מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : בעיית Wifi באייפד אחרי Greenpois0n

the.looxer
11/02/11, 16:09
עד אתמול האייפד שלי הריץ 3.2.1 פרוץ וה-Wifi עבד ללא בעיות.

אתמול שדרגתי ל-4.2.1 ופרצתי עם Greenpois0n. מאותה נקודה ה-Wifi בא והולך. אני מחובר כל הזמן לראוטר אבל הגישה לאינטרנט לפעמים קיימת ולפעמים לא קיימת. בדקתי עם האייפון ובזמן שאין לי חיבור באייפד, החיבור באייפון על אותה רשת עובד נהדר.

ניסיתי לבצע Forget this network, לאפס את הגדרות הרשת ועוד כל מיני נסיונות. חלקם עשו רושם כאילו סידרו את הבעיה לכמה דקות. אחרי כמה דקות הבעיה חזרה.

מישהו נתקל בבעיה דומה? מה אפשר עוד לנסות?

עדכון: ביצעתי שחזור ל-4.2.1 בלי לפרוץ ועדיין אני חווה את אותה הבעיה. לכן, הבעיה לא נובעת מהפריצה.
חקרתי עוד קצת וגיליתי שלפעמים אחרי שאני מבצע Reboot למכשיר, הרשת חוזרת למצב רגיל לפרק זמן קצר, עד שהבעיה מופיעה שוב.
ניסיתי עוד הרבה דברים אחרים ברמת ההגדרות של הראוטר. כרגע הגעתי למצב שבו בינתיים (בשעה האחרונה) המצב נראה טוב.
מה שעשיתי זה: להגדיר את הראוטר לעבוד בתחום תדרים של 20MHz עם בחירת ערוצים אוטומטית, לעבוד ב-802.1g בלבד, לעבוד ב-WPA2 Personal. משום מה, הגדרות אלה עזרו. נראה מה יהיה בהמשך...

tsror
14/02/11, 16:21
לא נשמע כמו בעיית חומרה, נשמע רק עיניין של הגדרות.
הייתי ממליץ לך לנסות שיחזור הגדרות יצרן בראוטר, והגדרה רק מה שצריך ולא לגעת בתחומי תדרים וכאלה..
תנסה באיזה בית קפה, תראה שעובד לך יופי.

william kidd
15/02/11, 14:09
עד אתמול האייפד שלי הריץ 3.2.1 פרוץ וה-wifi עבד ללא בעיות.

אתמול שדרגתי ל-4.2.1 ופרצתי עם greenpois0n. מאותה נקודה ה-wifi בא והולך. אני מחובר כל הזמן לראוטר אבל הגישה לאינטרנט לפעמים קיימת ולפעמים לא קיימת. בדקתי עם האייפון ובזמן שאין לי חיבור באייפד, החיבור באייפון על אותה רשת עובד נהדר.

ניסיתי לבצע forget this network, לאפס את הגדרות הרשת ועוד כל מיני נסיונות. חלקם עשו רושם כאילו סידרו את הבעיה לכמה דקות. אחרי כמה דקות הבעיה חזרה.

מישהו נתקל בבעיה דומה? מה אפשר עוד לנסות?

עדכון: ביצעתי שחזור ל-4.2.1 בלי לפרוץ ועדיין אני חווה את אותה הבעיה. לכן, הבעיה לא נובעת מהפריצה.
חקרתי עוד קצת וגיליתי שלפעמים אחרי שאני מבצע reboot למכשיר, הרשת חוזרת למצב רגיל לפרק זמן קצר, עד שהבעיה מופיעה שוב.
ניסיתי עוד הרבה דברים אחרים ברמת ההגדרות של הראוטר. כרגע הגעתי למצב שבו בינתיים (בשעה האחרונה) המצב נראה טוב.
מה שעשיתי זה: להגדיר את הראוטר לעבוד בתחום תדרים של 20mhz עם בחירת ערוצים אוטומטית, לעבוד ב-802.1g בלבד, לעבוד ב-wpa2 personal. משום מה, הגדרות אלה עזרו. נראה מה יהיה בהמשך...

יש לי בעיה דומה מאוד. רק שהמכשיר לא פרוץ. האייפד חדש יחסית. איך שקיבלתי אותי עידכנתי ל 4.2.1. אני לא יודע להשוות מה היה עם האייפד בגרסא הקודמת אבל עכשיו באמת מוצג האייקון של ה wifi אבל הרבה פעמים האות חלש מאוד, גם כאשר האייפון קולט בצורה מצוינת.

נתתי את המכשיר לתיקון, והחזירו לי אותו בטענה שהוא תקין. זה מעצבן מאוד. נקווה שיסדרו בעידכון גירסא הבא. אשמח אם תעדכן אם יהיה משהו חדש, אני לא חושב שמדובר על הגדרות בראוטר.

the.looxer
15/02/11, 17:55
עדכון:
נראה שהעדכונים בהגדרות של הראוטר, שתארתי למעלה, פתרו את הבעיה. יש לי קליטה יציבה וטובה של הרשת עכשיו (כמו שהיה לי כשרצתי עם 3.2.1).

אגב, יש לי iPod Touch 4 שבו חוויתי בעיות דומות וחשבתי שהן קורות רק ב-iPod Touch. עכשיו הכל עובד נהדר גם עבורו.

william kidd
15/02/11, 19:32
עדכון:
נראה שהעדכונים בהגדרות של הראוטר, שתארתי למעלה, פתרו את הבעיה. יש לי קליטה יציבה וטובה של הרשת עכשיו (כמו שהיה לי כשרצתי עם 3.2.1).

אגב, יש לי ipod touch 4 שבו חוויתי בעיות דומות וחשבתי שהן קורות רק ב-ipod touch. עכשיו הכל עובד נהדר גם עבורו.

תוכל בבקשה לפרט קצת יותר מה עשית בראוטר? הייתי מנסה אצלי רק אני לא מבין מספיק בהגדרות שלו.
תודה.