע שיש כאן אנשים שיודעים לטפל בבעיות כאלו, תעזרו לי בבקשה.

תודה רבה רבה

:confused::confused::confused::confused::confused:

Remo
18/02/08, 19:11
אני יודע שיש כאן מדריכים לבעיה שלי, אבל חיפשתי וחיפשתי ושום דבר לא עזר לי.

לפני כמה ימים ניסיתי להוריד גירסה מ1.1.3 ל1.1.1 וכל פעם הוא אמר לי שיש לי "ארור" מס' 1.
אחרי זה ניסיתי לעשות לו פריצה דרך תוכנת ZiPhone (http://www.ziphone.org/), ומאז הוא 100% מת! חוץ מלהראות לי את הלוגו של אפל הוא לא עושה כלום. לא נדלק ולא נכבה, הוא אפילו לא מופיע באיטונס.

בבקשה אני יודע שיש כאן אנשים שיודעים לטפל בבעיות כאלו, תעזרו לי בבקשה.

תודה רבה רבה

:confused::confused::confused::confused::confused:

אני מוכן לעזור לך, אבל בבקשה תערוך את ההודעה לפונט נורמלי.

Alonsp
18/02/08, 19:28
ibrickr יציל אותו או להכניס אותו למצב DFU

BBBB1000
18/02/08, 19:31
ibrickr יציל אותו או להכניס אותו למצב DFU

אתה יכול לפרט בבקשה? אני ברמת מתחיל

Remo
18/02/08, 19:55
נתחיל בנסיון לכניסה ל-DFU: לחיצה ארוכה על כפתור הכיבוי יחד עם כפתור הבית, ברגע שהמסך נכבה, המשך להחזיק את כפתור הבית לחוץ עד שהמחשב מזהה חומרה חדשה. תן לו כמה שניות להתקין, ואז כנס לאייטונז ותלחץ shift+restore לגרסא 1.1.1.

אם זה לא עבד, נסה להריץ מהספריה של ziphone את הקובץ ENTER DFU MODE.

בוא נתחיל עם זה, ונראה איך זה מתקדם.

roei_dacho
18/02/08, 20:01
תלחץ על ההום באטן ועל הכפתור כיבוי
בדיוק אחרי 10 שניות תשחרר את הכפץתור כיבוי ותמשיך עם ההום באטן
זה צריך להישאר מסך שחור ואם עולה התמונה של לחבר לאייטונס סימן שלא שיחררת אחרי 10 שניות תכפתור כיבוי
אחרי זה תפתח תאייטונס ואז זה יכתוב שצריך לעשות ריסטור
תעשה שיפט עם ריסטור ותבחר בגרסה 111 ואז זה יעבוד

BBBB1000
19/02/08, 14:09
תלחץ על ההום באטן ועל הכפתור כיבוי
בדיוק אחרי 10 שניות תשחרר את הכפץתור כיבוי ותמשיך עם ההום באטן
זה צריך להישאר מסך שחור ואם עולה התמונה של לחבר לאייטונס סימן שלא שיחררת אחרי 10 שניות תכפתור כיבוי
אחרי זה תפתח תאייטונס ואז זה יכתוב שצריך לעשות ריסטור
תעשה שיפט עם ריסטור ותבחר בגרסה 111 ואז זה יעבוד
ניסיתי את זה וזה פשוט לא עבד.
אבל תודה רבה רבה בכל זאת

אחר כך ניסיתי את זה (למטה) ותודה לקל..... עובד !!
תודה רבה רבה ממש הצלת אותי

נתחיל בנסיון לכניסה ל-DFU: לחיצה ארוכה על כפתור הכיבוי יחד עם כפתור הבית, ברגע שהמסך נכבה, המשך להחזיק את כפתור הבית לחוץ עד שהמחשב מזהה חומרה חדשה. תן לו כמה שניות להתקין, ואז כנס לאייטונז ותלחץ shift+restore לגרסא 1.1.1.

אם זה לא עבד, נסה להריץ מהספריה של ziphone את הקובץ ENTER DFU MODE.

בוא נתחיל עם זה, ונראה איך זה מתקדם.

עכשיו אני כבר מפחד להתעסק אם המכשיר, מישהו יכול להסביר לי (ברמת מתחיל) איך לפרוץ אותו ולהתקין עליו את כל סוגי העברית בלי Wi-Fi (יש לי אינטרנט מכבלים בלי Wi-Fi)

תודה רבה לכל העוזרים

roei_dacho
19/02/08, 17:01
אתה לא יכול לעשות כלום בלי Wifi

Remo
19/02/08, 17:12
אין בעד מה :-)

בוא נתחיל בהפוך קטן, חזק, הרבה קצץ בארקפה, ועל הדרך נתעלק להם על ה-Wifi. אם אפשר, תבוא גם עם לאפטופ...
הגעת? כנס ל-jailbreakme.com ולחץ על Install AppSnap. הספארי אמור לקרוס ולהוריד כמה קבצים, אם זה לא קורה, נסה שוב.
עכשיו יש לך 1.1.1 פרוץ!
נמשיך בהתקנת Oktoprep מהקטגוריה Tweaks 1.1.1 באינסטולר ומשם נשדרג בעזרת האייטונז לגרסא 1.1.2 (דאג להוריד אותה קודם!).
כאן הייתי ממליץ לעצור (ולהישאר על גרסא 1.1.2) ולהתקין את פתרונות העברית הקיימים (אני אישית משתמש ב-hebrew4iphone וממליץ עליו).

בהצלחה!