מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : DisplayOut

ido_zal
05/02/11, 16:48
שלום לכולם,

הורדתי את DisplayOut מהסידיה על מנת לראות את התוכן המלא של האייפד על מסך הטלוויזיה. יש ברשותי כבל מתאים של אפל מהמכשיר ל-RCA (זה הכבל הישן שהיה מיועד עוד לאייפוד קלאסיק כשהוא יצא בגירסתו האחרונה - למזלי הוא מתאים גם למכשירים עוקבים (בינתיים)). ניסיתי את האפליקציה, הכל טוב ויפה למעט האיכות - היא די נמוכה (מבחינת טקסטים - מבחינת תמונות ווידאוים האיכות דווקא די סבבה).
השאלה שלי - ממה זה נובע? מהכבל? אם אני אחליף לכבל החדש יותר של אפל (הזה עם היציאת VGA) זה יכול לשפר את האיכות? או שהבעיה במקור אחר (הטלוויזיה? ההגדרות של האפליקציה?).
גיגלתי את זה למוות ולא ממש מצאתי כלום, למעט העובדה שבגירסאות ישנות יותר של האפליקציה ניתן היה לכוון את ה-Refresh Rate על מנת לשלוט באיכות, ועכשיו האופציה הזאת נעלמה.

ואם כבר באייפד עסקינן - מישהו מכיר אפליקציה (לא משנה לי אם רשמית או צד ג' כמובן) שהופכת את האייפון לשלט לאייפד?

נימרוד .
05/02/11, 17:40
לגבי הכבל אני כמעט בטוח שזה הכבל כי לי יש את החיבור VGA ואני רואה מצוין טקסטים
לגבי השאלה השנייה,זה עדיין לא קיים,בספק אם יצא בכלל אבל יש את sned hd מהסידיה שנותן לך לשחק משחקי super nintendo עם שליטה דרך האייפון עם האפליקציה control pad שגם היא דרך הסידיה.
ישנו גם שני משחקים שנותנים לך לשחק עם האייפד דרך האייפון שהם chopper 2 ו the incident
מקווה שעזרתי לך,שבוע טוב :)

ido_zal
05/02/11, 17:45
עזרת מאוד (תכלס לא כל כך עזרת לכיס שלי, שעכשיו יפרד מעוד כמה עשרות דולרים בשביל הכבל אבל ניחא) , תודה רבה :)
בנוגע לשלט - בינתיים הורדתי את התוסף שמאפשר לי לשלוט באייפד דרך המג'יק מאוס, אבל זה לא הדבר הכי נוח בעולם... נו טוב, נחיה גם בלי זה. :).

ItaiHay
05/02/11, 21:07
רק כדי לחדד את הדברים הנכונים שנאמרו, כבל VGA הוא כבל טוב מאוד. הייתי שוקל לקנות כבל Component (צהוב, אדום ולבן). יש לי אותו ולדעתי האיכות ממש טובה.

ido_zal
05/02/11, 23:40
זה הכבל שיש לי כבר....

ItaiHay
05/02/11, 23:51
זה הכבל שיש לי כבר....

אוי אתה צודק, סליחה. אני רגיל שקוראים לו Component ולא RCA.

בכל מקרה, האיכות של VGA היא טובה מאוד. אני משתמש בה כדי לראות סרטים ממחשב שמחובר לטלויזיה והאיכות היא סבירה בהחלט.

ido_zal
05/02/11, 23:59
כן גם אני משתמש בזה למטרות האלה, רק תהיתי אם זה ישנה עם האייפד. מסתבר שכן. בכל אופן אני אצטרך לקנות את המתאם החדש (גם למקבוק נאלצתי לקנות מתאם דומה בשביל זה. נראה לי שמימנתי לסטיב כבר כמה בריכות בבית שלו).
בגדול אני משתמש ב-Component גם בשביל לראות סרטים מהאייפון/אייפד בטלוויזיה (ביציאה הרגילה, לא דרך הפריצה של DisplayOut) והאיכות מעולה.

בכל אופן תודה לשניכם :)