מחשב כף יד

צפייה בגרסה מלאה : עדכון | אפל פיל 520 - הערכת המוצר

libal
03/02/11, 10:15
קיבלתי את המכשיר ומצאתי לנכון להביא לידיעתכם את רשמיי :
המכשיר מבחינה ויזואלית נראה די איכותי . מבחינת המשקל אין לדעתי הגדלה רבה של המשקל. גודל המכשיר - מבחינת רוחבו הוא ככפליים מרוחב איפון 4 . בהשוואה לאיפון דור 2 ההבדל לא מהותי - קצת יותר רחב.
ההתקנה לא מסובכת ופשוטה .
עד כאן הדברים הטובים ...
למרות שיש לך כביכול מכשיר טלפון , האייפוד לא מזהה את זה עם כל מה שמשתמע מכך. היכולת להתקשר היא רק עם התוכנה שבאה עם המכשיר שמורידים מהסידיה . כל שאר התוכנות של המכשיר כולל צד ג' לא מאפשרות לך להתקשר כולל "אנשי קשר" . הכי קריטי בשבילי היה שהתוכנה הנהדרת call me אינה עובדת כמובן ואין אפשרות להתקין איקונים של אנשי קשר לתקשורת . התוכנה שבאה עם המכשיר היא פחות טובה אפילו עם החייגן האורגינלי של אייפון .חסר למשל מספרי הטלפון המועדפים .
ניסיתי לשלוח sms - לא הגיע . שלחו אלי - הגיע . ניתן לכתוב בעברית עם כי יש את בעיית התוים למשל כתיבת שאלה ובסיום ? הסימן יופיע בהתחלה ...
איכות הקול לא משהו . המדברים איתי מדווחים ששומעים אותי בסדר .
לא הצלחתי להפעיל בלוטוס עם דיבורית הרכב .(אולי קשור לבעייה שציינתי קודם - האיפוד לא מזהה שיש לנו טלפון...) בלוטוס עם אנטנת gps שעבדה מקודם עובדת גם כעת .
הרמקול דיבורית צליל על הפנים ...
אין אפשרות להוסיף רינגטונים . ניסיתי לחבר לתוכנה ifunbox ולהפתעתי הוא מודיע לי שהמכשיר לא פרוץ...
אין אינטרנט בכלל אפילו לא gprs .
מקווה שלא שכחתי משהו ...
שורה תחתונה - ממליץ לא לקנות ... יש דגם חדש של חברת isky שאמור לפתור רוב או חלק מהבעיות אך יקר ביותר מ20$ בdx . ונראה הרבה יותר איכותי .
אגב החנות dx לא ממליץ ...(זמן הספקה רב מידי , התייחסות או יותר נכון חוסר התייחסות לקונה ושאלותיו) . פניתי אליהם להחזרת המוצר נראה אם יגיבו אם בכלל .
מקווה שעזרתי במשהו למתלבטים .

OfekKazes
03/02/11, 13:54
תודה אחי עזרת לי גם אני קונה אז אני יקנה את הדגם החדש יותר

PsyOr
09/02/11, 03:28
כמה הערות - בתור אחד שיש לו את המכשיר כמה חודשים.

די הגזמת שהרוחב הוא כפליים מאייפון 4, בעיות של הרמקול באמת יש קצת בעיות איתו לפעמים הוא נתקע על מצב רמקול וגם ניסיונות להחליש את העוצמה לא ממש עוזרות.
בקשר לSMS, אתה יכול לשלוח SMS פשוט תוסיף 972+ לפני המספר שאליו אתה רוצה לשלוח הודעה, זה עובד פיקס.
גם תוכנות צד שלישי זה הצד החלש ...בינתיים..... אני יותר מצפה שלפחות הספיקר יעבוד עם תוכנות צד שלישי [כנראה זה מה שיהיה בגרסה החדש של האפל פיל - ראה בהמשך]

בקשר ל GPRS המדובר - יוסיון עובדים על עדכון גירסה לתוכנה שלהם [שאפשר יהיה למצוא בסידייה]
פעם לא היתה אפשרות בכלל להיכנס לתפריט של ה GPRS, בגירסה הבאה כבר יהיה אפשר להכניס את הנתונים שם ולגלוש, יש וידאו של מישהו מיוסיון שמראה שזה גולש יופי על GPRS [מוודא שהבלוטות' והWIFI מכובים קודם].

בכל אופן אני לא ממליץ על המכשיר של isky, מה שכן אני ממליץ להמתין לקראת סוף החודש - מדברים באיזור ה20 , 22 לחודש יוצא הגירסה החדשה של ה APPLE PEEL - דור שני
הוא מותאם לאייפוד טאצ' 4 - עם חור למצלמה מאחורה, נראה הרבה יותר איכותי עשוי מחומרים יותר איכותיים - גם לגבי הספיקר, הוא כבר בא עם תמיכה ב GPRS והעיצוב שלו מזכיר מאוד את האייפון 4.
לא יודע מה לגבי גירסאות לאייפוד 2, 3 , אבל זה בנוגע לאייפוד 4.

שווה להמתין.

בכל אופן, אמנם ל DX לוקח הרבה זמן לשלוח כי זה מגיע בד"כ מהונג קונג, אבל שווה לגמריי, אתר אמין מאוד, נוח וזול לאללה!

libal
09/02/11, 17:33
עדכון על העדכון ... והתייחסות
בקשר לרוחב - כך זה נראה בעין . אם תרצה אני אמדוד במדוייק ....
בקשר לsms גיליתי שיש לשלוח מתוכנת הטלפון- כלומר קודם לבחור איש קשר למשלוח ואז לבחור משלוח sms ואז המשלוח מצליח . נסיון לשלוח מתוכנת המסג' נידון לכשלון .
בינתיים גיליתי כשלים נוספים . הכניסה לאוזניות באיכות ירודה ולא ניתן לשמוע ב2 מיקרופונים של האוזנייה . כאשר האוזניה מחוברת לא ניתן לשנות את הווליום .
את בעיית ifunbox פתרתי בעזרת מישהו מפורום אחר ע"י הוספת קובץ מהסידיה .
לאחר תקופה של שימוש - פתאום לא הצלחתי להשיב לשיחות נכנסות - לחיצה על קבלת שיחה לא פעלה . לדעתי מדובר על חיבור של האיפוד לאפל פיל שהשתחרר במקצת ואז חלק מהפונקציות הפסיקו לעבוד. שמתי תרסיס מגעים - נראה אם זה יעזור . אם לא - כנראה אוותר על שרותיו...
בקשר לdx - רכשתי מוצר אחר מהונג קונג יומיים אחרי רכישת האפל פיל אצל ספק אחר , והוא הגיע כ10 ימים לפני האפל פיל . לא ברורה הסיבה . מה שהכי הרגיז שכל הפניות אליהם (כולל החזרת המוצר) הם בכלל לא מגיבים ומתעלמים ממך . ספק כזה לדעתי הצנועה כדאי לוותר למרות המחירים הנמוכים ולשלם 10$ יותר ולקנות באיביי . שם יש אחריות וחוות דעה ומתייחסים אליך כמו שצריך .
לסיכום - אם הייתי יודע - לא הייתי קונה - לפחות לא את המוצר הזה . יתכן שבהמשך המוצר יהיה איכותי יותר ויהי שווה את הקנייה . לא ברור למה הם לא מעדכנים את התוכנות הנלוות כאשר חסרים דברים כמפורט .חיפשתי את הצלצולים בכל המכשיר ולא מצאתי . מה הרעיון "להחביא" את הצלצולים , כנראה בתוך התכנה . בכלל התרשמתי שהסינים לא בנויים לתכנון ולפיתוח - רק לייצור תחת פיקוח צמוד. הרעיון הוא פנטסטי שזה כבר מדהים איך הם הצליחו במגבלות שציינתי להעלות עליו. חבל שהביצוע הוא "סיני" ...

libal
10/02/11, 09:10
עדכון נוסף - עדיין המכשיר לא מאפשר לי לענות לשיחות - לוחץ על הכפתור של קבלת שיחה ואין תגובה . פועל כעת להחזרת המוצר וזיכויי בהתאם ...

yam10cohen
17/04/12, 17:29
ישלי peel 520 2 ואני עושה הכול כמו שצריך אבל בphone הוא אומר לי power off במקום power on וכח זהצריך לעבוד.
זה מראה לי גם את הסוללה של הpeel 520 2 והסימן של הsim כלומר קליטה.
עזרה דחוף, תודה:):):):):):):):):):):):):(

oriX
18/04/12, 17:15
אין להקפיץ וגם לא קשור לנושא המקורי,
ננעל ובפעם הבאה אזהרה.