מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : כבל AV ל 3GS עם TVout2. בעיות...

Alooon
07/02/11, 14:29
שלום לכולם,
קניתי כבל AV ל 3GS שלי והתקנתי מסידיה את TVout2 שמתאים ל Ios4.
הכבל והתוכנה עובדים - כלומר אני רואה את תצוגת האייפון במסך שלי אבל כל כמה כמה שניות המסך או האייפון מעלים את התמונה, ומחזיר אותה, מעלים ומחזיר.
מישהו מכיר או נתקל בבעיה הזאת?
אלווווון

omerblabla
07/02/11, 18:04
לא ניתקלתי בבעיה זו, אבל תוריד את display out שעושה את אותה עבודה רק הרבה יותר טוב! (אם אתה צריך עזרה להוריד בחינם, שלח לי בפרטי)

Alooon
14/02/11, 07:26
אנא שלח למייל alon1402@gmail.com

zzcckk
14/02/11, 13:10
לצערי אני לא מסכים איתך.
ניסיתי את display out אחרי 3 חודשים שאני משתמש בTVout2 (בתקווה למצוא באמת תוכנת שידור לטלוויזיה שתהיה מקצועית ויציבה לחלוטין!) וגיליתי שהוא נותן פחות אפשרויות מהTVout2.
קודם כל, הדבר היחיד שהדליק אותי, שזה סימון האצבע על גבי המסך בכלל לא עבד אצלי (IOS 4.2.1), דבר שני אפשרות ההגדלה וההקטנה של השידור למסך לא נרחבת כמו בTVout2, אפשר רק לשנות את הזום באופן ידני, כל השאר אוטומטי, בכך אי אפשר להתאים את התצוגה לאופטימלית בכל מסך.
והדבר שהכי מפריע לי בתוכנות האלה הוא שלאחר שמתקשרים אליך תוך כדי צפייה בטלוויזיה המסך משתנה למצב מאונך וצריך להפעיל הכל מחדש. ב-TVout2 הצלחתי להתגבר על זה בכך שהגדרתי לו שכל הזמן יהיה במצב מאוזן (פתרון לא משהו בכלל אבל עדיין), ב-display out לא כל כך הלך לי.

לצערי עדיין לא מצאתי תוכנה שתהיה יציבה ותתאים את עצמה ב100 אחוז כשרואים וידאו בטלוויזיה...